12 września

12-wrzesnia

Horoskop dla urodzonych 12 września

12 września – horoskop ogólny

Największy talent człowieku urodzonego 12 września przejawia w dziedzinie interesów.

Ma zwłaszcza smykałkę do handlu i często zajmuje się tym zawodowo, a przy tym jest to jego wielka pasja. Taka sytuacja jest dla niego niezwykle korzystna, bowiem robiąc to, co naprawdę lubi, dorabia się znacznych pieniędzy i praca nie jest dla niego przykrym obowiązkiem, a przyjemnością. Poświęca się jej bardzo chętnie i można mieć pewność, że nie pozwoli, by ktoś albo coś zagroziło jego działalności, jest bowiem bardzo czujny i stoi na straży swoich spraw z silnym postanowieniem poradzenia sobie z każdą przeciwnością losu czy atakiem człowieka.

Konkurencja nie jest dla niego straszna, ponieważ jest nie tylko odważny, ale też pewny siebie i wierzy w to, że wszystko mu się powiedzie. Doskonale zna wszystkie swoje możliwości i silne strony i umie robić z nich dobry użytek, wady zaś ukrywa na tyle umiejętnie, że często zostają one niewidoczne dla większej części jego otoczenia.

Często jest on nawet nadmiernie pewny siebie i przekonany o swych zaletach, których tak naprawdę nie posiada albo prezentuje je tylko w niewielkim stopniu. Nie przeszkadza mu to jednak zupełnie uważać się za lepszego od niemal wszystkich ludzi, z jakimi ma do czynienia. W większości przypadków taka megalomania nie może wyjść na dobre, lecz w jego akurat wychodzi i to bardzo.

Nigdy nie boi się czegoś, co może mu zagrażać nawet jeśli tylko bardzo pobieżnie potrafi określić to niebezpieczeństwo. Odważnie czeka na atak i nie zamierza go unikać, nie tylko dlatego, że jest na to zbyt honorowy i ucierpiałaby na tym jego miłość własna, ale przede wszystkim nie widzi takiego powodu, bo wie, że ze wszystkim sobie poradzi.

Często nawet celowo prowokuje swych wrogów czy konkurentów, chcąc podbudować swoje ego niewątpliwą wygraną i właśnie tak się dzieje. Rzadko jednak pierwszy atakuje – jest na to zbyt rozsądny i byłoby to też niezgodne z jego taktyką. Można jednak mieć pewność, że nigdy nie ustąpi ani nie da się pokonać, dlatego zawsze to on schodzi ostatni z pola bitwy, oczywiście zwycięski, z podniesioną dumnie głową. Po tym wszystkim widać, że jest to człowiek głęboko mądry i roztropny.

Słusznie jest przekonany o swej wyższości intelektualnej nad innymi, gdyż nawet niechętni mu ludzie nie mogą jej uczciwie zaprzeczyć. Jest usposobiony do wszystkiego bardzo sceptycznie, a nawet krytycznie, dlatego praktycznie nie istnieje możliwość wywiedzenia go w pole, on zaś śmiało może tak robić ilekroć przyjdzie mu na to ochota i nie ma żadnego sposobu na chronienie się przed jego podstępami, bowiem stosuje je bardzo sprytnie i z dużą dozą rozsądku.

 

pozytywyZalety

Na wielki plus człowiekowi urodzonemu 12 września należy na pewno uznać to, że mimo iż jest on bardzo pewny siebie, świadom własnej wartości, a nawet nieco chełpliwy, to jednak nie prowadzi go to do zuchwałości.

Nie zaślepia go świadomość własnej siły ani też mądrości i w przypadku tego pierwszego zawsze zachowuje czujność, zaś drugiego – stale chce się rozwija. Nie jest też bynajmniej człowiekiem antypatycznym, ponieważ jego bliscy mogą zaświadczyć, że nie da się go nie lubić i potrafi być bardzo sympatyczny.

Ma wokół siebie grupkę zaufanych osób, z którymi wzajemnie sobie pomaga i mogą na siebie liczyć w każdej sytuacji. Jest lojalnym i oddanym przyjacielem oraz członkiem rodziny, zaś wobec wrogów jest odważny i zawsze fair. Nigdy nikogo nie atakuje pierwszy, a jedynie broni się przed atakiem, czasami tylko ich prowokując, ale nie zmuszając w żaden sposób.

Wie o wszystkich swych zaletach, ale ma również świadomość swoich wad i aktywnie działa na rzecz ich wykorzenienia ze swego charakteru. Umie je także sprawnie ukrywać i spychać w głąb swojej świadomości, dlatego nawet jeśli nie umie się ich całkowicie pozbyć, rzadko znacząco utrudniają mu życie.

 

Wady

Nie wiadomo dlaczego, ale człowiek urodzony 12 września bardzo lubi nieproszony mieszać się w sprawy innych ludzi.

Niestety rzadko jest to pozytywna interwencja, bowiem przeważnie powoduje tylko nieporozumienia i jest przyczyną kłótni, głównie między małżonkami, czego podłożem – wbrew temu, co mogłoby się wydawać – wcale nie zawsze jest zazdrość któregoś z nich o drugą osobę.

Nie można mu jednak wyperswadować takiego zachowania, tak samo jak niczego, ponieważ jest bardzo wrażliwy na krytykę i na swą niezależność – nie pozwala, by ktokolwiek dyktował mu, co ma robić, a tym bardziej, czego ma nie robić. Można mieć pewność, że jeśli będzie się go od czegoś odwodzić, on zrobi dokładnie odwrotnie, byle tylko pokazać, że ma odwagę postawić na swoim i nauczyć śmiałka na przyszłość, by nie wchodził mu w paradę.

Bardzo lubi sprzeciwiać się innym nawet jeśli przeczy to zasadom zdrowego rozsądku, który przecież posiada w wystarczającym stopniu. Bardzo często zachowuje się tak nawet na gruncie zawodowym, co – rzecz jasna – sprowadza na jego głowę poważne kłopoty, nieraz z utratą pracy włącznie.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 12 września

Jak już było wspomniane, człowiek, który urodził się w dniu 12 września, ma nieprzeciętne zdolności jeśli chodzi o szeroko pojęty handel. Najlepiej rzecz jasna, by pracował na własny rachunek, tym bardziej, że doskonale wychodzi mu prowadzenie własnych interesów i na pewno na cudzej posadzie nigdy nie będzie się aż tak przykładał do wykonywania swych obowiązków jak wówczas, gdy będzie pracował u siebie.

Ma szansę zajść wysoko niemal w każdej dziedzinie, co zawdzięcza głównie swej konsekwencji oraz uporowi. Niełatwo rezygnuje ze swych celów, a najczęściej nie chce tego zrobić za wszelką cenę, nawet gdy tak nakazuje mu zdrowy rozsądek. Potrafi pozyskiwać sobie sprzymierzeńców oraz wytrącać broń z ręki konkurencji, nie wysilając się nawet zanadto ani nie przejmując się niczym, na co nie ma wpływu.

Posiada wrodzone zdolności do liczenia i matematyki, co może mu się przydać nie tylko w handlu, ale też może zostać nauczycielem bądź naukowcem. Cokolwiek wybierze, raczej nie powinien mieć większych problemów na gruncie zawodowym, oczywiście o ile czasem pohamuje swą przekorę i nie będzie angażował się w konflikty z przełożonymi.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 12 wrzesień

 • zawody żeńskie : fotograf, logopeda, historyk
 • charakter : mądry, zaciekły, wytrwały, wrażliwy
 • kamień : rubin
 • zawody męskie : krawiec, geofizyk, fotograf
 • kolory : niebieski, brązowy, seledynowy; atramentowy
 • zwierzę : konik polny
 • roślina : słonecznik

Imieniny 12 września

 • Maria
 • Gwidon
 • Franciszek
 • Maja
 • Marlena

12 września – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Panna

horoskop Panna

3.9/5 - (7)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


5 cech, które posiadają wszyscy spod znaku Bliźniąt. Z tym krótkim instruktażem zrozumiesz je lepiej
Osoby spod znaku Bliźniąt mają dwie różne osobowości.  Są dowcipne, dociekliwe i kreatywne, a przy tym złożone i czasami odizolowane. Ich charakter jest tak trudny, że niekiedy przydałaby się instrukcja obsługi, do ich zrozumienia. Te 5 rzeczy musisz koniecznie wiedzieć, jeśli prac


Jakim typem byłego partnera jesteś. Sprawdź, jaka bestia wychodzi z Ciebie po rozstaniu
Różnice charakterów uwydatniają się nie tylko w tym, jakie związki ludzie tworzą, ale również w tym, w jaki sposób się rozstają.  Nie ważne, co by Wam nie mówili psychologowie, zerwanie relacji, to zawsze mały dramat. Tym większy, im więcej czasu, energii i sił poświęciliśmy je

Sny, to lustro, w którym odbija się Twoja natura. Co o Tobie mówią? Dowiesz się z tego prostego badania
Poeta Miron Białoszewski był zdania, że nasze sny, to filmy na własny użytek. Śniąc je, znajdujemy się pośrodku akcji, która dzieje się z nami, ale bez naszego udziału. W snach jesteśmy jak dzieci we mgle. Błądzimy po czarownych światach, spotykamy niezwykłe stworzenia i starych prz