13 września

13-wrzesnia

Horoskop dla urodzonych 13 września

13 września – horoskop ogólny

Najbardziej charakterystyczną cechą człowieka, który przyszedł na świat 13 września, jest jego zrównoważenie. Nie ma on najmniejszego problemu z zachowaniem zdrowego rozsądku bez względu na sytuację i zawsze umie pohamować swoje emocje.

Nie wpada też ze skrajności w skrajność i nie wie, co to nadmierna euforia, wielki gniew czy paniczny strach. Często przez to wydaje się dość chłodny i zdystansowany wobec innych, jednak na pewno w wielu sytuacjach wychodzi mu to na dobre, bo odpada mu przez to wiele problemów.

Jego zachowanie jest bardzo bezpretensjonalne i  jest przyjemny, naturalny w obejściu. Po prostu robi to, co do niego należy i nie przepada za zbędnymi ceregielami w żadnej dziedzinie swojego życia. Nie ma też wielkich ambicji, ale z pokorą przyjmuje wszystko, co daje mu los, nie uganiając się za mrzonkami i nie angażując w działania, których nie mógłby doprowadzić do szczęśliwego końca, bo brakowałoby mu do tego jakichś predyspozycji.

Na sławie ani cudzym uznaniu również mu nie zależy, ponieważ nie jest mu to do niczego potrzebne – ma świadomość wszystkich swoich wad i zalet i nie musi się dowartościowywać poprzez szukanie potwierdzenia ich u innych. Jeśli jednak życie stawia przed nim jakieś atrakcyjne okazje, nie zdarza się, by je marnotrawił i nie wykorzystywał nadarzających się szans, a nawet ma w tym względzie spore umiejętności. Toteż ze wszystkich swych zdolności robi jak najlepszy użytek, wprawiając tym w podziw swoje otoczenie, chociaż – rzecz jasna – nie ma to dla niego żadnego znaczenia.

Bardzo ważne za to jest dla niego jego życie duchowe. Chce odrzucić od siebie wszelkie pokusy, na które każdy człowiek jest narażony i ma do tego wielkie predyspozycje, ale jednak zwykle nie osiąga tego w takim stopniu, jak pragnie, ponieważ nie jest aż tak odporny. Zresztą przeważnie prowadzi bogate w wydarzenia życie i ciągle zmienia miejsce zamieszkania, co pociąga za sobą ciągle nowe pokusy, którym musi się opierać i wykształcać w sobie coraz większą konsekwencję, a nie zawsze jego zdolności nadążają za zmieniającymi się warunkami otoczenia.

 

pozytywyZalety

Kreatywność człowieka urodzonego 13 września powoduje, że umie on wymyślać doskonałe, warte wcielenia w życie pomysły oraz nie ma żadnego problemu z ich realizacją. Powoduje to, że może przeprowadzić swoją wolę praktycznie w każdym punkcie i nie nastręcza mu to wcale trudności nawet jeśli obiektywnie wydaje się, że stoi przed nim bardzo trudne zdanie.

Ma również niepospolitą elokwencję, którą jest w stanie prawdziwie zadziwić swoje otoczenie, ponieważ od razu znajduje słowa, których inni długo szukają. Potrafi za ich pomocą wyrazić wszystko, co chce przekazać innym, więc praktycznie nie zdarzają mu się nieporozumienia wynikające z błędnej komunikacji.

Co więcej, chętnie obraca się wśród ludzi i poświęca im swój czas, ponieważ jest ogromnie towarzyski i pozytywnie nastawiony do ludzi i do świata. Wyróżnia się swą pogodą ducha, przez co wszyscy do niego lgną, wiedząc, że chętnie ich pocieszy oraz poprawi im nastrój. Nawet jeśli czasami ma gorszy dzień, nie widzi powodu, dla którego miałby pokazywać innym smutną twarz, ponieważ nie chce wpływać na nich przygnębiająco.

 

Wady

Jedyne, co można zarzucić człowiekowi urodzonemu 13 września jeśli chodzi o jego moralność, to jego nadmierne umiłowanie pieniędzy przy jednoczesnej niechęci do wysilania się przy ich zarabianiu. Ta jedna cecha powoduje szereg komplikacji w niemal wszystkich dziedzinach jego życia.

Pieniądze czasem mogą mu zupełnie przesłonić inne wartości i wówczas nie będą się dla niego liczyły uczucia ani relacje z najbliższymi mu ludźmi, lecz wszystkie swe działania podporządkuje jednemu tylko celowi – zarabianiu. Niestety nie jest on dość pracowity, zwłaszcza jeśli ma do wykonania jakieś nieszczególnie lubiane zadanie i może nie przykładać się do tego jak, jak powinien.

Znacznie bardziej woli poświęcać czas i energię na coś, co go prawdziwe pasjonuje, dlatego, by zdobyć duże pieniądze i się przy tym nie napracować, może podejmować wiele kontrowersyjnych działań, a w skrajnych przypadkach także – nagannych moralnie i niezgodnych z prawem.

Nie zważa na to jednak jeśli ma przed sobą wizję poważnego zysku, zupełnie jakby miał klapki na oczach i często budzi się z tego transu dopiero wtedy, gdy jest już za późno na odwrócenie konsekwencji takiego postępowania.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 13 września

Człowiek urodzony 13 września ma szereg zdolności predysponujących go do zrobienia wielkiej kariery i posiada je w tak dużym stopniu i są one na tyle uniwersalne, że może spokojnie poradzić sobie dosłownie w każdej dziedzinie, nawet na najwyższym stanowisku.

Jest bardzo elokwentny, więc doskonale przekaże swoją wolę podlegającym mu ludziom, a poza tym jego naturalny sposób bycia zawsze jedna mu ludzi, którzy zauważają, że się nie wywyższa nawet jeśli ma do tego powody.

Zręcznie wciela w życie wszystkie swoje plany i zamierzenia i nie zdarza się, by brakowało mu do tego konsekwencji. Tak samo sprawnie wychodzi mu uczenie się, ponieważ dostrzegalne efekty dodatkowo go motywują do wytężonej pracy i jeśli chce, może w tym osiągnąć naprawdę zdumiewające rezultaty.

Zależy mu na pieniądzach i na ogół potrafi je zarabiać w taki sposób, by się przy tym nie namęczyć. Wszystko, w co inwestuje, przynosi mu wielkie zyski, dlatego jeśli uda mu się zarobić pewną kwotę pieniędzy, można mieć pewność, że szybko kilkukrotnie ją pomnoży – najczęściej właśnie w taki sposób dorabia się swego pokaźnego później majątku.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 13 wrzesień

 • zawody żeńskie : biofizyk, geolog, dietetyk
 • zwierzę : mors
 • roślina : chryzantema
 • kamień : diament
 • charakter : zrównoważony, bystry, wrażliwy, pomysłowy
 • zawody męskie : trener, kowal, konwojent
 • kolory : czerwony, złoty, truskawkowy; feldgrau

Imieniny 13 września

 • Aleksander
 • Apolinary
 • Julian
 • Aureliusz
 • Filip
 • Maria

13 września – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Panna

horoskop Panna


Twoja ocena

Dodaj komentarz

tarot online chińska wróżba

Czym jest karma i czy jesteśmy na nią skazani? Oto kilka faktów, które pozwolą Ci zrozumieć przeznaczenie
Słowo karma oznacza działanie, pracę i czyn.  Karma może być rozumiana jako zasada przyczynowości, w której intencja i działanie jednostki wpływają na jej przyszłe losy. Jest to jednak rozumienie dosyć płytkie, bowiem pod tym pojęciem kryje się coś znacznie głębszego. Czym tak nap


Czy jestem dobrą osobą? – odpowiedź na swe rozterki znajdziesz dzięki innemu, ciekawszemu pytaniu…
Bycie dobrym człowiekiem w dużej mierze polega na robieniu dobrych rzeczy w ukryciu i zupełnie bezinteresownie.  Nie jest to jednak jedyne, po czym możemy poznać dobrodusznego człowieka. Znalezienie ich w naszym otoczeniu, nie nastręcza nam zwykle większych problemów, kłopot mamy z poszuk

Najlepszy sposób na uwolnienie stresu dla każdego ze znaków zodiaku. Przetestuj go już dziś!
Tempo życia wzrasta niezależnie od tego, jaki mamy znak zodiaku.  Mamy coraz mniej czasu dla siebie, co sprawia, że jesteśmy zmęczeni i rozdrażnieni. Bardzo dużo pracujemy. Szczególnie odczuwają to rodzice, którzy zwykle pracują na dwa etaty. Wracają zmęczeni do domu i nie odpoczywają