15 września

15-wrzesnia

Horoskop dla urodzonych 15 września

15 września – horoskop ogólny

Usposobienie człowieka, który przyszedł na świat w dniu 15 września, jest dość nietypowe. Ciężko jest z tego powodu przewidzieć jego możliwe reakcje, bo nigdy tak naprawdę nie wiadomo do końca, jaki w danym momencie ma nastrój, a żeby to jeszcze utrudnić, zmieniają mu się one jak przysłowiowa chorągiewka na wietrze.

Jest bardzo zmienny i wrażliwy, interesuje go wszystko, co niebywałe, niebanalne, a nawet niebezpieczne, ponieważ jest mu ciągle mało nowych doświadczeń i wrażeń. Chce stale coś zmieniać w swoim życiu i jest żądny sensacji, więc jeśli same go nie spotykają, na rozmaite sposoby prowokuje los, byle tylko ubarwić swoją egzystencję, nieważne, czy pozytywnie, czy też w negatywnym tych słów sensie.

Działa impulsywnie i nigdy nie zastanawia się nad możliwymi konsekwencjami swoich posunięć, mimo iż ma do tego wielkie predyspozycje, gdyż posiada wielką wyobraźnię i gdyby tylko zechciał, potrafiłby dzięki niej wszystko sobie zwizualizować. Z entuzjazmem podchodzi do wszelkiego działania, niestety jednak jego fantazja powoduje, że często ulega swym złudzeniom.

Nieraz ma prawdziwe problemy z odróżnieniem prawdy od wytworów swej bujnej wyobraźni, przez co może działać na swą szkodę i podejmować się działań, które z całą pewnością powinien sobie odpuścić. Często uchodzi za człowieka żyjącego w swym własnym świecie i trudno się z tym nie zgodzić, ponieważ sprawia wrażenie, jakby na niczym i na nikim mu nie zależało.

Nie zważa na powszechnie obowiązujące prawa czy uznane poglądy i liczy się dla niego tylko to, co skrywa w swoim wnętrzu. Ciężko jest do czegokolwiek go namówić, ponieważ na każdą sprawę ma swój własny pogląd i nie chce zmieniać zdania w żadnej kwestii, nawet jeśli gdzieś z tyłu jego głowy kołacze się myśl, że byłoby to dla niego najlepsze wyjście.

Nic sobie również nie robi z wymogów otoczenia i jest w tym dość samowolny, robi to, co chce i nie tylko dlatego, że nie zastanawia się nigdy, czy ktoś to akceptuje, czy nie, ale po prostu go to nie interesuje. Nie widzi powodu, dla którego miałby rezygnować z tego, co go uszczęśliwia albo choćby daje mu chwilową satysfakcję, trzeba więc przyznać, że potrafi korzystać z życia i ma też odwagę, by to robić.

 

pozytywyZalety

Dużą zaletę człowieka urodzonego 15 września na pewno stanowi jego postępowość. Jest to głównie wynik jego wielkiej wyobraźni, ale też odwagi, ponieważ nie boi się on niczego, co nowe i nieznane, ale nawet tym bardziej go takie rzeczy pociągają.

Nigdy nie zadaje sobie pytania, czy będzie to dla niego dobre, bo jest zwolennikiem wielkich zmian i najważniejsze jest dla niego to, by nie stać w miejscu, ale ciągle posuwać się do przodu. Dlatego z wielkim entuzjazmem zmienia miejsce swego pobytu i szybko aklimatyzuje się w nowym otoczeniu, a także błyskawicznie przyswaja sobie wszelkie innowacje.

Jest znacznie bardziej postępowym i myślącym przyszłościowo człowiekiem niż ci z jego otoczenia, co daje mu nad nimi wielką przewagę właściwie we wszystkich dziedzinach życia. Często staje się pomostem łączącym stare z nowym i pomaga ludziom w miarę bezboleśnie przystosować się do nowych zasad, jakie chętnie sam wprowadza i przeszczepia na własny grunt.

Jest człowiekiem pełnym fantazji i animuszu. Nigdy nie brakuje mu odwagi ani chęci do działania, nie wie, co to przygnębienie czy zniechęcenie. Działanie jest dla niego lekiem na wszystko, dlatego nie poddaje się zwątpieniu nawet jeśli ponosi porażkę za porażką, nic zatem dziwnego, że prędzej czy później musi odnieść sukces.

 

Wady

Nie da się ukryć, że pożycie z człowiekiem urodzonym w dniu 15 września nie jest łatwe, a im bliższe ma się z nim kontakty, tym trudniejszym staje się to wyzwaniem.

Jest on bardzo samowolny, więc przekonywanie go do czegokolwiek czy perswadowanie mu czegoś graniczy niemal z cudem. Chce on za wszelką cenę zachować swoją niezależność i manifestuje ją przy każdej nadarzającej się okazji, nie dbając przy tym zupełnie, czy jego upór ma jakikolwiek sens.

Nie dba też o to, że sprowadza przez to na swoją głowę multum kłopotów i nie zamierza zmieniać swojego zachowania, oczekuje raczej, by to inni się do tego dostosowywali. W tej kwestii zachowuje się jak pępek świata, mimo iż poza tym nie jest szczególnym megalomanem. Nie wiadomo dlaczego wydaje mu się, że każdy powinien mu we wszystkim ustępować, choćby dla świętego spokoju i rzeczywiście lepiej w większości przypadków tak robić, bowiem potrafi być naprawdę trudny do zniesienia.

Wadą jest również jego wielki materializm, który jest tym większy, im większymi środkami finansowymi dysponuje ten człowiek. Jeśli dorobi się znacznego majątku, istnieje niebezpieczeństwo, że pieniądze zupełnie przesłonią mu inne wartości, a wówczas nawet najbliżsi będą mieli wielki problem, by się z nim porozumieć.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 15 września

Zdobycie sobie powszechnego uznania oraz majątku nie stanowi większego problemu dla człowieka urodzonego w dniu 15 września. Przede wszystkim ma on sporo szczęścia w życiu, ale nie można mu również odmówić wielu zdolności i umiejętności, które wybitnie przyczyniają się do faktu, że jest w stanie osiągnąć niemal wszystko, co sobie tylko zamierzy.

Najważniejszą umiejętnością jest zdolność dokonywania trafnej oceny sytuacji, w jakiej się znajduje, choć trzeba uczciwie przyznać, że czasem zdolność tę zaburza mu jego wybujała wyobraźnia. Na ogół jednak potrafi trzymać ją w ryzach, dzięki czemu doskonale wie, co się z nim dzieje.

Wrodzony zdrowy rozsądek sprawia, że wie, w którą stronę się udać, by mieć z tego jak największe korzyści. Często już od początku widzi przed sobą jasne cele, do których zmierza bez zatrzymywania się po drodze czy zbaczania z niej, więc nic dziwnego, że szybko osiąga sukcesy.

Ma cechy pozwalające mu zajmować wysokie, odpowiedzialne stanowiska i może brać na swe barki wielkie przedsiębiorstwa oraz rzesze podległych mu ludzi. Można mieć pewność, że doskonale pokieruje ich pracą, a także pomoże im znaleźć odpowiedni dla nich kierunek rozwoju, przez co na ogół ma dobre kontakty ze swymi podwładnymi i nie ma między nimi żadnych animozji.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 15 wrzesień

 • charakter : zmienny, grymaśny, romantyczny, rozsądny
 • zawody żeńskie : reżyser, recepcjonistka, asystentka
 • zawody męskie : handlowiec, szklarz, wulkanizator
 • zwierzę : mrówkojad
 • kolory : oliwkowy, kremowy, seledynowy; feldgrau
 • roślina : mak
 • kamień : chalcedon

Imieniny 15 września

 • Katarzyna
 • Jerem
 • Teodor
 • Nikodem
 • Albin
 • Roland
 • Jeremiasz
 • Kamil
 • Lolita
 • Maria

15 września – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Panna

horoskop Panna

5/5 - (1)

5 komentarzy

 1. Ela
 2. Marcin
  • Darek
 3. Angelika

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


12 zachowań, które łamią innym serca. Każdy znak zodiaku robi to w inny, równie przykry sposób
Chociaż wszyscy pragniemy miłości, czasami to my łamiemy serca innych ludzi. Każdy z nas robi to na swój specyficzny sposób w zależności od sytuacji. Jednakże, jeśli chodzi o zachowania rozdzierające serce, Twój znak zodiaku może wskazać, jak to robisz. Gwiazdy znają nas wszystkich


Kim jesteś w egipskim horoskopie? Sprawdź, które bóstwo Cię reprezentuje i jakimi cechami obdarza
W egipskim Zodiaku (tak samo, jak w naszym) jest 12 znaków zodiaku.  Podział na nie jest jednak nieco inny niż w Zodiaku, którym się posługujemy. Do poszczególnych symboli należą konkretne dni w roku, a każdy ze znaków reprezentuje inne bóstwo. Zadaniem bogów jest pomoc i ochrona ludz

Mają mądrość sowy i starożytnego mędrca. Osoby spod tych dwóch znaków zodiaku to wybitni intelektualiści. Jesteś jednym z nich?
Każdy ze znaków zodiaku jest inny. Wszystkie one znacznie się od siebie różnią. Mają indywidualne cechy, dzięki którym można wyłuskać je z tłumu. Definiują je odmienne cechy i atrybuty. Są znaki przynależne osobom rozważnym, kierującym się w życiu logiką i praktycznością. Jest