Horoskop dzienny

19 września

19-wrzesnia

Horoskop dla urodzonych 19 września

19 września – horoskop ogólny

Otwartość człowieka, który przyszedł na świat w dniu 19 września, jest powszechnie znana w jego otoczeniu. Życzliwie odnosi się on do wszystkich osób, z jakimi tylko ma do czynienia i i nie zdarza się, by był dla kogoś nieuprzejmy bez powodu – jest na to zbyt dobrze wychowany, a także nie chce się nikomu narażać.

Ma wielkie ambicje i idącą w parze z nimi inteligencję. Zazwyczaj szczęście sprzyja mu na tyle, że jest w stanie osiągać większość swych celów, a jeśli chodzi o sferę zawodową, to przeważnie wiedzie mu się w niej doskonale. Pomaga mu w tym także jego wrodzona, mocno rozwinięta intuicja, która pozwala mu omijać większość poważniejszych życiowych pułapek.

Człowiek ów dzięki niej, a także swojej wrodzonej spostrzegawczości, potrafi dostrzec, kiedy ktoś ma wobec niego nieczyste intencje. Oddaje mu to ogromne zasługi, bo dzięki temu przeważnie nie zdarza się, aby angażował się w jakieś niekorzystne dlań znajomości, a tym bardziej – interesy. Jest nastawiony prospołecznie i humanitarnie, a przy tym w pełni altruistycznie.

Chce pomagać nie tylko pojedynczym jednostkom, co do których ma pewność, że źle im się wiedzie, ale ma też szerzej zakrojone plany. Mianowicie, marzy mu się wpłyniecie w jak najbardziej pozytywny sposób na losy społeczności, w której żyje albo nawet – jeśli to możliwe – całego kraju, a w skrajnych przypadkach – całemu rodzajowi ludzkiemu.

Co prawda na to ostatnie rzadko ma wielkie szanse, ale poza tym często jego wysokie aspiracje mogą zostać zaspokojone i leży to w jego rękach. Wynika to głównie z tego, iż człowiek ów posiada nieprzeciętne cechy i wielkie zaangażowanie, które zwracają nań uwagę otoczenia i powodują, że ludzie chętnie idą za jego ideami, również pracując na rzecz swej ojczyzny.

Nie da się jednak ukryć, że człowiek ów jednak najchętniej pracuje sam i kiedy ma coś ważnego do zrobienia, zwykle zupełnie izoluje się od ludzi. Pozwala mu się to idealnie skupić, gdyż nie chce, by coś go rozpraszało i stało się potencjalną przyczyną jego błędu. Jest zbyt perfekcyjny, by móc sobie na to pozwolić, a także ma zwykle tyle spraw do załatwienia, że nie chce tracić czasu na prostowanie swoich pomyłek, więc od razu chce się wywiązywać ze swych zadań najlepiej, jak potrafi.

 

pozytywyZalety

Cechami najbardziej wyróżniającymi człowieka urodzonego 19 września spośród jego otoczenia są na pewno jego wielka pracowitość, zręczność, z jaką wywiązuje się ze wszystkich swoich zadań, a także wielki praktycyzm.

Jest on bardzo bystry i dzięki temu doskonale orientuje się w każdej sytuacji, w jakiej się znajduje, nawet jeśli okoliczności zmieniają się wokół niego bardzo szybko.

Jest krytycznie nastawiony do wszystkiego, na co patrzy, dlatego nie da się go w żaden sposób zwieść. Nie pozwala sobie na uleganie pozorom, dlatego ocenia ludzi dopiero wtedy, gdy kogoś dobrze pozna, a i wtedy robi to niechętnie, ponieważ nie uważa siebie za wyrocznię w żadnej kwestii. Toteż ludzie cenią go i chętnie powierzają mu swoje sekrety, bo wiedzą, że nie jest skłonny nikogo potępiać, a nawet chętnie szuka usprawiedliwienia, szczególnie dla ludzi, którzy są mu szczególnie bliscy.

Wobec siebie żywi wielkie wymagania, bo ma świadomość tkwiącego w nim potencjału i wie, że stać go na wiele. Ma świadomość również tego, że musi nad sobą mocno pracować jeśli chce osiągnąć zadowalające go rezultaty w jakiejś dziedzinie, ale nie boi się tego i jest gotów do podejmowania nawet największych wysiłków.

 

Wady

Mimo iż człowiek urodzony 19 września jest bardzo miły i życzliwie nastawiony , to jednak ciężko jest mu powstrzymać się, gdy widzi, jak ktoś popełnia błędy.

Sam jest wielkim perfekcjonistą, dlatego nie może znieść cudzego niedbalstwa i niestaranności. Chętnie krytykuje innych i robi to czasem w sposób urągający wszelkim zasadom dyplomatycznym, ponieważ w takich razach liczy się przede wszystkim to, by jego słowa przyniosły pożądany skutek.

Sam zaś bardzo nie lubi być krytykowany, tym bardziej, że bardzo się stara, a więc uważa, że nikt nie ma powodu, by cokolwiek mu wytykać.

Inną jego wielką wadą jest jego pewna lekkomyślność, którą okazuje na szczęście tylko wtedy, gdy z jakiegoś powodu nie udało mu się osiągnąć odpowiednio wysokiego poziomu rozwoju moralnego i intelektualnego. Objawia się ona między innymi jego chwiejnym usposobieniem, które praktycznie uniemożliwia mu albo przynajmniej w znaczącym stopniu utrudnia pozostawanie przy swych postanowieniach i powoduje, że ma bardzo zmienne nastroje.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 19 września

Człowiek urodzony 19 września wykazuje się bardzo wielką zręcznością i sprawnością jeśli chodzi o wszelkie sprawy praktyczne. Nic nie jest dla niego zbyt trudne, bez względu na to, jak bardzo byłoby skomplikowane. Jest bardzo pracowity i potrafi się skoncentrować na tym, co ma w danej chwili do wykonania, dlatego rzadko popełnia błędy, tym bardziej, że jest bardzo staranny i uważny.

Swych obowiązków nie dzieli na bardziej i mniej ważne, lecz do wszystkich podchodzi z taką samą odpowiedzialnością i starannością, dlatego działa wydajnie i szybko odnosi efekty. Niestety jednak często zostaje w tyle za innymi dlatego, że pada ofiarą ludzi bardziej od siebie przedsiębiorczych oraz aktywnych, on bowiem czasem zbyt mocno skupia się na swych zadaniach, nie dostrzegając nic poza nimi, a więc i grożącej im konkurencji.

Nie jest zbyt waleczny ani odważny i kiedy musi bronić swego interesu, woli poddać się biernie losowi, byle tylko jak najmniej na tym ucierpieć. Nie umie walczyć o swoje czy raczej nie chce tego robić i na pewno nie wychodzi mu to na dobre, a kiedyś może stać się przyczyną jego zupełnej klęski i sprawić, że w jednej chwili utraci wszystko, co z takim mozołem udało mu się wypracować.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 19 wrzesień

 • kolory : brązowy, błękitny, bursztynowy; hebanowy
 • charakter : życzliwy, otwarty, bystry, ambitny, lekkomyślny
 • zawody męskie : kierownik, politolog, dealer
 • zawody żeńskie : biotechnolog, sędzina, astronom
 • kamień : kwarc różowy
 • roślina : jabłoń
 • zwierzę : surykatka

Imieniny 19 września

 • January
 • Konstancja
 • Zuzanna
 • Teodor
 • Maria
 • Marta
 • Alfons

19 września – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Panna

horoskop Panna


3 komentarze

 1. Paweł 8 października 2017
 2. nieważne 10 października 2019
 3. Maria 9 grudnia 2020

Napisz komentarz

tarot online chińska wróżba

Pośród tych tanecznych duetów ukrywa się para, która się spotyka. Ujawnij ją i dowiedz się czegoś o swoim związku
Taniec to najbardziej uniwersalny język ciała.  Ujawnia najgłębiej skrywane przez ludzi emocje. Na parkiecie nie ma udawania. Nawet najlepiej wyszkoleni tancerze w gorącym tangu nie pokażą pasji i namiętności, którą dzielą pary, partnerujące sobie również poza parkietem. To uczuciaDokąd udaje się nasza dusza, kiedy śnimy? Sprawdź, w co wierzą Indianie i poszukaj w ich przekazach ziarna prawdy
Śnienie jest integralną częścią indiańskiej tradycji i praktyki duchowej. To z indiańskiej kultury wywodzą się tzw. łapacze snów, które dziś przeżywają swoją drugą młodość. To w ich wierzeniach początek biorą interpretacje snów. Już od najmłodszych lat Indianie uczeni byli z

Ten obraz ukaże najpiękniejszą stronę Twej natury. Spójrz tylko i zdecyduj, co przedstawia
Testy psychologiczne oparte na interpretowaniu kształtów i obrazów.  Taki test ma już ponad 100 lat. Wynalazł go i spopularyzował szwajcarski psychoanalityk Hermann Rorschach. Na jego podstawie wskazywał, który spośród jego pacjentów ma prawdziwe problemy w sferze duchowej. Na światł