21 września

21-wrzesnia

Horoskop dla urodzonych 21 września

21 września – horoskop ogólny

Intelekt człowieka, który przyszedł na świat w dniu 21 września, jest bardzo bystry i przenikliwy, zupełnie nieprzeciętny. Dzięki temu jest on ogromnie krytycznie nastawiony do wszystkiego, co się wokół niego dzieje, co powoduje, że po prostu nie da się go oszukać, nawet jeśli będą tego próbować najwytrawniejsi krętacze.

Niestety jednak człowiek ów musi za to zapłacić wysoką cenę, którą są jego kontakty z otoczeniem. Nie jest on bowiem szczególnie sympatycznym człowiekiem, ponieważ nie wierzy w nic, czego nie może zobaczyć i dotknąć, więc jest wielkim cynikiem i wiele wartości, jakie są powszechnie uznawane, zwyczajnie nie ma dla niego żadnego znaczenia.

Jest uciążliwy z tym swym intelektem, ponieważ niektóre rzeczy wyolbrzymia, nadając im niebywałe znaczenie i poświęcając im ogromną ilość swego czasu, poddając je rozmaitym badaniom i eksperymentom, inne zaś, obiektywnie ważne, zupełnie bagatelizuje lub wręcz potępia. Powoduje to nieraz nieporozumienia z otoczeniem, nawet całkiem bliskimi mu osobami, wobec czego nie jest mu łatwo zatrzymać przy sobie przyjaciół i dłużej pozostawać w związkach.

Czasem również jest egoistą, zwłaszcza jeśli chodzi o wywyższanie się wobec innych z powodu swej inteligencji i zacięcia naukowego. Wówczas przebywanie w jego towarzystwie nie jest najbardziej pożądaną formą spędzania czasu i może mu doskwierać samotność, ale jest zbyt samolubny i honorowy, by chcieć dla kogoś się zmienić.

Widać zatem, że jego charakter nie jest najłatwiejszy i obcowanie z nim może nastręczać wielorakich trudności nawet ludziom, którym szczerze na nim zależy i są zdeterminowani, by przy nim pozostać. Jest też człowiekiem ogromnie wrażliwym i łatwo jest go dotknąć. Zwykle cierpi z powodów, które inne, mniej wrażliwe osoby nawet by nie obeszły, więc i dla niego jego wyjątkowość nie jest tak łatwa i przyjemna, jak mogłoby się wydawać.

Ma ze sobą szereg problemów, a ponieważ jest bardziej naukowcem niż filozofem, często nie może ich zrozumieć i sam nie wie, co się z nim dzieje. Nie umie dokonać analizy psychologicznej swojego zachowania i często nie rozumie swych oczekiwań czy nawet w ogóle ich sobie nie uświadamia, nic zatem dziwnego, że negatywnie rzutuje to na jego kontakty z otoczeniem, niejednokrotnie uniemożliwiając mu w pełni normalne funkcjonowanie.

 

pozytywyZalety

Człowiek, który przyszedł na świat w dnu 21 września, jest cierpliwy i wytrwały w każdym swoim dążeniu.

Nie jest najłatwiejszy w obejściu ze względu na swój zmienny i trudny charakter, lecz jeśli ktoś będzie zdeterminowany, by się do niego nie zniechęcać i mimo wszystko postanowi trwać u jego boku, przekona się, jak wartościowym jest on człowiekiem.

Jest ponadto osobą bardzo towarzyską, chętnie spędza czas w wesołym gronie znajomych. Jest to dla niego nie tylko rozrywka, lecz nawet konieczność, gdyż zbyt długie okresy samotności wpływają na niego przygnębiająco, zaś spotkania ze znajomymi powodują, że nawet w najgorszych okresach znowu chce mu się żyć.

Poza tym człowiek ów jest pracowity, zarówno wówczas, gdy zajmuje kierownicze stanowisko, jak i wtedy, gdy pracuje na rzecz kogoś innego. Jest zdolny do wytężonego wysiłku tylko po to, żeby coś robić i rzadko najważniejsze są dla niego materialne rezultaty, choć oczywiście nie jest też całkiem niefrasobliwy w tej kwestii i potrafi odpowiednio zadbać o byt materialny swoich najbliższych.

 

Wady

Chyba najważniejszą słabością człowieka urodzonego 21 września jest fakt, iż jest on bardzo nieodporny na porażki.

Jest bardzo ambitny i najchętniej chciałby od razu widzieć efekty swoich działań, a także chce, by ludzie doceniali jego wysiłki, choć nie można mu zarzucić narcyzmu.

Łatwo poznać, kiedy coś mu się nie powiodło, wówczas ma bowiem paskudny humor i swoją złość wyładowuje na każdym, kto znajdzie się w jego pobliżu, dlatego lepiej jest go wtedy unikać.Nie lubi się zbytnio męczyć i skupiać na szczegółach swojej pracy, dlatego chętni wykorzystuje do tego innych, wysługując się nimi i nie odwdzięczając się w żaden sposób, nawet dobrym słowem.

Ma nadmierne wyobrażenie co do własnej osoby i swoich możliwości i wydaje mu się, że jest stworzony do wyższych rzeczy niż większość ludzi, dlatego powinni mu we wszystkim być posłuszni i nie kłócić się z jego zdaniem. Zdolność dostosowywania się do wymogów sytuacji, mimo iż jest cechą samą w sobie raczej pozytywną,  u niego czasem może przybierać formę oportunizmu – człowiek ów naprawdę wiele zrobi dla swego sukcesu i nierzadko przypochlebia się ludziom, na których normalnie nawet nie zwróciłby uwagi, jeśli tylko wie, że w jakiś sposób mogą mu oni pomóc.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 21 września

Pomimo tego, że samotność nie jest pożądanym stanem nawet u tak egoistycznego człowieka jakim jest ten urodzony 21 września, to jeśli chodzi o jego życie zawodowe, oddaje mu to wielkie zasługi, powoduje bowiem, że może w pełni poświęcić się swej pracy.

Dlatego też zwykle jego życie zawodowe obfituje w różnego rodzaju sukcesy i łatwo zdobywa sobie szczyt, niestety jednak kosztem życia osobistego i rodzinnego. Trzeba jednak przyznać, że stosunkowo szybko potrafi nad tym przejść do porządku dziennego i sukcesy zawodowe doskonale potrafią mu wypełnić pustkę w innych dziedzinach życia, tym bardziej, że są naprawdę niepoślednie.

Człowiek ów przede wszystkim jest uzdolniony do pracy twórczej, a to dzięki swej wielkiej wrażliwości. Jest ogromnie płodny i pracowity, mógłby pracować bez przerwy, a jeśli robi coś, co naprawdę kocha, w ogóle nie czuje się przez to zmęczony. Dobrze współpracuje mu się z innymi ludźmi, ponieważ potrafi z nimi zdrowo współzawodniczyć, dając z siebie wszystko i motywując ich również do wytężonej pracy.

Posiada również nieprzeciętną intuicję, która powoduje, że działa może nie do końca logicznie, ale wszędzie tam, gdzie zawodzi go racjonalne myślenie, umie sobie poradzić, wiedziony swym instynktem.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 21 wrzesień

 • roślina : lipa
 • kolory : czarny, żółty, lila róż; spiżowy
 • zawody męskie : projektant mody, górnik, geofizyk
 • charakter : bystry, przenikliwy, szorstki, cyniczny
 • zawody żeńskie : manikiurzystka, barmanka, kucharka
 • kamień : chryzoberyl
 • zwierzę : kojot

Imieniny 21 września

 • Mira
 • Melisa
 • Hipolit
 • Daria
 • Aleksander
 • Mateusz
 • Marek

21 września – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Panna

horoskop Panna

5/5 - (1)

3 komentarze

 1. Kama
 2. Marek
 3. Tadeusz8

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Po czym poznać, że kłamiesz? Gwiazdy Cię rozszyfrowały. Sprawdź koniecznie, co Cię zdradza
Jak to mawiał doktor House: – Everybody lies.  Rzeczywiście każdy z nas, w taki czy inny sposób mija się czasem z prawdą. Jedni potrafią kłamać z miną pokerzysty. Inni są w tym dużo gorsi, a z jeszcze innych prawdę można wyczytać, jak z otwartej księgi. Nawet najlepsi kłamcy


Dokąd udaje się nasza dusza, kiedy śnimy? Sprawdź, w co wierzą Indianie i poszukaj w ich przekazach ziarna prawdy
Śnienie jest integralną częścią indiańskiej tradycji i praktyki duchowej. To z indiańskiej kultury wywodzą się tzw. łapacze snów, które dziś przeżywają swoją drugą młodość. To w ich wierzeniach początek biorą interpretacje snów. Już od najmłodszych lat Indianie uczeni byli z

Czy jesteś wybrany do tego, by uratować świat? Zobacz czy masz te 14 cech i przekonaj się sam
Czujesz, że bardzo różnisz się od swego otoczenia? Nie potrafisz się dopasować do okoliczności, a z biegiem lat zaczynasz myśleć, że jesteś wybrakowany i nigdy tak naprawdę nie odnajdziesz swego miejsca? To niekoniecznie z Tobą jest coś nie tak, ale ze światem, który nas otacza. C