22 września

22-wrzesnia

Horoskop dla urodzonych 22 września

22 września – horoskop ogólny

Najbardziej charakterystyczną cechą człowieka urodzonego w dniu 22 września jest fakt, iż bardzo dokładnie obserwuje on wszystko, co się wokół niego rozgrywa i – rzecz jasna – nie poprzestaje tylko na samych obserwacjach, lecz wyciąga z nich daleko idące wnioski. są one niezwykle trafne, co jest dowodem na jego wielką życiową mądrość oraz nieprzeciętną spostrzegawczość.

Powoduje to, że szybko nabiera potrzebnego mu życiowego doświadczenia i uczy się, jak nie postępować, by nie zaszkodzić sobie w żadnej dziedzinie życia. Niestety jednak wcale nie oznacza to, by zaszczepiał sobie w ten sposób jakieś wielkie ideały i wartości, gdyż mimo wszystko najważniejsze zawsze są dla niego pieniądze.

Zdecydowanie jest materialistą i mimo iż zdaje sobie sprawę  z tego, jak ważna jest również duchowa strona życia, nie zamierza zawracać sobie nią głowy, bo szkoda mu na to czasu. Zamiast poświęcać go na filozoficzne rozważania, do których na pewno potrafiłby znaleźć w sobie zdolności, woli poświęcić ten czas na bardziej konstruktywne i potrzebne mu działania, czyli – jak nietrudno się domyślić – na zarabianie jak największych ilości pieniędzy.

Nie zależy mu na rozwijaniu swej osobowości, ponieważ chce mieć zwyczajne, proste życie, jak najłatwiejsze. Nie zmierza sam go sobie komplikować nawet jeśli pod pewnymi względami mogłoby to być dla niego potrzebne i przyjemne, przy czym ma tego pełną świadomość, że poprzestaje na tym, co znajduje się w jego zasięgu i po co może sięgnąć bez większego wysiłku.

Jest człowiekiem bardzo opanowanym, spokojnym i starannym, a przez to dość nudnym jeśli chodzi o osobowość. Jest przewidujący i niczym nie można go zaskoczyć, ale on również zachowuje się w sposób tak wyważony, że każdy z jego otoczenia doskonale wie, czego może się po nim spodziewać i na pewno można z jego strony oczekiwać jakiegoś nietypowego zachowania.

Jeśli ma coś do zrobienia, nie ma problemu ze skupieniem swojej uwagi i wówczas w żaden sposób nie można go oderwać od danej czynności. Może to być uciążliwe dla jego bliskich, ponieważ jeśli mają jakiś problem i liczą, że człowiek ów pomoże im go rozwiązać, bez względu na to, jak bardzo jest to ważne, muszą czekać, aż zechce oderwać się do swych zajęć i poświęcić im swój cenny czas, którego nigdy nie ma za wiele, więc nie zamierza nim szafować.

 

pozytywyZalety

Człowiek urodzony w dniu 22 września potrafi zachować spokój w każdej sytuacji, c o często ratuje jego dobro w szczególnie trudnych wypadkach.

Jest też opanowany, zrównoważony i nie pozwala sobie na emocjonalne reagowanie czy – tym bardziej – impulsywne działanie. Zawsze robi to, co chce zrobić i co dokładnie sobie przemyślał, a więc można mieć pewność, że wie, jakie będą tego następstwa. Wobec tego rzadko popełnia błędy, tym bardziej, iż we wszystkim, co robi, jest ogromnie staranny, by nie powiedzieć – perfekcyjny.

Wszystko, co robi, jest dla niego tak samo ważne, więc z żadnej powziętej na siebie czynności czy nawet narzuconej mu z góry nie wywiązuje się połowicznie, nawet jeśli bardzo nie chce mu się jej wykonywać.

Jest czynny, aktywny i nie lubi zbyt dług siedzieć w miejscu. Bardzo nie lubi bezczynności, ponieważ ma wtedy świadomość, że marnuje czas, który mógłby spożytkować w jakimś konkretnym, pożytecznym celu. Tak samo nie lubi rozpraszać swej uwagi na jakieś mało ważne rzeczy i chce skupiać się na tym, co ma w danej chwili do wykonania, wiedząc, że jest to najlepszy sposób, by działać wydajnie i nie popełniać żadnych błędów.

 

Wady

Dużą wadę człowieka urodzonego 22 września, która sprawia mu wiele problemów w codziennym życiu, ale najbardziej jednak na gruncie zawodowym, jest jego samowola.

Nawet jeśli nie ma on do tego możliwości, chce sam o sobie decydować i nie pozwala sobą dyrygować nawet jeśli ktoś ma w tym najświętszą rację. Jest człowiekiem upartym i nie da się go przekonać do zmiany zdania, więc na próżno można tego próbować.

Za wszelką cenę chce zamanifestować swoją niezależność i nie chce, by ktokolwiek wywierał na niego choćby minimalną presję, nawet w najlepszej wierze. Dlatego też może z czystej przekory robić dokładnie na odwrót niż ktoś mu radzi i popełniać głupie błędy, ale i tak na pewno będzie z siebie dumny, że nie dał się nikomu zdominować.

Często upiera się bez sensu przy swoim zdaniu i sprawia to, że nie tylko uchodzi za człowieka pozbawionego wyobraźni i ograniczonego, choć nie jest to prawda, ale także ludzie mogą się do niego niechętnie odnosić jako do człowieka mało sympatycznego i egoistycznego.

Nie da się ukryć, że rzeczywiście często może być szorstki jeśli uzna, że ktoś zbyt mocno interesuje się jego sprawami, choć raczej w takich przypadkach powinien okazywać wdzięczność.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 22 września

Największe zdolności człowiek urodzony 22 września jeśli chodzi o życie zawodowe przejawia wówczas, gdy prowadzi własny interes. Pokazuje wtedy z całą mocą, na co go stać, a  stać go na wiele w obronie swego dobra.

Jest metodyczny, pilny i bardzo starannie dba o wszystko, co spoczywa na jego barkach, pilnując, by nikt ani nic temu nie zagroziło. Jest bystry, szybko zauważa wszystko, co się wokół niego dokonuje i umie odróżniać to, co może mu się przydać od tego, co jest mu absolutnie zbędne.

Ma wielkie zdolności analityczne i wysokie ambicje, więc stale zdąża naprzód i nie zatrzymuje się ani na chwilę jeśli z jakiegoś powodu nie jest to naprawdę konieczne.

Jest zręczny we wszystkim, czego się podejmuje, a także wielce pracowity. Zawsze robi to, co uważa za stosowne i nie pozwala nikomu wtrącać się we własne sprawy ani w żaden sposób wpływać na podejmowane przez siebie decyzje, dlatego jeśli osiąga sukces, zawdzięcza go wyłącznie sobie samemu.

Lubi rządzić innymi i jest bardzo zadowolony jeśli jego pozycja zawodowa się z tym wiąże. Sam zaś nigdy nie poddaje się niczyjej woli, dlatego zajmowanie przez niego stanowiska podwładnego względem kogoś jest dla niego najgorszym, co może go spotkać w jego życiu zawodowym.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 22 wrzesień

 • zwierzę : zaskroniec
 • zawody męskie : ekolog, krawiec, nauczyciel
 • kolory : czerwony, oliwkowy, tabaczkowy; szary
 • roślina : mak
 • zawody żeńskie : ekonomistka, hostessa, psycholog
 • charakter : spokojny, staranny, opanowany, dumny, ambitny
 • kamień : schryzokola

Imieniny 22 września

 • Joachim
 • Ignacy
 • Feliks
 • Maurycy
 • Innocenty
 • Tomasz
 • Daria
 • Wiktor

22 września – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Panna

horoskop Panna

4.2/5 - (5)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Kim jesteś w egipskim horoskopie? Sprawdź, które bóstwo Cię reprezentuje i jakimi cechami obdarza
W egipskim Zodiaku (tak samo, jak w naszym) jest 12 znaków zodiaku.  Podział na nie jest jednak nieco inny niż w Zodiaku, którym się posługujemy. Do poszczególnych symboli należą konkretne dni w roku, a każdy ze znaków reprezentuje inne bóstwo. Zadaniem bogów jest pomoc i ochrona ludz


Wybierz jeden z ozdobnych kamieni. Twoja decyzja zdradzi najskrytsze marzenie, które od dawna nosisz w sercu
Półszlachetne i szlachetne kamienie to nie tylko ciekawe i drogie ozdoby.  Panuje przekonanie, że drzemie w nich znacznie więcej, a mianowicie moc i tajemna energia, które może na nas wpływać negatywnie, lub pozytywnie. W tajemniczych praktykach kamieni używa się do oczyszczania ludzkie

Jedno spojrzenie na ten obrazek odkryje Twą największą wadę. Twoje oczy zdradzą to, do czego nie chcesz się przyznać
Poznawanie siebie jest długim i żmudnym procesem. Trwa on całe życie. Z roku na rok zmieniamy się i ewoluujemy. Wpływ mają na nas ludzie, których poznajemy i sytuacje, w których musimy się odnaleźć. Kształtuje nas milion rzeczy i czasem sami nie zdajemy sobie sprawy, co poruszy w nas cz