24 września

24-wrzesnia

Horoskop dla urodzonych 24 września

24 września – horoskop ogólny

Człowiek urodzony w dniu 24 września najbardziej wyróżnia się swoją odwagą, która powoduje, że zawsze jest w stanie robić to, co chce i nie ogląda się na innych.

Ma bardzo postępowe myślenie, bo nie chce, by stare, utarte schematy zanadto go ograniczały. Posiada również nieprzeciętne zdolności, które rozchodzą się w różnorakich kierunkach, czyniąc zeń osobę niebanalną pod wieloma względami. Zwłaszcza nieprzeciętne są jego zdolności artystyczne, bo nie tylko posiada wielką wrażliwość na piękno zaklęte we wszystkich możliwych formach, ale też sam zdolny jest tworzyć prawdziwe dzieła sztuki.

Jest wielce indywidualnym człowiekiem i chce to na wszystkie możliwe sposoby zamanifestować, a właściwie musi to robić, gdyż jest to jedna z najmocniej zarysowujących się cech w jego osobowości, a więc nie może tego w żaden sposób uniknąć. Z tego powodu nie tylko wyróżnia się na tle swego otoczenia, ale też często wybija się ponad nie, stając się wybitną osobistością, z którą inni muszą się liczyć, ale przez to mogą też od niego stronić, czując, że są od niego w wielu względach gorsi.

Bardzo ważne są dla niego jego wolność oraz niezależność jeśli chodzi o podejmowanie decyzji. Jest to cecha tak skrajnie mocna w jego przypadku, że z tego powodu może czasem  w ogóle nie chcieć angażować się w związki uczuciowe, a tym bardziej legalizować ich, upatrując w formalnych więzach ograniczeń dla swej autonomii.

Nie chce z tego zrezygnować nawet dla najbardziej ukochanych osób i jeśli wie, że miłość nie będzie się dlań wiązała z takim samym stopniem niezależności jak do tej pory, w większości przypadków potrafi się jej wyrzec, wybierając niczym nieskrępowaną wolność.

Lubi i ceni sobie samotność, więc nawet jeśli od czasu do czasu będzie mu ona doskwierać, na pewno nie będzie to dla niego taką życiową tragedią, jak z pewnością miałoby to miejsce w przypadku innych ludzi. Otoczenie nieraz może to odbierać jako małą wrażliwość czy bezduszność, lecz człowiek ów nic nie poradzi na to, że ważne są dla niego takie, a nie inne wartości, a tym bardziej nie zamierza się dla kogokolwiek zmieniać.

 

pozytywyZalety

Wielką zaletę człowieka urodzonego w dniu 24 września na pewno stanowi jego niezależność, ponieważ poza tym, że lubi się nią chwalić, to też rzeczywiście stosuje się do zasad, jakie sam ustalił.

Jeśli chce być niezależny, to w każdej sytuacji, nawet gdy jest mu to nie na rękę. Jest samowystarczalny, ze wszystkim radzi sobie sam, również w sferze emocjonalnej. Jest silny i odporny psychicznie, nie musi nikomu wypłakiwać się w rękaw, co daje mu też tę korzyść, że nikt nigdy nie zawiedzie jego zaufania.

Jest ogromnie odważny jeśli chodzi o wcielanie w życie swych zamierzeń. Kiedy widzi przed sobą sprecyzowany cel, nie ma takiej siły, która odwiodłaby go od dotarcia do niego i idzie przed siebie z wielką zawziętością i ufnością w swoje możliwości. I rzeczywiście, mało co może mu się nie powieść, a i tak zwykle nie jest to jego wina.

Ma wielkie zdolności, które stara się jak najbardziej rozwijać i żadnemu ze swych talentów nie pozwoli się zmarnować jeśli dostrzeże u siebie jego zalążki. Jest w tym równie zdeterminowany jak we wszystkim innym, dlatego zwykle robi doskonały użytek ze wszystkich darów, jakie ofiarował mu los i pod koniec swego życia może być pełen dumy i satysfakcji z tego, jak przeżył dany mu czas i wykorzystał wszystkie możliwości.

 

Wady

Mimo iż człowiek urodzony 24 września ma bardzo wiele zalet, ma również sporo wad, których nie da się nie zauważyć. Przede wszystkim jest tak pewny siebie i swoich możliwości, że często przez to staje się nadmiernie lekkomyślny.

Nawet do głowy nie przychodzi mu, że w końcu łaskawy los może się od niego odwrócić i wówczas przestanie mu się tak świetnie wieść, nic więc dziwnego, że nie zamierza się zabezpieczać na taką ewentualność. Często podejmuje zbędne ryzyko, a kiedy trafi na niesprzyjające okoliczności, może za to bardzo drogo zapłacić.

Ma też skłonności do brawury i nie zawsze zastanawia się nad swymi posunięciami, działając pod wpływem chwilowego impulsu czy też chcąc zaimponować innym.

Ma raczej posępne usposobienie, stroni od ludzi i ciężko jest mu nawiązywać przyjazne kontakty. Nawet jeśli ktoś chce się do niego zbliżyć,  nie ma łatwego zadania, ponieważ człowiek ów odstrasza samą swą miną, a trzeba też przyznać, że nie jest szczególnie przyjemny w obejściu i jeśli nie odpowiada mu czyjeś towarzystwo, nie omieszka mu tego dobitnie dać do zrozumienia.

Czasem wręcz zachowuje się szorstko i grubiańsko i doskonale o tym wie, ale nie jest to dla niego bynajmniej powód, by postarać się być odrobinę milszym dla innych.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 24 września

Jak już było wspomniane, człowiek, który przyszedł na świat w dniu 24 września, często przejawia zdolności artystyczne, a nawet jeśli sam nie przejawia takowego talentu, to ma niebywałe wyczucie smaku i może zrobić karierę jako krytyk sztuki, kustosz muzeum czy na innej posadzie związanej choćby w sposób bezpośredni z dziedzinami artystycznymi.

Jednak bez względu na to, jaką drogę dla siebie wybierze, z całą pewnością osiągnie na niej sukces, ponieważ jeśli los nie chce mu czegoś dać, potrafi wziąć to sobie sam. Jest ogromnie odważny i przedsiębiorczy, nie pozwala, by konkurencja dawała mu się we znaki, tym bardziej, że zwykle znacznie ją wyprzedza.

Jest wojowniczo nastawiony i gotów do walki nawet o drobnostkę, więc co dopiero o swe dobro i interes. Wszyscy, którzy go znają, doskonale o tym wiedzą, dlatego raczej nie musi obawiać się z tej strony jakiegoś niebezpieczeństwa. Nie jest najprzyjemniejszy do współpracy i zwykle za wszelką cenę chce tego uniknąć, jeśli zaś zostanie do tego zmuszony, nie będzie to przynosiło korzyści żadnej ze stron.

Najlepiej działa  w pojedynkę, pracując wyłącznie na własny rachunek i najlepiej wtedy, gdy sam jest swoim szefem, jego umiłowanie wolności bowiem przeszkadza mu poddawać się czyjejś woli i wypełniać cudze polecenia.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 24 wrzesień

 • charakter : zdolny, konfliktowy, zadziorny, uczciwy
 • zawody żeńskie : kierowca, geolog, wizażystka
 • zwierzę : panda mała
 • zawody męskie : kucharz, steward, psychiatra
 • kolory : zielony, czarny, wiśniowy; złocisty
 • roślina : goździk
 • kamień : niebieski szafir

Imieniny 24 września

 • Gerard
 • Tomir
 • Seweryn
 • Maria
 • Herman

24 września – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Waga

horoskop Waga

3/5 - (2)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Nie potrzeba coacha, by spełniać marzenia. Oto 3 złote zasady, które pozwolą Ci zostać mistrzem swego życia
Czy kiedykolwiek zadawałeś sobie pytanie: jaki jest sens życia? Gratulacje, jesteś normalnym człowiekiem. Wszyscy czujemy się od czasu do czasu zagubieni. Każdy z nas doświadcza mieszanki uczuć od złości i smutku, do bycia pijanym ze szczęścia. To naturalne i nie ma w tym nic dziwnego.


Przyjrzyj się swoim dłoniom i policz ile masz na nich „bransoletek”. Ta prosta „matematyka” dostarczy Ci ważnych informacji m.in. na temat Twego zdrowia
Chiromancja lub czytanie z dłoni to starożytna sztuka, której korzenie sięgają kilku tysięcy lat.  Wywodzi się z hinduskiej astrologii, a pierwsza wzmianka o niej pochodzi z chińskiej książki „I Ching”. Interesował się nią nawet Arystoteles, który przekazał tę wiedzę Al

Jakiej relacji potrzeba Ci teraz najbardziej? Wybierz tancerzy i przekonaj się sam
Człowiek nie jest samotną wyspą.  Potrzeba nam innych ludzi, bo tylko w ich towarzystwie, wplątani w sieć społecznych powiązań, możemy się bezpiecznie rozwijać i piąć do góry. Nawet samotnikom potrzebni są inni ludzie. W końcu muszą oni mieć się od kogo odciąć, prawda? Świadom