26 września

26-wrzesnia

Horoskop dla urodzonych 26 września

26 września – horoskop ogólny

Usposobienie człowieka, który przyszedł na świat w dniu 26 września, jest tak miłe i przyjazne, że wprost nie da się go nie lubić.

Wszędzie, gdzie się pojawia, szybko zjednuje sobie sympatię ludzi, która z kolei równie szybko przeradza się w bliższe, serdeczne kontakty, by z czasem zamienić się w przyjaźń. Nic zatem dziwnego, że ma większe grono przyjaciół niż inni ludzie i taka sytuacja ogromnie mu odpowiada, gdyż nie znosi samotności, uwielbia za to otaczać się ludźmi, im jest ich wokół niego więcej, tym lepiej.

Co więcej, bardzo szybko zjednuje sobie cudze zaufanie, nie tylko tych, z którymi ma bliskie kontakty, ale również wszystkich innych, dlatego nawet jeśli ludzie dobrze go nie znają, to i tak w jakiś dziwny sposób odczuwają do niego zaufanie i gotowi są powierzyć mu najważniejsze dla siebie sprawy. I rzeczywiście nikt się na nim nie zawodzi, zwłaszcza jeśli chce poprosić go o wsparcie, bowiem nigdy nie odmawia on nikomu swojej pomocy, a wręcz bardzo chętnie jej udziela, bo lubi czuć się potrzebny i pomocny.

Poza tym człowiek ów ma wielkie ambicje, które stara się realizować jak najbardziej w ramach swoich wrodzonych predyspozycji, by nie zmarnować żadnego z darów, jakimi obdarzył go los. Trzeba przyznać, że są to dary nieprzeciętne, ponieważ ma między innymi wielkie zdolności jeśli chodzi o wysławianie się i umiejętność ta często ratuje go w szczególnie trudnych sytuacjach – ze wszystkich opałów potrafi się wykaraskać swymi logicznymi argumentami  i sposobem, w jaki dowodzi swoich racji, wytrącając oponentom broń z ręki.

W dodatku posiada niepospolity intelekt, aktywny i badawczy. Wszystko sprawdza pod kątem swej przydatności i nie skupia się na rzeczach, które nie mogą mu się w żaden sposób przydać.

Jest bardzo oczytany, ponieważ wie, że jest to najlepsza dla niego możliwa droga rozwoju, a także w ten sposób kształtuje się jego charakter. Jednak już od najmłodszych lat człowiek ów wyróżnia się wysokim stopniem rozróżniania dobra od zła, a także ma wrażliwe sumienie, więc nie może postępować wbrew swym zasadom nawet gdyby chciał.

 

pozytywyZalety

Na pewno wielkimi zaletami człowieka urodzonego w dniu 26 września są te cechy, które przejawia w stosunku do innych osób, a więc uprzejmość, wrażliwość na krzywdę innych czy skłonność do niesienia pomocy nawet swoim kosztem.

Jednak nie mniej ważne jest też to, że umie on pomagać innym i działać na ich rzecz, ale także zadbać o siebie. Co więcej, umie robić dwie te rzeczy jednocześnie i nigdy nie zdarza się, by zajmując się sprawami innych ludzi, zaniedbywał swoje własne, przeciwnie, zawsze trzyma rękę na pulsie i jest doskonale poinformowany o wszystkim, co dotyczy go choć w minimalnym stopniu.

Jest inteligentny jeśli chodzi o wrodzone zdolności intelektualne, ale też mądry jeśli chodzi o życiowe doświadczenie, ponieważ dzięki swej bystrości i umiejętnościom badawczym umie wyciągać wnioski z cudzego postępowania.

Jeśli widzi, jak ktoś popełnia spektakularny błąd, można mieć pewność, że wyciągnie z tego jak najbardziej konstruktywne wnioski i sam czego takiego nie zrobi. Pozwala mu to uniknąć znaczącej części czyhających na niego pułapek, a także może doradzać innym, co – trzeba przyznać – chętnie robi.

 

Wady

Dużą słabość człowieka urodzonego w dniu 26 września stanowi fakt, iż jest on bardzo czuły na punkcie uznania za swoje czyny.

Chce być podziwiany i doceniany za wszystko, cokolwiek robi, nawet jeśli wcale na to nie zasługuje. Łatwo można mu się przypochlebić w taki właśnie sposób, wystarczy tylko podejść go odpowiednimi słowami. Jest tak mocno skoncentrowany na swej osobie, że nie dostrzega, kiedy ktoś chce go oszukać, zwłaszcza jeśli używa do tego komplementów, jest bowiem tak święcie przekonany, że w pełni mu się one nalezą, iż nikt nie może go przekonać, że ktokolwiek może mu je prawić w złej woli.

W dodatku jest ogromnie samowolny i zawsze robi, co chce. Nie zważa na żadne konwenanse ani na to, co myślą i mówią na temat jego postępowania inni ludzie, a jeśli na czymś szczególnie mu zależy, gotów jest postawić wszystko na jedną kartę i zrobić to, by później nie żałować.

Niestety jednak zwykle dotyczy to takich spraw w jego życiu, które z pewnością mógłby, a nawet powinien sobie darować, zwykle są to bowiem najniższe pobudki i prymitywne żądze. Nie trzeba chyba dodawać, jakie to sprowadza nań kłopoty, ale i tak nie zamierza zrezygnować z procederu polegającego na popuszczaniu od czasu do czasu cugli swoim popędom i niskim instynktom.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 26 września

Wielkie zasługi człowiekowi urodzonemu 26 września oddaje jego pozytywne nastawienie, jakie przejawia on wobec innych ludzi, bowiem zjednuje mu to powszechną sympatię i sprawia, że ludzie chętnie z nim podejmują współpracę lub przynajmniej udzielają mu swojego poparcia.

W pracy pomaga mu też jego elokwencja i łatwość zręcznego argumentowania i rzeczowego dowodzenia swoich racji. Chętnie rozwija się pod względem intelektualnym nawet jeśli nie musi tego robić i poszerza swoją wiedzę w wielu interesujących go kierunkach, więc jest ona naprawdę imponująca i może mu się przydać w wielu różnych sytuacjach w jego życiu zawodowym.

Dzięki niej jest w stanie poradzić sobie w każdej dziedzinie, ponieważ bardzo szybko się uczy, może dojść do perfekcji niemal we wszystkim, czego się podejmie. Trzeba także zaznaczyć, że cechą zapewniającą mu szacunek zarówno współpracowników, jak i pracodawców czy ewentualnych podwładnych, jest jego wielkie poczucie sprawiedliwości, nigdy bowiem nie zachowuje się wbrew tej wartości i jest to bardzo widoczny rys jego charakteru.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 26 wrzesień

 • zawody męskie : ortopeda, kurier, matematyk
 • kamień : granat
 • charakter : przyjazny, towarzyski, pomocny, hojny, wrażliwy
 • kolory : oliwkowy, złoty, perłowy; grynszpan
 • zawody żeńskie : logopeda, hafciarka, historyk
 • roślina : świerk
 • zwierzę : grzechotnik

Imieniny 26 września

 • Łucja
 • Nila
 • Teresa
 • Damian
 • Kosma
 • Cyprian
 • Kasper
 • Euzebiusz

26 września – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Waga

horoskop Waga

3/5 - (6)

8 komentarzy

 1. Jacek
 2. Agnieszka
 3. Sebastian
 4. Kasia
  • Andrzej Staszek
 5. Tomek
 6. Grzegorz
 7. Komorowski D.

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Jaki związek tworzysz z partnerem i w czym tkwi Wasza wyjątkowość – podpowiada sposób, w jaki trzymacie się za ręce
Ręce pozwalają nam komunikować się z otoczeniem bez słów.  Służ nam nie tylko do posługiwania się przeróżnymi przedmiotami i urządzeniami, ale również do przekazywania uczuć i emocji. Jak dowodzą naukowcy, kiedy para, która darzy się wzajemnym uczuciem, chwyta się za ręce, w ic


Przyjrzyj się twarzom i odpowiedz na pytanie, która z nich jest weselsza. Ten prosty test wskaże, która półkula mózgu Tobą rządzi
Istnieje teoria, że u każdego z nas dominuje jedna z półkul mózgowych.  Dotychczas to cechy, jakie posiadamy, naprowadzały naukowców na trop, jaka część rządzi konkretnym człowiekiem. Uważało się, że Ci, którzy mają mocniej rozwiniętą stronę lewą, mają zadatki na naukowców.

3 stadia duchowego rozwoju. Dlaczego większość z nas zatrzymuje się na 1?
Rozwój duchowy to proces, w którym nasze dusze wzrastają, stają się dojrzałe i piękne.  Niestety na swojej drodze spotykamy wiele barier i przeciwności, które nie pozwalają nam się rozwijać i dojrzewać. Krępują nas zasady narzucone przez społeczeństwo, a czasem i to, co „ludz