28 września

28-wrzesnia

Horoskop dla urodzonych 28 września

28 września – horoskop ogólny

Człowiekowi urodzonemu w dniu 28 września bardzo mocno zależy na tym, by dosłownie we wszystkim, co robi wespół z innymi, zajmować pierwsze miejsce. Pozostawanie w tle na pewno nie jest dla niego i nigdy go takie miejsce nie usatysfakcjonuje, dlatego jeśli chce się mieć z nim dobre kontakty, trzeba zawsze wyznaczać mu wiodącą rolę.

Jeśli zaś nie  będzie mu ona przyznana, gotów jest walczyć o prymat i lepiej wierzyć na słowo, że nie jest to dla nikogo przyjemna sytuacja. Jest to bowiem człowiek ogromnie impulsywny i o gorącej krwi, nad której tętnem nie zawsze umie zapanować. Trzeba przy tym przyznać, że zwyczajnie lubi walczyć i nie przepuści żadnej okazji, w której będzie mógł okazać swą wyższość, jaką wykazuje zwykle w wielu względach.

Posiada nieprzeciętną inteligencję i doskonale o tym wie, nic zatem dziwnego, że jego ambicje są bardzo duże. Wie, że na wiele go stać, niestety jednak nie zawsze potrafi skorzystać ze swych umiejętności i predyspozycji, ponieważ często emocje biorą w nim górę nad zdrowym rozsądkiem.

Nie trzeba chyba dodawać, że może mu to przysporzyć wielu problemów, ponieważ w takich sytuacjach nigdy nie zastanawia się nad tym, co robi, lecz czyni, co dyktuje mu serce i gorąca krew. Często też ucieka się do rozwiązań siłowych zamiast rzeczowych argumentów, dlatego ludzie niekoniecznie chcą z nim dyskutować, a nawet współpracować czy znajdować się w jego otoczeniu, bo ma opinię osoby nieobliczalnej i wybuchającej nawet bez powodu.

Trafnie ocenia wszystko, co się wokół niego dzieje, zaś w ludzkich charakterach czyta jak w otwartej księdze, więc nic nie można przed nim ukryć. Oszukiwanie go jest przedsięwzięciem z góry skazanym na porażkę i lepiej tego nie robić, bo nawet jeśli wydaje się, że nie spostrzegł oszustwa, jest to tylko taktyka, jaką przyjął i śmiałek szybko i boleśnie przekona się o tym na własnej skrze.

Tak samo człowiek ów jest impulsywny i niecierpliwy w sferze uczuć, ale trzeba mu oddać, że jest zdolny do wielkiej, romantycznej miłości i jeśli się do kogoś przywiązuje, to na wiele lat albo nawet na całe życie.

 

pozytywyZalety

Pomimo tego, że człowiek urodzony w dniu 28 września jest bardzo impulsywny i nieraz uchodzi za szalonego, potrafi konsekwentnie przeć do swego celu i nie zważa na żadne piętrzące się przed nim przeszkody.

Jeśli chce, umie skoncentrować się na tym, co ma w danej chwili do wykonania, zwłaszcza jeśli jest to sprawa szczególnie dla niego ważna lub niecierpiąca zwłoki. Toteż jego otoczenie, znając go, jest zdziwione, jak sprawnie wywiązuje się ze wszystkich powziętych na siebie lub nałożonych na niego obowiązków, żadnego z nich nie zaniedbując ani nie odkładając na później.

Kiedy widzi przed sobą jasno określony cel, potrafi skoncentrować wszystkie swe wysiłki na tym jednym dążeniu i wówczas na próżno można starać się sprowadzić go z drogi, jaką sobie wytyczył. Toteż przeważnie osiąga swoje cele i jest mu łatwiej zrobić to niż innym ludziom, którzy nie potrafią wykazać się takim samozaparciem.

Ma on też pełną świadomość wszystkich swych słabych stron i jeśli nie może ich całkowicie wyeliminować, stara się przynajmniej je w sobie pohamować na tyle, by znacząco nie utrudniały mu życia w jego najważniejszych sferach.

 

Wady

Dużą wadę człowieka, który przyszedł na świat 28 września, która powoduje, że nie osiąga tylu sukcesów, ile by mógł, jest jego słomiany zapał.

To, że angażuje się w jakąś sprawę i działa w niej z całym swym samozaparciem, do jakiego jest zdolny, wcale nie oznacza, że za chwilę nie straci całkowicie dla tego zadania zainteresowania i nie porzuci go na rzecz innego. Powoduje to, że czasami ponosi porażki, mimo iż ma zdolności i umiejętności wystarczające do tego, by nie ponosić ich w ogóle i każde swe działanie wieńczyć stuprocentowym powodzeniem.

Wadę stanowi również jego impulsywna natura, która często bywa przyczyną jego kłopotów, zwłaszcza jeśli chodzi o szczególnie trudne sytuacje, w których stosunkowo szybko traci zimną krew. Może wówczas uciekać się do przemocy i być agresywny nawet wobec tych, na których bardzo mu zależy, a to już nie są żarty.

Małe jednak są szanse na to, że, mimo wielkich wysiłków, uda mu się powściągnąć te targające nim emocje, ponieważ jest to cecha wpisana w jego charakter i raczej nie uda mu się jej wykorzenić.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 28 września

Dużą część swoich sukcesów człowiek urodzony 28 września zawdzięcza temu, że potrafi walczyć o swoje i nigdy nie waha się, kiedy musi użyć siły. Trzeba przyznać, że jakkolwiek by na to nie patrzeć, są to rozwiązania bardzo skuteczne, nieraz skuteczniejsze od spokojnego argumentowania i negocjowania, a poza tym pozwalają mu zaoszczędzić mnóstwo czasu.

Jego agresywna postawa sprawia też, że często zraża do siebie ewentualnych konkurentów, którzy nawet nie zawracają sobie głowy rywalizowaniem z nim, bo zwyczajnie się go boją.

Jego mocną stronę stanowi zdolność dokonywania trafnych sądów na temat rozmaitych rzeczy oraz osób, z jakimi ma styczność, a także zdolności porównawcze. Często również przejawia jakieś zdolności artystyczne, zwłaszcza jeśli chodzi o sztukę użytkową, ale też architekturę bądź muzykę.

We wszystkich tych dziedzinach może odnieść znaczące sukcesy, ponieważ sfera zawodowa jest dla niego ważna, zaś jeśli nie ma jeszcze życia rodzinnego, jest obiektem jego największych zabiegów. Sumiennie wywiązuje się ze wszystkich swych obowiązków i chce jak najwięcej zrobić w jak najkrótszym czasie, dlatego jego pracodawcy są z niego bardzo zadowoleni.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 28 wrzesień

 • zawody męskie : zakonnik, agent reklamowy, ratownik medyczny
 • zawody żeńskie : kosmetyczka, zakonnica, weterynarz
 • roślina : nieszpułka zwyczajna
 • kamień : perła
 • kolory : srebrny, zielony, tabaczkowy; morski
 • zwierzę : bąk
 • charakter : inteligentny, ambitny, gorliwy, impulsywny

Imieniny 28 września

 • Marek
 • Wawrzyniec
 • Wacław
 • Salomon
 • Jan
 • Amalia
 • Wacława
 • Tymon

28 września – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Waga

horoskop Waga


6 komentarzy

 1. Janek 28 września 2017
 2. /mr 16 października 2019
 3. mws 24 stycznia 2021
 4. Julia 3 kwietnia 2021
 5. Luiza 7 kwietnia 2021
 6. Szczepan 22 maja 2021

Dodaj komentarz

tarot online chińska wróżba

Życiowa mantra każdego ze znaków zodiaku. Te kilka słów określa Cię najlepiej
Każdy znak zodiaku ma swoje wady, ale wszyscy mamy także zdolność uczenia się i wzrastania. Nie zawsze sprawy układają się po naszej myśli. Życie lubi zaskakiwać, ale nie wszystkie niespodzianki, które nam robi są miłe i pożądane. Kolejne trudy i porażki, które ponosimy na naszej d


Czy jest jedna wada, do której za nic w świecie się nie przyznasz? Sprawdź, co na to gwiazdy
Wszyscy mamy zalety i wady.  O ile te pierwsze pielęgnujemy, o tyle drugie staramy się wyplenić. Niekiedy się to udaje, częściej jednak pozostają one z nami na życie, kształtując obraz tego, jacy jesteśmy naprawdę. Niektóre z naszych nawyków są naprawdę irytujące, często to rzeczy

Czym kierujesz się w ocenie ludzi? Odpowiedź znajdziesz na tym obrazku
Wszelkiej maści testy psychologiczne są dobrym sposobem na odpowiedzenie sobie pytanie zadane w tytule. Zmieniamy się w końcu z dnia na dzień, a wszystko, co dzieje się w naszym życiu odciska piętno na naszej osobowości i charakterze. Czasami te zmiany są tak płynne, że nie jesteśmy w s