29 września

29-wrzesnia

Horoskop dla urodzonych 29 września

29 września – horoskop ogólny

Charakterystyczną cechą człowieka urodzonego w dniu 29 września jest jego wielki konserwatyzm.

Ma on ogromne poszanowanie do wszystkiego, co związane jest z dawnymi obyczajami, tradycją i autorytetem przodków. Nie oznacza to jednak, by był w to wszystko ślepo zapatrzony i bezkrytycznie wyznawał wszystkie powtarzane przez swych dziadków i rodziców zasady, ponieważ jest obdarzony krytycznym zmysłem i ma wielką wrażliwość, więc wszystko odczuwa po swojemu.

Jest cierpliwy i wytrwały jeśli chodzi o wysiłki, jakie podejmuje, a także niezwykle opanowany, choć trzeba przyznać, że czasem musi wznosić się na wyżyny swego opanowania, by nie dać się ponieść emocjom. Udaje mu się to jednak doskonale i to jest najważniejsze, bo nikt nawet nie zdaje sobie sprawy, jaka burza często rozgrywa się pod jego stoicko spokojną powierzchownością.

W ogóle człowiek ów potrafi zachować pokerową twarz w każdej sytuacji i nie sprawia mu trudności pokazanie się ludziom dokładnie takim, jakim chce się im pokazać. Można mieć pewność, że nie pokaże na swej twarzy ani jednej myśli, której nie chce pokazać, co znacząco ułatwia mu kontakty z ludźmi, ale im z kolei utrudnia rozszyfrowanie jego skomplikowanej natury.

Jego wielki problem polega zaś na tym, że miewa bardzo zmienne nastroje, które mocno rzutują na całe jego życie i sposób postrzegania świata. W pewnym okresie może być wesół, pogodny i beztrosko nastawiony do życia nawet zupełnie bez powodu, innym zaś razem wpada w zupełną melancholię i nie ma ochoty na kontakty towarzyskie ani na żadne działanie. Nastroje te pojawiają się u niego spontanicznie i nikt nie potrafi ich przewidzieć, nawet on sam, dlatego należy liczyć się z tym, że euforia szybko może się u niego przerodzić w skrajne przygnębienie i na odwrót, wydaje się więc, że hamowanie jego żywiołowej radości, jak i pocieszanie go, nie ma najmniejszego sensu.

Kłopot stanowi także fakt, iż kiedy jest on w złym nastroju, wydaje mu się, że wszyscy ludzie spiskują przeciwko niemu i może się źle zachowywać w stosunku do swych przyjaciół. Jest to wielki problem, ponieważ poza tym człowiek ów jest ogromnie towarzyski i ma wokół siebie mnóstwo ludzi, nie wiadomo jednak, czy wszyscy oni będą  w stanie znieść jego huśtawki nastrojów i oskarżenia, nawet, a raczej tym bardziej, jeśli są one całkowicie bezpodstawne.

 

pozytywyZalety

Kiedy człowiek urodzony w dniu 29 września jest w dobrym humorze, przebywanie w jego towarzystwie staje się czystą przyjemnością. Jest niesamowicie pogodny i nastrój ten udziela się wszystkim ludziom w jego otoczeniu.

Nic nie może zmącić jego radości i chce zaszczepiać ją innym, więc można się do niego udać z każdym problemem czy prośbą o radę, bo na pewno każdemu pomoże w miarę swoich możliwości. Zresztą bez względu na nastrój jest pozytywnie nastawiony do innych, zwłaszcza do nieznajomych, do nich bowiem nigdy nie może mieć zastrzeżeń, co czasem ma miejsce w przypadku osób, które darzy przyjaźnią.

Jest bardzo pracowity i nie znosi bezczynności, wręcz się jej wstydzi i wydaje mu się, że zachowuje się nie fair wobec ludzi pokrzywdzonych przez los, bo nawet jeśli nie ma nic do roboty na swoją korzyść, to powinien zrobić coś właśnie dla takich osób. Powoduje to, że trudno zastać go niczym niezajętego bądź też zajmującego się jakimś niekonstruktywnym zajęciem, tym bardziej, że posiada on wyjątkową zdolność wynajdowania sobie ważnych i potrzebnych prac nawet tam, gdzie inni na pierwszy rzut oka nie dostrzegają takich możliwości.

Jest zaradny, obrotny i z każdej sytuacji potrafi znaleźć dobre wyjście. Umie zarabiać pieniądze, więc potrafi zapewnić swym bliskim godziwe warunki bytu, mogą więc oni czuć się bezpiecznie i szczęśliwie pod jego opieką.

 

Wady

Ogromną wadą człowieka urodzonego w dniu 29 września, zwłaszcza jeśli chodzi o jego własne kłopoty, jest jego wielka wrażliwość. Powoduje ona, że stale się czymś zamartwia nawet jeśli obiektywnie nie ma do tego powodu, jeśli zaś już naprawdę nie potrafi takowego znaleźć w swojej sytuacji, przejmuje się cudzymi problemami.

Jest do tego skory zwłaszcza gdy ma gorszy nastrój, wtedy bowiem wywleka z mroków niepamięci wszystkie swoje porażki i błędy z przeszłości i podkopuje swą samoocenę przypominaniem ich sobie i dowodzeniem przed samym sobą, jaki jest beznadziejny. Trzeba przyznać, że takie myślenie przynosi u niego natychmiastowe skutki w postaci obniżonej motywacji do działania, a  także gorszych jego efektów, więc zdecydowanie powinien zaprzestać tego procederu, lecz nie umie i nie chce tego zrobić.

Znajduje jakąś dziwną, perwersyjną niemal przyjemność w poniżaniu samego siebie we własnych oczach, a nieraz także uzewnętrznia się z tym przed swoim otoczeniem, co jest nieprzyjemne i szczerze uciążliwe dla ludzi, którzy muszą słuchać jego łzawych wywodów.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 29 września

Z przykrością trzeba przyznać, że jeśli chodzi o życie zawodowe, to człowiek, który przyszedł na świat 29 września, ma małe szanse na osiągnięcie w nim pełnego sukcesu i trwałego szczęścia, tak samo zresztą jak w każdej innej dziedzinie swego życia.

Nie oznacza to bynajmniej, by brakowało mu zdolności czy inteligencji bądź też zaangażowania, ponieważ posiada on zarówno różnorakie umiejętności, jak też wysoki iloraz inteligencji oraz jest pracowity.

Na drodze do sukcesu stoi mu jego wielka wrażliwość oraz bierność, którą czasem przejawia, zwykle właśnie wtedy, gdy należałoby działać z pełnym impetem i w pełni zdecydowanie. Powoduje to, że często omijają go ważne życiowe okazje, zaś te, które wykorzystuje, wykorzystuje nie w pełni, nie robiąc użytku z całego tkwiącego w nim potencjału, a jedynie z niewielkiej jego części.

Pewne szanse na osiągnięcie sukcesu leżą u niego w tym, że da się komuś pokierować, jednak musi uważnie wybrać taką osobę i już samo to może mu nastręczać wielkich trudności, gdyż trudno przychodzi mu komukolwiek zaufać, a co dopiero na tyle, by powierzyć mu cały swój los, choćby tylko zawodowy.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 29 wrzesień

 • zawody żeńskie : dekoratorka wnętrz, projektantka mody, biolog
 • zawody męskie : elektromechanik, inżynier, dekarz
 • kolory : morski, brązowy, zieleń butelkowa; pistacjowy
 • charakter : konserwatywny, krytyczny, wrażliwy, zmienny
 • kamień : diament
 • roślina : głóg
 • zwierzę : baribal

Imieniny 29 września

 • Franciszek
 • Michalina
 • Gabriel
 • Rafał
 • Dariusz
 • Ludwin
 • Michał
 • Mikołaj

29 września – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Waga

horoskop Waga

5/5 - (1)

2 komentarze

 1. Filiczuk
  • Olek

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Pragniesz czułego mężczyzny, który wysłucha Cię i obdarzy szczerym uczuciem. Szukaj wśród tych 4 znaków zodiaku
Czuły mężczyzna to marzenie każdej kobiety. Wszystkie pragniemy partnera, który byłby otwarty na nasze sprawy, który wysłucha nas i zrozumie. Oczywiście nasz wymarzony „jedyny” nie powinien być przy tym pozbawiony uroku osobistego i charyzmy. Wydawałoby się, że takie idealne


Co powie o Tobie pozycja, w której zasypiasz? Zdziwisz się ile intymnych szczegółów może ujawnić
Momenty zasypiania to jedne z najintymniejszych chwil dnia.  To wtedy odchodzimy w krainę wyobraźni. Stajemy się zupełnie bezbronni. Opadają z nas maski i stajemy się tacy, jacy jesteśmy naprawdę. Jak wtedy wyglądamy? Kurczowo ściskamy poduszkę, wtulając się w nią całym sobą? Toniem

W którą teorię spiskową uwierzyłbyś najszybciej? Sprawdź, która z tajemniczych legend pasuje do Ciebie najlepiej
Jeśli wierzysz, że gwiazdy i dzień, w którym przyszedłeś na świat, wpływają na sposób, w jaki Twoja osobowość się ukształtowała, istnieje duża szansa, że ​​jesteś też obdarzony bogatą wyobraźnią.  Pomysłowość i kreatywność oraz umiejętność głębokiego wierzenia w