Horoskop dzienny

3 września

3-wrzesnia

Horoskop dla urodzonych 3 września

3 września – horoskop ogólny

Człowiek urodzony 3 września wyróżnia się swymi szlachetnymi intencjami i prawością. W każdej sytuacji zachowuje się zgodnie z  obowiązującymi zasadami, które wyznaje i których nie odstępuje bez względu na okoliczności.

Jest także inteligentny, ma nieprzeciętne poczucie humoru i przyjemnie się z nim obcuje. Nie da się nudzić w jego towarzystwie ani zbyt długo martwić nawet gdy ma się jakiś poważny problem, gdyż posiada on wielką umiejętność rozchmurzania ludzi i sprawiania, że zapominają choć na chwilę o tym, co ich aktualnie trapi.

Ma on bowiem wiele współczucia dla nieszczęśliwych czy pokrzywdzonych przez los i bardzo chętnie pomaga na wszelkie możliwe sposoby, a ponieważ ma wielkie zdolności pocieszania i dodawania otuchy, to zwykle już takie jego działania wystarczają.

Nie jest to jednak człowiek jakich wiele i na pewno nie zatopi się w szarym tłumie, bo mimo tego, iż chętnie przebywa z innymi ludźmi, to nigdy nie spoufala się zbyt mocno. Jest dumny i da się to odczuć niemal od razu. Chce wyróżniać się na tle otoczenia i na pewno nie pozwoli, by ktoś sprowadził go do poziomu człowieka przeciętnego, gdyż sam siebie za kogoś takiego absolutnie nie uważa. Ma świadomość swej niepowtarzalności i stara się jak najbardziej podkreślić swój indywidualizm, choćby przez swój wygląd zewnętrzny.

Zawsze wygląda nienagannie, szalenie elegancko i inaczej niż reszta, gdyż bardzo dba, by nie być ani przez chwilę zwyczajnym. Sprawia to, że rzeczywiście wyróżnia się już na pierwszy rzut oka, ale przy bliższym poznaniu go można dojść do wniosku, że wygląd ma za zadanie jedynie przyciągnąć do niego zainteresowanie, a zatrzymać je potrafi przy sobie już swoją osobowością.

Jest wrażliwy, nieraz nawet impulsywny i ma artystyczną duszę nawet jeśli niekoniecznie przejawia takie talenty. W ogóle ze wszech miar jest postacią niebanalną i ludzie poczytują sobie za zaszczyt przyjaźnienie się z nim, a także nawet za pewną formę prestiżu, wiadomo bowiem, że skoro sam nie jest zwyczajny, to też towarzystwo dobiera sobie nie byle jakie.

 

pozytywyZalety

Mimo iż impulsywność, jaką przejawiać może człowiek urodzony 3 września, nie jest raczej najlepszą i najbardziej pożądaną cechą charakteru, to w jego przypadku często przybiera formę jak najlepszą – zdecydowania.

Podejmuje decyzje bardzo szybko i nie ma tu znaczenia, czy chodzi o zupełne drobiazgi, czy też sprawy najwyższej dla niego wagi. Nigdy jednak nie działa pochopnie i nie można mu tego zarzucić jakkolwiek by się zachowywał, gdyż potrafi szybko myśleć i błyskawicznie niemal oceniać swoje szanse. Dlatego zawsze dokładnie wie, co robi i na co się porywa, nie ma mowy, by nie umiał w pełni trafnie ocenić swojej bieżącej sytuacji.

Jego wrażliwość powoduje, że ma wiele empatii i nie może biernie patrzeć na to, jak komuś dzieje się krzywda. Nie lubi spoufalać się z szarą masą, ale na pewno nikomu nie odmówi swojego wsparcia, zwłaszcza gdy zostanie o nie wprost poproszony.

Jest wspaniałym przyjacielem – lojalnym, wiernym i skorym do pomocy, ale też zachowującym zdrowy rozsądek – kiedy widzi, że bliska mu osoba w czymś błądzi, nie ma  oporów, by jej to powiedzieć, oczywiście dla jej dobra.

 

Wady

Dużą słabość człowieka urodzonego 3 września stanowi na pewno jego chęć wyróżniania się, nieraz za wszelką cenę. Wiele zrobi, by zapewnić sobie zainteresowanie i podziw tłumu, często niekoniecznie dobrych rzeczy i zgodnych ze swoim sumieniem.

Czasami również przedkłada sławę i naczelne stanowisko w swym środowisku nad inne wartości, takie jak ambicje, przyjaźń czy uczciwość, a w skrajnych przypadkach może przekraczać wszelkie granice moralne, byle zapewnić sobie to, czego chce.

Jest mało dyskretny i lepiej nie powierzać mu ważnych tajemnic, bo bardzo możliwe, że nawet jeśli będzie się starał, nie będzie potrafił tego zatrzymać dla siebie i może to wygadać nawet przez przypadek. Również swoich słabości nie potrafi zachować tylko dla siebie i afiszuje się z nimi, przez co niektórzy ludzie mogą nie chcieć się z nim zadawać albo odmawiać mu swojego poparcia.

Jest to swoisty paradoks, bo mimo iż chce być podziwiany i wiele robi w tym celu, czasem swą nadmierną szczerością może wszystko zaprzepaścić i nie będzie mógł nic na to poradzić. Co więcej, duży problem stanowią jego gwałtowne namiętności, które nie zawsze potrafi opanować, a to sprowadza na jego głowę rozmaite kłopoty, głównie jeśli chodzi o sferę uczuciową.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 3 września

Wiele swego czasu człowiek urodzone 3 września poświęca na naukę, gdyż ma wielkie ambicje i chce się rozwijać na wielu poziomach.

Posiada wszechstronne zainteresowania, ale najmocniej skupia się na tym, co nie jest szczególnie obleganym kierunkiem, co powoduje, że staje się unikalnym specjalistą w jakiejś dziedzinie. Często interesuje się też sztuką, zwykle tą najwyższą, klasyczną, ponieważ nigdy nie zadowala się byle czym, lecz zawsze mierzy najwyżej.

Jest odważny, przedsiębiorczy i chętnie podróżuje, ucząc się wielu nowych rzeczy i poznając nowe obyczaje, przez co wzbogaca swoje życie i również na tym tle może znacząco różnić się od innych, oczywiście w jak najlepszym sensie. Jego intelekt także jest nieprzeciętny, ponieważ jest bardzo ruchliwy i kreatywny. Pomaga mu to głównie jeśli chodzi o wymyślanie jakichś projektów, ale też wówczas, gdy trzeba wybrnąć z jakiejś trudnej sytuacji.

Ważne jest dla niego dobro społeczności, w której żyje i często na rozmaite kwestie patrzy pod kątem ich użyteczności publicznej, dlatego nierzadko wiąże swe życie zawodowe z działalnością na rzecz innych.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 3 wrzesień

 • charakter : odważny, przedsiębiorczy, inteligentny, dowcipny
 • kamień : niebieski szafir
 • zwierzę : czapla
 • zawody męskie : ratownik medyczny, rolnik, prokurator
 • roślina : akacja
 • kolory : żółty, kremowy, szafirowy; wiśniowy
 • zawody żeńskie : bibliotekarka, ekonomistka, piosenkarka

Imieniny 3 września

 • Bartłomiej
 • Szymon
 • Antoni
 • Bronisław
 • Izabela
 • Grzegorz
 • Natalis
 • Jan
 • Bartosz

3 września – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Panna

horoskop Panna


One Response

 1. Julia 8 listopada 2017

Napisz komentarz

tarot online chińska wróżba

5 najbardziej rozpuszczonych znaków zodiaku, które najczęściej płaczą i “strzelają focha”. Obyś nie był spod któregoś z nich
Wszyscy znamy przynajmniej jedną osobę, która nigdy nie dorosła. Na ogół zachowuje się ona dojrzale i odpowiedzialnie. Jest świadoma swoich oczekiwań od życia, ma jasne cele, do których dąży, rodzinę, o którą dba i przyjacielskie relacje, które z oddaniem buduje. Wszystko jednak przWybierz obrazek ZEN, który podoba Ci się najbardziej i otrzymaj duchową wskazówkę, która pomoże Ci w życiu
Tarot Osho Zen to jeden z najpopularniejszych tarotów na świecie.  W jego skład wchodzą nie tylko zwykłe karty (arkana wielkie oraz małe), ale również karta Mistrza oznaczająca wyjście poza wszelkie ograniczenia (zarówno ducha, jak i ciała). Karty Zen to nie tylko zwykły tarot, łącz

Na tym niejednoznacznym obrazku ukryte są trzy kształty. Ten, który pierwszy wpadł Ci w oko, powie najwięcej o Twojej naturze
Niejednoznaczne kształty, wielowymiarowe iluzje – takie inne sztuczki stosują psycholodzy, by zgłębić naszą naturę. Wszystko może być narzędziem dla wprawnego badacza, który wie, jak interpretować sygnały, które wysyłamy otoczeniu. Bo choć wydajemy się sobie podobni, różni n