30 września

30-wrzesnia

Horoskop dla urodzonych 30 września

30 września – horoskop ogólny

Paradoks w przypadku człowieka urodzonego w dniu 30 września polega na tym, że mimo iż pragnie on żyć w harmonijnym, pełnym miłości i spokoju otoczeniu, to sam wcale nie chce być częścią tej społeczności, a przeciwnie, chce się na jej tle jak najbardziej wyróżniać i podążać własnymi drogami.

Nie chce zniknąć w tłumie podobnych do siebie ludzi, więc czasem nawet może celowo zachowywać się tak, by odcinać się od innych pod jakimś względem i nie zawsze w pozytywny sposób, najważniejsze jednak dla niego jest, by osiągnąć swój cel.

Nie da się jednak zaprzeczyć, że wyznaje on bardzo wysokie wartości i przez całe życie postępuje w ich imię, krzewiąc wszędzie, gdzie się pojawia, szeroko pojętą sprawiedliwość i działając na rzecz zaprowadzenia powszechnego pokoju. Nawet jeśli nie chce identyfikować się z tłumem, to dąży do tego w pełni pokojowymi metodami, ponieważ nigdy z nikim nie chce być skonfliktowany, nawet w minimalnym stopniu.

Wszelkie jego działanie charakteryzuje wielka metodyczność i staranność, ceni sobie porządek i chce unikać chaotycznego działania, bo wie, że w ten sposób będzie działać i szybciej, i skuteczniej, zaoszczędzając czas, jaki musiałby poświęcić na cofanie się i poprawianie swoich błędów.
Jego usposobienie jest bardzo pozytywne, ponieważ jest uprzejmy, przyjaźnie nastawiony do innych i sympatyczny.

Kiedy z jakiegoś powodu szczególnie chce się przypodobać innym, na przykład nowo poznanemu towarzystwu, potrafi być naprawdę czarujący, a kiedy uruchomi wszystkie swoje atuty, nikt nie może pozostać obojętny na jego wdzięki i dotyczy to nie tylko płci przeciwnej, która traci dla niego głowę, ale również tej samej, która nie może mu odmówić umiejętności wzbudzania sympatii. Powoduje to, że wszędzie, gdzie się pojawia, zostawia zauroczonych sobą ludzi i nieraz w ten sposób zawiera znajomości, które potem mogą mu się przydać czy nawet przerodzić się w wieloletnie przyjaźnie.

W ogóle fakt, że cieszy się powszechną sympatią, pomaga mu w życiu na rozmaite sposoby, często nawet tak, że sam on sobie tego nie uświadamia, jednak jest to niezaprzeczalne. Ma on też niepoślednie umiejętności dyplomatyczne, dzięki którym potrafi porozumieć się ze szczególnie uciążliwymi w obejściu ludźmi, z którymi nikt inny nie potrafi znaleźć wspólnego języka. Zapewnia mu to pewną popularność w środowisku i opinię osoby, której czarowi nikt nie może się oprzeć.

 

pozytywyZalety

Ciężko jest wyliczyć wszystkie zalety człowieka, który przyszedł na świat w dniu 30 września, ponieważ jest ich ogromnie dużo.

Najważniejsze są chyba te, jakie przejawiają się w jego stosunku do innych ludzi i nie da się też ukryć, że to właśnie one oddają mu największe zasługi w rozmaitych dziedzinach życia. Jest on więc przede wszystkim sympatyczny i przyjaźnie nastawiony, przez co wzbudza powszechną sympatię i jedna sobie zwolenników dla swych idei.

Najważniejsze jednak w tym wszystkim jest to, iż nigdy nie jest to celowo obliczone działanie i jest to po prostu skutek tego, iż człowiek ów jest taki, jaki jest, czyli naturalny, niewymuszenie miły i sympatyczny. Nigdy nie wywyższa się z powodu swych zdolności czy inteligencji nawet jeżeli byłoby to w pełni uzasadnione, jest jednak na to zbyt wielkim dyplomatą.

Nie da się nie zauważyć, że świadomie w pewien sposób odcina się od swego otoczenia i robi to w sposób dość stanowczy, ale zawsze dyplomatycznie i nikt nie może się poczuć urażony przez te jego dążenia. Wszyscy go lubią i nieraz ludzie chętnie mu pomagają, rzadko jednak korzysta z tych usług, bo ma ambicje radzić sobie sam. To raczej on woli pomagać innym, a już nie ma mowy, by kogoś wykorzystywał do jakichś niecnych celów, choć z pewnością gdyby zechciał, nie przedstawiałoby to dla niego wielkiego problemu, o czym doskonale wie.

 

Wady

Człowiek urodzony 30 września zdecydowanie zbyt łatwo ulega namiętnościom, więc często ma problemy z dochowaniem wierności.

Prawdziwe schody zaczynają się, kiedy nie potrafi pohamować tych swoich skłonności po zawarciu związku małżeńskiego, dlatego trzeba liczyć się z tym, że mimo iż szczerze kocha swoją rodzinę, od czasu do czasu mogą mu się zdarzać skoki w bok. Nie widzi w tym niczego złego, ponieważ odróżnia miłość uczuciową od zmysłowej, dlatego uważa, że pobłażanie swym naturalnym zachciankom jest całkowicie w porządku i nikt nie powinien  mieć o to do niego pretensji.

Nie oznacza to jednak, by sam był podobnie tolerancyjny w tych kwestiach wobec innych i może tu wykazywać się obcą mu w innych sferach życia hipokryzją, krytykując i potępiając innych za błędy, które sam nagminnie popełnia.

Jest on również bardzo podatny na wpływy innych osób, dlatego mimo iż wyznaje wysokie ideały, nie jest powiedziane, że nie może się to zmienić jeśli przez dłuższy czas będzie przebywał w towarzystwie osób reprezentujących zupełnie odmienny sposób myślenia.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 30 września

Największa siła człowieka urodzonego w dniu 30 września jeśli chodzi o jego życie zawodowe leży w tym, iż bardzo sprawnie dobiera on sobie osoby, z którymi pracuje.

Działając w pojedynkę, prawdopodobnie nie osiągnie żadnego znaczącego sukcesu, nawet pomniejszego, zaś działając wespół z kimś, kogo idealnie sobie dobierze, może dokonać naprawdę wielkich rzeczy.

Jest tak sympatycznym człowiekiem, że niemal każdy, kto go zna, chętnie podjąłby z nim współpracę, on jednak, dzięki swym zdolnościom krytycznym, potrafi dokonać najlepszego możliwego wyboru. Zdolności te przydają mu się także jeśli chodzi o wybór najlepszej dla siebie drogi życiowej, ponieważ rzadko zdarza się, by porywał się na coś, co przekracza jego możliwości czy działania w kierunku zupełnie nie idącym w parze z jego predyspozycjami. Powoduje to, że siłą rzeczy musi cieszyć się powodzeniem i powszechnym szacunkiem, tym bardziej, że jest bardzo pracowity i zasługuje na wszystko dobre, co go spotyka.

Ludzie chętnie mu zawierzają i oddają się pod jego opiekę, więc z powodzeniem może pełnić rozmaite funkcje społeczne i ma szansę zmienić oblicze polityki na bardziej przyjazne i szanowane.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 30 wrzesień

 • charakter : spokojny, sprawiedliwy, zgodny, delikatny
 • zawody męskie : pielęgniarz, operator kamery, kurier
 • kolory : fioletowy, niebieski, ceglasty; cielisty
 • roślina : rumianek
 • kamień : nefryt
 • zwierzę : perkoz
 • zawody żeńskie : księgowa, asystentka, sekretarka

Imieniny 30 września

 • Nadzieja
 • Sonia
 • Hieronim
 • Wiktor
 • Zofia
 • Grzegorz
 • Franciszek

30 września – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Waga

horoskop Waga

1.3/5 - (3)

2 komentarze

 1. Elina
 2. Kasia

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Pozbądź się swych najgłębiej ukrytych wad. Odkryj je i wyeliminuj z tym, ciekawym testem
Wszyscy mamy zalety i wady.  Tych pierwszych jesteśmy znacznie bardziej świadomi. O drugich zwykle wolimy nie myśleć. Nasze wady są przed nami samymi skrywane w naszej podświadomości. Nieświadomie spychamy je tam, żeby się tym nie zadręczać. Raz na jakiś czas warto jednak spojrzeć pra


Gwiazdy wskazują 6 najbardziej toksycznych związków. Te znaki NIE powinny łączyć się w pary
W horoskopie zapisanych jest wiele szczegółów odnoszących się do naszej skomplikowanej natury.  Przepowiedni gwiazd nie można traktować jako świętości, dają nam jednak wskazówki odnośnie do tego, jakie są nasze mocne i słabe strony. Wiadomo, że zmieniamy się wraz z upływającym cz

Prosty test, który pozwoli Ci określić Twoją aktualną sytuację. Rozwiąż i sprawdź, czy przyda Ci się ta porada
Do oceny ludzkiej emocjonalności i sytuacji psychologowie używają różnego rodzaju testów.  Te proste psychologiczne sprawdziany polegają głównie na naszym zmyśle wzroku. Danej osobie podsuwa się pod oczy niejednoznaczny obrazek. Pacjent ma z reguły nie więcej niż 10 sekund na wskazani