4 września

4-wrzesnia

Horoskop dla urodzonych 4 września

4 września – horoskop ogólny

Najbardziej charakterystyczną cechą człowieka, który przyszedł na świat w dniu 4 września, jest jego samowystarczalność. Nigdy nie chce on korzystać z cudzych rad ani doświadczenia i bardzo się denerwuje, gdy ktoś nawet w najlepszej wierze stara się wywierać na niego jakąś presję. Już od młodych lat jest zdecydowany i wie, czego chce.

Jest kowalem swego losu i ogromnie mu to odpowiada ponieważ chce brać odpowiedzialność za swoje czyny i nie boi się odpowiadać za swoje błędy, bo wie, że satysfakcja za własnoręcznie osiągnięte sukcesy będzie ogromna. Powoduje to, że nigdy nie ma zastrzeżeń do swojego losu, bo nie ma powodu, by je mieć  – jeśli coś mu w jego życiu nie odpowiada, po prostu to zmienia i odrzuca ze swej egzystencji wszystko, co pod jakimś względem mu się nie podoba.

Jest zadowolony z tego, co osiągnął i dumny  z porażek, a raczej tego, że udało mu się je przetrwać i podnieść się oraz działać dalej. Niestety jednak powoduje to też, że jest w znacznej części kwestii odizolowany od innych ludzi, gdyż jest tak mocno skupiony na swych własnych sprawach, że mało czasu pozostaje mu na cokolwiek innego.

Nie lubi również dzielić się swymi przeżyciami wewnętrznymi i jest dość skryty, przez co uchodzi za odludka i niektórzy nie chcą się zanadto do niego zbliżać, myśląc, że on sobie tego zwyczajnie nie życzy. Rzeczywiście, inni nie są mu raczej do niczego potrzebni i gdyby musiał, znakomicie mógłby się bez nich obyć, gdyż nigdy się nie nudzi i zawsze potrafi sobie znaleźć jakieś absorbujące czas zajęcie. Nie można jednak nazwać go odludkiem, ponieważ potrafi być sympatyczny i lubi towarzystwo innych osób, choć trzeba przyznać, że jest dość wybredny jeśli chodzi o dobór przyjaciół i na pewno nie będzie zadawał się z kimś, kto znacząco odbiega od niego pod względem poziomu intelektualnego.

Woli raczej poświęcić czas, który w taki sposób niechybnie by zmarnował, na naukę, swoje przemyślenia bądź zainteresowania. Te są zupełnie niebanalne, gdyż człowieka urodzonego 4 września interesuje wszystko, co tajemnicze i zagadkowe. Chce być pierwszą osobą, która to odkryje, bo ma ambicje zostać człowiekiem wybitnym w jakiejś dziedzinie.

 

pozytywyZalety

Człowiek urodzony 4 września z wielkim optymizmem patrzy w przyszłość i wierzy w swoje możliwości. Jest w pełni zdecydowany, kim chce w życiu być i czego dokonać i zwykle już w młodych latach ustala sobie plan swojego życia.

Oczywiście jest na tyle inteligentny i kreatywny, że nie musi się go sztywno trzymać, ale oddaje mu to wielkie zasługi, ponieważ dzięki temu nie popełnia poważniejszych błędów i dokładnie wie, w którym kierunku chce zmierzać. Zawsze jest nastawiony pozytywnie do życia i do samego siebie, nawet jeśli coś mu się nie udaje, wierzy, że to tylko przejściowe kłopoty i za chwilę będzie lepiej.

W obejściu jest bardzo sympatyczny i każdy, kto uważa go za mruka, jest pozytywnie zaskoczony kiedy bliżej go poznaje. Jest naturalny i skromny, nie wywyższa się nawet jeśli ma do tego powody i nie daje nikomu odczuć, że jest bardziej inteligentny czy wykształcony, choć zwykle właśnie tak bywa. Jest na to zbyt kulturalny, a także życzliwy, ponieważ nie chce nikomu psuć nastroju, a wręcz przeciwnie – cieszy się, kiedy może zrobić komuś jakąś przyjemność.

 

Wady

Wielką wadę człowieka urodzonego 4 września na pewno stanowi jego kłótliwość. Mimo iż zwykle nie jest to jego celem, łatwo wywołuje nieporozumienia i choć stara się je załagodzić, zwykle odnosi skutek odwrotny do zmierzonego. Czasem też celowo rozpętuje wokół siebie burzę, zwykle wtedy, kiedy ma zły nastrój i chce się na kimś wyżyć. Wówczas tylko szuka pretekstu, by do kogoś mieć pretensje i wciąga w to całe swoje otoczenie, dlatego jego domownicy mają z nim dość ciężkie życie.

Jest podstępny i chytry, umie i lubi intrygować, a jeśli zabierze się do pracy, nikt nie ochroni się przed jego spiskami. Wszystko potrafi dzięki nim osiągnąć i to tak, że osoby zamieszane nawet nie będą zdawać sobie z tego sprawy. Często wykorzystuje to do tego, by angażować ludzi opornych do swych projektów i pozyskiwać ich dla swych idei.

Czasami wygląda to tak, że ciężko pracują oni na jego rzecz, a on w tym czasie oddaje się zupełnie bezproduktywnym zajęciom bez cienia wyrzutów sumienia. Często też ukrywa przed otoczeniem swe prawdziwe intencje bądź też fałszuje swoje poglądy dla określonych celów, więc właściwie w niczym nie powinno mu się wierzyć, bo teoretycznie we wszystkim może kłamać.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 4 września

Rzadko zdarza się, aby człowiek, który przyszedł na świat 4 września, miał problem z wybraniem dla siebie odpowiedniego zawodu. Jest bardzo ambitny i już w młodym wieku chce poznać wszystkie swe mocne strony, by jak najprędzej móc wcielać w życie swe plany rozwijania swych talentów. Dlatego też zwykle szybko wybiera sobie zawód i potem jest z niego w pełni zadowolony, bo wie, że dokonał najlepszego możliwego wyboru.

Z optymizmem i wiarą w siebie podchodzi do każdego nowego przedsięwzięcia, nie ma w jego świadomości zadań, którym nie mógłby sprostać jeśli już się do nich zabiera i rzeczywiście – bardzo rzadko nie jest w stanie doprowadzić swych zamierzeń do końca i to zwykle z powodów zupełnie niezależnych od niego.

Jest pełen wewnętrznej harmonii i równowagi i bardzo mocno widać to w życiu zawodowym, gdyż w najtrudniejszej sytuacji potrafi zachować trzeźwy rozsądek i nie poddaje się emocjom. Nigdy nie pozwala się wywieść w pole, to raczej on może wodzić innych za nos i wcale  nie uchyla się przed korzystaniem z takich metod jeśli wie, że może na tym wiele zyskać. Toteż jego sukces może być nie tylko dziełem jego własnych rąk, ale skutkiem stosowania forteli i nie do końca poprawnych pod względem moralnym metod działania.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 4 wrzesień

 • zawody żeńskie : archeolog, logopeda, krawcowa
 • roślina : begonia
 • zwierzę : wróbel
 • charakter : samodzielny, skryty, zamknięty w sobie, wrażliwy
 • kolory : szary, żółty, tabaczkowy; poziomkowy
 • kamień : ametyst
 • zawody męskie : ankieter, makler, barman

Imieniny 4 września

 • Przemysław
 • Rajmunda
 • Maria
 • Julian
 • Teodor
 • Katarzyna
 • Bonifacy
 • Ida
 • Marceli
 • Iwona
 • Mojżesz
 • Rozalia

4 września – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Panna

horoskop Panna

3.4/5 - (9)

3 komentarze

 1. Paul
 2. Beata
 3. Jakub

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Odkryj cechę, przez którą ludzie czują się nieswojo w Twoim towarzystwie. Znajdziesz ją w swoim horoskopie
Większość ludzi zastraszanie kojarzy z dużymi, silnymi osobami, twardymi i gruboskórnymi, które swoją siłę wykorzystują przeciwko innym.  Nie tylko siła fizyczna bywa przerażająca i jest przez nas często (choćby nieumyślnie) wykorzystywana przeciwko innym. To nie jedyna nasza cecha,


Ciało zdradza, jaki mamy charakter. Przyjrzyjcie się kształtowi swych brwi i sprawdźcie, co można z nich wyczytać
Jeśli oczy są zwierciadłem duszy, to brwi stanowią ramę tego lustra. Ich kształt może bardzo dużo powiedzieć o człowieku, o tym, jaki ma charakter, usposobienie i stosunek do świata. Choćbyśmy się bardzo starali, nie oszukamy innych i nasza prawdziwa natura wcześniej, czy później wy

Śniłeś o czymś z tej listy w ubiegłym roku. Zobacz, co Ci to zwiastuje w obecnym
Sny mają niebagatelne znaczenie.  Były interpretowane nawet w czasach biblijnych. To we śnie prorokom i innym w jakiś sposób ważnym ludziom objawiały się anioły i przekazywały boskie słowa. Sny od zawsze miały symboliczne znaczenie. Odnosiły się zarówno do teraźniejszości, jak i tr