Horoskop dzienny

5 września

5-wrzesnia

Horoskop dla urodzonych 5 września

5 września – horoskop ogólny

Wyobraźnia człowieka urodzonego 5 września jest bardzo mocno rozwinięta, tym bardziej, jeżeli jest on człowiekiem oczytanym, co zwykle ma miejsce. Powoduje to, że jest nastrojony niezwykle romantycznie.

Ma bardzo poetyckie usposobienie i częściej buja w obłokach niż twardo stoi na ziemi. Trzeba przyznać, że w pełni odpowiada mu taka sytuacja, mimo iż przez to rzecz jasna może mieć problemy w rozmaitych kwestiach. Jednak nie chce być mocno związany z otaczającą go rzeczywistością, ponieważ w większość dziedzin nie odpowiada ona jego wzniosłym oczekiwaniom. Toteż dąży on do jak najpełniejszego odrzucenia swej ludzkiej, ułomnej natury i wszystkiego tego, co niskie i marne.

Chce wznieść się na wyżyny swej duchowości i stać się człowiekiem takim, jakim jest w swoich romantycznych wyobrażeniach. Ma do tego wszelkie predyspozycje choćby dlatego, że ma właśnie takie zainteresowania. Pociąga go wszystko, co piękne, wzniosłe i wysokie. Ceni sobie na przykład wysoką sztukę i ma szlachetne intencje. Jest pożytecznym członkiem swego społeczeństwa, ponieważ stara się pomagać innym i jak najbardziej działać na rzecz swojej małej ojczyzny.

Nie da się go nie lubić i nikt nie może mieć do niego o nic pretensji, ponieważ jest człowiekiem o ujmującej osobowości, miłym, szlachetnym i życzliwie nastawionym do niemal całego świata. Ciągle chce coś robić, a  choć brakuje mu do tego energii, a także nieraz siły woli, i tak wpływ, jaki wywiera na innych, jest bardzo duży.

Potrafi motywować innych do działania nawet jeśli jemu samemu nie wystarcza konsekwencji bądź z jakiegoś innego powodu nie może realizować swych wielkich idei, często jednak inni robią to za niego, oczywiście nie mając o to do niego żadnych pretensji, a nawet ciesząc się, że dzięki niemu wiedzą, co mają czynić w życiu.

Jego wewnętrzna harmonia oraz zdolność przekonywania innych do swych racji powodują, że nikt nie może mu się oprzeć i każdy, kto pozna jego tok myślenia, zastanawia się, jak wcześniej mógł być tak ślepym, że nie myślał dokładnie tak samo. Powoduje to, że pociąga za sobą całe rzesze ludzi i nawet daleko od jego miejsca zamieszkania odczuwalne są fluidy, jakie wysyła.

 

pozytywyZalety

Największą chyba zaletą człowieka urodzonego 5 września jest fakt, iż jeśli wyznaje on jakąś ideologię albo hołduje jakimś zasadom, to robi to całym sercem.

Gorliwie wywiązuje się ze wszystkich obowiązków, jakie mu to narzuca i niczego nie robi połowicznie, jest na to bowiem zbyt sumienny, a także honorowy.

Bardzo chce zaszczepiać innym swoje pozytywne wzorce i ogromnie ubolewa, kiedy otoczenie pozostaje odporne na jego perswazje. Częściej jednak zdarza się tak, że umie to robić bez większego wysiłku, bowiem jego opanowanie i wewnętrzne przekonanie, że myśli i czyni jak najlepiej, niemal z niego emanują, zjednując mu zwolenników i sympatyków.

Nie da się przejść obok niego obojętnie, bo od razu można wyczuć, że jest to człowiek wyjątkowy, zdolny do wielkich rzeczy i jeśli ktoś postanowi się z nim trzymać, zawiedzie go ze sobą na szczyt. Jest to prawda tym bardziej, że człowiek ów chętnie dzieli się z innymi wszystkim tym, co ma najlepszego i żadnego ze swych talentów czy doskonałych pomysłów nie zamierza zostawiać tylko dla siebie.

 

Wady

Brak siły woli oraz energii, jakie czasem może przejawiać człowiek urodzony 5 września, powodują, że może mieć wielkie problemy z doprowadzeniem do końca swych fantastycznie rozpoczętych planów.

Często wyręcza się w tym innymi i mimo iż w ostatecznym rozrachunku na pozór nie ma problemu, skoro zadanie zostało ukończone, jednak dla niego samego niesie to wiele zagrożeń, wiążących się choćby z tym, że nie może przecież wyręczać się innymi w absolutnie wszystkich sprawach.

Często brakuje mu też wiary w siebie i opadają go liczne wątpliwości nawet wtedy, gdy już podjął wiążącą decyzję i jest pewność co do tego, że klamka ostatecznie zapadła. Nie może już cofnąć swej decyzji, ale i tak zadręcza się myśleniem, co by było gdyby zadecydował inaczej.

Jego kolejny duży problem polega na tym, że zbyt mocno skupia się na drobiazgach, które nie przynoszą mu żadnych pozytywnych rezultatów, a jedynie sprawiają, że traci z oczu całość danego zagadnienia, a w efekcie zupełnie się w nim gubi. Ta jego cecha jest przyczyną większości jego problemów, głównie w życiu zawodowym, ale czasem może także rzutować negatywnie na jego sferę uczuciową.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 5 września

Na największe sukcesy człowiek, który przyszedł na świat w dniu 5 września, może liczyć wówczas, gdy zamiast działać samodzielnie i na własną rękę, zbierze jak największą liczbę osób, które będą pracować pod jego przewodnictwem.

Często robi tak mimowolnie, ponieważ nie ma na tyle samozaparcia, żeby być w stanie od początku do końca realizować swe plany, mimo iż mógłby to zrobić gdyby tylko nieco wziął się w garść.

Na szczęście jest człowiekiem budzącym powszechne zaufanie i nikt nie ma zastrzeżeń do jego postępowania, tym bardziej, że nie jest bynajmniej głupi oraz posiada wiele zdolności, które predysponują go do zrobienia wielkiej kariery. Ma zdolności do wynajdowania innowacyjnych rozwiązań oraz odkrywania całkiem nowych rzeczy, które umacniają jego przewagę nad mniej kreatywnymi osobami.

Umie działać metodycznie i jest bardzo krytyczny – w mig potrafi znaleźć każdy błąd i nic nie ukryje się przed jego przenikliwym wzrokiem. Dzięki temu od razu dostrzega wszelkie pomyłki i może je na bieżąco niwelować, więc odpada problem w postaci konieczności cofania się, by je usuwać.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 5 wrzesień

 • zawody żeńskie : dziennikarka, akuszerka, kasjerka
 • roślina : dziewanna
 • charakter : sympatyczny, uprzejmy, spokojny, romantyczny, dowcipny
 • zawody męskie : ratownik wodny, matematyk, sadownik
 • kamień : tygrysie oko
 • kolory : pomarańczowy, oliwkowy, modry; błękit paryski
 • zwierzę : leniwiec

Imieniny 5 września

 • Herakles
 • Wawrzyniec
 • Herkules
 • Teodor
 • Urban
 • Dorota
 • Justyna

5 września – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Panna

horoskop Panna


One Response

 1. As 21 października 2016

Napisz komentarz

tarot online chińska wróżba


7 zasad, które definiują Cię najtrafniej – każdy znak zodiaku ma swoje własne
Każdy znak zodiaku ma swoje własne zasady, według których działa.  W tych prostych i treściwych hasłach wyraża się podejście do życia przedstawicieli poszczególnym symboli zodiaku, ich moralność, mocne i słabe strony. Czasami bardzo trudno nam jest się określić. Nie każdy jednakPośród tych tanecznych duetów ukrywa się para, która się spotyka. Ujawnij ją i dowiedz się czegoś o swoim związku
Taniec to najbardziej uniwersalny język ciała.  Ujawnia najgłębiej skrywane przez ludzi emocje. Na parkiecie nie ma udawania. Nawet najlepiej wyszkoleni tancerze w gorącym tangu nie pokażą pasji i namiętności, którą dzielą pary, partnerujące sobie również poza parkietem. To uczucia

Każdy ze znaków zodiaku ma wspaniałą zdolność, której pozbawione są inne. Poznaj swoją ukrytą supermoc
Każdemu z nas towarzyszy przekonanie, że ma nieodkrytą moc, czy talent.  W końcu rodzimy się po coś, mamy określone przeznaczenie i ścieżkę do przejścia, której poszukiwania bywają nieraz bardzo czasochłonne. Nie zamierzamy podpowiadać Wam, jak macie szukać właściwej drogi, cho