6 września

6-wrzesnia

Horoskop dla urodzonych 6 września

6 września – horoskop ogólny

Praktycyzm, jakim bez wątpienia wyróżnia się człowiek, który przyszedł na świat 6 września, na pewno oddaje mu wielkie zasługi na co dzień i w  najważniejszych życiowych sytuacjach, jednak ceną, jaką musi on za to zapłacić, jest brak wyobraźni.

Może mu to nastręczać wiele trudności, zwłaszcza w życiu zawodowym, zaś w uczuciowym objawia się brakiem jakiegokolwiek polotu i romantyczności. Jest człowiekiem pracowitym szczerym, prostolinijnym i sprawiedliwym. Myli się jednak ten, kto myśli, że stoi on na straży wartości, którym hołduje, ponieważ brakuje mu do tego siły woli i zdecydowania.

W ogóle ma problem ilekroć musi podjąć jakieś drastyczne kroki, znacznie lepiej wychodzi mu bierne obserwowanie wszystkiego, co się wokół niego dzieje. Czuje awersję do przeciwstawiania się trudom życia i woli raczej je omijać bądź przeczekiwać ukryty w jakimś bezpiecznym miejscu. Ta jego bierność powoduje, że los rzuca go, gdzie chce, jednak nie jest to dla niego tak niedobre jak dla innych ludzi, ponieważ brak wyobraźni zwykle skutkuje też brakiem wyższych ambicji, więc wszystko, co owego człowieka spotka, może być dlań względnie dobre.

Nic zatem dziwnego, że nigdy nie zależy mu, by przodować w jakiejkolwiek dziedzinie i nie pragnie sprawować władzy, raczej bez problemu sam pozwala się zdominować i często nawet woli taką sytuację, bo nie musi brać odpowiedzialności za swoje czyny ani zastanawiać się, dokąd skierować swoje kroki. Zwykle zresztą postępuje w sposób zgodny z wyznaczonymi już przez kogoś schematami i zupełnie nie przeszkadza mu, że zmierza wydeptaną przez tysiące nóg ścieżką. Przeciwnie, cieszy się, że praktycznie nic nie może go zaskoczyć i że wie z góry, dokąd dotrze.

Taka egzystencja może się wydawać zupełnie niepociągająca ludziom o wysokich ambicjach i chcących zachować jakąś odrębność, lecz człowiek ów nie przejawia takich cech, więc w zupełności go to uszczęśliwia, szczególnie jeśli powodzi mu się w sferze finansowej. Pieniądze są dla niego bowiem jedną z najważniejszych wartości, najważniejszą tuż za rodziną i wartościami duchowymi, których nie jest znowu aż tak wiele.

Dąży on zatem do zdobycia majątku różnymi sposobami i zazwyczaj odnosi w tym pełny sukces, przy czym wcale nie musi zajmować wybitnych stanowisk, by wiązało się to z dużymi zarobkami, co jest swoistym ewenementem.

 

pozytywyZalety

Człowiek urodzony 6 września jest wprost stworzony do życia w ścisłych związkach z ludźmi. Doskonale radzi sobie we wszelkiej współpracy, a właściwie nie umie bez tego funkcjonować.

Ze swoimi bliskimi jest bardzo mocno związany, gdyż jest uczuciowy i ma silne instynkty rodzinne. Również swych przyjaciół trzyma blisko siebie, ponieważ chce ich zawsze mieć przy sobie na wypadek, gdyby ich potrzebował, a także sam chętnie udziela wszelkiego wsparcia wszędzie tam, gdzie tylko może się na coś przydać.

Jest wrażliwy, szalenie towarzyski i życzliwie nastawiony do wszystkich ludzi, z jakimi ma styczność, skromny i zdolny do wytężonej pracy, przy czym zupełnie nie przeszkadza mu sytuacja, kiedy za swą ciężką pracę otrzymuje jedynie wynagrodzenie pieniężne, zaś cały pozostały splendor spływa na jego pracodawcę.

Taka sytuacja znacznie bardziej odpowiada mu niż błysk fleszy, ponieważ nie najlepiej czuje się na świeczniku i nie chce mieć na sobie zbyt dużej odpowiedzialności. Chce spokojnie robić to, co do niego należy i zdawać z tego raport swojemu przełożonemu.

 

Wady

Człowiek urodzony 6 września jest bardzo sympatycznym człowiekiem i przy pierwszym zetknięciu wydaje się, że jest niemal ideałem. Dopiero po bliższym poznaniu go wychodzi na jaw, jak wiele ma wad, a wszystkie one nie dość, że są denerwujące dla jego otoczenia, zwłaszcza dla osób, którym jego dobro leży na sercu, ale także niedobre dla niego samego.

Jest to więc przede wszystkim brak wyższych ambicji, który sprawia, że rzadko człowiek ów może coś znaczącego w życiu osiągnąć. Praca prawie nigdy nie jest dla niego sposobem na rozwijanie się i pokazywanie swoich atutów, a jedynie metodą zarabiania pieniędzy. Nie obchodzi go więc, czy ktoś docenia jego wysiłki i nie chce zostawiać po sobie niczego potomnym, zależy mu jedynie na sowitym wynagrodzeniu.

Pieniądze mogą go w zupełności usatysfakcjonować, co świadczy również o jego wielkim materializmie. Poza tym jest zanadto skromny, a wręcz niepewny siebie. Zdaje się być zagubiony w świecie, jaki go otacza i najprawdopodobniej nie poradziłby sobie w nim sam. Jest człowiekiem-bluszczem i pozbawiony podpory w postaci życzliwej osoby, zupełnie nie wie, co ze sobą zrobić.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 6 września

Mało prawdopodobne jest, aby człowiek, który przyszedł na świat w dniu 6 września, zajął jakieś ważne, naczelne stanowisko, a jeszcze mniej – by dobrze sobie na nim poradził.

Nawet jeśli jakimś cudem, zwykle zupełnym przypadkiem, uda mu się wybić, na pewno szybko przekona się, że zupełnie nie jest to dla niego i znacznie lepiej czuje się, kiedy pracuje pod czyimś kierownictwem. Nie umie sam sobą rozporządzać, nic dziwnego zatem, że kompletnie nie potrafi rozkazywać innym, dlatego na pewno nie nadaje się na szefa. Za to jeśli pracuje na czyjś rachunek i na bieżąco wyznacza mu się zadania, jest w stanie nie tylko doskonale się w tym realizować, lecz także osiągać prawdziwe sukcesy.

Na szczęście zwykle sam zdaje sobie z tego sprawę i nie zamierza na siłę zajmować się tym, do czego nie jest stworzony. Doskonale się z nim współpracuje, gdyż jest bardzo ugodowy, więc ludzie chętnie podejmują z nim wszelką współpracę. Niestety jednak, mimo tego, iż jest obrotny, na wszystko musi ciężko pracować i nawet gdy coś z wielkim trudem zdobywa, nie jest powiedziane, że ma to na stałe i zwykle musi tego bacznie pilnować, by nie wymknęło mu się z rąk.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 6 wrzesień

 • kamień : turkus
 • zawody męskie : wróżbita, hutnik, kontroler
 • zawody żeńskie : inspektor pracy, chemik, biolog
 • kolory : brązowy, biały, ochra; grafitowy
 • zwierzę : gawron
 • charakter : praktyczny, pracowity, prawy, odpowiedzialny
 • roślina : hortensja

Imieniny 6 września

 • Eugenia
 • Michał
 • Tomasz
 • Albin
 • Ewa
 • Eugeniusz

6 września – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Panna

horoskop Panna


5/5 - (2 votes)

2 komentarze

 1. Sofia 20 stycznia 2015
 2. ja 7 lutego 2020

Dodaj komentarz

tarot online chińska wróżba

Udekoruj dom zgodnie z wolą gwiazd. Sprawdź jakie dodatki i bibeloty pasują do Twojego znaku zodiaku
W horoskopie znajdziesz wskazówki, dotyczące praktycznie każdej sfery życia.  Jeśli regularnie sprawdzasz, co szykują dla Ciebie gwiazdy, wiesz już pewnie, jak się ubierać, z kim spotykać, a nawet jak się umalować, zgodnie z wolą gwiazd. Nawet jeśli nie wierzysz w gwiezdne przepowiedn


Wybierz miotłę i dowiedz się, jakim typem wiedźmy jesteś!
Każda kobieta ma w sobie tajemną moc magiczną.  Niektóre z nas uparcie temu zaprzeczają, chowając miotłę w spiżarni, ale są też takie, którzy nie mają nic przeciwko przechwalaniu się swoimi czarodziejskimi umiejętnościami. Z biegiem czasu uczymy się tego, co w nas piękne, wartośc

5 cech, które posiadają wszyscy spod znaku Bliźniąt. Z tym krótkim instruktażem zrozumiesz je lepiej
Osoby spod znaku Bliźniąt mają dwie różne osobowości.  Są dowcipne, dociekliwe i kreatywne, a przy tym złożone i czasami odizolowane. Ich charakter jest tak trudny, że niekiedy przydałaby się instrukcja obsługi, do ich zrozumienia. Te 5 rzeczy musisz koniecznie wiedzieć, jeśli prac