7 września

7-wrzesnia

Horoskop dla urodzonych 7 września

7 września – horoskop ogólny

Najbardziej charakterystyczną cechą człowieka, który przyszedł na świat 7 września, jest fakt, iż bardzo mocno leży mu na sercu dobro innych ludzi. Wynika to głównie z jego wielkiej wrażliwości, która powoduje, że jest szalenie empatyczny. Sprawia to, że nie może ani z rozmysłem, ani nawet przypadkowo krzywdzić innych ludzi, ponieważ wie, że wyrzuty sumienia nie dałyby mu spokoju.

Wszystko, co robi, sprawdza pod kątem przydatności dla społeczności, w której żyje i jeśli widzi, że dane zajęcie jest pożyteczne, tym chętniej je spełnia. Jest bardzo czuły, uczuciowy i oddany. Jeśli kogoś kocha, jest gotów zrobić dla niego wszystko i nie potrafi niczego odmówić, więc łatwo można go poprzez to sprowadzić na manowce jeśli tylko ktoś zechce wykorzystać jego uczuciowość, jednak lepiej tego nie robić, ponieważ bardzo mocno przeżywa wszelkie porażki i długo nie może się z nich otrząsnąć.

Jego charakter jest tak łagodny, że nikomu nie potrafi się przeciwstawić. Brzydzi się przemocą i nie ucieka się do niej nigdy, nawet w sytuacjach, gdy byłoby to w pełni uzasadnione, na przykład w obronie własnej. Toteż nie potrafi walczyć o swoje i jeśli ktoś bardziej od niego przebojowy i silny psychicznie zapragnie mieć coś, co do niego należy, z pewnością zagarnięcie tego nie będzie dla niego przedstawiało większego problemu.

Jednak jego wrażliwość ma też tę dobrą stronę, że dzięki niej nie tylko jest bardzo empatyczny, ale także może wysoko rozwinąć się pod względem duchowym. Można mieć pewność, że jeśli tylko będzie starał się to robić i nie będzie wzdragał się włożyć w to pewnego wysiłku, dojdzie w tym do bardzo wysokiego poziomu. Nie przeszkadza mu w tym nawet jego dość mocno rozwinięty materializm, ponieważ umie sprawnie połączyć obie te cechy.

Poza tym człowiek ów wyróżnia się wydatnie rozwiniętymi zdolnościami obserwacyjnymi, które powodują, że jeśli już bierze się do działania, to dokładnie wie, co ma robić, by wyszło mu to na dobre. Dlatego też mimo iż zwykle brakuje mu inicjatywy, to jednak nie powoduje to w jego życiu tak wielkich szkód jak ma to miejsce w przypadku innych ludzi.

 

pozytywyZalety

Łagodność charakteru człowieka urodzonego 7 września sprawia, że za wszelką cenę stara się odsunąć od siebie wszelkie konflikty i nie chce nawet walczyć o swoje. Powoduje to, że w jego otoczeniu rzadko zdarzają się jakie nieporozumienia, gdyż nie tylko stara się on sam w nich nie uczestniczyć, ale też aktywnie działa na rzecz ich wygaszania.

Ludzie w  jego obecności zwyczajnie wstydzą się ze sobą ścierać, ponieważ wiedzą, jak łagodne i delikatne jest jego obejście. Jest skłonny do wielkich poświęceń na rzecz innych ludzi i wbrew temu co mogłoby się wydawać, ma wiele uczucia i życzliwości nie tylko dla swych znajomych i przyjaciół, ale nawet dla zupełnie obcych ludzi.

Jeśli widzi, że komuś dzieje się krzywda, robi to na nim ogromne wrażenie i niemal ma sobie za złe, że sam ma znacznie lepiej. Nic zatem dziwnego, że stara się pomagać na przeróżne sposoby i może ponieść spore ofiary na rzecz kogoś, kto tego potrzebuje. Oczywiście wszystko to robi w pełni bezinteresownie i nigdy nie zastanawia się, czy może coś z tego mieć – pożytek innych jest dla niego znacznie bardziej ważny niż własne korzyści.

 

Wady

Pewne problemy otoczeniu człowieka, który przyszedł na świat w dniu 7 września, może sprawiać jego samowola. Objawia się bowiem ona tym, iż nawet jeśli zgodzi się coś zrobić według jakiegoś projektu, to nigdy nie działa dokładnie w zgodzie z nim, lecz zawsze musi wprowadzić swoje innowacje, by podkreślić swoją oryginalność i zaakcentować swój indywidualizm.

Nie zawsze przy tym ma dobre pomysły, więc może to prowadzić do szeregu problemów. Duże zagrożenie wiąże się też z jego skłonnościami materialistycznymi, jeśli bowiem umie go połączyć z rozwijaniem się duchowo, wszystko jest w porządku, ale niestety nie zawsze sprawy przybierają tak optymistyczny obrót i czasem pieniądze mogą stać się dla niego najważniejsze.

W takiej sytuacji nie jest najprzyjemniejszy w pożyciu, ponieważ staje się krytyczny wobec innych, nieprzyjemny w obejściu i znika gdzieś jego łagodność, gdyż nie ma względów dla innych skoro liczy się dla niego tylko jego sytuacja materialna. Może nawet działać na niekorzyść innych, a przynajmniej nie liczyć się z uczuciami swych najbliższych.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 7 września

Bardzo często człowiek urodzony w dniu 7 września przejawia zacięcie filozoficzne i umie zgłębiać tajniki swej własnej duszy oraz rozmaitych dziedzin. Powoduje to, że może być zdolnym badaczem dowolnej gałęzi nauki i ma wielkie szanse na odkrycie nowych rzeczy albo uzupełnienie już posiadanej wiedzy.

Umie też przekazywać swą wiedzę innym, więc doskonale poradzi sobie w zawodzie nauczyciela, tym bardziej, że potrafi zdobyć sobie u innych autorytet i wcale nie wymaga to od niego wiele wysiłku. Ponieważ jest bardzo empatyczny i delikatny wobec innych, może zrobić karierę jako lekarz, przy czym najważniejsze tu będą wcale nie jego zdolności zawodowe, co do których jednak na pewno nie będzie można mieć zastrzeżeń, ale podejście do pacjenta i fakt, że będzie z tego powodu cieszył się wyjątkowym szacunkiem i estymą.

Czasami również człowiek ów, prócz tego, że jest wielkim miłośnikiem sztuki, zwłaszcza poezji, sam przejawia takie zdolności i również tym kierunku może zrobić wielką karierę, a także zdobyć znaczny majątek.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 7 wrzesień

  • kolory : brązowy, szary, czarny; karminowy
  • zawody żeńskie : hostessa, kosmetolog, muzyk
  • kamień : agat
  • zawody męskie : telemarketer, sanitariusz, zegarmistrz
  • charakter : czuły, uczuciowy, wrażliwy, bojaźliwy
  • roślina : prymulka
  • zwierzę : żubr

Imieniny 7 września

  • Melchior
  • Ryszard
  • Regina

7 września – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Panna

horoskop Panna


Twoja ocena

Dodaj komentarz

tarot online chińska wróżba

Jakiej relacji potrzeba Ci teraz najbardziej? Wybierz tancerzy i przekonaj się sam
Człowiek nie jest samotną wyspą.  Potrzeba nam innych ludzi, bo tylko w ich towarzystwie, wplątani w sieć społecznych powiązań, możemy się bezpiecznie rozwijać i piąć do góry. Nawet samotnikom potrzebni są inni ludzie. W końcu muszą oni mieć się od kogo odciąć, prawda? Świadom


Życiowa mantra każdego ze znaków zodiaku. Te kilka słów określa Cię najlepiej
Każdy znak zodiaku ma swoje wady, ale wszyscy mamy także zdolność uczenia się i wzrastania. Nie zawsze sprawy układają się po naszej myśli. Życie lubi zaskakiwać, ale nie wszystkie niespodzianki, które nam robi są miłe i pożądane. Kolejne trudy i porażki, które ponosimy na naszej d

Wybierz jedną z tych kart i odkryj, co Cię czeka w marcu
Gwiazdy pozwalają nam wejrzeć w samych siebie i spojrzeć w przyszłość.  Od zarania dziejów ludzie wierzyli w opatrzność i dobre duchy, które nad nimi czuwają. Miały one pochodzić z nieba. Rodziły się razem z nami i wraz z nami umierały. W starożytnym Rzymie nazywano je Geniuszami,