9 września

9-wrzesnia

Horoskop dla urodzonych 9 września

9 września – horoskop ogólny

Wielka siła człowieka, który przyszedł na świat w dniu 9 września, polega na tym, że ilekroć zachodzi takowa potrzeba, potrafi on znaleźć w sobie wielką konsekwencję.

Dzięki niej może przezwyciężyć wszystkie piętrzące się przed nim przeszkody i sprawić, że nic nie będzie dla niego zbyt trudne. Dlatego też bez większego wysiłku udaje mu się obronną ręką wychodzić z wszystkich kłopotów, w jakie wpędził się przez swoje nieostrożne postępowanie albo też jakie przytrafiły mu się bez jego winy.

Jeśli zaś mimo wszystko nie może sobie poradzić z daną kwestią i doznaje w niej niepowodzenia, żadna porażka nie jest dla niego tak dotkliwa, by nie mógł sobie z nią poradzić, wobec czego szybko podnosi się po każdym doznanym upadku. Czuje się nawet bardziej wzmocniony takimi wydarzeniami aniżeli osłabiony, a także znacznie bogatszy w życiowe doświadczenie, nic zatem dziwnego, że z optymizmem patrzy w przyszłość i wydaje mu się, że teraz już będzie tylko lepiej.

Posiada nieprzeciętne zdolności obserwacyjne, więc wszystko, co się wokół niego dzieje, szczegółowo analizuje i wyciąga z tych analiz tylko trafne wnioski. Jest to tym bardziej prawdopodobne, że posiada wrodzone zacięcie filozoficzne, które powoduje, że potrafi zadawać sobie mądre pytania, a także na dużą część ich odpowiadać.

Jest człowiekiem raczej zamkniętym w sobie, małomównym i zabierającym głos wyłącznie wtedy, gdy ma coś ciekawego do powiedzenia. Jest też rozsądny i ostrożny. Mimo iż ma wielkie ambicje i stawia sobie wysokie cele, potrafi wykazać się  cierpliwością w ich realizacji i nie stara się na siłę niczego przyspieszać, lecz jest w stanie bardzo długo czekać na rezultat czynionych przez siebie wysiłków. Stopniowo gromadzi życiowe doświadczenie, stając się człowiekiem prawdziwie mądrym i nierzadko autorytetem dla swych krewnych i znajomych.

Zazwyczaj równolegle z rozwojem wewnętrznym idzie u niego sukces finansowy, lecz przeważnie dochodzi do majątku stopniowo, bo nie lubi ryzykować, nawet gdy może wiele zyskać. Zresztą nie zależy mu, by jego wysiłki od razu przynosiły efekty, chce tylko mieć pewność, że nie okażą się bezproduktywne w ostatecznym rozrachunku.

 

pozytywyZalety

Inteligencja i wrodzona bystrość to cechy człowieka urodzonego 9 września, które oddają mu największe zasługi. Jest on urodzonym obserwatorem, a więc zawsze doskonale orientuje się w swej bieżącej sytuacji i nierzadko udziela na ten temat informacji swojemu otoczeniu.

Jest zawsze najlepiej poinformowany ze wszystkich, mimo iż nie można go nazwać niedyskretnym czy nawet ciekawskim – raczej zainteresowanym wszystkim, co się wokół niego dzieje, ale w dobrych tych słów znaczeniu. Przez to wszystko rzadko pakuje się w jakieś kłopoty, ale nawet jeśli mu się one przydarzą, nie załamuje rąk, tylko stara się od razu wymyślić wyjście z tarapatów.

Potrafi zachować zdrowy rozsądek w każdej sytuacji i często staje się opoką dla mniej odpornych psychicznie osób. Wydaje się niemal, że jego nic nie może złamać, ponieważ wszelkie porażki, jakich doznaje, wychodzą mu tylko na dobre, nawet jeśli w momencie ich doznania wydaje się, że będzie zupełnie inaczej.

Nie lubi poddawać się złemu nastrojowi, ponieważ jest to przeciwne jego wrodzonemu optymizmowi, dlatego ciągle patrzy w przyszłość z nadzieją i wiarą w swoje możliwości.

 

Wady

Dużą wadę człowieka urodzonego 9 września na pewno stanowi jego kłótliwość, gdyż ma on dziwną tendencję do wynajdowania pretekstów, które można uznać za wyssane  palca.

Wydaje się, że po prostu lubi się kłócić nawet gdy kompletnie nie ma do tego powodu, być może dlatego, by wyżyć w ten sposób swoje frustracje lub też na przykład udowodnić innym swoją wyższość w danej materii.

Często buntuje się przeciw czemuś, przeciw czemu tak naprawdę nie ma powodu się buntować i wtedy jego otoczenie ma zupełną pewność, że chce jedynie udowodnić w ten sposób, że nie musi się na nic zgadzać jeśli nie ma na to ochoty. Jest to kłopotliwe, bo proponując mu coś, zawsze należy liczyć się z możliwością jego odmowy, choćby było to obiektywnie zupełnie bez sensu.

Człowiek ten ma również wielką skłonność do pobłażania sobie w rozmaitych kwestiach, głównie jeśli chodzi o lenistwo. Czasem pozwala sobie na długi okres bezczynności, który jest dla niego pod wieloma względami niedobry, ale na próżno można mu to tłumaczyć, bo mimo całej jego inteligencji, nie docierają do niego żadne logiczne argumenty dotyczące tego tematu.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 9 września

Człowiek urodzony 9 września wykazuje bardzo dużo wrodzonych zdolności i umiejętności, które mogą mu potem oddać znaczne zasługi jeśli chodzi o robienie kariery. Przede wszystkim jednak bardzo wytrwale dąży do tego, na czym szczególnie mu zależy, dlatego mało jest rzeczy, których nie umiałby osiągnąć jeśli tylko naprawdę mu na tym zależy.

Ma wielkie zdolności krasomówcze, a kiedy zaczyna opowiadać, nikt nie może oprzeć się jego przyciągającemu wpływowi, bo mało jest osób potrafiących aż tak absorbować sobą uwagę tłumu jak on. Ma zdolności gawędziarskie, ale też umie występować publicznie, ponieważ umie wyczuć, co kiedy należy powiedzieć, by zaskarbić sobie sympatię wielkich rzesz ludzi.

Ma również umiejętności literackie i jeśli zdecyduje się je rozwijać, może w tym dojść do wielkich sukcesów. Jego mocną stronę stanowi również jego wielka kreatywność, gdyż niecodzienne pomysły, w jakie obfituje jego umysł, zapewniają mu przewagę nad innymi ludźmi i powodują, że zawsze wyróżnia się swoją oryginalnością na tle innych.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 9 wrzesień

 • zawody żeńskie : hafciarka, ekolog, recepcjonistka
 • kamień : kryształ górski
 • charakter : mądry, bystry, milczący, zamknięty w sobie, pracowity
 • kolory : błękitny, złoty, grafitowy; zieleń butelkowa
 • zawody męskie : kaskader, doradca podatkowy, tapicer
 • roślina : paprotka
 • zwierzę : jeleń

Imieniny 9 września

 • Aureliusz
 • Aniela
 • Sergiusz
 • Jacek
 • Augustyn
 • Franciszek
 • Piotr
 • Dionizy
 • Jan
 • Jakub

9 września – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Panna

horoskop Panna

3.4/5 - (5)

2 komentarze

 1. Jadwiga
 2. Łukaszek

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


O co w życiu najbardziej dbasz i do czego przykładasz najwięcej uwagi? Sprawdzisz z tym prostym testem
Testy czasami podpowiadają nam lub dają potwierdzenie tego, czego potrzeba nam w życiu, lub czego od niego oczekujemy. Są wielką pomocą dla psychologów, którzy badają nasze nastawienie do życia, temperament, osobowość, czy wrażliwość. Choć bowiem łatwo jest nam oceniać innych z


Jak widzą Cię inni? Jak postrzegasz się sam? Czy te obrazy są choć trochę podobne? Wybierz gejszę i sprawdź
Gdybyś mógł popatrzeć w lustro i zobaczyć to, co widzą inni, czy byłbyś przerażony?  Teraz może wydawać Ci się, że nie. Wmawiasz sobie, że osoby z Twego otoczenia znają Cię, jak własną kieszeń, a w ich oczach nie jesteś ani gburem, ani szaleńcem. Tutaj przychodzi pora na zaprze

Jak myślisz, przetrwałbyś apokalipsę zombie? Sprawdź, jakie szanse na przeżycie dają Ci gwiazdy
W ostatnich latach wszyscy zaczęli mieć obsesję na punkcie zombie. Być może dlatego, że biorąc pod uwagę stan naszego społeczeństwa, wielu uważa, że ​​zbliżająca się apokalipsa nie jest zbyt odległa. Temat apokalipsy zombie jest już tak dobrze opisany i opowiedziany, że aż t