Baran – 19 cech osobowości które czynią ten znak wyjątkowym

1. Baran nie lub nudnych rutynowych czynności.

Niespokojny charakter Barana powoduje, że nie nadaje się on do wykonywania powtarzających się, nudnych schematycznych czynności. Baran nie nadaje się do pracy, która ograniczałaby jego wolność i swobodę myślenia. Ma poczucie, że to go “zabija”.

2. Baran nie boi się ryzyka.

W naturze Barana leży wygrywanie. Jeśli podejmuje się czegoś zawsze chce wygrać. Nie boi się ryzyka, jeśli tylko doprowadzi go to na szczyt stawki. W sytuacjach, gdy inne znaki zodiaku poddają się ze strachu i wybierają łatwiejsze rozwiązanie, Baran ma nerwy ze stali i chętnie zaryzykuje wszystko.

3. Baran jest porywczy.

Osoby urodzone w znaku Barana bywają impulsywne i nie potrafią tego ukryć. Kiedy wpadają w złość, nie da się tego nie zauważyć. W złości wybuchają natychmiast. Ich poirytowanie sięga granic możliwości, stają się nieprzewidywalni, wręcz szaleni. Na szczęście ich złość nigdy nie trwa długo, szybko się uspokajają.

4. Baran to urodzony lider, który wie jak przejąć stery.

Baran posiada silne przywódcze cechy. Doskonale wie jak zarządzać zespołem tak by doprowadzić do zwycięstwa. Baran potrafi zwiększać swoje wpływy i umacniać swoją pozycję. Na stanowisku szefa jest ceniony i szanowany.

5. Baran zawsze chce być najważniejszy.

Baran zawsze ma swoje zdanie i nie boi się wyrażać swoich opinii. Upewnia się przy tym, że wszyscy znają jego zdanie i przyjęte stanowisko w danej kwestii.
Z natury jest głośny, wręcz krzykliwy. Głośno i szczerze wyraża swoje zdanie.

6. Baran jest niecierpliwy, nie lubi czekać na coś lub na kogoś.

Baran jest niezwykle niecierpliwy. Irytuje się, jeśli tylko ma poczucie, że inni spowalniają go w działaniu. Osoby urodzone w znaku Barana są w nieustannym ruchu, mają niespokojne usposobienie. Ciężko jest za nimi nadążyć.

7. Baran jest ambitny.

Z natury Baran jest ambitny, nie przeraża go rywalizacja, nie poddaje się bez walki. Nigdy nie rezygnuje, zawsze jest gotowy do działania. Baran to ciężki przeciwnik i duża konkurencja.

8. Baran inspiruje.

Chęć działania oraz optymizm Barana jest często ogromnym źródłem inspiracji i motywacji dla otoczenia. Ich ambicja jest zaraźliwa.

9. Baran to buntownik, chodzi swoimi ścieżkami.

Osoby urodzone w znaku Barana są niezwykle niezależne, mają buntowniczą naturę. Nie tolerują, gdy ktoś im mówi jak mają żyć i co robić. Zawsze kierują się swoimi wyborami, podążają swoimi ścieżkami. Nie idą na oślep za tłumem.

10. Baran skupia się na tym co dobre “tu i teraz”.

Baran koncentruje się na tym co może osiągnąć nie rozpamiętuje tego co stracił.
Z natury nie traci czasu na żal i myślenie o błędach czy porażkach. Osoby spod znaku Barana uważają, że gorsze momenty w życiu po prostu się zdarzają i martwienie się niczego nie zmieni. Skupiają się na swoich celach i marzeniach. Potrafią cieszyć się z sukcesów i doceniają to co posiadają.

11. Baran posiada wielkie serce, jest niezwykle troskliwy.

Pomimo, że Baran jest z natury porywczy, głośny i wszędzie go pełno, ma też drugie oblicze. Potrafi być niezwykle hojny, opiekuńczy, jego decyzje są przemyślane. Dla osób, na których mu zależy zrobi wszystko aby tylko ich uszczęśliwić.

12. Baran pozostaje wierny na zawsze.

Jeśli Baran ofiaruje, komuś swoją przyjaźń na zawsze pozostaje mu wierny. Baran jest gotowy pójść za kimś w przysłowiowy ogień. Jest lojalny, jak skała staje się oparciem i pewną oazą spokoju.

13. Baran pozostaje zupełnie nieustraszony w obliczu zagrożenia.

Baran to prawdziwy twardziel. W porównaniu z innymi znakami zodiaku, Baran jest niezwykle silny, twardy i odważny. Kiedy na jego drodze pojawiają się problemy, nie ucieka od nich lecz podejmuje wyzwanie i radzi sobie z trudnościami.

14. Baran jest spontaniczny.

W relacji z osobą spod znaku Barana nigdy nie wiadomo czego się po nim spodziewać. Potrafi zaskakiwać najbliższych i trzymać ich w niepewności. W towarzystwie Barana ciężko jest się nudzić, słowo “niemożliwe” w jego słowniku nie istnieje. baran nieustannie poszukuje adrenaliny i stale gotowy jest do próbowania nowych rzeczy.

15. Baran unika frustratów i maruderów.

Baran jest sfrustrowany, gdy ma do czynienia z nadmiernie negatywnymi ludźmi, którzy nie robią nic oprócz krytykowania innych i ich pomysłów. Wolą otaczać się pozytywnymi ludźmi, którzy wierzą w swoje możliwości i dystansują się od ludzi, którzy stale są niezadowoleni.

16. Barana się kocha albo nienawidzi.

View from the back of a girl in a hat sits on a hill and looks at air balloons in Cappadocia in Turkey.

Baran potrafi być najsłodszą osobą na świecie ale potrafi być największym koszmarem.
Baran na ogół nie inicjuje konfliktów ani kłótni, a jeśli jest dobrze traktowany, okazuje szacunek.
Jeśli jednak Baran zostanie zdradzony lub dostanie nóż w plecy, nie zawaha się przed odwetem.

17. Baran zakochuje się bez pamięci.

Baran kocha “na zabój”. Jest typem człowieka, który w miłości bierze “wszystko albo nic”. Osoby spod znaku Barana są niezwykle oddanymi i lojalnymi kochankami, których miłość sprawia, że wszystko jest ekscytujące.

18. Baran to dynamit, z którym świetnie spędza się czas wolny.

Wiele ludzi uwielbia spędzać czas z Baranem ponieważ w jego towarzystwie zawsze jest dobra zabawa.
Dzięki swojej energicznej i entuzjastycznej naturze Baran potrafi zamienić nawet najbardziej nudne wydarzenia w absolutnie wystrzałowe.

19. Baran jest prostolinijny. Nie marnuje czasu na głupoty.

Cheerful young couple in the morning at home.

Baran jest wyjątkowo szczery i bezpośredni wobec ludzi. Nie robi niczego za plecami innych.
Co więcej, zwykle potrafi wyczuć nieuczciwe osoby. Kiedy ludzie próbują nakarmić go kłamstwami, Baran sprawdzi jego uczciwość i zamiary.

4.1/5 - (14)

3 komentarze

  1. Ewelina
  2. Urszula
  3. Waldemar

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Mają mądrość sowy i starożytnego mędrca. Osoby spod tych dwóch znaków zodiaku to wybitni intelektualiści. Jesteś jednym z nich?
Każdy ze znaków zodiaku jest inny. Wszystkie one znacznie się od siebie różnią. Mają indywidualne cechy, dzięki którym można wyłuskać je z tłumu. Definiują je odmienne cechy i atrybuty. Są znaki przynależne osobom rozważnym, kierującym się w życiu logiką i praktycznością. Jest


Jak zachowuje się Rak, gdy traci głowę? Po czym poznać, że Panna ma motyle w brzuchu? – te gesty zdradzają zakochanych, nie przegap ich!
Pociąg, czy też przyciąganie do kogoś, kto w naszym mniemaniu jest atrakcyjny, to coś zupełnie naturalnego. Nawet kiedy jesteśmy w związku, nie potrafimy być ślepi na wdzięki atrakcyjnych przedstawicieli interesującej nas płci. Odczuwamy je bezwiednie. Nie jest to czysto fizyczna siła,

Rządzi Tobą noc, czy dzień? Jaki masz w sobie czar, którym przyciągasz innych? Spójrz w gwiazdy, by się o tym przekonać
Każdy z nas jest inny i ma inne przymioty oraz walory. O tym, czy jesteśmy nocą, czy też dniem, często sami dobrze wiemy. Wystarczy spojrzeć na nasz tryb pracy, wziąć pod uwagę czas, w którym mamy najlepsze samopoczucie, gdy mamy najwięcej energii i kiedy w naszych głowach rodzą się na