Baran – znaki nieprzyjazne

Baran + Panna

Panny są niezwykle pedantyczne i drobiazgowe. Kochają detale, myślą o nich i bardzo o nie dbają. W życiu kierują się logiką. Małą światły umysł. Są głodne wiedzy i świadome swoich zalet oraz silnych stron. Jednocześnie są bardzo krytyczne. Często dostrzegają więcej od innych, dlatego widzą też znacznie więcej błędów, czy niedociągnięć, które należałoby poprawić. Innym mogą wydawać się małostkowe, krytykanckie i nudne. Taki właśnie obraz Panny ma w swej głowie Baran. Związek z Panną byłby dla niego prawdziwą męczarnią.

Byłoby to połączenie stabilizacji, której nie znosi, z drobiazgowością, do której brak mu cierpliwości. Baran nie lubi tkwić w miejscu. Pragnie się rozwijać. Jako osoba postępowa pragnie ciągle zdobywać nową wiedzą i doświadczenia, zgłębiać nowinki techniczne, przeć do przodu. Panna jest zdania, że żaden postęp nie jest możliwy bez uprzedniego opanowania do perfekcji wszystkiego tego, co nam wcześniej nie wychodziło. Tę dwójkę dzieli zdecydowanie za wiele, by ich związek mógł istnieć bez napić, czy wzajemnego się ranienia.

Baran + Rak

Rak jest zamknięty w sobie i małomówny. Spod tego znaku pochodzą wspaniali słuchacze i wierni przyjaciele, zawsze skorzy do pomocy i skłonni do poświecenia swego czasu innym. Raki niewiele mówią o sobie. Obcej osobie trudno jest zgadnąć, o czym myślą i co czują. Niełatwo otwierają się na innych. Potrzebują niezwykłej chemii. Uczucia namiętnego, ale jednocześnie bardzo uduchowionego, pokrewieństwa dusz. Rak ma romantyczną naturę. Pragnie być adorowany i wielbić partnera. Stworzyć z nim wspólny język i zamknąć się z nim w maleńkim świecie tylko dla dwojga.

W parze z towarzyskim Baranem raczej nie będzie to możliwe. Osoby spod tego znaku potrzebują mieć wokół siebie dużo ludzi, swych przyjaciół. Pragną wymiany myśli i doświadczeń. Ich życie jest tym bardziej interesujące, im większa burza mózgów. Poza tym raczej nie ma co wymagać od nich romantyzmu. Są energiczne i pełne pasji, ale bardzo prostolinijne. Nie takiego partnera pragną uczuciowe Raki. 

Źródło: astrology-zodiac-signs.com, astrostyle.com

4.2/5 - (4)

2 komentarze

  1. Żaneta
  2. Lidia

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Co dobrego czeka Cię w najbliższym czasie? Wybierz matrioszkę i uchyl rąbka tajemnicy
Każdy chciałby wiedzieć, co go czeka.  Znać przyszłość i nie martwić się tym, jakie niebezpieczeństwo czyha na nas za rogiem, po prostu to wiedzieć i być przygotowanym. Niestety nie jest nam to dane, choć poszukujemy wszelkich wskazówek, które mogą nam dać choćby cień wiedzy na t


Jesteś przebiegły niczym lis, a może tajemniczy jak kot? Sprawdź, które zwierzę najbardziej pasuje do Twego znaku zodiaku
Lew – paw Lwy są pewne siebie. Świadome swoich umiejętności i talentów (wad już trochę mniej). Kochają siebie i nie ukrywają swych zalet przed innymi. Chwalą się sobą, dlatego właśnie gwiazdy łączą je z pawiami, które pięknym różnobarwnym ogonem przyciągają nasz wzrok i

Do osób spod tych znaków zodiaku możesz zadzwonić choćby w środku nocy. Oto ranking największych empatów w zodiaku
Panna Lojalność jest tym, co wyróżnia Pannę pośród wszystkich znajomych. Możesz na niej polegać, nawet gdy wszyscy inni zawiedli. Jeśli jesteś dla niej ważny, pójdzie z Tobą na wojnę i będzie walczyć z Twymi wrogami. Nigdy się od Ciebie nie odwróci i nie zostawi na pastwę losu.