19 sekretów osobowości Panny…

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co dokładnie sprawia, że ​​osoby spod znaku Panny są tak wyjątkowe?

Do Panien przylgnęła łatka wybrednych perfekcjonistów, ale prawda jest taka, że osobowość Panny jest dużo bardziej złożona, niż to się wydaje. Aby zrozumieć, co tak naprawdę oznacza urodzić się pod tą gwiazdą, przyjrzyjmy się temu znakowi bliżej, przyglądając się 19 cechom osobowości Panny.

1. Panny nie tylko mówią, że coś zrobią, one TO ROBIĄ!

Panna nie jest typem człowieka, który dużo mówi i mało robi.  Kiedy decydują, że coś zrobią, weź to za pewnik, że będą nad tym pracować, póki nie osiągną swych celów. Planują i wyznaczają swe cele z determinacją i samodyscypliną, aby wytrwać, gdy sytuacja staje się trudna. Pozwala im to osiągnąć prawie wszystko, co im tylko przyjdzie do głowy. 

2. Panna ma analityczny umysł, który pomaga jej znaleźć rozwiązania trudnych problemów

Panny są bystre i przywiązują dużą wagę do szczegółów, ich przebiegłość i spostrzegawczość pozwala im znaleźć rozwiązania problemów, o których inni, mniej lotni mogą tylko pomarzyć. Są w stanie rozbić pozornie niemożliwe problemy na mniejsze „kwestie”, a następnie opracować rozwiązania, które faktycznie działają.

3. Panny są sfrustrowane niekompetencją i głupotą innych

Panna nie jest najbardziej cierpliwą osobą na świecie, jeśli chodzi o radzenie sobie z niekompetencją i głupotą innych. Czasami muszą po prostu wziąć głęboki oddech i policzyć do dziesięciu… nie wszyscy na świecie mogą być naukowcami rakietowymi.

4. Panny są wrażliwe i emocjonalne… nawet jeśli tego nie pokazują

Chociaż prawdopodobnie nie domyślisz się tego tylko na nią patrząc, Panna może być bardzo wrażliwa i emocjonalna. Czasami, to co dzieje się wokół Panien, dotyka ich bardziej, niż to się wydaje innym ludziom. Nie zawsze jednak decydują się, by o tym rozmawiać, zwykle dlatego, że nie chcą przytłaczać innych swymi problemami. 

5. Panna jest perfekcjonistką, czasami zbyt surową

Panna jest perfekcjonistką, która uważa, że jeśli już coś robi, może równie dobrze być w tym mistrzynią. Wyznaczają sobie wysokie standardy i nieustannie dążą do osiągania coraz wyższych poziomów. Czasami mogą być trochę zbyt surowe dla samych siebie, jednak niepotrzebnie pracują w stresie.

6. Panna ma ukrytą dziką stronę, którą widzą tylko nieliczni szczęściarze

Panna jest zwykle jednym z bardziej powściągliwych znaków zodiaku, ale od czasu do czasu, gdy nachodzi ją nastrój, daje się ponieść szaleństwu. Zdarza się to jednak jedynie w obecności dobrych przyjaciół, obok których czują się swobodnie, pewnie i dobrze. Nie przytrafia im się to zbyt często, więc rzadko kto wie o tej ich stronie. 

7. Panna jest sceptykiem, który nie uwierzy, póki nie zobaczy 

Panna nie jest typem osoby, która polega na plotkach i pogłoskach, które słyszy z ust innych. Woli opierać się na faktach i konkretnych dowodach, danych, które można rozpatrzyć i zmierzyć. Spod tego znaku pochodzą sceptycy i niezależni myśliciele, którzy lubią dochodzić do własnych wniosków.

8. Panny mają swoje zdanie i nie boją się głosić swych opinii

Panny mają skłonność do myślenia, w wyniku czego mogą być raczej opiniotwórczymi osobami, które również nie boją się ujawniać swoich opinii. Nie mają mentalności stada i mocno trzymają się swoich przekonań i pomysłów. Są pewne siebie i nie łatwo przekonać ich do siebie. 

9. Panny zbyt wiele się martwią i niepotrzebnie zadręczają się myślami

Czasami Panna może się prawdziwie zestresować, zwłaszcza że ciągle myśli, rozpatruje i analizuje każdy drobiazg. Ich umysły są nieustannie zajęte i może ich to doprowadzić do wypalenia się. Muszą pamiętać, aby robić przerwy w pracowitym życiu i dać umysłowi czas na odpoczynek, jeśli chcą pozostać przy zdrowych zmysłach.

10. Panna jest kochankiem, a nie wojownikiem i na ogół stara się unikać konfrontacji

Panna prędzej wyjdzie z siebie, niż rozpocznie z kimś jakiś konflikt. Panna jest kochankiem, a nie wojownikiem. Panny są dobre w wychodzeniu z konfliktów, zawsze starają się zażegnać, zanim wybuchną na dobre i wymkną się spod kontroli. 

11. Jednak Panna NIE jest popychadłem i wie, jak się oprzeć

Osoby spod znaku Panny mogą być pacyfistami, potrafią jednak bronić swego zdania, swych poglądów itd. Są dalekie od bycia popychadłami i są wystarczająco sprytne, by móc racjonalnie przedstawić oponentowi swe argumenty bez kłótni i przykrych słów. 

12. Panna nienawidzi wykładów i osądów

Jeśli jest coś, czym z całą pewnością możesz zdenerwować Pannę, to tym punktem zapalnym jest pouczanie. Panny nie cierpią, kiedy się je poucza i ocenia je na podstawie ich życiowych wyborów. Panna nie znosi krytykanctwa i ludzi, którzy komentują każdy ich ruch. 

13. Panny bywają apodyktyczne, zwłaszcza w pracy 

Panna jest znana z tego, że bywa apodyktyczna, zwłaszcza w pracy. Niezwykle dba o to, by wszystkie obowiązki były perfekcyjnie wykonane. Ma zdolności kierownicze, łączy zespół, ale trzeba się z nią liczyć, bez ogródek powie jednak, co jej nie pasuje i nie zawaha się wytknąć współpracownikowi błędu. 

14. Pannę pociąga zaufanie, ambicja i inteligencja

Piękno i ładny wygląd są miłe, ale jeśli nie masz nic innego, Panna szybko się nudzi. Aby naprawdę przyciągnąć uwagę Panien, potrzebujesz cech takich jak ambicja, pewność siebie oraz (a może przede wszystkim)  inteligencja. Panny nie znoszą głupoty, dlatego eliminuje ona ich potencjalnych partnerów już na starcie. 

15. Panna może czasami wydawać się zimna i jest ostrożna w otwieraniu się na innych 

Panna może czasem wydawać się zimna i daleka od tych, którzy nie znają ich dobrze, ale prawda jest taka, że ​​są ostrożne, jeśli chodzi o otwarcie się na ludzi. Osoby spod tego znaku zodiaku wolą nie spieszyć się z poznawaniem nowych osób. 

16. Panna może wydawać się opanowana, będąc jednocześnie na skraju całkowitego załamania nerwowego

Panny mogą być zwodniczo spokojne i na zewnątrz uchodzić za spokojne, nawet jeśli są emocjonalnym wrakiem wewnątrz. Nie zawsze są dobre w szukaniu pomocy i mają zły nawyk zatajania swoich uczuć, motywacji, przyczyn postępowania i ukrywania ich.

17. Panna jest zorganizowana i nie może znieść bałaganu

Panny są systematyczne w wykonywaniu zadań i  lubią organizować swoje życie tak, aby upewnić się, że wszystko przebiega tak płynnie, jak to tylko możliwe. Zwykle są „czystymi dziwakami”, którym trudno jest się skupić i załatwić sprawy, gdy są otoczone bałaganem i chaosem. 

18. Panna lubi analizować i nie podejmuje lekkomyślnych decyzji

W przeciwieństwie do niektórych bardziej lekkomyślnych znaków zodiaku Panna ma silną osobowość. Jest racjonalna i zdroworozsądkowa. Nie podejmuje głupich decyzji pod wpływem chwili. Panna jest niezwykle wyrachowana w podejściu do podejmowania ważnych decyzji życiowych, zawsze najpierw rozważając wszystkie za i przeciw.

19. Panna jest skromna i pokorna

Chociaż Panny często osiągają wysokie wyniki, są również wyjątkowo pokorne i nie mają pojęcia o swoich umiejętnościach i zdolnościach. Czasami mogą być tak skromne, że trudno im przyjąć pochwały i komplementy.
Oceń horoskop

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Przypatrz się łapaczom snów i wybierz ten, który zaintrygował Cię najbardziej. Twój wybór to klucz do Twojej osobowości
Łapacz snów  jest dziś bardzo popularnym symbolem.  Chętnie wieszamy go nad łóżkiem, by strzegł nas w nocy. Pojawia się na wielu gadżetach: kubkach, koszulkach, foliach na komórki. Styl etniczny stał się modny, a wraz z nim te kolorowe ozdoby. Choć „na salony” łapacz wszedł n


W której epoce czułbyś się najlepiej? Skonsultuj się z gwiazdami, by to sprawdzić
Niektórym z nas trudno jest znaleźć swoje miejsce w życiu.  To nie to, że zupełnie się w nim nie odnajdują. Wybierają karierę, miejsce zamieszkania, zakładają rodziny, ale mimo wszystko czują, że mocno odstają od świata, w którym żyją. Jakoś do niego nie pasują. Może być w ty

Rzuć okiem na obrazek i wybierz kształt, który dostrzegłeś najszybciej. Poznaj cytat, który pasuje do Ciebie najbardziej
Każdy z nas jest inny.  Inaczej postrzegamy świat oraz ludzi i oceniamy ich według innych kryteriów. Definiuje nas wiele rzeczy, od cech charakteru, poprzez życiowe postawy i podejmowane w społeczeństwie role. Mamy różne osobowości i temperamenty. Któż z nas nie miał problemu, kiedy zo