Panna – znaki niesprzyjające, konfliktowe

Panna + Bliźnięta

Bliźnięta to chodzący chaos. Choć są błyskotliwe i inteligentne (co z pewnością może przyciągać Panny), nie sposób za nimi nadążyć, czy nad nimi zapanować. Zmienne Bliźnięta częstokroć same nie wiedzą, czego pragną, a co dopiero, gdyby przyszło im tłumaczyć, o co im chodzi partnerowi. Przy ich boku sprawdzi się osoba, która będzie umieć wyczuć ich emocje, czy uczucia, kogoś z większym wyczuciem i intuicją. Panna co prawda mogłaby sensownie pokierować Bliźniętami, tak, by te nie traciły zapału do zadań, których się podejmują, czy trochę poukładały swe życie. Problem jednak w tym, że Panny nie chcą się wiązać z dziećmi, z osobami lekkomyślnymi, czy niedojrzałymi, które trzeba popychać do działania.

Panna pragnie partnerstwa. Chce kogoś, kto wie, czego chce, kogoś dużo bardziej opanowanego i zrównoważonego od Bliźniąt. W takim związku obie strony tylko by się irytowały. Bliźnięta czułyby się ograniczone, traktowane po macoszemu, bez należytego szacunku, Panny niedoceniane. Lepiej byłoby, by ta dwójka w ogóle się nie spotkała.

Panna + Strzelec

Strzelce są bardzo pewne siebie i śmiałe. Gdy się w kimś zakochają, natychmiast „ruszają do ataku” adorują obiekt swych wzruszeń jasno i bez ogródek dając mu do zrozumienia, że są nim zainteresowane. Już taka bezpardonowa postawa może odstraszyć ostrożne i rozważne Panny, które na partnera otwierają się powoli, a radość w związku czerpią również z samego niespiesznego poznawania drugiej osoby. 

Atrakcyjność i fizyczny pociąg są dla Panny bez znaczenia, kiedy nie ma ona z drugą osobą, o czym porozmawiać. Jeśli nie ma między nimi tematów do dyskusji, jedności poglądów, czy postaw, Panna nie daje takiemu związkowi żadnych szans. Namiętne Strzelce mogą mieć problem z taką postawą, a Panny mogą im się wydawać chłodne, czy nieczułe. Tę dwójkę więcej dzieli niż łączy i z pewnością nie stworzą zgodnej relacji. 

Źródło: astrology-zodiac-signs.com, astrostyle.com

Oceń horoskop

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Test psychologiczny. Wybierz dojrzany w pierwszej kolejności kształt i dowiedz się, która Twoja cecha najbardziej irytuje innych
Twarz kobiety  Jesteś jedną z tych osób, które nazywasz wyjątkowymi, posiadasz swój własny światopogląd i pod żadną presją nie zmienisz swojego zdania. Masz wielkie serce i zawsze jesteś skory do pomocy. Twoją wielką zaletą jest niewątpliwie otwartość. Jesteś osobą towarzyską


W jaki sposób „usuwasz” ludzi ze swego życia? Zobacz, jakie tricki stosuje do tego każdy ze znaków zodiaku
Rak Miłe i przyjacielskie Raki nie chcą ranić niczyich uczuć, nawet jeśli to oznacza, że ​​sami skończą poranione. Będą tolerować toksycznych ludzi dłużej, niż powinny. Zwykle żałują również swych decyzji o odcięciu się od kogoś, skreśleniu go, kiedy w końcu to zrobią.

Przyciągnij do siebie miłość życia za pomocą… Feng Shui. Oto kilka niecodziennych wskazówek
3. Zdjęcia Dla tego, jakie wzorce myślenia przyjmujemy, bardzo ważne jest to, co widzimy i czym się sugerujemy. Możemy nawet nieświadomie kopiować to, co widzimy wokół, dlatego tak ważne jest pozbycie się wszystkiego, co negatywne. Upewnij się, że zdjęcia w Twej sypialni reprezentuj