Horoskop dzienny

19 sekretów osobowości Raka

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co sprawia, że Rak jest unikatowy?

Osoby spod znaku Raka są znane ze swej sentymentalności, nastrojowości i emocjonalności. Ale prawda jest taka, że ​​Raki są znacznie bardziej złożone i mają wiele unikalnych cech i walorów, które odkrywamy dopiero przy bliższym poznaniu. Aby więc mieć lepszą świadomość tego, z kim mamy do czynienia, radzimy zaznajomić się z tymi 19 punktami.

1. Rak ma niezwykłą intuicję i jest niezwykle dobry w odczytywaniu innych ludzi

Raki mają jedyne w swoim rodzaju poczucie intuicji, które pozwala im obserwować ludzi, odczytywać ich i poznawać ich intencje oraz motywacje. Są naturalnie obdarzone szóstym zmysłem, który pozwala im rozgryzać ludzi. Zawsze się orientują, kiedy ktoś zachowuje się nietypowo i próbuje coś ukryć. Muszą jedynie zaufać swym instynktom, które ich nie okłamują.

2. Rak jest intensywnym i namiętnym kochankiem

Rak nie angażuje się w swoje związki na pół gwizdka. W związkach Raki są niesamowicie temperamentne i bardzo namiętne. Bycie kochanym przez Raka może pobudzić człowieka do życia, uszczęśliwić go, dodać mu energii i sił witalnych.

3. Rak nie radzi sobie dobrze ze złamanym sercem

Serce Raka może być wrażliwe, a kiedy jest złamane, bo ktoś np. zabawił się nim i zostawił Raka na pastwę losu, osoby spod tego znaku mogą to bardzo przeżywać. Często mają trudności z pogodzeniem się z rozpadem związku i może minąć dużo czasu, zanim będą w stanie całkowicie stanąć na nogi.

4. Rak może być wyjątkowo hojny

Rak jest jednym z najhojniejszych reprezentantów zodiaku. Nierzadko Raki dowodzą tego, obdarzając swoich przyjaciół i rodzinę drogimi prezentami bez okazji. Robią to, ponieważ naprawdę lubią wywoływać uśmiech na twarzach swoich bliskich.

5. Rak jest tajemniczy i trudny do odczytania

Rak jest tajemniczy i trudny do odczytania dla innych przedstawicieli zodiaku. Osoby spod tego znaku nie zdradzają byle komu swoich najskrytszych sekretów i nie dzielą się z rozmówcami swymi myślami i emocjami. To sprawia, że nie tak łatwo rozgryźć Raka, jest on intrygujący i przyciąga innych.

6. Rak nie boi się okazywać uczuć

Rak nie boi się okazywać uczuć i w żaden sposób ich w sobie nie tłumi. Osoby spod tego znaku kochają czuć się potrzebne i chciane. Mają delikatną, zmysłową naturę, która żywi się miłością od bliskich.

7. Rak jest spokojny i chłodny, dopóki ktoś go nie sprowokuje

Raki są zwykle dość “łatwe w obsłudze” i mają pozytywne podejście do życia. Starają się nie wszczynać kłótni i nie robić innym problemów z byle powodu. Nie dają jednak wejść sobie na głowę. Gdy zostają sprowokowane, pokazują pazurki i pokazują, gdzie miejsce ich oponenta.

8. Rak może doświadczać huśtawek nastrojów

Rak ma chwiejne nastroje, które zmieniają się jak w kalejdoskopie. Rano mogą czuć się niesamowicie, a już wieczorem tego samego dnia być przygnębione i przybite. Wszystkie nastroje mogą odczuwać równie intensywnie. Zwykle starają się nie pokazywać swoich emocji na zewnątrz i nad nimi panować, ale czasami emocje te mogą je przytłoczyć.

9. Rak jest zawsze dostępny dla swoich przyjaciół

Jest bardzo niewiele rzeczy, które Rak ceni bardziej niż przyjaźń i relacje z bliskimi. Raki zrobią wszystko, aby pomóc bliskiemu przyjacielowi. Są świetnymi słuchaczami, a kiedy ktoś, na kim im zależy ma problemy, często jest skłonny rzucić wszystko, aby udzielić tej osobie wsparcia.

10. Rak może stać się sentymentalny i odczuwać tęsknotę za przeszłością

Rak jest sentymentalny i ma tendencję do wspominania przeszłości, wracania do niej. Czasami do tego stopnia pochłaniają go wspomnienia o tym, co było, że zapomina o tym, co ma tu i teraz. Trudno mu pozamykać stare rozdziały i zacząć żyć na nowo.

11. Rak pragnie głębszych, bardziej znaczących związków

Raki często są mniej zainteresowane ulotnymi romansami, zamiast tego pragną intymności i bliskości, których mogą doświadczać tylko w stałych związkach. Osoby spod tego znaku mogą poświęcić dużo czasu na znalezienie właściwej osoby, ale gdy już ją znajdą, nawiązują z nią głęboką więź i dają z siebie wszystko, by utrzymać tę relację.

12. Rak może budować wygodny dom, który może nazwać własnym

Raki są domatorami, którzy czują się najlepiej we własnym domu i w jego zaciszu. Z tego powodu często wkładają dużo wysiłku w tworzenie przytulnego i komfortowego “gniazdka”, które będą mogły zasiedlić i się w nim zestarzeć.

13. Kiedy  Rak jest niezadowolony , może stać się odległy i przestać się komunikować

Kiedy Rak jest zdenerwowany czymś, może zechcieć postawić ścianę i oddalić się od innych. Osoby znajdujące się w ich pobliżu nie powinny brać tego do siebie, jeśli Raki nie chcą z nimi rozmawiać. Czasem osoby spod tego znaku potrzebują tylko trochę czasu i przestrzeni, aby samodzielnie poradzić sobie z różnymi rzeczami.

14. Rak nie dogaduje się z wstrętnymi  i natarczywymi osobowościami

Rak może wiele znieść i wytrzymać ze strony innych, ale jeśli jesteś bardzo wymagający, a sam nic nie dajesz od siebie, nie będziesz mieć z Rakiem po drodze. Szykuj się na konfrontację, zwłaszcza jeśli będziesz próbować rządzić Rakiem. Raki odpycha egoizm i samolubność oraz osoby, które troszczą się tylko o siebie.

15. Rak może być nieśmiały i wymaga czasu, aby się otworzyć

Rak może być czasami nieśmiały i powściągliwy, szczególnie gdy nie znacie się aż tak dobrze. Po zdobyciu ich zaufania i przyjaźni , możesz odkryć ich nietuzinkową, szaloną naturę, ale nie zmuszaj ich do otwierania się. Po prostu daj im czas.

16. Rak jest kreatywny i szalenie pomysłowy

Rak jest marzycielem, który ma nieskończoną wyobraźnię. Są również bardzo otwarte na nowe pomysły i wolą analizować swe przyszłe kroki, zamiast optymistycznie brać wszystko za dobrą monetę.

17. Rak może chować urazę przez dłuższy czas

Rak próbuje traktować ludzi tak, jak chcieliby być traktowani, ale kiedy ktoś poważnie narusza  ich zaufanie lub krzywdzi ich w taki sposób, że po prostu nie mogą wybaczyć… no cóż, mogą mieć pretensje przez długi czas. Najlepiej po prostu nie robić niczego, co mogło by być zadrą, którą będą długo wspominać.

18. Rak jest silny i odporny

Raki mogą mieć reputację wrażliwców, ale nie oznacza to wcale, że są słabe. W rzeczywistości są niewiarygodnie odporne i są w stanie znieść wiele ciosów oraz pokonać dużo przeszkód, które spotkają na swej drodze.

19. Rak instynktownie chroni swoich bliskich

Rak zawsze stawia rodzinę i bliskich na pierwszym miejscu. Naturalnie starają się pielęgnować i chronić tych, na których im zależy. Lepiej nawet nieumyślnie nie krzywdzić bliskich Raka, bo można spodziewać się jego zemsty.


Napisz komentarz

tarot online chińska wróżba

Karty tarota zdradzają Twą przyszłość. Poznaj ją już teraz, odkrywając jedną z nich
Prawdy o tym, co dzieje się w naszym życiu oraz co już wkrótce się w nim wydarzy, z reguły szukamy w gwiazdach. To one podpowiadają nam, czego możemy się spodziewać i na co powinniśmy być przygotowani. Jest jednak jeszcze jedno źródło, do którego można zajrzeć zamiast do horoskopu.Jaki jest Twój znak zodiaku w horoskopie indiańskim? Zobacz, jaki duch nad Tobą czuwa i gdzie Cię kieruje
Natywni mieszkańcy obu Ameryk mieli bardzo ciekawą kulturę i wierzenia.  Wierzyli np. że każda osoba od momentu urodzin przynależy do pewnego zwierzęcia, które obdarza ją swoimi cechami i pewną charakterystyką. Wielki niedźwiedź daje niestrudzone siły i wiarę we własne możliwości,

W jaki sposób “usuwasz” ludzi ze swego życia? Zobacz, jakie tricki stosuje do tego każdy ze znaków zodiaku
Zerwanie więzi z kimś bliskim jest trudne nie tylko dla kochanków.  W razie potrzeby ludzie muszą zrywać kontakty z przyjaciółmi, znajomymi, a nawet członkami rodziny. W niektórych przypadkach przestaje nam być z daną osobą “po drodze”. W innych jakaś zażyłość lub niezg