Horoskop dzienny

Ryby – 19 cech osobowości które czynią ten znak wyjątkowym

1. Ryby potrafią wydobyć z innych osób to, co w nich najlepsze.

Ryby potrafią stworzyć wokół siebie pozytywną, przyjacielską aurę co sprawia, że ludzie otwierają się przy nich i pokazują swoje pozytywne cechy.

Ryby zawsze wspierają osoby, na którym im zależy. Zachęcają je do podejmowania wyzwania, budują w innych poczucie pewności siebie i własnej wartości.

2. Ryby w przyjaźni wybierają jakość a nie ilość przyjaciół.

Ryby nie lubią marnować czasu na przypadkowe i powierzchowne znajomości. Zdecydowanie bardziej wolą skupić się na pielęgnowaniu znaczących i istotnych relacji.

Wolą mieć przy sobie garstkę sprawdzonych przyjaciół, których darzą zaufaniem i szacunkiem, niż mnóstwo przypadkowych osób, które ledwo znają.

3. Ryby doceniają szczerość i uczciwość.

Ryby cenią sobie uczciwość i prawdomówność. Dlatego lepiej powiedzieć im gorzką prawdę, niż wmawiać im słodką nieprawdę.
Nie znoszą być okłamywane.Jeśli więć chce się pozostać z osobami spod znaku Ryb w naprawdę dobrych relacjach lepiej mówić szczerze.

4. Ryby mają wielkie serce i dużo miłości do zaoferowanie dla innych.

Ryby są niebywale życzliwe, posiadają w sobie dużo współczucia. Mają w sobie dużo miłości, którą chętnie obdarzą cały świat.

Ich otwarte serce pozwala im widzieć to, co najlepsze w ludziach i są w stanie prawdziwie wczuć się w ich sytuację, bez względu na to kim są i jakie jest ich pochodzenie.

5. Dla osób spod znaku Ryb liczy się to, co jest “w środku” człowieka.

Ryby cenią sobie wnętrze drugiej osoby. Dla Ryb nie jest istotny wygląd zewnętrzny i to co jest powierzchowne.

Dla nich istotne jest to inni sobą reprezentują i to jakimi są a niż to jak wyglądają lub co posiadają.
Nie lubią nawiązywać płytkich relacji.

6. Ryby są niezwykle intuicyjne i podążają za swoim instynktem.

Ryby mają niezwykle silne instynkty, które pozostają zawsze “w gotowości”, prowadząc je przez całe życie.

Wyłapują wibracje i subtelne wskazówki, które inni często pomijają.

7. Ryby instynktownie wiedzą, kiedy ich najbliżsi są w potrzebie i oczekują wsparcia.

Dzięki niesamowitym instynktom emocjonalnym Ryby, potrafią bardzo szybko reagować gdy ktoś z ich najbliższego otoczenia potrzebuje pomocy. Zawsze wiedzą co zrobić, co powiedzieć, aby ktoś poczuł się lepiej.

8. Ryby to marzyciele.

Ryby są uciekinierami i marzycielami. Potrafią zanurzyć się we własnym umyśle i wyobraźni.

Zwykle są wizjonerami, którzy są na tyle szaleni i odważni aby całkowicie porzucić zasady i schematy i pójść dalej nowymi nieoczywistymi ścieżkami.

9. Ryby potrafią być zagadką, którą niekiedy ciężko rozgryźć.

Osobowość Ryb jest niezwykle trudna i nie można jej włożyć w schematyczne pudełko.

Posiadają tajemnicze cechy, które często bywa intrygująca i zmusza do zastanowienia się nad tym co osoba spod znaku Ryb ma w głowie, o czym myśli lub jakie jest jej zdanie.

10. Ryby pozostają w kontakcie ze swoją duchową stroną.

Urodzeni pod znakiem Ryby pozostają bardziej w kontakcie ze swoją duchową stroną niż osoby spod innego znaku zodiaku. Często czują silniejsze połączenie z otaczającym ich wszechświatem.

Wolą skupić się na rzeczach wielkich niż na drobiazgach. Korzystają przy tym z technik medytacji i pobudzenia umysłu i ciała.

11. Ryby z łatwością odnajdują się w towarzystwie. Potrafią się dostosować i dogadać z różnymi osobami.

Ryby posiadają cechy osobowości dzięki, którym bardzo szybko dopasowują się do grupy osób. Szybko dostosowują się do nowych ludzi i otoczenia .

Są w stanie znaleźć porozumienie właściwie z każdym i mają sposób, dzięki któremu ludzie czują się w otoczeniu Ryb komfortowo i swobodnie.

12. Ryby mają niezwykłą intuicję do ludzi.

Ryby często potrafią wychwycić prawdziwe motywy i intencje osób.

Są w stanie zrozumieć język ciała i inne subtelne wskazówki. Gdy ktoś ma nieczyste zamiary natychmiast osobom spod znaku Ryb zapala się czerwona lampka.

13. Ryby są niebywale szczodre i hojne.

Ryby bardziej niż pozostałe znaki zodiaku nastawione są na dzielenie się dobrem, które otrzymują od świata.

To typ osób, które oddadzą przysłowiowy wdowi grosz, jeśli tylko zobaczą, że ktoś faktycznie jest w ogromnej potrzebie.

14. Ryby lubią współzawodnictwo, rywalizację, co dla niektórych może być zaskoczeniem.

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jak Ryby nastawione są na rywalizację. Jeśli zostaną postawione przed wyzwaniem, chętnie je podejmują.

Nie można dać się zwieść ich pozornie spokojnej naturze, ponieważ tak naprawdę lubią wygrywać.

15. Ryby to urodzeni flirciarze.

Ryby to romantycy w starym stylu. Trochę nieporadni, trochę zagubieni, ale niezwykle romantyczni i czuli.

Osoby urodzone w znaku Ryb uwielbiają sprawiać, żeby partnerzy czuli się wyjątkowo. Potrafią zaskoczyć swojego partnera.

16. Ryby obawiają się samotności i odrzucenia.

Alone Outdoor Standing Landscape Mountain

Ryby pragną towarzystwa. Niezwykle istotne jest dla nich stworzenie trwałej i głębokiej relacji. Jednak znalezienie miłości nie zawsze jest dla nich łatwe.

Mogą czuć się niepewnie. Mogą również obawiać się odrzucenia.

17. Ryby jeśli się zakochują to “na zabój”. Nie boją się “iść na całość”.

Będąc w związku z osobą spod znaku Ryb nie powinien dziwić fakt, że gdy tylko znajdą swój ideał od razu zdecydują się na oddanie. Partnerowi dadzą wszystko, co mają.

Są jednymi z najbardziej oddanych i zaangażowanych kochanków w całym zodiaku. Są gotowi wznieść się ponad wszystko, aby upewnić się, że związek przetrwa.

18. Ryby są niezwykle twórcze, posiadają artystyczną duszę.

Kreatywność i oryginalność są głęboko zakorzenione w osobowości Ryb. Osoby urodzone pod znakiem Ryb to często znakomici pisarze, artyści czy muzycy.

Uwielbiają wszystko co wiąże się z pracą twórczą. Mają wyjątkowe spojrzenie na świat, które pozwala im widzieć rzeczy nieschematycznie. Jest to dla nich doskonałe źródło inspiracji.

19. Ryby to głęboko emocjonalny znak zodiaku.

Ryby to osoby głęboko emocjonalne, które odczuwają wszystko intensywnie – zarówno dobre, jak i złe rzeczy. Czasami ciężko za nimi nadążyć.
Ich nastroje mogą wydawać się zmieniać jak wiosenna pogoda.

Mogą w jednej chwili być nieszczęśliwi, a chwilę później z uśmiechem są gotowe zawojować świat.


tarot online chińska wróżba

4 znaki zodiaku, u których 2018 r. uczyni najwięcej zamieszania. Jesteś wśród nich?
Czas pogodzić się z faktem, że czekają nas zmiany.  Jedni oswajają się z nimi łatwiej, uznając za coś nieuniknionego. Drudzy starają się ich za wszelką cenę uniknąć, bo boją się tego, co czyha za rogiem. Niezależnie jednak, w której grupie jesteście, zmiany w waszym życiu są nJedno spojrzenie na ten obrazek odkryje Twą największą wadę. Twoje oczy zdradzą to, do czego nie chcesz się przyznać
Poznawanie siebie jest długim i żmudnym procesem. Trwa on całe życie. Z roku na rok zmieniamy się i ewoluujemy. Wpływ mają na nas ludzie, których poznajemy i sytuacje, w których musimy się odnaleźć. Kształtuje nas milion rzeczy i czasem sami nie zdajemy sobie sprawy, co poruszy w nas cz

Fakty i mity o każdym znaku zodiaku. Niektóre jeszcze do niedawna uznawaliśmy za pewnik
Horoskopy wiele nam mówią o naturze każdego ze znaków zodiaku.  Dzięki nim dowiadujemy się sporo o własnych pobudkach, słabych i mocnych stronach. Niektóre z tych informacji traktujemy jako ciekawostki. Inne jednak bierzemy za pewnik. Pozwalają nam one dokonać prostej klasyfikacji. Dookr