Strzelec – 19 cech osobowości które czynią ten znak wyjątkowym

1. Strzelec jest szczery i uczciwy.

Strzelec jest jednym z najbardziej bezpośrednich i prostolinijnych osobowości w całym zodiaku. Niektórzy mogą nawet uznać go, za zbyt prostego, ale przyjaciele często uważają, że uczciwość Strzelca to cecha, która wyróżnia Strzelca.
Osoby spod znaku Strzelca zawsze mówią o tym co myślą i czują w sposób prosty i dosadny. Niczego nie owijają w bawełnę. Zawsze przekazują prawdę i nie ubarwiają.

2. Strzelec potrafi czytać innych jak książkę.

Strzelec posiada wspaniałą intuicję i często potrafi odczytywać innych jak otwartą książkę.
W ciągu kilku minut od spotkania Strzelec potrafi dostrzec w innych osobach te cechy, których inni zupełnie nie zauważają.

3. Strzelec uwielbia udowadniać innym, że się mylą.

Strzelec to typ znaku zodiaku, który jeśli usłyszy, że czegoś nie uda mu się zrobić, będzie pracował dwa razy ciężej, aby udowodnić, że to nieprawda.
Ambicja sprawia, że Strzelec jest zawsze gotowy stawić czoła wyzwaniu, a chęć rywalizacji budzi się w nim zawsze, gdy ludzie nie doceniają jego umiejętności. Uwielbiają zmuszać ludzi do odwoływania swoich słów.

4. Strzelec nie obawia się podejmować w życiu ryzyka.

family on a rope climbing in the adventure park

Strzelec wie i rozumie, że ryzyko wliczone jest w działanie. To znaczy, że jeśli Strzelec idzie odważnie przez życie i nie boi się podejmować trudnych i ryzykownych decyzji wie, że po drodzę mogą pojawić się trudności.
Niektórzy mogą nazywać ich lekkomyślnymi, ale często ta gotowość pójścia na całość liczy się najbardziej i pomaga osiągnąć wielkie rzeczy w życiu.
Strzelec rozumie, że bez ryzyka nie ma zabawy.

5. Strzelec poszukuje wolności i trudno go usadzić w jednym miejscu.

Strzelec jest z natury poszukiwaczem przygód. Ceni sobie wolność. Nie lubi być powstrzymywany w działaniu bądź tłamszony i ograniczany przez innych.

6. Strzelec jest poszukiwaczem przygód.

Osoby spod znaku Strzelca uwielbiają doświadczać nowych rzeczy. Nie są stworzeni do wykonywania rutynowych obowiązków. Nie znosi schematowych czynności i popadania w robienie tego samego codziennie. Ich poszukiwawcza natura sprawia, że wciąż poszukują nowych doświadczeń. Mają prawdziwe pragnienie życia. Sprawiają, że osoby z ich najbliższego otoczenia również nabierają chęci do życia.

7. Strzelec jest optymistą i wielkim marzycielem.

Strzelec jest wielkim entuzjastą życia, optymistycznie patrzy w przyszłość. Nie rozpamiętuje porażek, nie skupia się nad niepowodzeniami. Zamiast tego koncentruje się na swoich mocnych stronach.
Nie obawia się celować wysoko. Strzelec ma w sobie na tyle dużo wiary i szaleństwa aby uwierzyć, że może spełniać wszystkie swoje marzenia, jeśli tylko będzie wystarczająco uparty i zdeterminowany.

8. Strzelec lubi być spontaniczny.

Strzelec lubi nieplanowane spontaniczne sytuacje, które przynoszą mu radość i zabawę.
Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku mają zabawną, rozrywkową naturę. Są zawsze gotowe do spontanicznej i niezaplanowanej zabawy. Ich entuzjazm dla życia może być zaraźliwy, a ludzie wydają się bardziej radośni i otwarci, gdy w pobliżu jest Strzelec.

9. Strzelec jest dowcipny i ma bezczelne poczucie humoru.

SONY DSC

Strzelec posiada naturalny dar do dostrzegania wesołej, humorystycznej a zarazem absurdalnej i niedorzecznej strony życia.
Poprzez umiejętność połączenia obserwacji życiowych sytuacji z sarkastycznym humorem, często nabiera swoich przyjaciół i wplątuje ich w wiele śmiesznych sytuacji.

10. Strzelec unika samolubnych osób i osób cierpiących z powodu niepowodzenia.

Strzelec wyjątkowo unika osób, które nastawione są jedynie na siebie i na branie niż na dawanie i dzielenie się. Woli być i działać sam, niż otaczać się ludźmi, którzy wiecznie narzekają, są egoistyczni i nastawieni wyłącznie na siebie.

11. Strzelec nie toleruje bezsensownej gadaniny, mówienia bzdur.

Uczciwość to cecha, którą Strzelec ceni najbardziej. Uczciwości i szczerości szuka także w osobach ze swojego otoczenia. Jeśli więc ktoś próbuje być nieuczciwy lub zaczyna kombinować Strzelec natychmiast to dostrzeże i powie o tym.

12. Strzelec bardzo ceni sobie niezależność. Nie znosi, gdy ktoś mu mówi jak ma postępować.

Strzelec nie pozwoli na to by, ktoś go kontrolował. Nie podda się jeśli jakieś reguły lub narzucane prawa uzna za głupie.
Jeśli spróbujesz kontrolować każdy ruch Strzelca lub każde ich działanie i dopytujesz o każdy szczegół wówczas z pewnością bardzo szybko odsunie się od Ciebie.

13. Strzelec jest ostrożny w kwestii tego, komu oddaje swe serce i komu poświęca swój cenny czas.

Strzelec nie jest typem osoby, która decyduje się na poważną relację z pierwszą osobą, która wykazuje zainteresowanie nim. Nie wejdzie w związek, chyba że rzeczywiście poczuje, że ta osoba jest tego warta.
Strzelec jest ostrożny w kwestii zaangażowania i może nie wytrzymać gdy zbyt szybko jest naciskany na sformalizowanie związku.

14. Strzelec może stać się bezwzględny, gdy poczuje się skrzywdzony.

Przeważnie Strzelec jest spokojny i wyluzowany. Jeśli, ktoś spróbuje to zmienić, może tego gorzko żałować. Strzelec jest daleki od rozpoczynania wojen ale jeśli zajdzie potrzeba potrafi stanąć we własnej obronie. Nie pozwoli robić z siebie głupca.

15. Strzelec potrafi zdystansować się od innych i przeanalizować swoje emocje.

Kiedy coś go martwi lub nie jest tak jakby sobie tego życzył, Strzelec potrafi odciąć się od otoczenia i skupić się na swoich uczuciach.
Kiedy Strzelec jest zły, zwykle każdy to dostrzega i o tym wie, ale kiedy zostaje zraniony, często chowa się, ukrywając swoje emocje przed resztą świata.
Czasami może mieć trudności z pokazaniem swojej emocjonalnej strony i często łatwiej mu wyrazić coś w czynach niż słowach.

16. Strzelec nie chowa urazy.

Ich natura nie pozwala im rozpamiętywać złych doświadczeń, stara się puszczać je w niepamięć. Nie lubi rozmyślać nad tym co w jego życiu było złe. Z podniesionym czołem i z optymistycznym nastawieniem idzie w przyszłość. Ma do zrobienie zdecydowanie więcej pozytywnych rzeczy niż rozpamiętywanie negatywnych.

17. Strzelec myśli zawsze kilka kroków do przodu.

Strzelec zawsze myśli w przód, ciężko jest go zaskoczyć, bądź oszukać.
Osoby urodzone pod znakiem Strzelca są sprytne. Nie wolno nie doceniać ich inteligencji i zdolności perspektywistycznego myślenia.
Strzelec prócz planu A ma zawsze plan B… i wiele innych.

18. Strzelec może być niespokojny i niecierpliwy.

Strzelec chce mieć wszystko na wczoraj. Nie znosi czekania i ciągle rozgląda się za nowymi możliwościami. Jeśli sprawy nie idą w takim tempie jak oczekuje tego Strzelec, wówczas jest sfrustrowany i niezadowolony.

19. Strzelec jest kreatywny i ciekawski.

Cechy charakteru oraz nieustanna ciekawość to znak rozpoznawczy Strzelca. Są z natury ciekawi dosłownie wszystkiego. Wciąż mają chęć doświadczania, nauki i zdobywania informacji. Gdziekolwiek się nie znajdą zawsze odkrywają coś nowego. Często wśród osób spod tego znaku spotyka się artystów, twórców sztuki, muzyków.

5/5 - (3)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Którą ze znanych wiedźm jesteś według Twego znaku zodiaku. Sprawdź, jeśli się nie boisz
Czarownice nigdy nie były szczególnie lubiane.  Ludzie bali się tajemnych moczy, którymi władały, czarów i uroków, które mogły rzucać. W dawnych czasach oskarżenie kogoś o czary prawie zawsze oznaczało wyrok śmierci. Okrutny los czekał zwłaszcza kobiety podejrzewane o niewierność


Jakie zwierzę widzisz na obrazku? Wskaż to, które dostrzegłeś jako pierwsze i dowiedz się, ile w Tobie optymisty
Zwykło się mówić, że optymista zawsze widzi do napełnioną do połowy szklankę, podczas gdy dla pesymisty jest ona w połowie pusta.  Kwestia naszego nastawiania do życia jest jednak trochę bardziej skomplikowana. Czasami nasze mniemanie i wizja samych siebie jest zupełnie inna, niż to,

12 zachowań, które łamią innym serca. Każdy znak zodiaku robi to w inny, równie przykry sposób
Chociaż wszyscy pragniemy miłości, czasami to my łamiemy serca innych ludzi. Każdy z nas robi to na swój specyficzny sposób w zależności od sytuacji. Jednakże, jeśli chodzi o zachowania rozdzierające serce, Twój znak zodiaku może wskazać, jak to robisz. Gwiazdy znają nas wszystkich