Waga – 19 cech osobowości które czynią ten znak wyjątkowym

1. Waga jest otwarta i ciekawa życia.

Naturalna ciekawość, poszukiwanie oraz otwartość są integralną częścią osobowości osób urodzonych w znaku Wagi. Mocno wierzą w to, że nie szata zdobi człowieka.

Są otwarci na nowe znajomości. Nie boją się wejścia w nowe środowisko. Pragną zachować otwarty umysł na nowe sytuacje, doświadczenia oraz nowe osoby.

2. Waga wybacza ale nie zapomina.

Waga nie marnuje czasu na przechowywanie urazy oraz na wzajemne pretensje. Waga, zawsze stara się dać innym drugą szansę i wybacza.

Jednak jest na tyle inteligentna i uczy się na swoich błędach. Dlatego w przyszłości zastanowi się dwa razy aby dwukrotnie nie popełnić tego samego błędu w ocenie.

3. Waga nie przejmuje się osobami, które ją krytykują.

Waga nie marnuje czasu na osoby, które zamiast działać nieustannie narzekają i mają negatywne nastawienie do świata. Osoby urodzone w znaku Wagi wierzą, że nie ma rzeczy niemożliwych i absolutnie wszystko jest możliwe do spełnienie jeśli się tego chce.

Nie marnują zatem czasu na narzekanie i marudzenie. Jeśli chodzi o ich marzenia, podążają za tym czego chcą, bez względu na to co mówią inni.

4. Waga jest sprawiedliwa, opanowana i potrafi przyznać się do popełnionego błędu.

Waga jest silnym obrońcą i strażnikiem prawdy i równego traktowania. Wobec innych zawsze stara się być sprawiedliwa i obiektywna. Nie boją się stanąć w obronie tych, którzy są źle traktowani.

Szybko przyznają się do swoich błędów, zamiast próbować „zrzucić winę” na kogoś innego.

5. Waga nie uwierzy, póki nie zobaczy.

Waga jest z natury wyjątkowo wątpiąca, podejrzliwa. Woli samodzielnie przeanalizować fakty i obiektywnie ocenić sytuację i wyciągnąć własne wnioski, niż opierać się na plotkach.

6. Waga potrafi być przekonywująca w 100%, ciężko jej odmówić.

Waga potrafi mówić w sposób tak przekonywujący i z taką determinacją, że czasami nie sposób powiedzieć jej “nie”. Ton głosu oraz niezwykły dobór słów pozwalają Wadze z łatwością przekonać innych do swojego toku myślenia.

7. Waga woli w kłótni ustąpić, niż stracić przyjaciela.

Waga w przeciwieństwie do innych znaków zodiaku, nie jest na tyle uparta i zawzięta, aby przedłożyć przyjaźń nad swoje rację. Nie dąży do kłótni i eskalacji konfliktów.

Jeśli coś, według Wagi nie jest warte, aby o to zawalczyć, nie wystawi swojej przyjaźni na próbę i odpuszcza.

8. Waga nie nawiązuje relacji z osobami samolubnymi i zaborczymi.

Waga ma wiele miłości do przekazania właściwej osobie, ale nie może być z kimś, kto nie jest w stanie odwzajemnić tej miłości. Waga potrzebuje kogoś, kto rozumie, że w związku lepiej jest dawać a nie brać.

Osoby spod znaku Wagi w relacjach szukają osób potrafiących kochać, współczuć i otaczać opieką.

9. Waga jest najszczęśliwsza, gdy osoby wokół niej są szczęśliwe.

Wagi czują się dobrze w gronie swoich przyjaciół i znajomych, jeśli te osoby również są zadowolone. Dołożą wszelkich starań, aby wszyscy, których kochają, byli szczęśliwi i spełnieni, z tego powodu starają się być dobrymi ludźmi.

10. Waga poszukuje wieloletnich i poważnych relacji.

Osoby urodzone w znaku Wagi są zdeterminowane i nastawione nie na przelotne i nieznaczące relacje a na poważne związki. Nie są zainteresowane przelotnymi romansami.

Wagi potrafią być cierpliwe i czekać na pojawienie się w ich życiu odpowiedniej osoby. Nie
ulegną przypadkowym osobom, które wykazują zainteresowanie ich osobą.

11. Waga nie akceptuje samolubnych i lekceważących osób.

Waga nie akceptuje samolubnych, egoistycznie zachowujących się osób. Przebywając w towarzystwie takich osób waga staje się poirytowana i niezadowolona.

Jeśli więc jesteś arogancką osobą, która wszystko wie najlepiej, nie potrafisz słuchać innych i nie pozwalasz mieć innym własnego zdania nie znajdziesz w Wadze bratniej duszy.

12. Waga jest bardzo sprytna i zorientowana.

Nigdy nie lekceważ inteligencji Wagi, ponieważ posiadają jedne z najmądrzejszych i „włączonych” mózgów w całym zodiaku.

13. Waga jest niezwykle czarująca i flirtująca.

Jeśli Waga się kimś zauroczy, może instynktownie zacząć flirtować, używać swój osobisty urok. Jej przyjazna i zalotna natura może uczynić ją niesamowicie atrakcyjną dla innych.

Wagi potrafią być wyjątkowo uwodzicielskie, nawet nie zdając sobie sprawy, że to robią. To przychodzi im naturalnie.

14. Waga ma spokojne i wyluzowane podejście do życia.

Cechą charakterystyczną Wagi jest jej spokojne, opanowane i wyluzowane podejście do życia. Potrafią zachować spokój i opanowanie w najbardziej ekstremalnych i chaotycznych sytuacjach. Nie tworzą niepotrzebnego napięcia i zdenerwowania.

15. Waga jest niezwykle spostrzegawcza.

Osoby urodzone w znaku Wagi dostrzegają to, co innym umyka. Są doskonałymi obserwatorami. Zachowują w pamięci obrazu, które dostrzegają. Wyciągają wnioski, z tego co zobaczyły. Są doskonałymi obserwatorami świata zewnętrznego.

16. Waga zawsze stara się być o krok przed innymi.

Osoby spod znaku Wagi nie podejmują pochopnych, nieprzemyślanych decyzji. Zawsze kalkulują opłacalność podejmowanego działania. Są przy tym wyrachowane i zdecydowane.

Zawsze starają się być o krok przed innymi, aby zwiększyć swoje szanse na sukces.

17. Waga wymaga od siebie znacznie więcej, niż od innych.

Osoby urodzone w znaku Wagi zawsze i za wszelką cenę dbają o dobro i szczęście innych. Niejednokrotnie przez to wywierają na sobie zbyt dużą presję, aby spróbować znaleźć sposób na zadowolenie wszystkich. Jednak muszą pamiętać, że nie są w stanie ciągle dogodzić absolutnie wszystkim.

18. Waga bywa czasami zupełnie nieprzewidywalna.

Zdarza się, że Waga potrafi być zupełnie zaskakująca. Nawet jeśli myślisz, że już wszystko o niej wiesz nagle robi coś zupełnie nieoczekiwanego.

Ich nieprzewidywalna natura i podejmowanie zaskakującego działanie sprawia, że w towarzystwie Wagi nigdy nie jest nudno.

19. Waga jest znakomitym słuchaczem, służy również radą.

Cheerful young couple in the morning at home.

Waga to typ przyjaciela, który potrafi rzucić wszystko i poświęcić swój czas i uwagę przyjacielowi w potrzebie.

Waga nie tylko naprawdę wysłucha, ale także udzieli rady. Dzięki jej logicznej naturze i umiejętności oceniania sytuacji na wielu płaszczyznach, warto zwrócić się do Wagi kiedy jest taka potrzeba.

Oceń horoskop

1 komentarz

  1. Sławek

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Do którego rodu z „Gry o tron” pasujesz najbardziej? Dewiza, której z rodzin odzwierciedla Twoje patrzenie na świat? Przekonaj się już teraz
Zima nadchodzi.  Fani „Gry o tron” doskonale wiedzą, co to znaczy. Zakładamy, że nimi jesteście, skoro zainteresował Was ten artykuł. Jednak jeszcze zanim do Waszych domów zawita ona na dobre, a Wy rozsiądziecie się w fotelach, przypominając sobie poprzednie sezony ulubionego


Jak widzą Cię inni? Jak postrzegasz się sam? Czy te obrazy są choć trochę podobne? Wybierz gejszę i sprawdź
Gdybyś mógł popatrzeć w lustro i zobaczyć to, co widzą inni, czy byłbyś przerażony?  Teraz może wydawać Ci się, że nie. Wmawiasz sobie, że osoby z Twego otoczenia znają Cię, jak własną kieszeń, a w ich oczach nie jesteś ani gburem, ani szaleńcem. Tutaj przychodzi pora na zaprze

Na obrazku ukryło się kilka kształtów. Ten, który odnajdziesz na końcu powie Ci, która ze znajomych osób sprawi Ci niespodziankę
Życie jest nieprzewidywalne i pełnie niespodzianek. Nigdy nie wiemy, czego możemy się spodziewać po kapryśnej fortunie, która o nam sprzyja, to znów odwraca się do nas plecami. Swoje sekrety mają przed nami nawet bliscy. W głębi duszy wiemy, kogo możemy podejrzewać o posiadanie tajemni