Wodnik – 19 cech osobowości które czynią ten znak wyjątkowym

1. Wodnik ma naturę buntownika.

Osoby spod znaku Wodnika nie tolerują, gdy mówi się im jak mają postępować i co robić.

Jeśli narzuca się mu swoją wolę, protestuje i buntuje się.
Wodnik dystansuje się od każdego, kto uważa, że może przejąć nad nim kontrolę.

2. Wodnik myśli i działa samodzielnie.

Women.

Wodniki mają otwarty umysł na różne rzeczy. Wodnik jest znany z tego, że jest wolnym i niezależnym myślicielem, który dochodzi do własnych wniosków i opinii, a nie tylko polega na tym, co mówią im inni ludzie.

Wodnik nie ocenia książki po okładce. Woli zachować otwarty umysł, wchodząc w nowe sytuacje i poznając nowych ludzi.

3. Wodnik ma swoje zdanie.

Osoby urodzone w znaku wodnika nie boją się w głośny sposób wyrażać swoich opinii.

Potrafi również wysłuchać tego co mają do powiedzenia inni, ale nie koniecznie musi się z nimi zgadzać. Potrafi bronić racji, ideałów w które wierzy.

4. Wodnik uwielbia być niezależny.

Z natury woli polegać na sobie bardziej niż na innych. Samowystarczalności i niezależność to silne cechy u Wodnika. Nieustannie pragnie robić wszystko samodzielnie, bez konieczności polegania na dobroczynności lub pomocy innych.

Czasami przez swoją niezależni, że ma trudności z proszeniem o pomoc w momencie, kiedy najbardziej jej potrzebuje.

5. Wodnik miewa gniewne oblicze.

Wodnik potrafi się złościć i gniewać. Gdy wybucha lepiej nie stawać na jego drodze. Gniew i złość narasta w nim stopniowo i jeśli w porę się nie opanuje robi się naprawdę nieprzyjemny.

6. Wodnik nie boi się zmian.

Poczucie nieprzewidywalności jest typową cechą Wodnika. Nudne, powtarzające się czynność i robienie wciąż tego samego nie są dla Wodników. Wolą żyć swoim życiem z poczuciem przygody.

Poczucie spontaniczności sprawia, że Wodniki potrafią się dobrze bawić i nieustannie szukają adrenaliny. Utrzymują swoich przyjaciół wciąż w gotowości na nowe wyzwania i sytuacje.

7. Wodnik za dużo myśli.

Jedną z najbardziej negatywnych cech u Wodnika jest jego przesadne rozmyślanie i zastanawianie się dosłownie nad wszystkim. Czasami analizują rzeczy do tego stopnia, że czują się niesamowicie zestresowani i przytłoczeni.

8. Wodnik uwielbia nowości, innowacyjność.

Wodnik posiada wyjątkową zdolność do Twórczego, niestandardowego myślenia i rozwiązywania zadań. Pozwala mu to znajdować rozwiązania i wyjście z sytuacji takie o jakich inni nie pomyśleliby.

Wodnik Lider myśli po swojemu i działa po swojemu. Wystrzega się rutyny i schematów.

9. Wodnik szuka w ludziach to co najlepsze.

Wodniki potrafią docenić innych a jednocześnie, kiedy jest taka potrzeba potrafią dać drugą szansę.

Otaczają się osobami odpowiedzialnymi i dobrymi w swoim postępowaniu. Potrafią wybaczyć nawet tym, którzy mocno nadużyli ich zaufanie.

10. Wodnik ostrożnie wybiera przyjaciół.

Wodnik rozważnie selekcjonuje przyjaciół. Jest ostrożny w kwestii tego, kogo dopuszcza do najbliższego kręgu. Preferuje jakość niż ilość, jeśli chodzi o najbliższych przyjaciół.

Wodnik raczej woli mieć garstkę sprawdzonych przyjaciół, nie angażują się w przypadkowe znajomości.

11. Wodnik nie lubi osób o zawyżonym ego.

Wodnik unika osób apodyktycznych, nastawionych wyłącznie na siebie.

Jeśli w otoczeniu Wodnika pojawiają się osoby nie potrafiące słuchać i jednocześnie nie szanujące granic prywatności to Wodnik natychmiast rezygnuje z takiej relacji.

12. Wodnik bywa dziwaczny, tajemniczy.

Cechą charakterystyczną dla Wodników jest to, że potrafią być naprawdę dziwaczni i zadziwiający. Potrafią robić rzeczy, które innych wprawiają w osłupienie.

Ludzie którzy słabiej znają osoby spod znaku Wodnika mogą je uważać, za dziwaków i wariatów. Jednak dla najbliższych ta odmienność jest integralną częścią Wodnika.

13. Wodnik nie potrafi kłamać.

W sytuacjach w których Wodnik nie jest w stanie powiedzieć prawdy, często woli po prostu nic nie mówić.

14. Wodnik jest emocjonalny ale nie uzewnętrznia tego.

Wodnik jest wrażliwy i emocjonalny, ale w przeciwieństwie do niektórych znaków zodiaku, nie jest to oczywiste.

Kiedy ich emocje są naprawdę silne , mogą zdystansować się od świata. Potrzebują czasu aby poradzić sobie z rzeczami na swój własny sposób.

Mogą się zirytować, jeśli ktoś próbuje na nich naciskać, wywierać presję, gdy nie mają ochoty rozmawiać, czasem najlepiej jest po prostu dać im przestrzeń.

15. Wodnik bywa źle oceniany.

Young woman sitting on bed has sleeplessness night

Nierzadko osoby urodzone pod znakiem Wodnika mają poczucie niezrozumienia i złego oceniania. Są na swój sposób ekscentryczni i często robią wrażenie, że im na czymś lub na kimś nie zależy.

16. Wodnik szybko się uczy.

Osoby spod znaku Wodnika chłoną wiedzę jak gąbkę. Ma naturalny dar przyswajania wiedzy. Dwa razy nie trzeba mu niczego powtarzać. Nie boi się nowości, rozmie nowości rynkowe i nowe koncepcje. Wodnik posiada różnorodne zainteresowania.

17. Wodnik uwielbia obcowanie ze sztuką.

Wodnik żyje i oddycha muzyką. Muzyka jest ważną częścią jego życia. Przy niej się relaksuje, odstresowuje odpoczywa. Nie ważne czy jest głośna czy cicha.

18. Wodnik to marzyciel.

Wodnik wyróżnia się inteligencją, posiada wyobraźnię, nie boi się marzyć. Stawie sobie cele, planuje a potem konsekwentnie realizuje plan. Potrafi przerodzić marzenia w rzeczywistość i nie boi się tego.

19. Wodnik uczy się na błędach.

Nikt nie jest perfekcyjny i idealny, Wodnik również popełnia błędy ale wyciąga z nich wnioski na przyszłość. W odróżnieniu od innych znaków zodiaku Wodnik nie pozwoli sobie na popełnienie w przyszłości tych samych błędów.

5/5 - (1)

1 komentarz

  1. Elżbieta

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Wybierz miotłę i dowiedz się, jakim typem wiedźmy jesteś!
Każda kobieta ma w sobie tajemną moc magiczną.  Niektóre z nas uparcie temu zaprzeczają, chowając miotłę w spiżarni, ale są też takie, którzy nie mają nic przeciwko przechwalaniu się swoimi czarodziejskimi umiejętnościami. Z biegiem czasu uczymy się tego, co w nas piękne, wartośc


Przyjrzyj się dokładnie obrazkowi i zdecyduj, co na nim widzisz. Dokonany wybór powie Ci wiele, o tym, kim naprawdę jesteś
To, co widzisz na zdjęciach, zdradza więcej, niż Ci się wydaje.  Psychologowie od lat wykorzystują testy psychologiczne, by wyłuskać informacje, które ludzka psychika chowa nawet przed nami samymi. Nasz organizm to precyzyjna maszyneria. Przetwarza dziennie tysiące danych. Jedne przechowuj

Najlepsze żony pochodzą spod tych trzech znaków zodiaku. Jakie cechy posiadają?
Kobiety są zmienne. Można je porównać do żywiołów, które szaleją wokół mężczyzn. Mogą równie dobrze zmieść ich z powierzchni Ziemi, jak tornado, co utulić i ukołysać, niczym łagodne fale. Już dawno odeszliśmy od myślenia, iż zadaniem i rolą kobiety jest zostanie przykładn�