Horoskop 2018

Lew

Horoskopy dla znaku Lew

Artykuły na temat zodiakalnego Lwa

LEW (23.07 – 23.08)

Lew to znak zodiaku, podlegający żywiołowi ognia, na który szczególny wpływ ma Słońce. Mówi się, że to jeden z najszczęśliwszych znaków zodiaku, a osoby urodzone wtedy, kiedy panuje, zawsze chodzą z podniesioną głową.

Zodiakalne Lwy są pełne godności, dumy, a także honoru, są bardzo energiczne i pełne życia, mają dominującą, silną osobowość. Nie są nudne, to urodzeni aktorzy, grający przez całe swoje życie, o niezależnych charakterach, pełne ambicji, narzucające swoją wolę otoczeniu i czerpiące z tego wymierne korzyści.

Cechy charakteru zodiakalnego Lwa

Jedną z najbardziej rzucających się w oczy cech Lwa, których nie można chyba odmówić żadnemu z przedstawicieli tego znaku zodiaku, jest ogromny temperament. Pełne życia, chęci do działania, energii oraz dumy kochają być podziwiane i uwielbiane. Najlepiej czują się wówczas, kiedy otoczenie podziwia je, akceptuje i chwali. Czasami można je posądzić w związku z tym o próżność, chociaż często to tylko pozory.

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że zodiakalny Lew to bardzo często także prawdziwy idealista. Wierzy w swoje pomysły, czasami jest nieco zbyt łatwowierny, przez co zdarza mu się popadać w tarapaty. Jako że posiada silnie rozwinięte zdolności organizacyjne, dobrze sprawdzi się jako przywódca, który będzie mobilizować innych do działania. Lubi błyszczeć, realizować swoje plany, w które zawsze angażuje się całym sercem.

Każdemu przedstawicielowi tego znaku zodiaku radzi się przede wszystkim podjęcie próby opanowania nadmiernej skłonności do przesady, skoncentrowanie się nie tylko na sobie, ale także na innych, oraz zwrócenie większej uwagi na wartości duchowe, a nie tylko na bardzo często jedynie powierzchowne przypodobanie się innym.

Wskazane jest także wybieranie profesji, w których Lwy będą mogły dominować nad innymi, np. wojskowość czy sądownictwo – dzięki temu będą czerpać z życia zawodowego satysfakcję, zaspokoją swoje ego i unikną sytuacji, kiedy ktoś będzie im coś narzucał – czego nie tolerują prawie nigdy.

Kobieta Lew – cechy charakteru

Zodiakalna Pani Lew to kobieta atrakcyjna, namiętna, silna i pewna siebie. Z jednej strony to bardzo pociągające dla przedstawicieli pozostałych płci, z drugiej jednak może ich nieco przerażać. To świetny materiał na wierną partnerkę, dobrą matkę, kochającą swoje dzieci, na którą zawsze można liczyć.

Lubi być w centrum zainteresowania, przede wszystkim dlatego, iż jest pewna swojej atrakcyjności, a także pełna godności osobistej. Uwielbia niewinne flirty z wieloma mężczyznami, dzięki którym podnosi swoją samoocenę, a także zaspokaja typową dla tego znaku zodiaku próżność. To kobieta, która musi mieć silnego partnera, o ugruntowanej pozycji finansowej i zawodowej, dzięki czemu będzie on w stanie zagwarantować jej stabilne, bezpieczne życie.

Ceni sobie także świadomość, iż jest jedyną kobietą w życiu partnera. Jeżeli czuje się bezpieczna, staje się naprawdę wspaniałą kobietą, nie drapieżną Lwicą, a uroczą kotką.

Kobieta Lew dobrze będzie się czuła w związkach z Baranem, Strzelcem oraz Skorpionem, rzadziej, ale jednak są szanse na powodzenie – także z Lwem, Wodnikiem, Bykiem oraz Rakiem. Niepolecane są raczej bliższe relacje z innymi znakami, zwłaszcza z zodiakalnymi Koziorożcami.

Mężczyzna Lew – cechy charakteru

Zodiakalny Pan Lew to osoba pełna dostojeństwa i godności, ceniąca sobie bardzo głębokie relacje rodzinne i przyjacielskie. Uwielbia dobrobyt, dąży do tego, aby posiadać rozległy majątek, czasami zdarza mu się postępować niezbyt rozważnie.

Jest bardzo namiętny, a zanim się ustatkuje, zdarza mu się zmieniać partnerki jak rękawiczki, aby potwierdzić w 100% swoją męskość i zyskać pewność, że jest kimś wyjątkowym. To typ mężczyzny, który w młodości skacze z kwiatka na kwiatek, jednak zawsze jest mocno zakochany w obiekcie swoich westchnień. Inna sprawa, że odkochuje się tak samo łatwo, jak się zakochuje.

Kiedy jednak znajdzie partnerkę na całe życie, jest jej wierny. Równocześnie oczekuje od niej uległości, pragnie, aby była namiętna i adorowała go na każdym kroku. To także mężczyzna bardzo opiekuńczy, o arystokratycznej naturze, który stanowi świetny materiał na ojca.

Powinien wiązać się z paniami spod znaku Barana i Strzelca, ewentualnie spod znaku Byka, Raka, Lwa i Wodnika, raczej spokojnymi i skłonnymi do osiągnięcia kompromisu, a także do adorowania jego osoby. Nie poleca się związków ze Skorpionami i Koziorożcami, które mogą przysporzyć problemów i nieszczęść, a zakończą się najprawdopodobniej sporym rozczarowaniem.

Lew – ciekawostki

ZNAKI SPRZYJAJĄCE: Strzelec, Baran

ZNAKI NIESPRZYJAJĄCE: Koziorożec, Skorpion

SZCZĘŚLIWE KAMIENIE: diament, rubin, kryształ górski, szmaragd

SPRZYJAJĄCE KOLORY: czerwony, pomarańczowy, brązowy

Zawody, w których mogą się sprawdzić: wymiar sprawiedliwości, administracja, wojskowość, przemysł, biznes, szkolnictwo

 

Lew – horoskop szczegółowy

Ten artykuł podzielony jest na podstrony

Kliknij w interesujący Cię numer strony lub w przycisk „Dalej”

Strona 1 (tutaj jesteś aktualnie)

Strona 2  (mocne strony Lwa, słabe strony Lwa, Lew w relacjach, Lew jako partner, Lew jako rodzic, Lew jako dziecko)

Strona 3 (miłość i intymne relacje, jak uwieść mężczyznę Lwa, jako uwieść kobietę Lwa)

Strona 4 (przyjaciele, rodzina, jak zrozumieć Lwa, kariera, pieniądze)

Strona 5 (zdrowie, dieta)

Strona 6 (znaki przychylne dla Lwa)

Strona 7 (żywioł, planeta)

Strona 8 (horoskop na wesoło)

Strona 9 (sławne osoby urodzone w znaku Lwa)
Kim jesteś w egipskim horoskopie? Sprawdź, które bóstwo Cię reprezentuje i jakimi cechami obdarza
W egipskim Zodiaku (tak samo, jak w naszym) jest 12 znaków zodiaku.  Podział na nie jest jednak nieco inny niż w Zodiaku, którym się posługujemy. Do poszczególnych symboli należą konkretne dni w roku, a każdy ze znaków reprezentuje inne bóstwo. Zadaniem bogów jest pomoc i ochrona ludzMyślisz, że nic Ci nie jest? Zdradzają Cię oczy! Wybierz jeden z obrazków i odkryj prawdę o Twym obecnym stanie ducha
 To, w jaki sposób postrzegamy świat, mówi o nas więcej, niż moglibyśmy przypuszczać. Obrazy, które widzimy, zawsze odzwierciedlają nasz stan bycia, elementy naszej osobowości i charakteru. Wszystko podlega naszej interpretacji, jest inaczej szeregowane i z czym innym kojarzone. Skojarzen

Spójrz na ten obrazek i rozszyfruj, co przedstawia. Twoja wyobraźnia podpowie, jak wygląda Twa obecna sytuacja
Nasze życie wcale tak bardzo nie różni się od złudzenia optycznego.  Wiele sytuacji nas zaskakuje. Nie jesteśmy gotowi na niektóre wydarzenia, dziwią nas spontaniczne i na wskroś ludzkie reakcje naszego otoczenia itd. Bardzo wiele jednak zależy od naszej interpretacji. Często wpadamy w p

Napisz komentarz