Bawół horoskop chiński 2023

Drogi Bawole, witaj w chińskim Nowym Roku Królika 2023! Według chińskiej astrologii chiński nowy rok rozpocznie się 22 stycznia 2023 r.

Cechy BAWOŁA:

Bawół jest szczery, bezpośredni i życzliwy. Często opisuje się go jako przyziemnego. Bawoły mają ogromne rezerwy siły i są bardzo pracowite. Łatwo się z nimi dogadać, ponieważ są prostolinijnie i nie bawią się w dwuznaczności.

Woły robią dokładnie to, co mówią i mają na myśli to, co mówią. Choć są racjonalne i praktyczne, niezmiernie trudno przekonać je do swoich racji. Niechętnie przyjmują rady innych i rzadko się nimi kierują. Mogą być nietolerancyjne i podstępne wobec ludzi, z którymi się nie zgadzają.

Równoważny znak zachodni: Koziorożec

Horoskop chiński dla Bawoła na 2023: Przegląd

Poniżej znajdują się ogólne cechy Horoskopu Chińskiego 2023 r. dla osób spod znaku Bawoła. Bardziej szczegółowe badanie spersonalizowanego horoskopu Bawoła ujawniłoby oczywiście więcej.

Po rozczarowującym roku, Roku Świni, Wół zobaczy znaczną poprawę w nadchodzącym Roku Tygrysa dzięki wsparciu ludzi wokół niego. Będzie na przyjaznym terytorium. Okaże się uznawany i ceniony przez ważnych ludzi, a jego osiągnięcia zostaną warte uwagi. Czekają na niego dobre wieści w domu lub w pracy, a on wespnie się po drabinie sukcesu z pomocą właściwych osób. Sprytny Tygrys będzie wspierał jego przedsięwzięcia i zawiązywane partnerstwa.

Rok Tygrysa 2023 zwiastuje optymizm. Ponieważ poprzedni rok obfitował jednak z wiele dramatów, zmartwień i załamań emocjonalnych, Wół może odczuwać rozdrażnienie. Istnieje jednak równowaga między pasją a stabilnością. Tygrys ceni praktyczną naturę Bawoła. W tym roku powinieneś jednak trzymać nerwy na wodzy. Nie możesz dać się ponieść emocjom.

Aby w pełni wykorzystać ten rok, Wół musi pozostać elastyczny i być na bieżąco z tym, co się dzieje. Postaraj się w pełni wykorzystać swoje pięć minut i zaakceptować wszystko to, co przyniesie Ci los. Chociaż możesz złapać dołek, w momencie, gdy Twoje starania zostaną pominięte lub zauważone, nie powinieneś się tym dobijać. Jeśli pozostaniesz sumienny, wierny swoim wartościom i przekonaniom w obliczu przeciwności, wkrótce zostaniesz nagrodzony. Powinieneś być szczególnie otwarty i wrażliwy na podszepty intuicji i drogę, którą pokazuje Ci serce. Odpowiedzialny Wół znajdzie wiele szans i możliwości w szczęśliwym oraz dostatnim Roku Tygrysa.

Tygrysy i Woły wspaniale dogadują się w ramach przyjaźni i partnerstw finansowych, a także w relacjach romantycznych. Przyjaciele i członkowie rodziny zaczną w tym roku okazywać Ci większe uznanie. Więzy rodzinne umocnią się. Zacznie też kwitnąć Twoje życie towarzyskie.

Jako uroczy i pracowity człowiek nie poddasz się zbyt łatwo. Twoja siła i determinacja przyniosą Ci dobrą reputację w Twym osobistym kręgu znajomych. Woły są jednak wierne schematom i to może je zgubić. Unikaj negatywnych nawyków i przyzwyczajeń, które mogą wywieźć Cię w pole. Wiesz, co działa i wiesz, co nie działa. Po prostu skoncentruj się na efekcie końcowym i swoich zamierzonych celach. Masz już osobowość i wszystkie narzędzia potrzebne do wygranej. Teraz po prostu podejmij działania i podążaj swoją ścieżką. Spodziewaj się społecznego sukcesu w tym Roku Tygrysa 2023.
Bawoły nie cenią sobie zbytnio spontaniczności i improwizacji Tygrysów. Figlarność nie jest cechą, którą cenią. Spokój i opanowanie sprawią jednak, że Wół przetrwa zawirowania i cały rok nie tracąc nerwów.

Horoskop Chiński dla Bawoła 2023: Miłość i związki

Twoja pasja bardzo się uwidoczni w Roku Tygrysa. Choć niejednokrotnie będziesz ją próbował ukryć, kreując się na osobę niefrasobliwą, lub biznesmena bez serca, Twój magnetyzm będzie wciąż wynikał z czystej zmysłowości.

Samotne Bawoły będą przebierać w adoratorach. Nie mogą jednak wiązać się z byle kim. Bądź wybredny. Szukaj prawdziwej miłości, a gdy ją znajdziesz, nie wypuszczaj z rąk.

Woły w związkach muszą uważać na osoby trzecie, które mogą nieźle namieszać w ich życiu i zburzyć piękną, długo budowaną harmonię. Jak sobie poradzić? Unikaj zbyt bliskiego kontaktu z płcią przeciwną i poradź partnerowi, aby zrobił to samo. Piękna para kaczek mandarynek wykutych w krysztale różowego kwarcu może utrzymywać was oboje razem i pomoże cieszyć się miłością. Ten amulet przyniesie Wam szczęście. Są też spore szanse, że niezamężne pary staną w tym roku na ślubnym kobiercu.

Najlepszym partnerem dla Ciebie w 2023 roku może być Wąż. Uwodzicielskie, inteligentne i przebiegłe Węże są świetnymi towarzyszami dla Wołów, którzy lubią przygody. Ta para razem doświadczy radości i szczęścia, pod warunkiem, że nie dasz się stłamsić Wężowi, a ten uspokoi się i zaufa Twojemu przewodnictwu. Węże cenią stabilizację, którą możesz im zapewnić. Szukaj partnera z kreatywnymi pomysłami, dowcipnego i takiego, który może pomóc finansowo i zachowa racjonalną postawę wobec życia oraz codziennych problemów. Twój związek z Wężem nigdy nie będzie nudny. Szczególnie w tym roku, w którym okaże się prawdziwym złotem.

Chiński horoskop zgodności pokazuje, że dobrym partnerem okaże się też Szczur. Docenisz jego spryt. Będziecie się wspaniale uzupełniać. Spełnisz się również w relacji z Tygrysem. Wraz z nim stworzycie niezwykłą atmosferę w swym domu. Jeśli wybierzesz innego Woła jako partnera, może Ci się to opłacić, powinieneś jednak unikać konfrontacji i kłótni z partnerem spod tego samego znaku zodiaku, ponieważ oboje zwracacie zbytnią uwagę na szczegóły, a drobiazgowość nie sprzyja kompromisom.

W 2023 r. Unikaj romantycznych relacji z Małpami, Smokami i Końmi. Trzymaj się znaków, które dopełniają Twoją naturę, aby cieszyć się rokiem pełnym pasji, przygody i miłości.

Prognozy dla Bawołów na 2023: Pieniądze i Kariera

Drogi Bawole, jako osobnik pomysłowy i znający się na pieniądzachprzeżyjesz rok pełen postępów finansowych. Będziesz musiał ciężko pracować, aby osiągnąć wielkie cele, które sam sobie wyznaczysz. Na szczęście sumienna praca wcale Cię nie zraża, a wręcz jest Twoim znakiem rozpoznawczym. Dbałość o przyszłość Twoją i Twej rodziny wzbudzi w Tobie taką determinację, że nic nie stanie Ci na przeszkodzie do osiągnięcia sukcesu. W 2023 r. osiągniesz znakomite dochody. Nie poniesiesz żadnych finansowych konsekwencji błędów, czy wpadek. Znaczny postęp przyjdzie wraz z ciężką pracą.

Chroń się jednak przed złodziejami, którzy mogą wziąć Cię na swój celownik. Pamiętaj, by nie być chciwym i nie pakować się w ryzykowne przedsięwzięcia. Zachowaj spokój i chłodną głowę, a wespniesz się na sam szczyt. Twoja solidność, rzetelność i pracowitość opłaci się w Roku Tygrysa 2023. Sam podnoś sobie poprzeczkę, wytyczaj cele, zrób plan i zabierz się do roboty. Musisz zmienić swoje życie!

Kariera

W tym roku Wół zazna szczęścia i bogactwa! W 2023 roku czekają na Ciebie wyzwania i nowe perspektywy na biznes. Będziesz piął się do przodu, zachowaj jednak ostrożność i uważaj na osoby fałszywe, kłamców i oszustów, którzy będą chcieli popsuć Ci szyki. Będziesz mieć ogromne szczęście, nie trać jednak z oczu swych celów.

Zdrowie

Lęk związany ze zdrowiem, stres i niepokój nie będą obce zapracowanym Wołom. Zwracaj większą uwagę na swą kondycję i samopoczucie i uważaj, aby się nie przepracowywać. Możesz się skarżyć na bezsenność lub koszmary, zainwestuj więc od czasu do czasu w czas wolny, by rozluźnić zastane mięśnie i skołatane nerwy.

Oceń horoskop

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Myślisz, że nic Ci nie jest? Zdradzają Cię oczy! Wybierz jeden z obrazków i odkryj prawdę o Twym obecnym stanie ducha
 To, w jaki sposób postrzegamy świat, mówi o nas więcej, niż moglibyśmy przypuszczać. Obrazy, które widzimy, zawsze odzwierciedlają nasz stan bycia, elementy naszej osobowości i charakteru. Wszystko podlega naszej interpretacji, jest inaczej szeregowane i z czym innym kojarzone. Skojarzen


Jak myślisz, która z tych osób jest najgłupsza? Wskaż głupca i sprawdź, jakie są Twe największe zalety i grzeszki
Gdybyśmy zadali sobie pytanie: co nas definiuje? Wnioski najprawdopodobniej byłyby różne.  Po chwili zastanowienia doszlibyśmy jednak do wniosku, że jest to nic innego, jak nasze zachowania i reakcje na to, co robią inni. Nic tak wyraźnie nie mówi, jakimi jesteśmy ludźmi niż krytyka lud

Masz 6 opcji do wyboru, zdecyduj się na jedną z barwnych czaszek i sprawdź, czy jesteś prostą, czy skomplikowaną osobą
Ludzie dzielą się na dwie kategorie: prostych i skomplikowanych.  Prości widzą świat takim, jakim jest. Nie utrudniają sobie życia niepotrzebnie, nie przejmują się zbytnio błahostkami i nie dołują małymi niepowodzeniami. Nie zastanawiają się milion razy nad tym, co powiedzieć, aby n