Smok horoskop chiński 2023

Drogi Smoku, witaj w chińskim Nowym Roku Królika 2023! Według chińskiej astrologii chiński nowy rok rozpocznie się 22 stycznia 2023 r.

Charakterystyka SMOKA:

Smoki są magnetycznymi osobowościami i są w stanie odnieść wielki sukces lub spektakularną porażkę. Cokolwiek postanowią robić, robią dobrze dzięki wielkiej wierze w siebie. Jednak Smoki są znane z tego, że często nie kończą pozaczynanych spraw.Ich szczery i otwarty sposób postępowania z ludźmi może być niepokojący, ale nadrabiają to szczerą i entuzjastyczną postawą.

Szczęśliwe liczby: 3, 4, 5, 6, 15, 21, 34, 35, 36 i 45.

Równoważny znak zachodni: Baran

Horoskop chiński dla Smoka na 2023: Przegląd

Poniżej przedstawiono ogólną charakterystykę tego, co przyniesie Smokowi rok 2023. Bardziej szczegółowe badanie spersonalizowanego horoskopu Smoka ujawniłoby oczywiście więcej.

Tygrysi Rok 2023 może przynieść Smokowi ogólną poprawę sytuacji życiowej. Witalność Smoka wzrośnie jeszcze bardziej. Uwolni on pokłady swojej kreatywności i entuzjazmu. Jego urok i magnetyzm będzie wzrastał w miarę osiąganych sukcesów. Nie powinien jednak działać bez namysłu, ponieważ impulsywność może prowadzić do niefortunnych rezultatów. W Roku Tygrysa to od Smoka będzie zależało, czy jego sprawy dobrze się ułożą, ponieważ to do niego będzie należał wybór życiowej ścieżki.

W Roku Tygrysa relacje z przyjaciółmi i rodziną poprawiają się dla Smoka. Zapanuje w nich harmonia. Będziesz chłodniejszy w swoich ocenach i bardziej zrównoważony. Dużo łatwiej przyjdzie Ci wejście w czyjeś buty, czy pójście na kompromis. Generalnie wpłynie to na poprawienie komunikacji z bliskimi Ci osobami.

Wyrażaj się z szacunkiem i komunikuj się z pokorą i szacunkiem. Przyjaciele będą Ci się jednak przyglądać i śledzić przede wszystkim to, co robisz, a nie to, co mówisz. Rodzina będzie dumna z Twojego przywództwa w tym roku, ale strzeż się członka rodziny, który nie jest taki, jak mówią. Uważaj na wszystkie relacje. Pozostań przyjazny, uczciwy i otwarty, ale unikaj negatywnych lub toksycznych osób.

Rok 2023 prawdopodobnie może Ci się dłużyć. Sukces przyjdzie do Ciebie, a Ty powinieneś spróbować go powtórzyć. Ale uwaga, ponieważ Tygrysy nie zawsze są dobre dla Smoków. Smok może się liczyć z pewnymi, nieprzyjemnymi niespodziankami. Nie daj się sprowokować błaznom i nie reaguj nerwowo na uszczypliwości, bo tylko narobisz sobie tym problemów. Nie sądź innych zbyt łatwo i bądź rozważny w swoich inwestycjach, a wyjdziesz szczęśliwie nawet z chwilowych zawirowań.

W roku 2023 Smok musi planować, myśleć z wyprzedzeniem i unikać kłótni. Tygrysie lata są zagadkowe i nieprzewidywalne, ale mogą też być pełne cudownych niespodzianek i szans na sukces.

Smok będzie uprzywilejowany, ponieważ Tygrys podziwia go, a nawet uwielbia. Jednak zerwane przyjaźnie lub romantyczne kłótnie mogą wynikać z tego, że jesteś zbyt zdeterminowany, aby wszystko zrobić po swojemu.

Postępy można przewidzieć w karierze Tygrysa, a przedsięwzięcia finansowe mogą przynieść obfite zyski. Uważaj tylko na sprawy papierkowe i aspekt prawny swych działań, żeby przypadkiem się w coś nie uwikłać.

Rok Tygrysa będzie dla Ciebie czasem kompromisów i słuchania rad innych. W tym czasie docenieni zostaną dobrzy taktycy, którzy potrafią improwizować i rozwiązywać skomplikowane łamigłówki bez utraty nerwów. Smok musi przejść pewne testy, zanim Rok Tygrysa go wynagrodzi.

Horoskop Chiński dla Smoka 2023: Miłość i Związki

Majestatyczny Smok jest zawsze na piedestale i w centrum uwagi, mimo to trudno mu znaleźć prawdziwą miłość, która zaoferuje mu wszystko, czego szuka i pragnie w związku.Oczekuje się jednak, że w tym roku w sferze miłości, wszystko będzie Ci się świetnie układać. Zamężne lub związane z kimś Smoki, będą się cieszyły stabilizacją w swych związkach. Sporadyczne spory mogą się zdarzać, ale Twoja relacja się obroni i stanie się przez to jeszcze silniejsza.

Dla singli 2023 rok okaże się wyśmienitym czasem na szukanie drugiej połówki. Spodziewaj się, że skontaktuje się z Tobą stara miłość, która może wprowadzać zamieszanie w Twoim nowym związku. Uważaj na siebie Smoku i dobrze oceń wszystkie swoje relacje. Wyeliminuj tych, którzy Cię nie dopingują, nie wspierają i nie doceniają Twojej obecności w ich życiu.

Smok będzie najbardziej kompatybilny ze Szczurem, Małpą i Kogutem. Każdy z tych chińskich znaków horoskopu jest zabawny, pomysłowy, komunikatywny i lubi zabawę. Każdy z nich ma również poważne elementy, które będą stanowić wyzwanie dla Twoich mocnych stron i umiejętności.

Prognozy dla Smoków na 2023: Pieniądze i Kariera

Kariera

Smoku, w tym roku będziesz szukał sobie konkurencji, kogoś z kim mógłbyś rywalizować w miejscu pracy i ukraść tej osobie cały splendor, szacunek i uwagę. W 2023 r. zostaniesz wplątany w spory między partnerami biznesowymi i współpracownikami, więc uważaj i jeśli to możliwe unikaj konfrontacji. Smok zostanie zalany pracą papierkową. Broń swoich praw i nie uginaj się pod powszechną presją.

Bogactwo

Ogromne bogactwo czeka na potężnego Smoka w nowym, 2023 roku. Skorzystaj z okazji, aby czerpać zyski ze swych przedsięwzięć i jednocześnie uważaj na oszustów. Trzymaj się z dala od pokusy hazardu. Zoptymalizuj ten czas, aby zebrać zyski finansowe i najlepiej zainwestuj w nieruchomości, ponieważ jest to najbardziej obiecujące źródło bogactwa na 2023 rok.

Musisz spodziewać się nieoczekiwanego, jeśli chodzi o pieniądze i finanse w tym roku. Zyski będą prost proporcjonalne do włożonej w Twe przedsięwzięcia pracy. Mimo że Twoje finanse będą w lepszym stanie, niż w poprzednim roku i utwierdzisz się w swych celach, to i tak nie będziesz się mógł poszczycić takim wzrostem, jakiego być oczekiwał.

Dla Smoków, które nie lubią harmonogramów, planów i grania według nie swoich zasad będzie to dobry rok na rozpoczęcie nowego projektu lub wkręcenie się w nowy interes. Ogólnie rzecz biorąc, rok 2023 okaże się bardzo udany dla entuzjastycznego Smoka.

Zdrowie

Podobnie jak Twoje życie miłosne, zdrowie Smoka będzie dobre i stabilne, z okazjonalnymi drobnymi dolegliwościami. Zachowaj szczególną ostrożność, unikając tłustego jedzenia, alkoholu i papierosów, aby zapewnić sobie wspaniałe zdrowie. Zachowaj też szczególną ostrożność podczas obchodzenia się z ostrymi przedmiotami i gotowe!

Oceń horoskop

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


3 ważne lekcje, które możemy wyciągnąć z Taoistycznej Filozofii Wody
Woda to żywioł niezwykły: w jednej chwili spokojna, a za chwilę niszczycielska.  Bruce Lee, amerykański aktor i mistrz sztuk walk pochodzenia chińskiego powiedział kiedyś o niej: „Opróżnij umysł bądź bezforemny, bezkształtny – jak woda. Wlewasz teraz wodę do filiżanki, staje


Którym z 5 typów empaty jesteś? Sprawdź, jakie emocje jest Ci najłatwiej wyłuskać z otoczenia
Empata to osoba, której naturalnym „darem” jest odczuwanie emocji innych.  Istnieje jednak kilka typów empatów, którzy rozumieją różne uczucia ludzi z ich najbliższego otoczenia. Chociaż większości wydaje się, że taka wrażliwość na emocje otoczenia jest wspaniała, empac

5 znaków zodiaku, którym gwiazdy wróżą bogactwo. Sprawdź, czy jest tam i Twój!
Ludzie dzielą się na tych, którzy wierzą w moc astrologii i tych, którzy w nią wątpią. Jeśli należysz do pierwszej z tych grup, prawdopodobnie sugerujesz się tym, co podpowiada horoskop, sprawdzasz, co mają Ci do przekazania gwiazdy. Instynktownie wcielasz w życie przeczytane porady. Z