Wąż horoskop chiński 2023

Drogi Wężu, witaj w chińskim Nowym Roku Królika 2023! Według chińskiej astrologii chiński nowy rok rozpocznie się 22 stycznia 2023 r.

Charakterystyka WĘŻA:

Węże kojarzą się z pięknem i mądrością. Mogą wydawać się spokojne i zrównoważone, ale zawsze są aktywne umysłowo. Węże są głębokimi myślicielami i udzielają bardzo dobrych rad, ale nie mogą ich przyjąć. Potrafią dobrze kłamać, byle wybrnąć z kłopotliwych sytuacji. Związane z duchowością Węże są święte dla niektórych ludzi, a ludzie spod tego znaku często interesują się psychiką, mistyką i religią.

Szczęśliwe liczby: 1, 2, 4, 6, 13, 24, 42 i 46.

Równoważny znak zachodni: Byk

Horoskop chiński dla Węża na 2023: Przegląd

Poniżej przedstawiono ogólną charakterystykę tego, co przyniesie Wężowi rok 2023. Bardziej szczegółowe badanie spersonalizowanego horoskopu Węża ujawniłoby oczywiście więcej.

Jako przedstawiciel niezwykle mądrego, czarującego i bystrego znaku zodiaku, doświadczysz znacznego wzrostu i sukcesu w sferach społecznych. Ci, którzy wcześniej uważali Cię za osobę dziwną, ekscentryczną lub outsidera, zmienią zdanie na Twój temat. Zaczną Cię postrzegać jako kogoś eleganckiego, uroczego i nastawionego na sukces. Członkowie rodziny, którzy wcześniej nie zgadzali się z tym, co mówisz, lub robisz, nadal będą Ci zazdrościć inteligencji i niezależności, ale będziesz się cieszyć ich większym szacunkiem, niż w poprzednim roku.

Spodziewaj się dzikich zawirowań i ekstremów pod wpływem Tygrysa. Pomimo obecności niektórych pechowych gwiazd, będziesz miał stosunkowo dobry rok z pomocą kilku kluczowych szczęśliwych gwiazd, znajdując pomoc, gdy najbardziej będziesz jej potrzebować. Może przetrwać i zostać zwycięzcą, jeśli pozostanie obiektywny, zachowasz spokój i będzie polegał na wrodzonej mądrości oraz intuicji.

Szczur spróbuje podstępnie wciągnąć Węża w jakiś konflikt lub spór, ale te sztuczki się nie udadzą, o ile tylko nie będziesz dolewać oliwy do ognia. To rok, aby pozostać konserwatywnym lub neutralnym, podczas gdy wokół dzieje się szaleństwo. Szczur lubi komplikować rzeczy, manipulować, tworzyć łamigłówki. Uważaj, by nie przesadzać i nie wyciągać pochopnych wniosków. Pozostań wyważonym dyplomatą, a wszystko dobrze się dla Ciebie ułoży.

Podstępny Szczur będzie też czasem wspaniałym sprzymierzeńcem przebiegłego Węża. Wniesie do jego życia różne pomysły i inspiracje. Obdarzy go nowymi celami na przyszłość. Zaufasz głębszej instynktownej mądrości, dzięki czemu dokonasz wspaniałych, życiowych wyborów. Zaufasz też własnym talentom i możliwościom, co doprowadzi Cię dalej niż większość znaków.

Twoje relacje społeczne będą bardzo udane. Nie wydarzy się nic złego, o ile zachowasz otwartość, będziesz szczery i nastawiony pozytywnie do ludzi. Przestrzegaj najważniejszej zasady Węży: unikaj toksycznych ludzi. Nie będziesz mieć cierpliwości do ludzi słabych i nadwrażliwych. Trzymaj się od nich z daleka. Wszystko wskazuje na to, że ten rok upłynie Ci pod hasłem nawiązywania nowych przyjaźni i wzmacniania więzi rodzinnych. W miłości będziecie z partnerem obdarzać się czułością i namiętnością. Czego chcieć więcej?

Tygrys da Ci odwagę do robienia rzeczy, których się bałeś, sięgania po najwyższe laury, wychodzenia ze swej strefy komfortu. Skorzystaj z jego energii, bo lepszej okazji nie będzie.

Horoskop Chiński dla Węża 2023: Miłość i Związki

Wąż będzie się cieszył powodzeniem w związkach i w miłości. Zarówno pary, jak i single nie będą mieli na co narzekać. Zakochani będą patrzeć na świat przez różowe okulary. Kłótnie i słowne popychaki staną się odległym wspomnieniem.

Wąż jest jedną z najbardziej uwodzicielskich i magnetycznych osobowości w chińskim składzie zodiaku. Jako znak znany jest ze swej zalotności, doświadczy w tym roku głębszych romantycznych relacji. Da o sobie znać Twoja empatia. Znajdziesz osobę, z którą stworzysz harmonijne połączenie i stworzysz z nią silny, długotrwały związek, mimo że myślałeś, iż nie jesteś do takich zdolny.

Przy doborze partnera przestaną się dla Ciebie liczyć jego cechy fizyczne. Ważne będzie połączenie dusz i to, czy odbieracie na tych samych falach. Sam jednak będziesz wobec siebie bardzo krytyczny, uważając swoje wady i mankamenty urody, jako coś, co dyskwalifikuje Cię jako atrakcyjnego partnera. Nie bądź dla siebie aż tak surowy!

Pracuj nad sobą i stawaj się silniejszym emocjonalnie i bardziej atrakcyjnym fizycznie. Nie przepracowuj się jednak ważne, byś sam czuł się ze sobą dobrze, gdy znajdziesz właściwego partnera, on będzie umieć docenić, jaki jesteś.

W tym roku dobrze sprawdzą się związki z: Wołami, Małpami i Kogutami. Relacje ze Smokami i Szczurami mogą wymagać więcej pracy, ale jeśli jesteś na nią gotowy, to śmiało w nie wchodź. Ciesz się namiętnym i romantycznym Rokiem Tygrysa 2023!

Prognozy dla Wężów na 2023: Pieniądze i Kariera

Kariera

Jeśli chodzi o karierę, Wąż będzie miał szczęście w 2023 roku! O awans i podwyżkę będzie znacznie łatwiej niż obecnie. Ciężka praca z pewnością przyniesie sukcesy studentom. Niech Cię nie zwiedzie początek roku, kiedy to wszystko będzie Ci szło jak po grudzie. Miej cierpliwość i dumnie znieś ten czas, wiedząc, że sukcesy przyjdą trochę później. Zastosowanie Feng Shui jest wysoce zalecane, aby uniknąć problemów biurowych i innych.

Bogactwo

Wąż okazuje się najszczęśliwszą gwiazdą w Tygrysim roku. Pieniądze będą się Ciebie trzymać, a bogactwo spływać. Wszystko przyjdzie Ci łatwo i przyjemnie. Uważaj na kradzieże, oszustów i manipulatorów. Z łatwością zwęszą Twoje szczęście i będą próbowali Cię wykorzystać.

By osiągnąć sukces, kieruj się swymi przeczuciami i intuicją. Unikaj tego, co wydaje Ci się niewłaściwe. Dzięki temu nie wpadniesz pułapki finansowe i zachowasz nienaruszony stan konta. Twoja kreatywność rozkwitnie. W połączeniu z czarującą, inteligentną naturą stworzy mieszankę, której nie sposób się oprzeć. Ludzie obdarzą Cię większym zaufaniem, również partnerzy finansowi uwierzą w Twoją niezawodność. Ten rok przyniesie Ci dobrobyt.

Zdrowie

Niezwykle szczęśliwy Wąż będzie cieszył się fantastycznym stanem zdrowia w roku Tygrysa. Nadmiar bodźców i emocji związany ze wszystkimi fantastycznymi wydarzeniami, których będzie świadkiem i sukcesami, które odniesie, może czuć się zmęczony i wyczerpany.

5/5 - (1)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Jak widzą Cię inni? Jak postrzegasz się sam? Czy te obrazy są choć trochę podobne? Wybierz gejszę i sprawdź
Gdybyś mógł popatrzeć w lustro i zobaczyć to, co widzą inni, czy byłbyś przerażony?  Teraz może wydawać Ci się, że nie. Wmawiasz sobie, że osoby z Twego otoczenia znają Cię, jak własną kieszeń, a w ich oczach nie jesteś ani gburem, ani szaleńcem. Tutaj przychodzi pora na zaprze


Przyciągnij do siebie miłość życia za pomocą… Feng Shui. Oto kilka niecodziennych wskazówek
Feng Shui kojarzy się nam przede wszystkim z ustawianiem mebli w pokojach.  Starożytni Chińczycy wykorzystywali tę sztukę przy budowie miast i planowaniu przestrzeni użytkowej. Wierzyli, że tylko urządzone zgodnie z zasadami Feng Shui wnętrza będą wolne od duchów i zgodne z naturalnym

9 przekonań, które musisz porzucić, jeśli chcesz odnaleźć wewnętrzny spokój
Ludzie intensywnie poszukują spokoju i ciszy. Każdy z nas szuka dla siebie idealnego miejsca w świecie. W kreatywnych głowach rodzą się tysiące pomysłów na życie, które są ulotne i nietrwałe. Ulegamy bodźcom i ideom, które zapalają nasze umysły i serca, pobudzają do działania. Ca�