Jak zachowuje się Rak, gdy traci głowę? Po czym poznać, że Panna ma motyle w brzuchu? – te gesty zdradzają zakochanych, nie przegap ich!

Panna

Zainteresowanie Panny czyjąś osobą naprawdę trudno jest dostrzec, gdyż wyraża się ono w drobiazgach i naprawdę maleńkich gestach. Panna będzie starała się ułatwić Ci życie, np. poprzez wyręczenie Cię w codziennych obowiązkach, zadbanie o szczegóły, którymi nie masz czasu się zająć, przypomnienie Ci o czymś, co mogło wylecieć Ci z głowy. Będzie starała się wprowadzić spokój i ład do Twojego życia, licząc, że to dostrzeżesz i docenisz.

Waga

Zakochane Wagi flirtują i grają trudne do zdobycia. Waga nie ujawni się ze swymi emocjami, dopóki nie będzie mieć pewności, że może liczyć na wzajemność. Mamy jednak pewną wskazówkę: jeśli dostrzeżesz, że Waga najpierw jest zalotna, a później szybko jej „się odmienia” i traci Tobą zainteresowanie, to wiedz, że to tylko pozory. Ona po prostu bada grunt.

Skorpion

Zauroczone Skorpionów wyraża się w ich wścibskości. Skorpion będzie chciał wiedzieć dosłownie wszystko o swoim potencjalnym partnerze. W ich obecności poczujesz się jak na przesłuchaniu. Wybacz jednak zakochanemu Skorpionowi. On naprawdę nie ma złych intencji. Za wszystkim stoi jego autentyczna i niepohamowana ciekawość, zainteresowanie Twoją osobą.

Strzelec

Zakochany Strzelec momentalnie otwiera się przed osobą, która się mu podoba. Jest szczery, niczego udaje i daje się poznać od tej znanej tylko najbliższym strony. Jeśli osoba spod tego znaku zodiaku zmieni dodatkowo plany, by spędzić z Tobą więcej czasu, to znak, że wpadła po uszy.

4/5 - (2)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Który z symboli najbardziej przypadł Ci do gustu. Zdecyduj się na jeden i odczytaj duchową wiadomość od gwiazd
Symbol 3 Czas na przerwę! W ostatnim czasie bardzo mocno pracowałeś, musisz jednak odpocząć, by mieć siły na kontynuowanie drogi na szczyt. Każdy musi czasem odpocząć i naładować baterie. Poza tym nadszedł czas, aby nauczyć się, jak być bardziej spontanicznym i jak podejmować więks


Jaki jest Twój znak zodiaku w horoskopie indiańskim? Zobacz, jaki duch nad Tobą czuwa i gdzie Cię kieruje
22 lipca do 21 sierpnia – Łosoś Kolor – czerwony Cechy osobowości – duma i pewność siebie Kompatybilny z  – Sową lub Sokołem Dzień tygodnia  – sobota Najaktywniejszy – między 11 a 13 oraz od 23 do 1 w nocy Kreatywność jest twoją wizytówką. Łososi

Na obrazku ukryło się aż 8 kształtów. Ostatni, który wypatrzysz, wskaże najbardziej zaniedbaną przez Ciebie sferę życia
5. Tancerka Tancerka wskazuje na zaniedbany związek. W ostatnim czasie zajmowałeś się przede wszystkim pracą oraz utrzymaniem rodziny i nawet nie wiesz, że ucierpiał na tym Twój związek. Nie było ostatnio randek, nie spędzaliście ze sobą miło czasu na spacerze, w kinie, czy przy ulubio