Horoskop 2019

Wydaje Ci się, że masz masę fobii i jesteś dziwny. Sprawdź, co na to gwiazdy. Może wcale nie jest z Tobą tak źle?

Ryby

Ryby to naprawdę ciężki przypadek. Wszystko dlatego, że ostrza ich paranoi jest skierowana do ich wnętrza. Wciąż analizują swe zachowanie, szukając w nim dowodów na to, że są złe i bezwartościowe. Uważajcie na Ryby. Osoby spod tego znaku mają skłonność do popadania w stany depresyjne.

Bliźnięta

Jesteś tchórzliwy. Jeśli chodzi o bycie paranoikiem – po prostu nie potrafisz sobie z tym poradzić. Paranoja przeradza się w niepokój, który zamienia się w panikę, a potem bum! Masz zniszczony dzień. Musisz w końcu wziąć się za siebie i zacząć z tym walczyć.

Baran

Paranoja nie ma szans w starciu z Tobą. Jeśli zdarzy Ci się wykazywać objawy paranoi, będą tak małe, że nikt nawet tego nie dostrzeże. Jesteś tym jednym przypadkiem na 100, który nawet spanikowany, wygląda normalnie i taki się wydaje. Gratulacje, potrafisz tłumić tego typu emocje.


Napisz komentarzMają mądrość sowy i starożytnego mędrca. Osoby spod tych dwóch znaków zodiaku to wybitni intelektualiści. Jesteś jednym z nich?
Każdy ze znaków zodiaku jest inny. Wszystkie one znacznie się od siebie różnią. Mają indywidualne cechy, dzięki którym można wyłuskać je z tłumu. Definiują je odmienne cechy i atrybuty. Są znaki przynależne osobom rozważnym, kierującym się w życiu logiką i praktycznością. JestZ kim stworzy zgodny związek Lew? Gwiazdy łączą go z tymi kilkoma znakami
Lew + Waga Zdystansowana Waga jest równie charyzmatyczna co Lew, choć może w nieco innym wymiarze. Osoby spod tego znaku zjednują sobie innych swoją niezachwianą wiarą w ludzi, a przy tym bardzo racjonalnym podejściem do życia. Wagi potrafią wybaczać i zawsze dają ludziom drugą szansę.

9 przekonań, które musisz porzucić, jeśli chcesz odnaleźć wewnętrzny spokój
„Jeśli nie jestem najlepszy, jestem nie dość dobry” W ciągu ostatnich dwudziestu lat nastąpił ogromny ruch w kierunku rozwoju osobistego. Chociaż wiąże się z nim wiele dobrego, filozofia ta może być napędzana przez toksyczne motywy. Większość ludzi, nie czuje, że powinno