Horoskop 2019

Opiekuńcza niania, a może wymagająca nauczycielka? Gwiazdy podpowiadają, jaką będziesz matką

Lwy

Drapieżna natura Lwa nie ma żadnego wpływu na wychowanie przezeń dzieci. Macierzyństwo to dla lwich matek przede wszystkim dobra zabawa. Rozwijają się w jego trakcie twórczo, a w zabawach ze swymi maluchami używają wyobraźni i kreatywności. Lwice są aktywne i zawsze gotowe do zaangażowania się w sprawy swych dzieci. Bywają jednak egocentryczne i lubią dramatyzować.

Panny

W roli matek Panny sprawdzają się doskonale, głównie ze względu na ich uporządkowanie i dobrą organizację. Jasne, klarowne zasady, wsparcie, stanowczość i rozwaga, sprawiają, że ich dzieci czują się bezpiecznie i pewnie. Nie są zdezorientowane, wiedzą, czego chce od nich rodzic. Panny są inteligentne i ciągle uczą się, jak być lepszymi matkami, zbyt łatwo jednak osądzają dzieci, ich znajomych, czy otoczenie i przyczepiają im etykietki.

Wagi 

Wagi świetnie dzielą obowiązki matek z życiem zawodowym. Są uczciwe i bardzo cierpliwe w stosunku do swoich pociech. Bardzo dbają o to, by przekazać swym dzieci jak najwięcej informacji, wiedzy o świecie, tradycji i wartości. Przykładają dużą wagę do zasad savoir-vivre’u i kultury. Szczycą się potem tym, jak dobrze wychowały swe dzieci, lubią odczuwać dumę, są nieco snobistyczne.

Następne znaki znajdziesz stronę dalej.


One Response

  1. Monia 21 czerwca 2018

Napisz komentarzMasz szanse nie tylko z Panną — czyli kilka znaków zodiaku pasujących do Koziorożca
Koziorożec + Skorpion  Skorpion jest bardzo zazdrosny i zazwyczaj nie lubi, gdy stawia się mu ograniczeni i gdy ktoś karze mu grać według jego reguł. Koziorożec jest jednak bardzo odpowiedzialny, a jego priorytetem jest budowanie silnej relacji i założenie rodziny. Na pewno nie dałbyTen tajemniczy obrazek kryje w sobie, więcej niż myślisz. Przyjrzyj się mu, a zdradzi sekretny sposób, w który mówisz „kocham”
Drzewo Ktoś w przeszłości bardzo Cię zranił, dlatego zamknąłeś się na innych, a od świata odgrodziłeś murem. Teraz jesteś na pozór silniejszą osobą, która trzyma jednak innych dystans. Miłość okazujesz poprzez otwarcie się na kogoś bez obawy, że ta osoba Cię oszuka, czy wykor

Do osób spod tych znaków zodiaku możesz zadzwonić choćby w środku nocy. Oto ranking największych empatów w zodiaku
Strzelec Ulubioną formą okazywania uczuć Strzelca jest dawanie prezentów. Osoby spod tego znaku mogą nie wiedzieć, jak Cię pocieszyć, za to zaskoczą niesamowitym, nietuzinkowym prezentem. Problem z nimi jest jednak taki, że bardzo rzadko dotrzymują one słowa. Ciężko będzie Ci im zau