Horoskop 2020

Jak myślisz, przetrwałbyś apokalipsę zombie? Sprawdź, jakie szanse na przeżycie dają Ci gwiazdy

Waga

Jesteś zbyt miły, przyjacielski i wrażliwy, by udało Ci się przeżyć. Mimo panującego kataklizmu dalej będziesz dostrzegał w zombie ludzi. Będziesz usiłował wynaleźć dla nich jakieś lekarstwo albo wzbudzić w dawnych bliskich emocje, którymi kiedyś Cię darzyli. To Cię zgubi i skończysz jako pożywka dla tych paskudnych potworów.

Panna

Uratowałbyś świat. Jesteś lekarzem lub naukowcem w każdym filmie z zombie, który znajduje lekarstwo w ostatniej chwili. Podczas gdy wszyscy biegają z toporami i bronią, Ty tkwiłbyś w laboratorium ze statystykami. Jesteś naszą jedyną nadzieją, Panno.

Lew

Byłbyś liderem jednego z ruchów oporu wobec zombie. Nie ufasz przywództwu innemu niż swoje własne. Stanąłbyś więc na czele jednej z bojówek i robił wszytko, by przetrwać, a że jesteś żądny sławy i chwały zwycięzcy, na pewno by Ci się udało. Uratowałbyś przy okazji kilka ludzkich istnień, więc nie jest z Tobą tak źle.


Napisz komentarz

tarot online chińska wróżba

Jaki jest Twój znak zodiaku w horoskopie indiańskim? Zobacz, jaki duch nad Tobą czuwa i gdzie Cię kieruje
22 lipca do 21 sierpnia – Łosoś Kolor – czerwony Cechy osobowości – duma i pewność siebie Kompatybilny z  – Sową lub Sokołem Dzień tygodnia  – sobota Najaktywniejszy – między 11 a 13 oraz od 23 do 1 w nocy Kreatywność jest twoją wizytówką. ŁososiSposób noszenia torby lub plecaka wiele mówi o Twej naturze i osobowości. Wybierz jedną z postaci i przekonaj się o tym na własnej skórze
Postać trzecia Osoby noszące torbę przewieszoną przez ramię są zwykle miłośnikami książek. Kochają w nich wszystko: od zapachu po możliwość przeniesienia się do innego świata. Chodzą z torbą na ramieniu, bo tak jest im wygodniej i w ten sposób mogą unieść większe ciężary.

Ciało zdradza, jaki mamy charakter. Przyjrzyjcie się kształtowi swych brwi i sprawdźcie, co można z nich wyczytać
9. Prawie niewidoczne brwi Bardzo rzadkie, jasne brwi, których kształtu nie da się łatwo zdefiniować, są pierwszą oznaką niepewności i chwiejności. Masz niskie poczucie własnej wartości. Nie jesteś świadomy swoich zalet i mocnych stron. Jesteś osobą, która wątpi w swoje zdolności