Horoskop 2020

Jak myślisz, przetrwałbyś apokalipsę zombie? Sprawdź, jakie szanse na przeżycie dają Ci gwiazdy

Rak

Kiedy zagrożenie pojawiłoby się w zasięgu wzroku, zrobiłbyś wszystko, by ochronić swoich najbliższych. Walczyłbyś przede wszystkim o życie swoich bliskich, a że jesteś ich opoką i najsilniejszym z wojowników, przy okazji, starałbyś się nie stracić własnego. Na 70 proc. udałoby Ci się je zachować.

Bliźnięta

Przeżyłbyś jako samotny wilk. Jesteś niezależny i w momencie ataku Twoja niezależność by się objawiła. Nie chciałbyś, żeby ktoś na Tobie polegał, w drugą stronę też nie: na nic by Ci się zdała ochrona jakiegoś osiłka. Jesteś pomysłowy, w głowie miałbyś przynajmniej kilka planów ucieczki i sposobów walki. Wszystkie przetestowałbyś w pojedynkę i w efekcie ocalał, jako samotny wilk.

Byk

Zginąłbyś marnie. Nienawidzisz zmian i bardzo trudno byłoby Ci przywyknąć do świata, który rządzi się nowymi, chorymi zasadami. Nie zniósłbyś ciągłego kontrolowania się i samokontroli. Umarłbyś jako jeden z pierwszych.

Źródło: rebelcircus.com


Napisz komentarz

tarot online chińska wróżba

Pozbądź się swych najgłębiej ukrytych wad. Odkryj je i wyeliminuj z tym, ciekawym testem
Ptak 4 W Twoim życiu panuje dobrobyt. Twoi bliscy bardzo starają się Cię zadowolić i spełnić wszystkie Twoje zachcianki. Mimo to zawsze znajdziesz jakiś niuans, który Cię zirytuje i zniechęci do wszystkiego. Nie potraficie docenić poświęcenia Waszych bliskich i trudu, jaki wkładają5 znaków zodiaku, którym gwiazdy wróżą bogactwo. Sprawdź, czy jest tam i Twój!
Skorpion Zodiakalne Skorpiony są obdarzone wręcz nieprawdopodobną charyzmą, która bardzo pomaga im w życiu. Potrafią omotać ludzi wokół palca urokiem osobistym, tak dobrać argumenty, by rozmówca im uległ niezależnie od osobistych przekonań. Ich żywiołem jest Woda. W ich naturze

Życiowa mantra każdego ze znaków zodiaku. Te kilka słów określa Cię najlepiej
Koziorożec Mówiąc krótko, zbyt dużo się martwisz. Niepokojem napawają Cię zarówno sprawy związane z niepewną przyszłością, jak i błahostki z codziennego życia. Masz wielki talent do czarnowidztwa, jesteś ekspertem w przewidywaniu wszystkiego, co najgorsze. Niezależnie jednak, czy