Horoskop 2019

Wybierz jeden z ornamentów i dowiedz się, ile w Tobie optymizmu. Ten test działa w 85 proc. przypadków

Arabeska 3

Masz w sobie 85 procent optymizmu. Na co dzień nie martwisz się zbytnio swoją obecną sytuacją, z nadzieją patrzysz również w przyszłość. Zdajesz sobie przy tym sprawę z tego, że świat wokół Ciebie jest co prawda kolorowy, ale czerń i szarość to również barwy. Dobrze wiesz, że czekają Cię zarówno pozytywne zaskoczenia, jak i rozczarowania. Porażki nie dołują Cię, ale mobilizują do działania. Tak trzymaj. Nie poddawaj się i nie daj sprowadzić do parteru.

Arabeska 4

Jeśli wybrałeś ten obrazek, to prawdopodobnie towarzyszyło Ci myślenie życzeniowe (choć być może wcale nie zdajesz sobie z tego sprawy). Chciałbyś, by wszystko układało Ci się wspaniale, a świat wokół był pełen pozytywnych kolorów. Niestety nie czujesz się teraz dobrze, jesteś w dołku, a optymizmu (jeśli go posiadasz) masz w sobie góra 40 procent. Rada dla Ciebie jest tylko jedna, zamiast skupiać się na teraz, popatrz w przyszłość, nowe dni na pewno okażą się lepsze, a być może wysiłek, którego nie widzisz efektów, przyniesie je już za chwilę. Więcej cierpliwości.

Arabeska 5

Masz w sobie 62 procent optymizmu. Zdajesz sobie sprawę, że Ważne dla Ciebie sprawy przybrały korzystny obrót, martwisz się jednak, że ta tendencja się nie utrzyma i wkrótce stanie się coś nieprzyjemnego. Niestety wciąż nawiedzają Cię czarne myśli. Musisz pamiętać o tym, że lęk jest rzeczą ludzką, ale nie można się mu poddawać, spokój jest Twym najlepszym sojusznikiem.

Arabeska 6

Masz w sobie 50 procent optymizmu albo inaczej: optymizm i pesymizm w ogóle dla Ciebie nie istnieją. Jeśli ktoś spytałby Cię, czy szklanka jest do połowy pełna, czy pusta, nie wiedziałbyś, co odpowiedzieć (przecież, jaka jest, każdy widzi). Jesteś realistą, który twardo trzyma się ziemi. Nie czynisz żadnych założeń, nie patrzysz w przyszłość z nadzieją, nie masz też ciągle złych przeczuć. Dokładnie wszystko analizujesz i wyciągasz wnioski. Wszystko, co nie jest logiczne nie jest dla Ciebie warte tego, by się nad tym pochylać, czy zastanawiać. Twoje poglądy są nietuzinkowe i naprawdę niezwykłe. Pielęgnuj je w sobie, bo są czymś, co wyróżnia Cię w tłumie.

Źródło: vonvon.me
Jaki związek tworzysz z partnerem i w czym tkwi Wasza wyjątkowość – podpowiada sposób, w jaki trzymacie się za ręce
Obejmowanie się dłońmi Trzymanie się na dłonie w taki sposób może oznaczać, że Wasz związek jest w bardzo zaawansowanym stadium. Jesteście ze sobą długo i znacie się nawzajem jak własną kieszeń. Taka wiedza może być jednak zgubna, potraficie w końcu wbić sobie wzajemnie szpilę4 znaki zodiaku, u których 2018 r. uczyni najwięcej zamieszania. Jesteś wśród nich?
Koziorożec Nie boicie się zmian i macie rację, bo ten rok nie popsuje Wam w żaden sposób szyków, a wręcz przeciwnie. Co prawda znajdziecie się na nieznanym terytorium zarówno na polu zawodowym, jak i w życiu prywatnym, jednak w obu przypadkach wyjście poza osobistą strefę komfortu, przy

Z kim stworzy zgodny związek Lew? Gwiazdy łączą go z tymi kilkoma znakami
Lew + Waga Zdystansowana Waga jest równie charyzmatyczna co Lew, choć może w nieco innym wymiarze. Osoby spod tego znaku zjednują sobie innych swoją niezachwianą wiarą w ludzi, a przy tym bardzo racjonalnym podejściem do życia. Wagi potrafią wybaczać i zawsze dają ludziom drugą szansę.

Napisz komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.