Horoskop 2019

Wybierz jeden z ornamentów i dowiedz się, ile w Tobie optymizmu. Ten test działa w 85 proc. przypadków

Arabeska 3

Masz w sobie 85 procent optymizmu. Na co dzień nie martwisz się zbytnio swoją obecną sytuacją, z nadzieją patrzysz również w przyszłość. Zdajesz sobie przy tym sprawę z tego, że świat wokół Ciebie jest co prawda kolorowy, ale czerń i szarość to również barwy. Dobrze wiesz, że czekają Cię zarówno pozytywne zaskoczenia, jak i rozczarowania. Porażki nie dołują Cię, ale mobilizują do działania. Tak trzymaj. Nie poddawaj się i nie daj sprowadzić do parteru.

Arabeska 4

Jeśli wybrałeś ten obrazek, to prawdopodobnie towarzyszyło Ci myślenie życzeniowe (choć być może wcale nie zdajesz sobie z tego sprawy). Chciałbyś, by wszystko układało Ci się wspaniale, a świat wokół był pełen pozytywnych kolorów. Niestety nie czujesz się teraz dobrze, jesteś w dołku, a optymizmu (jeśli go posiadasz) masz w sobie góra 40 procent. Rada dla Ciebie jest tylko jedna, zamiast skupiać się na teraz, popatrz w przyszłość, nowe dni na pewno okażą się lepsze, a być może wysiłek, którego nie widzisz efektów, przyniesie je już za chwilę. Więcej cierpliwości.

Arabeska 5

Masz w sobie 62 procent optymizmu. Zdajesz sobie sprawę, że Ważne dla Ciebie sprawy przybrały korzystny obrót, martwisz się jednak, że ta tendencja się nie utrzyma i wkrótce stanie się coś nieprzyjemnego. Niestety wciąż nawiedzają Cię czarne myśli. Musisz pamiętać o tym, że lęk jest rzeczą ludzką, ale nie można się mu poddawać, spokój jest Twym najlepszym sojusznikiem.

Arabeska 6

Masz w sobie 50 procent optymizmu albo inaczej: optymizm i pesymizm w ogóle dla Ciebie nie istnieją. Jeśli ktoś spytałby Cię, czy szklanka jest do połowy pełna, czy pusta, nie wiedziałbyś, co odpowiedzieć (przecież, jaka jest, każdy widzi). Jesteś realistą, który twardo trzyma się ziemi. Nie czynisz żadnych założeń, nie patrzysz w przyszłość z nadzieją, nie masz też ciągle złych przeczuć. Dokładnie wszystko analizujesz i wyciągasz wnioski. Wszystko, co nie jest logiczne nie jest dla Ciebie warte tego, by się nad tym pochylać, czy zastanawiać. Twoje poglądy są nietuzinkowe i naprawdę niezwykłe. Pielęgnuj je w sobie, bo są czymś, co wyróżnia Cię w tłumie.

Źródło: vonvon.me


Napisz komentarz10 niesamowitości, które wydarzą się w Twym życiu, gdy Twoja dusza znajdzie swe miejsce na ziemi
Zmiana otoczenia zapewnia wiele korzyści! Starożytni wierzyli, że istnieją uniwersalne miejsca duszy, gdzie każdy duch znajdzie ukojenie. Znajdowały się m.in. w Sedonie (miasto w stanie Arizona, USA), Stonehenge, u szczytu egipskich piramid, czy też gdzieś między skałami Uluru w Australi7 typów miłości według starożytnych Greków. Doświadczyłeś wszystkich?
2. Filia Filia to miłość, którą odczuwasz w stosunku do przyjaciół i rodziny. To uczucie jest zakorzenione w poczuciu przywiązania, wzajemnego oddania i przyjaźni. Energia Filii pochodzi z czakry serca, ponieważ opiera się na wzajemnym uczuciu zaufania, szacunku, podziwu i akceptacji. Mi

9 przekonań, które musisz porzucić, jeśli chcesz odnaleźć wewnętrzny spokój
„Znalezienie wewnętrznego spokoju jest trudne” To kolejny mit, który wchodzi nam w drogę. Wielu z nas czuje, że jest daleko od miejsca swego przeznaczenia. Towarzyszy nam przeświadczenie, że aby odnaleźć siebie, należy przebyć długą drogę, jakąś podróż, czy pielgrzymkę.