Horoskop dzienny

Bliźnięta horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

12.04 - 18.04 2021

Bliźnięta horoskop tygodniowy

Bliźnięta horoskop na ten tydzień

Wzmocnij swoje kości i uważaj na urazy. Warto skonsultować się ze specjalistą, może potrzebna będzie suplementacja, odpowiednio dobrane ćwiczenia. Nie narażaj się na złamania lub skręcenia.

Jeśli nie musisz, nie idź tam, gdzie istnieje duże ryzyko potknięcia się, upadku. Uważaj, zwłaszcza podczas zmian pogody. Zwracaj uwagę na śliskie powierzchnie, np.

po myciu, by się nie pośliznąć. W domu dbaj o porządek, zachęcaj wszystkich domowników do dbałości o dom i sprzęty. Spotkaj się wreszcie z kimś, kto od dawna na to czeka.

Bliźnięta horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 16 kwiecień 2021 (piątek)

Bliźnięta horoskop na przyszły tydzień

Miłość

Bliźnięta horoskop tygodniowy Bliźnięta - miłosny horoskop tygodniowy

Okaż trochę uczuć ukochanej osobie. Spędzajcie ze sobą więcej czasu. Razem podejmujcie decyzje.

Wspólne posiłki powinny Was zbliżyć do siebie i scalić całą rodzinę. Osoby samotne, które już dawno rozstały się z partnerem, mogą teraz zauroczyć się kimś, kto spotka je w miejscu publicznym. Będzie to jak uderzenie pioruna.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 80%

milosc dla Bliźnięta

Finanse

Bliźnięta - finansowy horoskop tygodniowy

Jeśli masz okazję powiększyć swój majątek – zrób to, ale nie uciekaj się do nielegalnych transakcji i nie polegaj jedynie na czyimś słowie. Osoby w średnim wieku mogą spodziewać się informacji o spadku.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na ten tydzień : 3, 14, 19, 24, 33, 39

Horoskop tygodniowy

Bliźnięta horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w obecnym tygodniu : od 12.04 do 18.04 2021

zdrowie dla Bliźnięta praca dla Bliźnięta szczęście dla Bliźnięta praca dla Bliźnięta
zdrowie: 50%, praca: 60%, miłość: 80%, szczęście: 50%, nastrój: 70%

Tarot tygodniowy - Bliźnięta

Twoja karta tarota na ten tydzień :

Rycerz Buław

kliknij w nazwę karty aby poznać szczegóły Bliźnięta

Wyzwanie · Ustalenie · Zagraniczne podróże · Przywódca · Nieprzewidywalność

Kiedy w twoim rozstawie pojawia się Rycerz Buław, jest to świetny czas na podróż jeśli uda ci się uciec.Powinieneś czuć się zmotywowany, pełen energii i gotów do załatwiania spraw.Twoja pewność siebie prawdopodobnie wzrośnie, a to powinno ci pomóc osiągnąć twoje cele.

ogólne znaczenie karty, praca, miłość, finanse, zdrowie, teraźniejszość, przyszłość, interpretacja tak/nie - zobacz szczegółowy opis karty : Rycerz BuławCytat tygodnia:
Człowiek człowiekowi wilkiem. Titus Maccius Plautus (ok. 250 - 184 p. n. e)


Ciekawostka tygodnia
Przez 10 lat żucie gumy w Singapurze było nielegalne. Niewinna guma powodowała zbyt duży bałagan na ulicach i władze zdecydowały o zakazie sprzedaży tego smakołyku. Po dekadzie zakaz zniesiono, ale gumę będzie można kupić ... tylko na receptę. Apteki sprzedawać będą gumy bez cukru. Lekarze będą ją przepisywać jako lekarstwo o właściwościach terapeutycznych...


Dowcip tygodnia :
Pijak wraca do domu o trzeciej nad ranem... - Gdzie byłeś? - pyta żona. - Na... czynie. - Na jakim czynie? - Naczynie, będę rzygał.Video na ten tydzień :
bliźnięta horoskop tygodniowy
Bliźnięta – horoskop tygodniowy

Napisz komentarz

tarot online chińska wróżba

Niezbędnik szczęśliwego człowieka. Te 5 rad pomoże Ci odnaleźć spokój ducha niezależnie od znaku zodiaku
“Nie musisz kontrolować swoich myśli. Nie pozwól im tylko kontrolować ciebie” ~ Dan Millman  Był czas, kiedy mój umysł był całkowicie pochłonięty przez zmartwienia. Martwiłam się rzeczami, które powiedziałam i tym, czy ludzie już mnie osądzili, czy też właśnie zamie5 wspaniałych wynalazków i idei, które zrodziły się w snach. Dzięki nim przestaniesz ignorować swą podświadomość
Marzenia senne przemawiają do nas językiem symboli i alegorii.  Rzadko kto potrafi je odszyfrować, a jeszcze mniej ludzi zrozumieć. Zwykle szybko o nich zapominamy. Nie zaprzątamy sobie głowy odkrywaniem drugiego dna i grzebaniem w tym, co niejasne i niejednoznaczne. Historia zna jednak przyp

Jaki związek tworzysz z partnerem i w czym tkwi Wasza wyjątkowość – podpowiada sposób, w jaki trzymacie się za ręce
Ręce pozwalają nam komunikować się z otoczeniem bez słów.  Służ nam nie tylko do posługiwania się przeróżnymi przedmiotami i urządzeniami, ale również do przekazywania uczuć i emocji. Jak dowodzą naukowcy, kiedy para, która darzy się wzajemnym uczuciem, chwyta się za ręce, w ic