Bliźnięta horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

04.07 - 10.07 2022

Bliźnięta horoskop tygodniowy

Bliźnięta horoskop na ten tydzień

Ci, którzy pracują na stałe, mogą spodziewać się dodatkowych zleceń, jednak wynagrodzenie za nie będzie satysfakcjonujące. Osoby, które się uczą, zdają egzaminy, piszą testy lub sprawdziany w tym tygodniu, wykażą się swoją wiedzą. Jasność umysłu i łatwość wypowiedzi pomogą w uzyskaniu dobrego wyniku.

Jeśli ktoś planuje rozpoczęcie nauki, to dobry czas na podjęcie ostatecznej decyzji. Liczyć się teraz będą dla Was osoby posiadające wiedzę. Intuicyjnie będziecie ich szukać, by załatwić swoje sprawy, dowiedzieć się czegoś lub rozwiązać problemy.

Bliźnięta horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 4 lipiec 2022 (poniedziałek)

Bliźnięta horoskop na przyszły tydzień

Miłość

Bliźnięta horoskop tygodniowy Bliźnięta - miłosny horoskop tygodniowy

Niektórzy mogą w swoim partnerze dostrzec nagle osobę obcą, daleką od ideału. Coraz częściej pojawiać się będzie myśl o rozstaniu. Warto jednak zacząć działać i porozmawiać o wątpliwościach albo wspólnie spędzić miło czas, np.

na imprezie ze znajomymi. Single będą niedostępni. Będą mieć poczucie, że nikt nie spełnia ich oczekiwań.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 20%

milosc dla Bliźnięta

Finanse

Bliźnięta - finansowy horoskop tygodniowy

Zaangażowanie się w akcję charytatywną da Ci wiele satysfakcji i poczucia sensu życia. Nie wpadaj jednak w wir emocji, zastanów się jak chcesz pomagać i planuj wydatki. Osoby, które niedawno podjęły nową pracę, będą musiały się wykazać, by ją zachować.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na ten tydzień : 2, 4, 10, 23, 34, 38

Horoskop tygodniowy

Bliźnięta horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w obecnym tygodniu : od 04.07 do 10.07 2022

zdrowie dla Bliźnięta praca dla Bliźnięta szczęście dla Bliźnięta praca dla Bliźnięta
zdrowie: 70%, praca: 80%, miłość: 90%, szczęście: 100%, nastrój: 70%

Tarot tygodniowy - Bliźnięta

Twoja karta tarota na ten tydzień :

Szóstka Denarów

kliknij w nazwę karty aby poznać szczegóły Bliźnięta

Dystrybucja · Darowizna · Przysługa · Dobrobyt · Wypłacalność

Szóstka Denarów jest często oznaką zmiany na lepsze, szczególnie w odniesieniu do pieniędzy. Jest to jedna z bardziej pozytywnych kart Monet. Mówi o równości, uczciwości i cyklicznej naturze życia. Kiedy pojawia się w twoim rozstawie, oznacza, że prawdopodobnie przejdziesz do pozytywnego cyklu.

ogólne znaczenie karty, praca, miłość, finanse, zdrowie, teraźniejszość, przyszłość, interpretacja tak/nie - zobacz szczegółowy opis karty : Szóstka DenarówCytat tygodnia:
Człowiek wzbija się ponad rzeczy ziemskie dwoma skrzydłami: prostotą i czystością. Tomasz a Kepmis


Ciekawostka tygodnia
Zamożny 4-latek pozna atrakcyjną i dyspozycyjną dziewczynę, ale nie z agencji towarzyskiej - ogłoszenie takiej treści wydrukowała jedna z gazet. Pewnie zamożny chłopak ma poważne zamiary, a ty jak na złość, wszystkie damy w przedszkolu są już zajęte.


Dowcip tygodnia :
Przychodzi bab do lekarza i mówi, że wpadła jej pszczoła do pipy, pyta wiec jak sie jej pozbyć. Lekarz na to: -Znam tylko jeden sposób, posmaruje sobie małego miodem, włożę go pani do środka i zwabię ją. -Ale panie doktorze ja jestem jeszcze dziewicą, nie chciałabym tego stracić w taki sposób. Lekarz na to: -To jedyny sposób jaki znam. -No dobra - odpowiada baba. Lekarz posmarował małego i włozył. Po chwili zaczyna ją ruchac. -Panie, a co pan robi - Zmiana taktyki, zajebiemy tę kurweVideo na ten tydzień :
bliźnięta horoskop tygodniowy
Bliźnięta – horoskop tygodniowy
3/5 - (2)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Jeśli często widzisz któreś z tych 6 zwierząt, to znak, że niebo chce się z Tobą skontaktować i przekazać Ci ważną wiadomość
Fortuna kołem się toczy, a los bywa kapryśny. Nie zawsze w naszym życiu dzieje się dobre. Smutne, czy przykre wydarzenia są jego nieodłącznym elementem. Niektórych uniknąć się nie da. Dzieją się, by nas czegoś nauczyć, lub po prostu dlatego, że zdarzyć się muszą. Przed innymi j


Każdy znak zodiaku ma swoją legendę. Te historie fascynują i pozwalają odkryć największe tajemnice poszczególnych symboli
Horoskopy są wszędzie.  Znajdziemy je w gazetach, na platformach i forach internetowych, a nawet w nieco już zapomnianej telegazecie. Z gwiazd ludzie wyczytują już wszystko. Można z nich czerpać inspiracje i wiadomości o przeróżnych sferach naszego życia. Jedni czytają gwiezdne przepo

3 znaki zodiaku, której najszybciej doprowadzą Cię do szaleństwa
Każdy z nas ma zalety i wady.  Naszych plusów i minusów nie da się ująć w słowa i przedstawić w formie zestawienia. Niektóre cechy są dobre lub złe (zależnie od okoliczności). Niektórzy z nas stanowią jednak mieszanki wybuchowe o tak skomplikowanej i „zakręconej” naturze