Bliźnięta horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

24.01 - 30.01 2022

Bliźnięta horoskop tygodniowy

Bliźnięta horoskop na ten tydzień

Ten tydzień niewiele będzie różnił się od poprzedniego. Wykorzystaj to, by dobrze poradzić sobie z codziennymi obowiązkami i pokonywać problemy – przecież masz już wiedzę i doświadczenia z poprzedniego tygodnia! Nie marnuj czasu na użalanie się nad sobą, działaj rozsądnie i zadbaj o swoją sprawność fizyczną i psychiczną. Bądź odważny i zdecydowany w wyrażaniu swoich opinii i potrzeb.

Stawiaj na rodzinę, będzie bardzo pomocna i da Ci siłę. Postaraj się każdemu domownikowi poświęcić odpowiednio dużo uwagi.

Bliźnięta horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 23 styczeń 2022 (niedziela)

Bliźnięta horoskop na przyszły tydzień

Miłość

Bliźnięta horoskop tygodniowy Bliźnięta - miłosny horoskop tygodniowy

Relacje w związkach pozostaną niezmienione. Nie popadaj w rutynę, postaraj się o dobre relacje z najbliższymi osobami. Młodzi partnerzy zaczną się nudzić stabilną sytuacją i powtarzalnością problemów i mogą szukać rozrywki poza domem.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 70%

milosc dla Bliźnięta

Finanse

Bliźnięta - finansowy horoskop tygodniowy

Stabilność i brak zmian widać będzie również w finansach. Skup się na sprawach bieżących i nie kieruj się emocjami. Nic nie trwa wiecznie.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na ten tydzień : 1, 3, 13, 23, 28, 48

Horoskop tygodniowy

Bliźnięta horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w obecnym tygodniu : od 24.01 do 30.01 2022

zdrowie dla Bliźnięta praca dla Bliźnięta szczęście dla Bliźnięta praca dla Bliźnięta
zdrowie: 80%, praca: 10%, miłość: 50%, szczęście: 20%, nastrój: 80%

Tarot tygodniowy - Bliźnięta

Twoja karta tarota na ten tydzień :

Sąd Ostateczny (Zmartwychwstanie)

kliknij w nazwę karty aby poznać szczegóły Bliźnięta

Zmiana · Decyzje · Sukces · Transformacja · Wrzenie

Sąd może być kartą mówiącą o wyciągnięciu wniosków, decyzjach i oczywiście o wyrokach, które są zbyt pochopnie wykonane. Jeśli masz skłonność do takich rzeczy, jest to wyraźny sygnał, byś zwolnił i dać sobie więcej przemyśleń, a ludziom – więcej szans. Może to być też czas podstawowego duchowego przebudzenia.

ogólne znaczenie karty, praca, miłość, finanse, zdrowie, teraźniejszość, przyszłość, interpretacja tak/nie - zobacz szczegółowy opis karty : Sąd Ostateczny (Zmartwychwstanie)Cytat tygodnia:
Plotka jest zawsze smakowita. Fiodor Dostojewski


Ciekawostka tygodnia
Kobieta, która zamknęła w swoim domu mechanika, po tym jak 15 miesięcy czekała, aż naprawi jej zepsutą zmywarkę do naczyń dostała w nagrodę... nową zmywarkę. Diane Plant z Stalybidge w Greater Manchester odmówiła wypuszczenia z domu mechanika z firmy Comet, kiedy oświadczył, że nie potrafi naprawić zepsutego urządzenia.


Dowcip tygodnia :
Po klasie krąży kartka: "Jeśli jesteś już bez cnoty, wstań". Wreszcie dociera na biurko nauczycielskie. I kto wstał (nawet nie czytając kartki)? - Oczywiście Pan profesor.Video na ten tydzień :
bliźnięta horoskop tygodniowy
Bliźnięta – horoskop tygodniowy

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrzba


Przyjrzyj się twarzom i odpowiedz na pytanie, która z nich jest weselsza. Ten prosty test wskaże, która półkula mózgu Tobą rządzi
Istnieje teoria, że u każdego z nas dominuje jedna z półkul mózgowych.  Dotychczas to cechy, jakie posiadamy, naprowadzały naukowców na trop, jaka część rządzi konkretnym człowiekiem. Uważało się, że Ci, którzy mają mocniej rozwiniętą stronę lewą, mają zadatki na naukowców.


5 wspaniałych wynalazków i idei, które zrodziły się w snach. Dzięki nim przestaniesz ignorować swą podświadomość
Marzenia senne przemawiają do nas językiem symboli i alegorii.  Rzadko kto potrafi je odszyfrować, a jeszcze mniej ludzi zrozumieć. Zwykle szybko o nich zapominamy. Nie zaprzątamy sobie głowy odkrywaniem drugiego dna i grzebaniem w tym, co niejasne i niejednoznaczne. Historia zna jednak przyp

Ktoś ewidentnie Cię nie lubi i nie wiesz dlaczego? Przyczyną może być efekt lustra
Każdy z nas poznał kiedyś kogoś, kto od samego początku w pewien sposób go odrzucił. Takie rzeczy się czuje. Uczucie odpychania przy danej osobie jest zbyt silne, by go nie dostrzec. Bez względu, jak bardzo dana osoba stara się ukryć swą niechęć, pełen empatii człowiek jest w końcu