Bliźnięta horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

20.03 - 26.03 2023

Bliźnięta horoskop tygodniowy

Bliźnięta horoskop na ten tydzień

Zapragniesz spełniać swoje marzenia. Na przeszkodzie staną finanse, a także inne niespodziewane wydarzenia. Poczujesz się rozgoryczony i zawiedziony.

Jednak nie powinieneś popadać w zwątpienie. Twoje plany uda się zrealizować w późniejszym terminie. Teraz zajmij się tym, co się wokół Ciebie dzieje.

Twojej pomocy i wsparcia będzie potrzebować przede wszystkim Twoja rodzina. Wykaż się empatią, odwiedź krewnych, których dawno nie widziałeś, zaproponuj konkretną pomoc, np. zabierz dzieci na wycieczkę, zrób większe zakupy, załatw sprawę urzędową.

Pomoc bliskim poprawi Ci nastrój i doda energii.

Bliźnięta horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 22 marca 2023 (środa)

Bliźnięta horoskop na przyszły tydzień

Miłość

Bliźnięta horoskop tygodniowy Bliźnięta - miłosny horoskop tygodniowy

W wieloletnich związkach widać będzie znudzenie. Zadbaj o każdą wspólną chwilę, czasami wystarczy niewiele, by poczuć się znacznie lepiej. Młode związki będą żyć marzeniami i planami na przyszłość.

Single skierują swoją uwagę na osoby, którym będą chciały pomóc.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 80%

milosc dla Bliźnięta

Finanse

Bliźnięta - finansowy horoskop tygodniowy

Braki finansowe uniemożliwią realizowanie planów i zamierzeń. Powoduje to frustrację i zniechęcenie. Jednak zamiast zamartwiać tym, czego nie możesz osiągnąć, skup się na tym, co jest w zasięgu Twojej ręki. Planuj wydatki, by móc zaoszczędzić na realizację marzeń, rozglądaj się za dodatkową pracą. Zacznij poszukiwania już dziś, a wkrótce przekonasz się, że warto marzyć.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na ten tydzień : 11, 13, 24, 29, 37, 50

Horoskop tygodniowy

Bliźnięta horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w obecnym tygodniu : od 20.03 do 26.03 2023

zdrowie dla Bliźnięta praca dla Bliźnięta szczęście dla Bliźnięta praca dla Bliźnięta
zdrowie: 40%, praca: 70%, miłość: 50%, szczęście: 30%, nastrój: 10%

Tarot tygodniowy - Bliźnięta

Twoja karta tarota na ten tydzień :

Sprawiedliwość

kliknij w nazwę karty aby poznać szczegóły Bliźnięta

Równowaga · Równość · Uczciwość · Sprawiedliwość · Prawo i kwestie prawne

Sprawiedliwość dotyczy idei karmy i prawa przyczyny i skutki, stwierdzając, że wszystkie wydarzenia i wszyscy ludzie są ze sobą połączeni. Ważne jest, aby pamiętać, że nie wszystko, z czym mamy do czynienia, jest bezpośrednim wynikiem naszych własnych działań lub karmy. Czasem zostaniesz wezwany, by poradzić sobie z rezultatami działań kogoś, na kim ci zależy, a to czasami może być tak trudne i wymagające, jak wtedy, gdy walczyć z czymś, co jest całkowicie twoją sprawą. Nie obwiniaj się niepotrzebnie.

ogólne znaczenie karty, praca, miłość, finanse, zdrowie, teraźniejszość, przyszłość, interpretacja tak/nie - zobacz szczegółowy opis karty : SprawiedliwośćCytat tygodnia:
Poezja robi z łez perły. Alfred Musset (1810 - 1857)


Ciekawostka tygodnia
Pewien szeryf w stanie Massachusetts zamierza obciążyć więźniów czynszem za łóżka więzienne oraz opłatami za wikt. Tom Hodgson z hrabstwa Bristolod jakiegoś czasu pobiera również opłaty za strzyżenie i przejazdy "taksówkami" na miejsce procesu. Dodatkowe 5 dolarów za noc będzie automatycznie potrącone z pieniędzy, które więźniowie lokują na więziennym kontach, aby móc kupować tzw. "przedmioty luksusowe".


Dowcip tygodnia :
Wraca staruszek od lekarza i mówi do żony: - Lekarz stwierdził, że mam sklerozę, osłabienie, astmę... - Powiedz krótko, czego nie masz! - Zębów!Video na ten tydzień :
bliźnięta horoskop tygodniowy
Bliźnięta – horoskop tygodniowy
4.1/5 - (8)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Jeden z tych mężczyzn to permanentny kłamca. Ujawnij go i dowiedz się czegoś nowego o swoim życiu
Mowa ciała dostarcza nam grubo ponad połowę informacji o świecie. Gesty, mimika, czy mikroekspresje – wszystko to mówi, a niekiedy krzyczy do nas nawet wtedy, gdy usta milczą. To język uniwersalny, dzięki któremu dogadają się ze sobą obcokrajowcy. Niestety bardzo często zdradza em


Chcesz wiedzieć, czy w najbliższym czasie uśmiechnie się do Ciebie szczęście? Wybierz jeden z symboli i zobacz, co się pod nim kryje
Alchemików uważa się za przodków i prekursorów dzisiejszych chemików.  Dziedzina wiedzy, jaką się zajmowali, jest dziś uznawana za pseudonaukę, niegdyś jednak stanowiła jedną z najchętniej praktykowanych nauk. Alchemia łączyła w sobie elementy chemii, fizyki, sztuki, czy psychologi

Co musisz sobie odpuścić i o czym zapomnieć przed końcem roku? Zobacz, co na to gwiazdy
Na początku roku wyznaczamy sobie cele, do których dążymy przez następne 365 dni.  Jeśli nawet tylko nieśmiało o nich marzymy, to pozostają gdzieś z tyłu głowy i nie zawsze potrafimy o nich zapomnieć. Niekiedy jednak zbyt wysoko zawieszamy sobie poprzeczkę. Czasami też jakieś sprawy