Bliźnięta horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

24.06 - 30.06 2024

Bliźnięta horoskop tygodniowy

Bliźnięta horoskop na ten tydzień

Gwiazdy sprzyjają teraz podróżom, będą one bezpieczne i owocne. Jeśli wybierasz się na urlop, powinieneś dobrze wypocząć. Nie oznacza to, że możesz ryzykować.

Zasady bezpieczeństwa i zdrowy rozsądek zawsze muszą być zachowane. Jeśli odbywasz podróż służbową, przyniesie ona zaskakujące efekty. Zwróć uwagę na swoje dzieci.

Mogą ukrywać jakieś problemy, bo boją się lub wstydzą do nich przyznać, a bez pomocy sobie nie poradzą. Nie naciskaj jednak, nie krzycz, tylko obserwuj, a sam zauważysz co jest nie tak. Koniecznie pomóż od razu, nie bagatelizuj nawet najmniejszego problemu Twojego dziecka.

Bliźnięta horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 24 czerwca 2024 (poniedziałek)

Bliźnięta horoskop na przyszły tydzień

Miłość

Bliźnięta horoskop tygodniowy Bliźnięta - miłosny horoskop tygodniowy

Będziesz szukać w związku harmonii i odpoczynku od codziennych problemów. Nawet jeśli z partnerem rozumiecie się bez słów, warto rozmawiać o Waszych potrzebach i planach. Warto teraz wspólnie zaplanować krótki wyjazd lub wakacje.

Odpoczynek jest potrzebny i ważny na każdym etapie związku. Single zostaną zaskoczone przez kogoś, kto nie był w kręgu ich zainteresowań.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 80%

milosc dla Bliźnięta

Finanse

Bliźnięta - finansowy horoskop tygodniowy

Oszczędzaj pieniądze, przydadzą się na wypoczynek lub nagłe zdarzenia. Wykonuj dobrze swoje zawodowe obowiązki, bo twoje wynagrodzenie i sukces zawodowy będą zależały od tego co zrobisz teraz.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na ten tydzień : 6, 15, 18, 25, 28, 50

Horoskop tygodniowy

Bliźnięta horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w obecnym tygodniu : od 24.06 do 30.06 2024

zdrowie dla Bliźnięta praca dla Bliźnięta szczęście dla Bliźnięta praca dla Bliźnięta
zdrowie: 30%, praca: 10%, miłość: 50%, szczęście: 100%, nastrój: 10%

Tarot tygodniowy - Bliźnięta

Twoja karta tarota na ten tydzień :

Rycerz Mieczy

kliknij w nazwę karty aby poznać szczegóły Bliźnięta

Konflikt · Zniszczenie · Dominacja · Strata · Nieoczekiwanie

W przeciwieństwie do wielu kart Mieczy, Rycerz Mieczy rzeczywiście przynosi dość optymistyczną i radosną energie. Rycerze często mogą oznaczać, że ktoś lub coś pożądanego wkrótce cię odszuka. Rycerz Mieczy wskazuje również na to, ze twoja fizyczna, emocjonalna i duchowa energia osiągnęła szczyt.

ogólne znaczenie karty, praca, miłość, finanse, zdrowie, teraźniejszość, przyszłość, interpretacja tak/nie - zobacz szczegółowy opis karty : Rycerz MieczyCytat tygodnia:
Cóż po ustawach bez obyczajności w narodzie? Horacy


Ciekawostka tygodnia
Przedstawiciele kuratorium w Kalifornii kazali szkołom zmniejszyć ilość podręczników, którą uczniowie muszą przynosić na lekcje. Decyzja podjęta została z obawy o zdrowie uczniów, u których na skutek noszenia zbyt dużych ciężarów mogły się rozwinąć wady postawy.


Dowcip tygodnia :
-Czy przestał pan mojej wskazówki: żadnego alkoholu, tylko mleko? -Tak panie doktorze. I nareszcie zrozumiałem, dlaczego niemowlęta ciągle płaczą...Video na ten tydzień :
bliźnięta horoskop tygodniowy
Bliźnięta – horoskop tygodniowy
3.8/5 - (9)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Na Waszym palcu tkwi pierścionek zaręczynowy? A może jeszcze go nie dostałyście? Sprawdźcie, jak by wyglądał, gdyby sprezentowały go gwiazdy
Nie ważne, czy już planujesz swoje wesele, a oświadczyny masz dawno za sobą, czy też ślubne przygotowania są dla Ciebie wciąż odległą przyszłością, niezależnie od tego każda z nas ma wizję tego, jak to wszystko powinno wyglądać. On – elegancki, z bukietem kwiatów w ręku, r


Chcesz odpędzić od siebie energetyczne wampiry? Dzięki tym 5 prostym krokom odzyskasz wewnętrzną siłę
Nic nie może „zdołować” nas bardziej niż przebywanie pośród negatywnie nastawionych ludzi.  Takie osoby to tzw. wampiry energetyczne. Po spotkaniu z nimi czujemy się wyczerpani i wyzuci z energii jak po przebiegnięciu maratonu. Wampiry te nie wysysają z nas krwi, ale energię,

W której epoce czułbyś się najlepiej? Skonsultuj się z gwiazdami, by to sprawdzić
Niektórym z nas trudno jest znaleźć swoje miejsce w życiu.  To nie to, że zupełnie się w nim nie odnajdują. Wybierają karierę, miejsce zamieszkania, zakładają rodziny, ale mimo wszystko czują, że mocno odstają od świata, w którym żyją. Jakoś do niego nie pasują. Może być w ty