Bliźnięta horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

27.09 - 03.10 2021

Bliźnięta horoskop tygodniowy

Bliźnięta horoskop na ten tydzień

Zapragniesz uciec od rzeczywistości, uciec od problemów, odpocząć. Jeśli masz taką możliwość, weź urlop. Jeśli musisz pracować lub zajmować się domem, staraj się wygospodarować każdego dnia choć godzinę tylko dla siebie.

Zajmij się tym co lubisz robić, zrelaksuj się, wyjdź z domu: do kina, restauracji, czy na spacer. Jeśli czujesz, że potrzebujesz pobyć sam – odsuń się na chwilę od innych, jeśli potrzebujesz towarzystwa – poszukaj go. Jednak nie zaniedbuj swoich obowiązków, staraj się dobrze planować swój czas.

Bliźnięta horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 26 wrzesień 2021 (niedziela)

Bliźnięta horoskop na przyszły tydzień

Miłość

Bliźnięta horoskop tygodniowy Bliźnięta - miłosny horoskop tygodniowy

W związkach zapowiada się stabilny tydzień, bez emocji i uniesień. Monotonia może Cię nieco nużyć, ale nie warto szukać zmian na siłę. Single zechcą poznać kogoś, z kim będą się przede wszystkim dobrze bawić.

Choć nie ma to teraz dla Was znaczenia, jak długo potrwa ten związek, to jednak jest szansa, że dobra zabawa może zamienić się w stabilne uczucie.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 90%

milosc dla Bliźnięta

Finanse

Bliźnięta - finansowy horoskop tygodniowy

Chęć zabawy i ucieczka od codzienności, która Cię męczy, może prowadzić do niepotrzebnego wydawania pieniędzy. Uważaj, by nie wpaść w długi. Unikaj szczególnie hazardu, nie popisuj się w towarzystwie pieniędzmi. Pilnuj portfela, telefonu i wartościowych rzeczy, zaplanuj wcześniej kwotę, jaką możesz wydać na zabawę.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na ten tydzień : 20, 21, 22, 30, 37, 50

Horoskop tygodniowy

Bliźnięta horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w obecnym tygodniu : od 27.09 do 03.10 2021

zdrowie dla Bliźnięta praca dla Bliźnięta szczęście dla Bliźnięta praca dla Bliźnięta
zdrowie: 30%, praca: 70%, miłość: 70%, szczęście: 70%, nastrój: 40%

Tarot tygodniowy - Bliźnięta

Twoja karta tarota na ten tydzień :

Księżyc

kliknij w nazwę karty aby poznać szczegóły Bliźnięta

Bądź ostrożny · Ostrożność · Zamieszanie · Złudzenie · Ryzyko

Księżyc wskazuje, że niektóre rzeczy mogą teraz wydawać się nieco zagmatwane. Może ci być trudno zrozumieć, co tobą kieruje, a tym bardziej, co myślą i czują inni. Musisz pogodzić się z niepewnością, nie próbuj zmuszać ludzi do robienia rzeczy zanim będą na nie gotowe. Ta karta to „Ryby” tarota.

ogólne znaczenie karty, praca, miłość, finanse, zdrowie, teraźniejszość, przyszłość, interpretacja tak/nie - zobacz szczegółowy opis karty : KsiężycCytat tygodnia:
Mówią, że ostrożność jest matką powodzenia. To nie prawda, bo gdyby była ostrożnością nie zostałaby matką. Tuwim


Ciekawostka tygodnia
Słynny brytyjski bukmacher William Hill przyjął od jednego z klientów zakład, że 2006 roku na szczyty list przebojów ponownie dotrze hit Paula McCartneya i The Beatles ”When I’m 64”. Jeżeli tak się stanie klient wygra w stosunku 64:1 i zabierze do domu 1920 funtów!


Dowcip tygodnia :
Przychodzi baba do lekarza z mężem. Lekarz obejrzał go i mówi: -Pani mąż cierpi na rozstrój nerwowy. Potrzebny mu spokój. -No widzi pan! Ja mu to przecież powtarzam przynajmniej sto razy dziennie...Video na ten tydzień :
bliźnięta horoskop tygodniowy
Bliźnięta – horoskop tygodniowy

Dodaj komentarz

tarot online chińska wróżba

Najlepszy sposób na uwolnienie stresu dla każdego ze znaków zodiaku. Przetestuj go już dziś!
Tempo życia wzrasta niezależnie od tego, jaki mamy znak zodiaku.  Mamy coraz mniej czasu dla siebie, co sprawia, że jesteśmy zmęczeni i rozdrażnieni. Bardzo dużo pracujemy. Szczególnie odczuwają to rodzice, którzy zwykle pracują na dwa etaty. Wracają zmęczeni do domu i nie odpoczywają


3 stadia duchowego rozwoju. Dlaczego większość z nas zatrzymuje się na 1?
Rozwój duchowy to proces, w którym nasze dusze wzrastają, stają się dojrzałe i piękne.  Niestety na swojej drodze spotykamy wiele barier i przeciwności, które nie pozwalają nam się rozwijać i dojrzewać. Krępują nas zasady narzucone przez społeczeństwo, a czasem i to, co “ludz

Test psychologiczny. Wybierz dojrzany w pierwszej kolejności kształt i dowiedz się, która Twoja cecha najbardziej irytuje innych
Cały czas dowiadujemy się o sobie czegoś nowego. Kiedy patrzymy w lustro, często jednak widzimy w nim co innego, niż to, co dostrzegają w nas inni. Ludzie lubią etykietować, metkować innych. Sami to robimy. Postrzegamy kogoś przez pryzmat jednego detalu, który jednak wyjątkowo rzuca się