Bliźnięta horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

19.02 - 25.02 2024

Bliźnięta horoskop tygodniowy

Bliźnięta horoskop na ten tydzień

Poczujesz chęć wprowadzania zmian. Dla jednych będą to zmiany dotyczące otoczenia: remont w domu, zakup nowych mebli lub gadżetów, dla innych zmiany oznaczają rewolucję w życiu, np. wyjazd za granicę, podjęcie ryzyka biznesowego.

Dobrze byłoby zastanowić się nad zmianami, najlepiej wspólnie z osobami bliskimi, których też one dotyczą. Warto wysłuchać ich opinii i nie spieszyć się z niczym. Zwróć większą uwagę na potrzeby innych, którzy żyją obok Ciebie lub z Tobą.

Bliźnięta horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 24 lutego 2024 (sobota)

Bliźnięta horoskop na przyszły tydzień

Miłość

Bliźnięta horoskop tygodniowy Bliźnięta - miłosny horoskop tygodniowy

Ten tydzień będzie dla osób w związkach dobry. Uważaj jednak aby nie doprowadzić do konfliktu. Jak sytuacja się rozwiąże zależy od cierpliwości twojej i twojego partnera.

Jeśli nie umiesz poradzić sobie z emocjami, może to być początek końca Twojego związku.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 50%

milosc dla Bliźnięta

Finanse

Bliźnięta - finansowy horoskop tygodniowy

Spróbuj poszukać nowego źródła dochodu. Dodatkowe pieniądze lub sama obietnica ich zarobienia, spowoduje, że zaczniesz odważniej planować przyszłość. Popadanie w euforię i wydawanie pieniędzy bez namysłu nie jest jednak rozsądne, tym bardziej, że kolejne tygodnie mogą przynieść zdarzenia i powstanie potrzeb, o których do tej pory nie pomyślałeś.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na ten tydzień : 3, 14, 16, 36, 40, 47

Horoskop tygodniowy

Bliźnięta horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w obecnym tygodniu : od 19.02 do 25.02 2024

zdrowie dla Bliźnięta praca dla Bliźnięta szczęście dla Bliźnięta praca dla Bliźnięta
zdrowie: 10%, praca: 20%, miłość: 10%, szczęście: 10%, nastrój: 50%

Tarot tygodniowy - Bliźnięta

Twoja karta tarota na ten tydzień :

Dziesięć Kielichów

kliknij w nazwę karty aby poznać szczegóły Bliźnięta

Obfitość · Osiągnięcie · Związek · Rodzina · Szczęście

Dziesięć Kielichów to kolejna z najbardziej pozytywnych kart. Wskazuje na ogólne szczęście, być może w bardziej dojrzały, globalny sposób, w przeciwieństwie do bardziej osobistego, mniej globalnego spełnienia życzeń obiecywanego przez Dziewięć Kielichów. Tak czy inaczej, jest to dobra karta.

ogólne znaczenie karty, praca, miłość, finanse, zdrowie, teraźniejszość, przyszłość, interpretacja tak/nie - zobacz szczegółowy opis karty : Dziesięć KielichówCytat tygodnia:
Godzien politowania mężczyzna, o którym wydaje sąd kobieta. Karol Witold Aleksandrowicz


Ciekawostka tygodnia
Kiedy Marcio Silvę z Ekwadoru porzuciła dziewczyna przywiązał sobie do kolan kawałki opon i na kolanach przebył 48 kilometrów dzielące go od domu ukochanej. Jednak nie wywarł oczekiwanego wrażenia na Katii Nacii, która na progu swego domu kazała mu iść precz.


Dowcip tygodnia :
-Jak umierają neurony blondynki? -Samotnie...Video na ten tydzień :
bliźnięta horoskop tygodniowy
Bliźnięta – horoskop tygodniowy
3.8/5 - (9)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


9 przekonań, które musisz porzucić, jeśli chcesz odnaleźć wewnętrzny spokój
Ludzie intensywnie poszukują spokoju i ciszy. Każdy z nas szuka dla siebie idealnego miejsca w świecie. W kreatywnych głowach rodzą się tysiące pomysłów na życie, które są ulotne i nietrwałe. Ulegamy bodźcom i ideom, które zapalają nasze umysły i serca, pobudzają do działania. Ca�


Wybierz jedną z tych mandali i poznaj cechy, które wyróżniają Cię z tłumu
Nic tak nie świadczy o człowieku, jak jego spontaniczne decyzje.  Kiedy robimy coś błyskawicznie i bez zastanowienia na wierzch wychodzi prawda o tym, kim jesteśmy i co w życiu cenimy najbardziej. Spontaniczne wybory są szczere i zgodne z tym, kim naprawdę jesteśmy. Niektórzy z nas pozwal

Którą ze znanych wiedźm jesteś według Twego znaku zodiaku. Sprawdź, jeśli się nie boisz
Czarownice nigdy nie były szczególnie lubiane.  Ludzie bali się tajemnych moczy, którymi władały, czarów i uroków, które mogły rzucać. W dawnych czasach oskarżenie kogoś o czary prawie zawsze oznaczało wyrok śmierci. Okrutny los czekał zwłaszcza kobiety podejrzewane o niewierność