Bliźnięta horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

25.09 - 01.10 2023

Bliźnięta horoskop tygodniowy

Bliźnięta horoskop na ten tydzień

Każdy będzie od Ciebie czegoś chciał. Taka sytuacja spowoduje, że poczujesz się rozdrażniony, zmęczony, a nawet wykorzystany. Postaraj się zdystansować i weź głęboki oddech.

Zadbaj najpierw o siebie, a potem o innych. Dokładnie przeanalizuj sytuację i pomóż tym, którzy według Ciebie najbardziej pomocy potrzebują. Nie przemęczaj się i nie zaniedbuj swoich obowiązków.

Musisz znaleźć złoty środek, czas na pracę i odpoczynek.

Bliźnięta horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 30 września 2023 (sobota)

Bliźnięta horoskop na przyszły tydzień

Miłość

Bliźnięta horoskop tygodniowy Bliźnięta - miłosny horoskop tygodniowy

W związkach mogą wybuchać kłótnie, które dotyczą podziału obowiązków, wychowania dzieci. Jeśli nie ustąpisz, sprawy mogą potoczyć się dramatycznie. Lepiej na spokojnie wszystko przedyskutować raz jeszcze.

Single ulegną osobom, które od pewnego czasu starają się zwrócić na siebie ich uwagę.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 50%

milosc dla Bliźnięta

Finanse

Bliźnięta - finansowy horoskop tygodniowy

Skorzystaj z możliwej okazji do zarobienia dodatkowych pieniędzy. Pamiętaj jednak o umowie, w przeciwnym razie możesz mieć problemy z odebraniem zapłaty za pracę.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na ten tydzień : 6, 9, 25, 27, 37, 50

Horoskop tygodniowy

Bliźnięta horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w obecnym tygodniu : od 25.09 do 01.10 2023

zdrowie dla Bliźnięta praca dla Bliźnięta szczęście dla Bliźnięta praca dla Bliźnięta
zdrowie: 80%, praca: 50%, miłość: 60%, szczęście: 80%, nastrój: 30%

Tarot tygodniowy - Bliźnięta

Twoja karta tarota na ten tydzień :

Czwórka Mieczy

kliknij w nazwę karty aby poznać szczegóły Bliźnięta

Opóźnienia · Leczenie · Odpoczynek · Choroba · Wycofanie

Czwórka Mieczy to karta oznaczająca przerwę (lub potrzebę przerwy) od normalnego życia. Może również oznaczać, że ty lub ktoś w twoim życiu może wycofać się na jakiś czas. Wycofanie to prawdopodobnie nie będzie trwałe. Czasami oznacza również chorobę lub pobyt w szpitalu, rzadziej w więzieniu. To wyraźny znak, by dać ludziom trochę przestrzeni.

ogólne znaczenie karty, praca, miłość, finanse, zdrowie, teraźniejszość, przyszłość, interpretacja tak/nie - zobacz szczegółowy opis karty : Czwórka MieczyCytat tygodnia:
Kobieta która stara się upodobnić do mężczyzny, jest pozbawiona ambicji.


Ciekawostka tygodnia
Pijak, który wyciągnął pistolet, kiedy nie chciano go obsłużyć w barze w El Paso w stanie Texas, nie zdołał użyć swojej broni, bo odpadła mu sztuczna ręka.


Dowcip tygodnia :
II wojna ¦wiatowa. Zostaje wybrany komandos do misji specjalnej: - polecisz nad Berlin, tam cię wyrzucimy. Jak pociągniesz za linkę to otworzy ci się spadochron. - a jak się nie otworzy. - to pociągniesz za drugą i wtedy się na pewno otworzy. Spadniesz koło mostu. Za nim będzie rower, którym pojedziesz do miasta i tam otrzymasz dalsze rozkazy. Komandos wyskakuje z samolotu: ciągnie za pierwszą linę i nic ciągnie za drugą i też spadochron się nie otworzył: - JAK JESZCZE ROWERU NIE BĘDZIE, TO BĘDZIE CAŁKIEM PRZERˇBANE.Video na ten tydzień :
bliźnięta horoskop tygodniowy
Bliźnięta – horoskop tygodniowy
3.8/5 - (9)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Jakim typem matki jesteś lub będziesz w przyszłości? – podpowiadają gwiazdy
Dla każdej kobiety ważniejsza jest inna życiowa rola.  Nie jesteśmy ograniczone jednie do żon i matek. Mamy przymioty, które predysponują nas do różnych funkcji. Różnie też sprawdzamy się w każdym z życiowych „zawodów”. Nie każda z rodzicielek lub przyszłych mam musi


4 znaki zodiaku, u których 2018 r. uczyni najwięcej zamieszania. Jesteś wśród nich?
Czas pogodzić się z faktem, że czekają nas zmiany.  Jedni oswajają się z nimi łatwiej, uznając za coś nieuniknionego. Drudzy starają się ich za wszelką cenę uniknąć, bo boją się tego, co czyha za rogiem. Niezależnie jednak, w której grupie jesteście, zmiany w waszym życiu są n

3 znaki zodiaku o najsilniejszej intuicji. Jeśli jesteś wśród nich, pewnie już o tym wiesz
Intuicja to wiedza o świecie, która pochodzi z naszego wnętrza. Często utożsamiamy ją z przeczuciem, uczuciem lęku, nieznaną siłą, która pcha nas ku czemuś, albo wręcz przeciwnie: karze nam się trzymać z daleka. Nie rozumiemy sygnałów pochodzących z naszego wnętrza. Ignorujemy je