Byk horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Byk

15.08 - 21.08 2022

Byk horoskop tygodniowy

Byk horoskop na ten tydzień

W tym tygodniu spędź więcej czasu z rodziną. To dobry moment na rozwiązanie rodzinnych problemów lub konfliktów. Krewni będą chcieli wpłynąć na Twoje decyzje, nie daj wytrącić się z równowagi i nie ulegaj presji.

Najpierw skup się na tym, co dla Ciebie najważniejsze. Czasami trzeba działać stanowczo i nieustępliwie. Jeśli masz dzieci poświęć im więcej czasu, wysłuchaj ich problemów i postaraj się pomóc.

Jeśli pracujesz w domu, możesz mieć trudności z wykonywaniem pracy. Oddziel zajęcia domowe od zawodowych.

Byk horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 15 sierpień 2022 (poniedziałek)

Byk horoskop na przyszły tydzień

Miłość

Byk horoskop tygodniowy Byk - miłosny horoskop tygodniowy

Młode pary rozpoczną starania o dziecko. Osoby w związkach z dużym stażem zechcą przeżyć jeszcze raz swoją młodość, w tym celu wybiorą się na imprezę lub wycieczkę, a może nawet drugi miesiąc miodowy. Będziecie wspominać i chętnie spotkacie się ze znajomymi z dawnych lat.

Single zechcą nawiązać kontakt ze swoimi byłymi partnerami. Zanim jednak zaczniecie poszukiwania, dobrze się zastanówcie, czego oczekujecie.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 80%

milosc dla Byk

Finanse

Byk - finansowy horoskop tygodniowy

Niewielkie inwestycje powinny teraz kończyć się sukcesem. Zawieranie nowych umów lub zleceń będzie wymagać od Ciebie dużo skupienia i zwrócenia uwagi na najdrobniejsze szczegóły. Uważaj na inwestycje. Pamiętaj o opłaceniu rachunków i pilnuj ważnych dokumentów.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na ten tydzień : 1, 7, 13, 31, 34, 46

Horoskop tygodniowy

Byk horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w obecnym tygodniu : od 15.08 do 21.08 2022

zdrowie dla Byk praca dla Byk szczęście dla Byk praca dla Byk
zdrowie: 30%, praca: 40%, miłość: 20%, szczęście: 50%, nastrój: 40%

Tarot tygodniowy - Byk

Twoja karta tarota na ten tydzień :

Księżyc

kliknij w nazwę karty aby poznać szczegóły Byk

Bądź ostrożny · Ostrożność · Zamieszanie · Złudzenie · Ryzyko

Księżyc wskazuje, że niektóre rzeczy mogą teraz wydawać się nieco zagmatwane. Może ci być trudno zrozumieć, co tobą kieruje, a tym bardziej, co myślą i czują inni. Musisz pogodzić się z niepewnością, nie próbuj zmuszać ludzi do robienia rzeczy zanim będą na nie gotowe. Ta karta to „Ryby” tarota.

ogólne znaczenie karty, praca, miłość, finanse, zdrowie, teraźniejszość, przyszłość, interpretacja tak/nie - zobacz szczegółowy opis karty : KsiężycCytat tygodnia:
Malowniczość rozprasza siłę marzenia.


Ciekawostka tygodnia
Mieszkającemu na Florydzie Israelowi Haimowuitzi w wieku 100 lat odnowiono prawo jazdy na kolejne sześć lat.


Dowcip tygodnia :
Sen wzmacnia, wodka usypia. Wniosek: wodka wzmacnia.Video na ten tydzień :
byk horoskop tygodniowy
Byk – horoskop tygodniowy
2.6/5 - (5)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Wybierz pióro i sprawdź, który z pięciu typów osobowości posiadasz. Ten test sprawdza się w 87 proc.
Przez lata powstały liczne klasyfikacje i podziały na różne typy osobowości.  Są ich setki, a wszystkie one biorą pod uwagę inne parametry i cechy osobowości. Psychologowie również postanowili podzielić jakoś ludzi i ich typy charakterów. W tym celu na podstawie teorii kształtów i k


Ptaki to posłańcy losu. Wybierz jednego z nich i sprawdź, jaki dar przyniesie Ci w nadchodzących miesiącach
Ptaki są zawieszone między dwoma światami: niebiańskim i ziemskim.  Szybują w przestworzach, dlatego w wielu wierzeniach egzystują jako symboliczni (i nie tylko) posłańcy między ludźmi a bóstwami, duchami, przodkami, czy też fortuną. Mało tego, tych skrzydlatych posłańców dzielona

Na tym niejednoznacznym obrazku ukryte są trzy kształty. Ten, który pierwszy wpadł Ci w oko, powie najwięcej o Twojej naturze
Niejednoznaczne kształty, wielowymiarowe iluzje – takie inne sztuczki stosują psycholodzy, by zgłębić naszą naturę. Wszystko może być narzędziem dla wprawnego badacza, który wie, jak interpretować sygnały, które wysyłamy otoczeniu. Bo choć wydajemy się sobie podobni, różni n