Byk horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Byk

11.12 - 17.12 2023

Byk horoskop tygodniowy

Byk horoskop na ten tydzień

Regeneruj siły. Najlepiej byłoby wziąć kilka dni urlopu i zadbać o swój organizm. Jeśli nie możesz tego zrobić, znajdź trochę czasu dla siebie i zajmij się oczyszczaniem organizmu, regeneracją mięśni, masażem kręgosłupa.

Skorzystaj z kuracji ziołowych i aromaterapii. Spotkaj się z przyjaciółmi. Nie zapominaj o bliskich, którzy liczą na Ciebie.

Zaangażuj się w pomoc tym, którzy przeżywają problemy i nie mogą się z nich wydobyć. Czasami wystarczy dobre słowo, czasami niewielki gest. Nie przemęczaj się.

Twoje ciało potrzebuje odpoczynku. Unikaj więc zajęć wymagających siły i wprowadzaj do swojego życia ład i harmonię.

Byk horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 11 grudnia 2023 (poniedziałek)

Byk horoskop na przyszły tydzień

Miłość

Byk horoskop tygodniowy Byk - miłosny horoskop tygodniowy

W związkach, w których gościły ostatnio nerwy, zapanuje spokój. Dobre relacje z partnerem sprawią, że oboje będziecie czuć się dobrze. Zaczniecie robić wspólne plany na przyszłość.

Pary żyjące zgodnie zapragną wyjechać z dala od domu. Planujcie ten wyjazd bardzo szczegółowo.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 90%

milosc dla Byk

Finanse

Byk - finansowy horoskop tygodniowy

Planowanie finansów powinno objąć koszty wypoczynku i dbania o zdrowie. Nie lekceważ tych aspektów życia, bo brak zainteresowania nimi w tej chwili odbije się dotkliwie za kilka tygodni.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na ten tydzień : 24, 26, 38, 47, 49, 50

Horoskop tygodniowy

Byk horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w obecnym tygodniu : od 11.12 do 17.12 2023

zdrowie dla Byk praca dla Byk szczęście dla Byk praca dla Byk
zdrowie: 100%, praca: 100%, miłość: 10%, szczęście: 100%, nastrój: 50%

Tarot tygodniowy - Byk

Twoja karta tarota na ten tydzień :

Dziewięć Kielichów

kliknij w nazwę karty aby poznać szczegóły Byk

Kompletność · Pełność · Hojność · Przyjemność · Satysfakcja

Dziewięć Kielichów jest jedną z najbardziej przyjaznych i przyjemnych kart, które mogą pojawić się podczas rozstawu. Znana jest często jako „karta” życzeń. Może oznaczać, że to, o czym marzysz, jest bardzo prawdopodobne, w dodatku w krótkim okresie czasu.

ogólne znaczenie karty, praca, miłość, finanse, zdrowie, teraźniejszość, przyszłość, interpretacja tak/nie - zobacz szczegółowy opis karty : Dziewięć KielichówCytat tygodnia:
Lenior et melior fis accedente senecta - zbliżając się do starości stajemy się łagodniejsi i lepsi.


Ciekawostka tygodnia
Jedno z norweskich muzeów apeluje do hakerów o pomoc przy złamaniu hasła do swojej biblioteki elektronicznej. Zajmujący się nią pracownik zmarł nie wyjawiwszy nikomu hasła. Po ogłoszeniu przez radio apelu zgłosiła się już pierwsza liczba hakerów.


Dowcip tygodnia :
- Dwa razy do tej samej rzeki nie można wejść, ale dwa lata w tej samej klasie to mogę Wam obiecać i załatwić.Video na ten tydzień :
byk horoskop tygodniowy
Byk – horoskop tygodniowy
2.3/5 - (9)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Czy jesteś wybrany do tego, by uratować świat? Zobacz czy masz te 14 cech i przekonaj się sam
Czujesz, że bardzo różnisz się od swego otoczenia? Nie potrafisz się dopasować do okoliczności, a z biegiem lat zaczynasz myśleć, że jesteś wybrakowany i nigdy tak naprawdę nie odnajdziesz swego miejsca? To niekoniecznie z Tobą jest coś nie tak, ale ze światem, który nas otacza. C


Znaki zodiaku od najbardziej do najmniej pewnego siebie. Zobacz, gdzie znajdujesz się w rankingu
Wydaje Ci się dziwne, że Twój bardzo utalentowany przyjaciel tak bardzo wątpi w swoje możliwości? Nie powinno. Powinieneś wiedzieć, że pewność siebie nie przychodzi wraz z wiedzą, czy talentem. Często to kwestia wrodzona, cecha charakteru, za który możemy w dużym stopniu winić lub d

Kolory, w które się „ubieramy” mogą wiele powiedzieć o naszej osobowości. Przyjrzyj się swej garderobie i zobacz, co o Tobie mówi
Psychologowie uważają, że kolor, który szczególnie chętnie „przywdziewamy” zdradza cechy naszego charakteru.  Według stylisty i autora książki Color Your Style Davida Zyla: „Nawet jeśli twoja szafa jest wypełniona ubraniami o różnych kolorach i odcieniach, zawsze jest