Byk horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Byk

20.03 - 26.03 2023

Byk horoskop tygodniowy

Byk horoskop na ten tydzień

To będzie ciekawy tydzień. W Twoim życiu wydarzy się wiele sytuacji, które Cię ucieszą i mile zaskoczą. Zwłaszcza w domu czeka Cię niespodzianka.

Znajomi będą chcieli Cię odwiedzić. Spędzisz czas miło i wesoło. Będziesz osobą mile widzianą w towarzystwie i możesz dostać zaproszenie na ciekawą imprezę lub duże przyjęcie.

W pracy poznasz ludzi, którzy pomogą Ci w karierze lub szybszym i lepszym wykonaniu trudnych zadań. Spotkasz się z wyrazami życzliwości, co poprawi Ci humor, ale też pozwoli inaczej spojrzeć na otaczających Cię ludzi. Zauważysz, że nie wszyscy są tacy, jak myślałeś.

Byk horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 24 marca 2023 (piątek)

Byk horoskop na przyszły tydzień

Miłość

Byk horoskop tygodniowy Byk - miłosny horoskop tygodniowy

W partnerze zobaczysz cechy, których do tej pory nie zauważałeś lub lekceważyłeś. W tym tygodniu wzmocnią się Wasze więzi i poczucie wspólnoty. Przyczynią się do tego m.

in. rodzinne wydarzenia. Trzeba będzie zwrócić większą uwagę na teściów lub rodziców, być może poświęcić im więcej czasu.

Single będą miały okazję poznać kogoś interesującego.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 90%

milosc dla Byk

Finanse

Byk - finansowy horoskop tygodniowy

Osoby pracujące w branży finansowej będą miały wyjątkowo dużo pracy, co przełoży się w przyszłości na Wasze dochody. Warto więc poświęcić się teraz pracy. Osoby szukające pracy będą miały do wyboru kilka ofert. Warto na coś się zdecydować i podjąć wyzwanie.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na ten tydzień : 11, 13, 24, 29, 37, 50

Horoskop tygodniowy

Byk horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w obecnym tygodniu : od 20.03 do 26.03 2023

zdrowie dla Byk praca dla Byk szczęście dla Byk praca dla Byk
zdrowie: 20%, praca: 90%, miłość: 60%, szczęście: 80%, nastrój: 20%

Tarot tygodniowy - Byk

Twoja karta tarota na ten tydzień :

Osiem Kielichów

kliknij w nazwę karty aby poznać szczegóły Byk

Porzucenie · Unikanie · Zmiany w stylu życia · Wyjście · Rozwój osobisty

Osiem Kielichów często oznacza, że zdecydujesz się opuścić sytuację, która jest dla ciebie nużąca. Czy to związek, czy pracę, czy sąsiedztwo. Być może wiąże się to z pewnym smutkiem, ale generalnie ten rozdział będzie dla ciebie z wielką korzyścią.

ogólne znaczenie karty, praca, miłość, finanse, zdrowie, teraźniejszość, przyszłość, interpretacja tak/nie - zobacz szczegółowy opis karty : Osiem KielichówCytat tygodnia:
Kobieta zawsze z przyjemnością myśli o obnażaniu się. Marzy, żeby w ten sposób odzyskać naturalne piękno pantery i wolność dzikiego zwierzęcia. Idąc za pradawnym instynktem tęskni za powrotem do lasu, gdzie żyje bratnie stado. Hagiwara Sakutaro


Ciekawostka tygodnia
Chrześcijańska rozgłośnia radiowa w Berlinie zachęca swoje słuchaczki do zajścia w ciążę. Prowadzona przez Radio Paradiso kampania "1000 Dzieci dla Berlina" zachęca słuchaczy do miłosnych uniesień poprzez granie nastrojowej muzyki w wykonaniu m.in. Phila Collinsa, Eltona Johna.


Dowcip tygodnia :
-Dlaczego blondynka zmienia swojemu dziecku pampersa raz na miesiąc? -Bo na opakowaniu jest napisane: "Do 20 kg".Video na ten tydzień :
byk horoskop tygodniowy
Byk – horoskop tygodniowy
2.3/5 - (6)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Udekoruj dom zgodnie z wolą gwiazd. Sprawdź jakie dodatki i bibeloty pasują do Twojego znaku zodiaku
W horoskopie znajdziesz wskazówki, dotyczące praktycznie każdej sfery życia.  Jeśli regularnie sprawdzasz, co szykują dla Ciebie gwiazdy, wiesz już pewnie, jak się ubierać, z kim spotykać, a nawet jak się umalować, zgodnie z wolą gwiazd. Nawet jeśli nie wierzysz w gwiezdne przepowiedn


Wybierz skrzydła i dowiedz się, który z opiekuńczych aniołów nad Tobą czuwa
Każda mitologia ma swoje opiekuńcze bóstwa.  Egipcjanie mieli swoją Bastet, która strzegła domowego ogniska, dbała o to, by bliskie osoby kochały się i były ze sobą szczęśliwe. W mitologii nordyckiej rolę strażniczki domu i rodziny pełniła Frigg. Słowianie mieli zaś swoją Dolę.

Co ludzie mówią na Twój temat. Zerknij w gwiazdy i dowiedz się, jakie są najpopularniejsze plotki na Twój temat
Ludzie plotkują. Plotkujemy od zarania dziejów. Każdemu się to czasem zdarza. Jako ludzie jesteśmy zafascynowani życiem innych i uwielbiamy o nim rozmawiać. Szczególnie chętnie wytykamy im błędy, ponieważ na pewien głupi sposób czujemy się wtedy lepsi od nich. Choć zwykle plotki są