Byk horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Byk

27.05 - 02.06 2024

Byk horoskop tygodniowy

Byk horoskop na ten tydzień

Skupisz się na życiu rodzinnym. Będziesz wyjątkowo wyrozumiały i opanowany. Taki nastrój sprzyjać będzie opiece nad dziećmi, zajmowaniu się zwierzętami, czy osobami chorymi – w rodzinie lub u znajomych.

Być może ktoś poprosi Cię o pomoc w opiece. Poradzisz sobie nawet w trudnych przypadkach, choć nie wszystko przyjdzie Ci łatwo. Ostatecznie będziesz jednak z siebie dumny i usatysfakcjonowany.

W pracy nie będziesz się wyróżniał, postawisz raczej na spokój i zajmowanie się wyłącznie swoimi obowiązkami, bez wychylania się.

Byk horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 26 maja 2024 (niedziela)

Byk horoskop na przyszły tydzień

Miłość

Byk horoskop tygodniowy Byk - miłosny horoskop tygodniowy

W życiu domowym oraz w relacji z partnerem zapanuje harmonia. To Ty będziesz obiektem pożądania i zdobywania, Ty możesz też wychodzić z inicjatywą. Masz teraz szansę zrealizowania swoich planów.

Osoby samotne będą odważnie nawiązywać nowe znajomości. Odrzucenie będzie jednak bardzo bolesne.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 80%

milosc dla Byk

Finanse

Byk - finansowy horoskop tygodniowy

Wydawaj pieniądze rozsądnie, a drobne przyjemności powinny być rzeczywiście drobne. Nie bądź rozrzutny, bo niedługo nadejdzie taki dzień, gdy będziesz żałował swoich zakupów i inwestycji.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na ten tydzień : 1, 29, 37, 38, 47, 48

Horoskop tygodniowy

Byk horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w obecnym tygodniu : od 27.05 do 02.06 2024

zdrowie dla Byk praca dla Byk szczęście dla Byk praca dla Byk
zdrowie: 70%, praca: 50%, miłość: 10%, szczęście: 30%, nastrój: 80%

Tarot tygodniowy - Byk

Twoja karta tarota na ten tydzień :

As Denarów

kliknij w nazwę karty aby poznać szczegóły Byk

Stabilność emocjonalna · Korzyści finansowe · Szczęście · Uznanie · Sukces

As Denarów prawdopodobnie sprawi, że będziesz cieszyć się nowym początkiem na kilku poziomach i jest to bardzo pozytywny nowy początek. Twoje zdrowie i witalność prawdopodobnie będą w szczytowym momencie. Wygląd tej karty jest zwykle oznaką zwrotu na lepsze pod względem fortuny i bogactwa, ale czasami może nawet wskazywać na prezenty pieniężne lub spadki z nieoczekiwanych źródeł (ale z pewnością nie oznacza, że ktoś musi umrzeć, byś otrzymał to dziedzictwo).

ogólne znaczenie karty, praca, miłość, finanse, zdrowie, teraźniejszość, przyszłość, interpretacja tak/nie - zobacz szczegółowy opis karty : As DenarówCytat tygodnia:
Nulla terra melior est quam patria - nie masz ziemi lepszej nad ojczyznę.


Ciekawostka tygodnia
32-letni Kevin Shelton wszedł do centrum handlowego na Florydzie i rozdał 7 tys. dolarów w jednodolarowych banknotach. Mężczyzna mówi, że chciał sprawić, żeby ludzie byli szczęśliwsi. Rozdanie całej sumy w centrum Plaza w Tampie zajęło mu tylko dwie godziny.


Dowcip tygodnia :
Przychodzi pijany mąż do domu. Oczywiście ucieszyło to bardzo żonę, która wściekła jak cholera pyta: - Będziesz więcej pił? Mąż siedzi cicho, wiec żona powtarza: - Będziesz więcej pił?! Mąż nadal nic nie mówi. - Odpowiedziałbyś w końcu, czy będziesz więcej pił ? Na co mąż z wysiłkiem: - Nnnnoo doobraa, naaaleej...Video na ten tydzień :
byk horoskop tygodniowy
Byk – horoskop tygodniowy
2.3/5 - (11)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Każdy znak zodiaku ma swoją legendę. Te historie fascynują i pozwalają odkryć największe tajemnice poszczególnych symboli
Horoskopy są wszędzie.  Znajdziemy je w gazetach, na platformach i forach internetowych, a nawet w nieco już zapomnianej telegazecie. Z gwiazd ludzie wyczytują już wszystko. Można z nich czerpać inspiracje i wiadomości o przeróżnych sferach naszego życia. Jedni czytają gwiezdne przepo


Jakim typem matki jesteś lub będziesz w przyszłości? – podpowiadają gwiazdy
Dla każdej kobiety ważniejsza jest inna życiowa rola.  Nie jesteśmy ograniczone jednie do żon i matek. Mamy przymioty, które predysponują nas do różnych funkcji. Różnie też sprawdzamy się w każdym z życiowych „zawodów”. Nie każda z rodzicielek lub przyszłych mam musi

Jak zachowuje się Rak, gdy traci głowę? Po czym poznać, że Panna ma motyle w brzuchu? – te gesty zdradzają zakochanych, nie przegap ich!
Pociąg, czy też przyciąganie do kogoś, kto w naszym mniemaniu jest atrakcyjny, to coś zupełnie naturalnego. Nawet kiedy jesteśmy w związku, nie potrafimy być ślepi na wdzięki atrakcyjnych przedstawicieli interesującej nas płci. Odczuwamy je bezwiednie. Nie jest to czysto fizyczna siła,