Panna horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Panna

11.12 - 17.12 2023

Panna horoskop tygodniowy

Panna horoskop na ten tydzień

Będziesz nastawiony do ludzi przyjaźnie. Takie podejście umożliwi Ci załatwienie wielu spraw. W domu będzie panował spokój, w pracy będzie dużo obowiązków.

Weekend zapowiada się atrakcyjnie, w towarzystwie wielu osób. Będziesz robić plany na najbliższe miesiące za namową kogoś, z kim odbędziesz spotkanie lub długą rozmowę. Postaraj się, by Twój plan był realny, od razu zabierz się za jego realizację.

Może on dotyczyć Twojego życia rodzinnego lub spraw zawodowych. Weź pod uwagę zdanie bliskich. Sprawy urzędowe, sądowe, a także wszelkie ugody w tym tygodniu mają szanse na pozytywne zakończenie.

Panna horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 11 grudnia 2023 (poniedziałek)

Panna horoskop na przyszły tydzień

Miłość

Panna horoskop tygodniowy Panna - miłosny horoskop tygodniowy

W miłości będziesz szukać spokoju, zrozumienia, ale też odskoczni od codzienności. Będziesz marzyć o romantycznej podróży, odnowieniu przysięgi małżeńskiej, uroczystym obchodzeniu rocznicy ślubu lub rocznicy pierwszej randki. Wszystkie te uroczystości warto w tym tygodniu zaplanować, nawet jeśli ich data jest odległa.

Jeśli jesteś w nowym związku zaczniesz myśleć poważnie o partnerze.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 90%

milosc dla Panna

Finanse

Panna - finansowy horoskop tygodniowy

W tym tygodniu obudzi się w Tobie chęć inwestowania. To dobry czas na zakup akcji, złota, a także gruntów. Osoby, które uzbierały nieco oszczędności, zechcą je wydać w pożyteczny sposób. Warto jednak zostawić na później nieco funduszy na koncie.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na ten tydzień : 24, 26, 38, 47, 49, 50

Horoskop tygodniowy

Panna horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w obecnym tygodniu : od 11.12 do 17.12 2023

zdrowie dla Panna praca dla Panna szczęście dla Panna praca dla Panna
zdrowie: 70%, praca: 10%, miłość: 80%, szczęście: 90%, nastrój: 80%

Tarot tygodniowy - Panna

Twoja karta tarota na ten tydzień :

Osiem Denarów

kliknij w nazwę karty aby poznać szczegóły Panna

Nauka · Kariera · Rzemiosło · Nowe umiejętności · Roztropność

Osiem Denarów może oznaczać okres bardzo ciężkiej pracy. Nie musi to być coś negatywnego, ale musisz być na to przygotowany. Zastanów się, nad czym pracujesz. Może to być praca osobista lub zawodowa. Przygotuj się, by poprosić o pomoc jeśli jej potrzebujesz.

ogólne znaczenie karty, praca, miłość, finanse, zdrowie, teraźniejszość, przyszłość, interpretacja tak/nie - zobacz szczegółowy opis karty : Osiem DenarówCytat tygodnia:
Do podróży przygotuj się tak, jakbym przygotowywała się na śmierć. Jeśli nie wrócę, zostawię przynajmniej wszystko w najmniejszym porządku. Katherine Mansfield (1888-1923), pisarka angielska


Ciekawostka tygodnia
Mieszkającemu na Florydzie Israelowi Haimowuitzi w wieku 100 lat odnowiono prawo jazdy na kolejne sześć lat.


Dowcip tygodnia :
-Dlaczego Małysz po swoim ślubie pojechał z żoną na skocznie? -Bo musiał ją przenieść przez próg.Video na ten tydzień :
horoskop tygodniowy panna
Panna – horoskop tygodniowy
4.7/5 - (6)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Zodiak podpowiada, jaki cytat powinien zostać Twym mottem. Weź sobie do serca te mądre słowa i zacznij żyć zgodnie z nimi
Gwiazdy znają nas lepiej niż niejeden kolega.  Żyjemy w czasach, w których przyjaźnie są kruche, a znajomości łatwiej jest nawiązać niż pielęgnować. Relacje międzyludzkie stały się bardzo delikatne, choć mamy setki znajomych, na palcach jednej ręki możemy policzyć tych, których


Fakty i mity o każdym znaku zodiaku. Niektóre jeszcze do niedawna uznawaliśmy za pewnik
Horoskopy wiele nam mówią o naturze każdego ze znaków zodiaku.  Dzięki nim dowiadujemy się sporo o własnych pobudkach, słabych i mocnych stronach. Niektóre z tych informacji traktujemy jako ciekawostki. Inne jednak bierzemy za pewnik. Pozwalają nam one dokonać prostej klasyfikacji. Dookr

Karty tarota zdradzają Twą przyszłość. Poznaj ją już teraz, odkrywając jedną z nich
Prawdy o tym, co dzieje się w naszym życiu oraz co już wkrótce się w nim wydarzy, z reguły szukamy w gwiazdach. To one podpowiadają nam, czego możemy się spodziewać i na co powinniśmy być przygotowani. Jest jednak jeszcze jedno źródło, do którego można zajrzeć zamiast do horoskopu.