Panna horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Panna

23.01 - 29.01 2023

Panna horoskop tygodniowy

Panna horoskop na ten tydzień

Zatęsknisz za zabawą i odpoczynkiem. Nadmiar obowiązków nie pozwoli Ci na dłuższy relaks czy nudę. Doprowadzi to frustracji i złość.

Dobrze zaplanuj wszystkie zajęcia i znajdź choć chwilę tylko dla siebie. W przeciwnym razie pojawią się problemy ze zdrowiem. Weekend spędź poza domem.

Panna horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 28 stycznia 2023 (sobota)

Panna horoskop na przyszły tydzień

Miłość

Panna horoskop tygodniowy Panna - miłosny horoskop tygodniowy

W tym tygodniu zadbaj o relacje z najbliższymi. Wspólny spacer, obiad lub po prostu rozmowa korzystnie wpłyną na wasz związek. Single zajęci pracą, nie dostrzegą osób zainteresowanych nimi, które będą tuż obok.

Mniej pracowici mogą przypadkiem spotkać kogoś interesującego.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 100%

milosc dla Panna

Finanse

Panna - finansowy horoskop tygodniowy

Masz szansę na przypływ większej gotówki, ale uważaj, żeby nie brać na siebie zbyt dużo obowiązków, bo wynikną z tego tylko kłopoty. Inwestuj mądrze.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na ten tydzień : 1, 14, 22, 35, 36, 44

Horoskop tygodniowy

Panna horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w obecnym tygodniu : od 23.01 do 29.01 2023

zdrowie dla Panna praca dla Panna szczęście dla Panna praca dla Panna
zdrowie: 90%, praca: 60%, miłość: 80%, szczęście: 100%, nastrój: 70%

Tarot tygodniowy - Panna

Twoja karta tarota na ten tydzień :

Królowa Pucharów

kliknij w nazwę karty aby poznać szczegóły Panna

Intuicja · Starsza, wrażliwa kobieta · Małżonka · Cnotliwość · Mądrość

Królowa Pucharów jest jednym z najbardziej kochających archetypów w talii tarota. Wskazuje na współczucie, miłość i troskę o siebie i bliźnich. Często wskazuje na faktyczną osobę, kobietę, w twoim życiu.

ogólne znaczenie karty, praca, miłość, finanse, zdrowie, teraźniejszość, przyszłość, interpretacja tak/nie - zobacz szczegółowy opis karty : Królowa PucharówCytat tygodnia:
Nas jak gdyby nauczono się całować w niebie i jako dzieci zesłano na ziemię w tym samym czasie, byśmy mogli na sobie wypróbować tę umiejętność. Borys Pasternak


Ciekawostka tygodnia
W Rumunii złodziej, który włamał się do piekarni, został schwytany z powodu łakomstwa. Po opróżnieniu kasy rabuś zjadł 42 ciastka. Pracownicy piekarni, którzy znaleźli go leżącego na ziemi i cierpiącego z powodu ostrej niestrawności, natychmiast wezwali policję.


Dowcip tygodnia :
Nauczycielka wpisuje do dziennika nowego ucznia: - Jak się nazywasz? - Jaś... - Dobrze, a nazwisko? - Kiedy ja się wstydzę, bo mam brzydkie nazwisko. - Wszystko jedno, ale muszę je tu wpisać. Jasio waha się i po chwili wyszeptuje: - To jest takie brzydkie coś, co pani codziennie trzyma w dłoni... Nauczycielka patrzy zdziwiona na Jasia. - Czy to jest ch**? - Nie, Kreda.Video na ten tydzień :
horoskop tygodniowy panna
Panna – horoskop tygodniowy
4.7/5 - (6)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Jaki związek tworzysz z partnerem i w czym tkwi Wasza wyjątkowość – podpowiada sposób, w jaki trzymacie się za ręce
Ręce pozwalają nam komunikować się z otoczeniem bez słów.  Służ nam nie tylko do posługiwania się przeróżnymi przedmiotami i urządzeniami, ale również do przekazywania uczuć i emocji. Jak dowodzą naukowcy, kiedy para, która darzy się wzajemnym uczuciem, chwyta się za ręce, w ic


Oto dwa najbardziej inteligentne znaki zodiaku. Urodzeni pod tymi gwiazdami, mogą uznać się za szczęśliwców
Każdy znak zodiaku ma swoje pozytywne cechy. Barany są urodzonymi liderami, Koziorożcom można pozazdrościć zdecydowania i konsekwentnego dążenia do celu, Byki są praktyczne i wiarygodne, a Ryby bezinteresowne i zawsze chętne do pomocy. Gwiazdy każdego z nas obdarzyły pozytywnymi cechami.

Wybierz maskę i dowiedz się, jaki sekret ukrywa przed Tobą ktoś bliski. Test jest skuteczny w 83 procentach
Każdy z nas ukrywa coś przed innymi.  Skrywamy się za maskami, nie pokazujemy się innym w całości przede wszystkim dlatego, że obawiamy się, co mogliby zobaczyć. Jesteśmy przy tym dociekliwi i choć sami nie zdradzamy wszystkiego, o innych chcielibyśmy wiedzieć, jak najwięcej. Zaspokoi