Horoskop 2019

Panna horoskop tygodniowy

Horoskop od 19.08 do 25.08 2019

horoskop tygodniowy panna
Panna horoskop na ten tydzień : Przestań wreszcie rozpamiętywać przeszłość i zatracać się we wspomnieniach. Życie toczy się dalej i Ty tego nie zmienisz. Przyszło pora, aby raz na zawsze odciąć się od tego, co było i spróbować zacząć żyć na nowo. To świetna pora na zawiązywanie nowych znajomości, które mogą przerodzić się w miłość. Ale uważaj, zakochanie bardzo łatwo pomylić z zauroczeniem, dlatego miej się na baczności. Strzeż się przed niebezpiecznymi związkami, które mogą przysporzyć Ci sporo trosk.

Zobacz horoskop Panna na dziś 20 sierpień 2019 (wtorek)

Szczęśliwe liczby na ten tydzień : 9, 13, 32, 33, 34, 42

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w obecnym tygodniu : od 19.08 do 25.08 2019

zdrowie dla panna praca dla panna milosc dla panna szczęście dla panna praca dla panna
zdrowie: 50%, praca: 80%, miłość: 90%, szczęście: 50%, nastrój: 30%

Zobacz horoskop na przyszły tydzień


Cytat tygodnia:
Kto przestaje być przyjacielem, nigdy nim nie był. przysł greckie


Ciekawostka tygodnia
Na drodze niedaleko Birmingham w Anglii powstał ponad 24-kilometrowy korek, kiedy z ciężarówki wysypały się na jezdnię... 2 tony martwych kurczaków.


Dowcip tygodnia :
Leży Jasio na asfalcie i strasznie przeklina, podchodzi do niego jakiś facet i mówi: - Synku, jesteś za mały żeby tak strasznie przeklinać. - Wszyscy mówią mi, że jestem za duży aby płakać, a pan mi mówi, że jestem za mały aby tak przeklinać. To co do ku**y nędzy mam robić kiedy sobie rozwalę kolano?Video na ten tydzień : 15 zdjęć którym się musisz przyglądnąć aby zrozumieć.

Napisz komentarz4 sygnały, że znalazłeś bratnią duszę. Nie pozwól, by Ci umknęły!
„Powiedzieć, że ktoś czeka całe życie na bratnią duszę, jest paradoksem” – Criss Jami.  Amerykański poeta Criss Jami uważał, że bratnie dusze muszą wspólnie pracować na swą niezwykłą więź, którą doskonalą przez całe życie. Myśliciel twierdził, że w istoWybierz pióro i sprawdź, który z pięciu typów osobowości posiadasz. Ten test sprawdza się w 87 proc.
Przez lata powstały liczne klasyfikacje i podziały na różne typy osobowości.  Są ich setki, a wszystkie one biorą pod uwagę inne parametry i cechy osobowości. Psychologowie również postanowili podzielić jakoś ludzi i ich typy charakterów. W tym celu na podstawie teorii kształtów i k

Oto dwa najbardziej inteligentne znaki zodiaku. Urodzeni pod tymi gwiazdami, mogą uznać się za szczęśliwców
Każdy znak zodiaku ma swoje pozytywne cechy. Barany są urodzonymi liderami, Koziorożcom można pozazdrościć zdecydowania i konsekwentnego dążenia do celu, Byki są praktyczne i wiarygodne, a Ryby bezinteresowne i zawsze chętne do pomocy. Gwiazdy każdego z nas obdarzyły pozytywnymi cechami.