Waga horoskop na przyszły tydzień

Horoskop na przyszły tydzieńWaga

17.12 - 23.12 2023

Waga horoskop przyszły tydzień

Waga horoskop na przyszły tydzień

Musisz nieco zwolnić tempo i zastanowić się nad stylem życia. Twój organizm domagać się będzie poświęcenia mu większej uwagi. Odpocznij, zrób badania, porozmawiaj z lekarzem, wybierz odpowiednią dietę, zacznij uprawiać sport.

Zrób coś co poprawi Twoje samopoczucie i kondycję. Nie działaj jednak na własną rękę, poradź się specjalisty. Warto też poddać się badaniom kontrolnym, zwłaszcza jeśli przechodziłeś ostatnio jakąś chorobę lub miałeś uraz.

Waga horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 11 grudnia 2023 (poniedziałek)

Waga horoskop na obecny tydzień

Miłość

Waga horoskop tygodniowy Waga - miłosny horoskop tygodniowy

W związkach pojawi się podejrzliwość i zazdrość. Jakieś zdarzenie zburzy Wasz spokój i codzienne rytuały. Nie snuj podejrzeń, po prostu porozmawiaj z partnerem.

Może warto poświęcić mu więcej uwagi i czasu? Single zaczną dostrzegać osoby, które są do nich podobne. Czy to dobry patent na związek? To zależy od Waszych cech, dwóch choleryków raczej ze sobą długo nie wytrzyma….

Twój tygodniowy barometr miłosny : 40%

milosc dla Waga

Finanse

Waga - finansowy horoskop tygodniowy

W pracy szykują się zmiany. Musisz wykazać się, by były one dla Ciebie korzystne. Poszukujący pracy zauważą interesujące oferty. Jeśli postaracie się dobrze zaprezentować, macie szanse na ciekawą pracę.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na następny tydzień : 16, 17, 29, 37, 38, 40

Horoskop tygodniowy

Waga horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w następnym tygodniu : od 17.12 do 23.12 2023

zdrowie dla Waga praca dla Waga szczęście dla Waga praca dla Waga
zdrowie: 60%, praca: 80%, miłość: 40%, szczęście: 80%, nastrój: 20%

Tarot

Waga Karta tarota na przyszły tydzień

Cytat tygodnia:
Acheronta movebo - poruszę Acheront (piekło). Wergiliusz


Ciekawostka tygodnia
Transseksualiści indyjscy rozebrali się publicznie w pociągu jadącym z Kalkuty do New Delhi w ramach protestu przeciwko nowym przepisom, według których nie mogą podróżować w wagonach przeznaczonych dla kobiet.


Dowcip tygodnia :
Przychodzi baba do lekarza i mówi: -Panie doktorze, mam gwiżdżące piersi! Lekarz na to: -Proszę się rozebrać. Baba ściśgnęła stanik, a piersi gwiznęły o podłogę...Video na ten tydzień :
waga horoskop na przyszły tydzień
Waga – horoskop na przyszły tydzień
3/5 - (2)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


8 tybetańskich symboli szczęścia – który z nich podoba Ci się najbardziej?
Symbole szczęścia istniały w mitologii hinduskiej od czasów starożytnych.  Od zarania dziejów było ich 8, symbolizowały nauki Buddy, a ich zadaniem było przyciąganie dobrych wibracji do naszego życia. Wierzono w ich zbawienny wpływ, dlatego umieszczano je właściwie wszędzie: zdobiły


Wybierz różę i sprawdź, czy więcej w Tobie pewnego siebie rebelianta, czy też konserwatywnego miłośnika tradycji
Każdemu z nas wydaje się, że jest niezwykły i wyjątkowy. Niestety, nawet nie zdajemy sobie sprawy, jak bardzo się co do tego mylimy. Być może nasz wygląd jest niepowtarzalny i nawet bliźniacy nie są identyczni. Z charakterem sprawa ma się jednak zupełnie inaczej. Nie bez powodu w końcu

W ilu procentach jesteś dobrym człowiekiem? Posłuchaj, co na to Twoja podświadomość
W podświadomości rodzi się szereg pytań na temat tego, jakie jest nasze życie. Najważniejsze jednak dotyczą tego, jacy jesteśmy, czy mamy dobry charakter? Jak zachowalibyśmy się w danej sytuacji? Czy życie zweryfikowałoby nasze myślenie o sobie. Czy pokazałoby, że nasze wartości są