Waga horoskop na przyszły tydzień

Horoskop na przyszły tydzieńWaga

26.03 - 01.04 2023

Waga horoskop przyszły tydzień

Waga horoskop na przyszły tydzień

W tym tygodniu najważniejsze będzie Twoje zdrowie. Jeśli coś Cię nie martwi koniecznie idź do lekarza. Poświęć więcej czasu dla siebie, zadbaj o dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne.

Znajdź chwilę, by każdego dnia zadbać o siebie, bez pośpiechu. Nawet jeśli Twoja najbliższa rodzina będzie mówić, że przesadzasz, nie przejmuj się tylko przekonaj ich, że zdrowie jest najważniejsze. W tym tygodniu warto skorzystać z wiedzy specjalistów.

Waga horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 22 marca 2023 (środa)

Waga horoskop na obecny tydzień

Miłość

Waga horoskop tygodniowy Waga - miłosny horoskop tygodniowy

W nowych związkach mogą pojawić się niewielkie kłopoty. Może nawet Ty lub twój partner pomyślicie o rozstaniu. Nie warto szybko podejmować decyzji.

Dajcie sobie jeszcze jedną szansę! W starszych związkach zaczniesz dostrzegać wady partnera, których wcześniej nie widziałeś lub które Ci nie przeszkadzały, a teraz są dla Ciebie bardzo irytujące. Może warto o tym porozmawiać?.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 60%

milosc dla Waga

Finanse

Waga - finansowy horoskop tygodniowy

Bardzo zaangażuje Was jakaś sprawa finansowa, wciągniecie się w interesy, np. swojego partnera, całkiem przez przypadek. Odkryjecie w sobie hazardzistę. Nie trać jednak zdrowego rozsądku i nie ryzykuj.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na następny tydzień : 8, 14, 24, 35, 39, 42

Horoskop tygodniowy

Waga horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w następnym tygodniu : od 26.03 do 01.04 2023

zdrowie dla Waga praca dla Waga szczęście dla Waga praca dla Waga
zdrowie: 10%, praca: 100%, miłość: 30%, szczęście: 20%, nastrój: 50%

Tarot

Waga Karta tarota na przyszły tydzień

Cytat tygodnia:
Ociec, prać? - Prać! Henryk Sienkiewicz (1846 - 1916)


Ciekawostka tygodnia
Zamożny 4-latek pozna atrakcyjną i dyspozycyjną dziewczynę, ale nie z agencji towarzyskiej - ogłoszenie takiej treści wydrukowała jedna z gazet. Pewnie zamożny chłopak ma poważne zamiary, a ty jak na złość, wszystkie damy w przedszkolu są już zajęte.


Dowcip tygodnia :
- Mamo a tata mnie zbił dwa razy - A czemu aż dwa? - Bo raz jak mu pokazałem świadectwo, a drugi jak zobaczył że to jego...Video na ten tydzień :
waga horoskop na przyszły tydzień
Waga – horoskop na przyszły tydzień
5/5 - (1)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


3 stadia duchowego rozwoju. Dlaczego większość z nas zatrzymuje się na 1?
Rozwój duchowy to proces, w którym nasze dusze wzrastają, stają się dojrzałe i piękne.  Niestety na swojej drodze spotykamy wiele barier i przeciwności, które nie pozwalają nam się rozwijać i dojrzewać. Krępują nas zasady narzucone przez społeczeństwo, a czasem i to, co „ludz


Liczby mówią więcej od słów. Trzeba tylko znać ich język. Sprawdź, co znaczą poszczególne trójki liczb i poznaj ich przesłanie
Występowanie potrójnych cyfr, takich jak 111 lub 222 może być przypadkowe.  Kiedy jednak widzimy je kilka razy dziennie, powinniśmy się zastanowić, dlaczego tak się dzieje. Liczby są dwuwymiarową geometrią, a geometria to język Wszechświata. Świadomość jest częścią tej Uniwersa

4 znaki zodiaku, które zawsze mają rację. Jeśli urodziłeś się pod jednym z nich, masz nad czym myśleć
Pewność siebie i silny charakter – tego zwykle zazdrościmy innym osobom.  Cechy te podkręcone do maksimum wcale nie są jednak zdrowe, przeciwnie, robią z ludzi nieugiętych donkiszotów, którzy idą z mieczami na wiatraki. Czynią nas okrutnie zatwardziałymi w swych poglądach, niezdo