Horoskop 2019

Waga horoskop na przyszły tydzień

Horoskop od 28.04 do 04.05 2019

horoskop na przyszły tydzień waga
Horoskop na przyszły tydzień : Przygotuj się, że przez najbliższe dni zaczną dokuczać Ci różne dolegliwości. A to nie odbije się pozytywnym echem na Twoim samopoczuciu. Staniesz się marudny i zrzędliwy. Ale zamiast użalać się nad sobą, wybierz się do lekarza, który ustali przyczynę Twoich bolączek. Możesz liczyć na sukces zawodowy w pracy – ostatnie, dość ciężkie dni w końcu zaowocowały. W sprawach sercowych stabilizacja. Wszystko będzie w porządku, ale jakichkolwiek uniesień raczej się nie spodziewaj.

Zobacz horoskop Waga na dziś 24 kwiecień 2019 (środa)

Waga - szczęśliwe liczby na przyszły tydzień : 2, 17, 18, 38, 42, 48

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w następnym tygodniu od 28.04 do 04.05 2019

zdrowie dla waga praca dla waga milosc dla waga szczęście dla waga praca dla waga
zdrowie: 90%, praca: 50%, miłość: 50%, szczęście: 20%, nastrój: 10%

Zobacz horoskop na obecny tydzień


Cytat:
Bóg nie rezygnuje ze swych dzieci, nawet takich, które stoją do Niego plecami. kard. Stefan Wyszyński


Ciekawostka:
Pewna Kanadyjka schwytała 39 tysięcy koników polnych, aby zdobyć bilety na koncert Eltona Johna. 26-letnia Brandy Elliott wygrała konkurs chwytania pasikoników zorganizowany przez lokalną stację radiową, zbierając owady przez cały weekend na łąkach Saskatchewan. Pani Elliott wyprzedziła swojego największego rywala o 6 tysięcy koników!


Dowcip:
W Rosji stara biedaczka smaruje sobie kanapke gównem, podchodzi Rusek "Oj bida bida u pani " a babcia "bida bida" dał jej 50$, podchodzi Niemiec "bida bida u pani " a babcia "bida bida" i dał jej 100$, podchodzi Polak "bida bida u pani " a babcia "bida bida" a Polak na to "TO CZEMU TAK GRUBO SMARUJESZVideo : Dzieci i koty = uśmiechJak zachowuje się Rak, gdy traci głowę? Po czym poznać, że Panna ma motyle w brzuchu? – te gesty zdradzają zakochanych, nie przegap ich!
Pociąg, czy też przyciąganie do kogoś, kto w naszym mniemaniu jest atrakcyjny, to coś zupełnie naturalnego. Nawet kiedy jesteśmy w związku, nie potrafimy być ślepi na wdzięki atrakcyjnych przedstawicieli interesującej nas płci. Odczuwamy je bezwiednie. Nie jest to czysto fizyczna siła,Ten tajemniczy obrazek kryje w sobie, więcej niż myślisz. Przyjrzyj się mu, a zdradzi sekretny sposób, w który mówisz „kocham”
Słowa nie wyrażą ani połowy tego, co czujemy, czy myślimy.  Mamy w sobie znacznie więcej uczuć, przeczuć i emocji, niż jesteśmy w stanie wypowiedzieć. Kłębiące się w nas odczucia stanowią niezwykłą mieszankę, którą nawet nam samym trudno jest zdefiniować. Miłość też wy

Z kim gwiazdy łączą zodiakalne Byki? Spójrz i przekonaj się z kim według nich będzie Ci najlepiej
Komfort życia i wygoda to wartości bardzo ważne dla Byków.  Osoby spod tego znaku są pracowite i racjonalne. Decyzje podejmują niespiesznie, jednak jeśli już dokonają jakiegoś wyboru, trwają w nim, nawet jeśli wiedzą, że nie jest najlepszy. Trudno przekonać je do zmiany zdania. S

Napisz komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.