Waga horoskop na przyszły tydzień

Horoskop na przyszły tydzieńWaga

10.07 - 16.07 2022

Waga horoskop przyszły tydzień

Waga horoskop na przyszły tydzień

Ten tydzień jest dobrym czasem na rozpoczynanie nowych wyzwań, podejmowanie trudnych spraw, rozpoczęcie diety, treningu, rzucenie palenia. Możesz też zrobić coś co sprawia Ci zwykle dużo trudności, jest dla Ciebie niemiłe lub tego po prostu nie lubisz – teraz przyjdzie Ci to łatwiej, a pozbycie się problemu przyniesie Ci dużą ulgę. Jeśli wahasz się, czy podjąć się w pracy nowych zadań, dodatkowego zlecenia, to teraz jest dobry moment na podjęcie decyzji.

Każda decyzja będzie dobra. Rozważ każdą sprawę i nie kieruj się emocjami ani przypuszczeniami. Plotki na Twój temat lub dotyczące Twoich przyjaciół bardzo Cię zabolą.

Waga horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 4 lipiec 2022 (poniedziałek)

Waga horoskop na obecny tydzień

Miłość

Waga horoskop tygodniowy Waga - miłosny horoskop tygodniowy

Poświęć więcej czasu dla partnera. Nuda w towarzystwie bliskiej osoby też jest czasem potrzebna. Korzystajcie z pomocy gwiazd.

Ich układ sprzyja zakochanym, wspomaga uczucie, pogłębia więzi, dodaje uroku osobistego. Osoby samotne zachwycą kogoś podczas imprezy lub spotkania biznesowego. Jak ułoży się dalej ta znajomość, będzie zależeć głównie od Ciebie.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 70%

milosc dla Waga

Finanse

Waga - finansowy horoskop tygodniowy

Możesz planować, ale w tym tygodniu nie wydawaj pieniędzy. Z realizacją planów trochę poczekaj. Szefowie dużych firm będą mieli okazję do podpisania sporego kontraktu. Warto bardzo dokładnie go przeanalizować, zanim go podpiszecie. Tym razem może warto poradzić się prawnika.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na następny tydzień : 7, 8, 11, 23, 26, 38

Horoskop tygodniowy

Waga horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w następnym tygodniu : od 10.07 do 16.07 2022

zdrowie dla Waga praca dla Waga szczęście dla Waga praca dla Waga
zdrowie: 80%, praca: 20%, miłość: 90%, szczęście: 70%, nastrój: 100%

Tarot

Waga Karta tarota na przyszły tydzień

Cytat tygodnia:
Czas jest najlepszym nauczycielem, ale nieczęsto ma dobrych uczniów. Francois Mauriac


Ciekawostka tygodnia
Lot czarterowy z Cardiff w Walii do Chambery we Francji stanął pod znakiem zapytania, kiedy okazało się, że większość pasażerów to mężczyźni. Linie lotnicze obliczają wagę samolotu w oparciu o przeciętną wagę pasażerów obu płci, jednak pewnego dnia w samolocie brytyjskich linii BAE aż 76 osób na 110 stanowili mężczyźni. Aby lot mógł dojść do skutku, obsługa samolotu musiała wypakować sprzęt narciarski pasażerów.


Dowcip tygodnia :
-Czemu Józek nigdy nie przychodzi do domu pijany? -Bo zawsze go przynoszą.Video na ten tydzień :
waga horoskop na przyszły tydzień
Waga – horoskop na przyszły tydzień
Oceń horoskop

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


3 stadia duchowego rozwoju. Dlaczego większość z nas zatrzymuje się na 1?
Rozwój duchowy to proces, w którym nasze dusze wzrastają, stają się dojrzałe i piękne.  Niestety na swojej drodze spotykamy wiele barier i przeciwności, które nie pozwalają nam się rozwijać i dojrzewać. Krępują nas zasady narzucone przez społeczeństwo, a czasem i to, co „ludz


Test psychologiczny. Wybierz dojrzany w pierwszej kolejności kształt i dowiedz się, która Twoja cecha najbardziej irytuje innych
Cały czas dowiadujemy się o sobie czegoś nowego. Kiedy patrzymy w lustro, często jednak widzimy w nim co innego, niż to, co dostrzegają w nas inni. Ludzie lubią etykietować, metkować innych. Sami to robimy. Postrzegamy kogoś przez pryzmat jednego detalu, który jednak wyjątkowo rzuca się

Śniłeś o czymś z tej listy w ubiegłym roku. Zobacz, co Ci to zwiastuje w obecnym
Sny mają niebagatelne znaczenie.  Były interpretowane nawet w czasach biblijnych. To we śnie prorokom i innym w jakiś sposób ważnym ludziom objawiały się anioły i przekazywały boskie słowa. Sny od zawsze miały symboliczne znaczenie. Odnosiły się zarówno do teraźniejszości, jak i tr