Waga horoskop na przyszły tydzień

Horoskop na przyszły tydzieńWaga

04.12 - 10.12 2022

Waga horoskop przyszły tydzień

Waga horoskop na przyszły tydzień

To będzie ciekawy tydzień. W Twoim życiu wydarzy się wiele sytuacji, które Cię ucieszą i mile zaskoczą. Zwłaszcza w domu czeka Cię niespodzianka.

Znajomi będą chcieli Cię odwiedzić. Spędzisz czas miło i wesoło. Będziesz osobą mile widzianą w towarzystwie i możesz dostać zaproszenie na ciekawą imprezę lub duże przyjęcie.

W pracy poznasz ludzi, którzy pomogą Ci w karierze lub szybszym i lepszym wykonaniu trudnych zadań. Spotkasz się z wyrazami życzliwości, co poprawi Ci humor, ale też pozwoli inaczej spojrzeć na otaczających Cię ludzi. Zauważysz, że nie wszyscy są tacy, jak myślałeś.

Waga horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 30 listopada 2022 (środa)

Waga horoskop na obecny tydzień

Miłość

Waga horoskop tygodniowy Waga - miłosny horoskop tygodniowy

W partnerze zobaczysz cechy, których do tej pory nie zauważałeś lub lekceważyłeś. W tym tygodniu wzmocnią się Wasze więzi i poczucie wspólnoty. Przyczynią się do tego m.

in. rodzinne wydarzenia. Trzeba będzie zwrócić większą uwagę na teściów lub rodziców, być może poświęcić im więcej czasu.

Single będą miały okazję poznać kogoś interesującego.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 90%

milosc dla Waga

Finanse

Waga - finansowy horoskop tygodniowy

Osoby pracujące w branży finansowej będą miały wyjątkowo dużo pracy, co przełoży się w przyszłości na Wasze dochody. Warto więc poświęcić się teraz pracy. Osoby szukające pracy będą miały do wyboru kilka ofert. Warto na coś się zdecydować i podjąć wyzwanie.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na następny tydzień : 24, 27, 31, 35, 41, 48

Horoskop tygodniowy

Waga horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w następnym tygodniu : od 04.12 do 10.12 2022

zdrowie dla Waga praca dla Waga szczęście dla Waga praca dla Waga
zdrowie: 80%, praca: 80%, miłość: 50%, szczęście: 20%, nastrój: 10%

Tarot

Waga Karta tarota na przyszły tydzień

Cytat tygodnia:
Początki demokracji wyrosły na wierze, że jeśli ludzie w pewnym sensie są równi, to są równi we wszystkim. Arystoteles


Ciekawostka tygodnia
42-letni Peter Graves z angielskiej miejscowości Royston zrobił żonie sentymentalny prezent - dwa fotele kinowe, na których siedzieli podczas swojej pierwszej randki 20 lat temu.


Dowcip tygodnia :
Przychodzi facet do lekarza. - Co się stało? - pyta lekarz. Na to facet po cichutku: - Panie doktorze to ja, baba, tylko się tak przebrałam!Video na ten tydzień :
waga horoskop na przyszły tydzień
Waga – horoskop na przyszły tydzień
5/5 - (1)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


3 tricki, dzięki którym z łatwością zapanujesz nad swoimi emocjami. Opanuj je i zostań swym własnym guru
Emocje są naturalną częścią naszego życia.  Nie ma ludzi z kamienia, a Ci, którzy na pozór się tacy wydają, tłumią w sobie morze uczuć, które zatapia ich od wewnątrz i utrudnia złapanie oddechu. Odczuwane przez nas emocje mogą być zarówno pozytywne, jak i negatywne. Z tych pierw


5 najbardziej kreatywnych znaków zodiaku. Masz to szczęście być spod jednego z nich?
Zacznijmy od tego, że rodzajów i form kreatywności jest mniej więcej tyle, ile ludzi na ziemi.  Jeśli byłaby taka jedna cecha lub funkcja, której nie powinno się stopniować, to ewidentnie to wyróżnienie należy się kreatywności. W końcu nie wiemy, co tak naprawdę w nas siedzi i na co

Wybierz miotłę i dowiedz się, jakim typem wiedźmy jesteś!
Każda kobieta ma w sobie tajemną moc magiczną.  Niektóre z nas uparcie temu zaprzeczają, chowając miotłę w spiżarni, ale są też takie, którzy nie mają nic przeciwko przechwalaniu się swoimi czarodziejskimi umiejętnościami. Z biegiem czasu uczymy się tego, co w nas piękne, wartośc