Waga horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

28.11 - 04.12 2022

Waga horoskop tygodniowy

Waga horoskop na ten tydzień

Spotkasz osobę, która pomoże Ci w wielu obowiązkach. Może to być ktoś w średnim lub starszym wieku, o ugruntowanej pozycji zawodowej, osoba wpływowa, której zdanie liczy się wśród fachowców. Osoba ta wiele razy przyjdzie Ci z pomocą, co bardzo ułatwi Ci codzienne życie.

W pracy pojawi się nieco zamieszania, nawał obowiązków, zmiany personalne. Raczej nie będą one dotyczyć bezpośrednio Ciebie, ale będziesz je mocno przeżywać. Nie martw się, jeśli zmienią Twoje życie, to tylko na lepsze.

Waga horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 2 grudnia 2022 (piątek)

Waga horoskop na przyszły tydzień

Miłość

Waga horoskop tygodniowy Waga - miłosny horoskop tygodniowy

W relacji z partnerem wszystko pozostaje bez zmian. Każde z Was zajęte będzie sobą. W domu będziecie się mijać a nadmiar zajęć wprowadzi nudę do Twoje relacji z partnerem.

Może warto jednak nieco ocieplić atmosferę? Osoby samotne czują się odrzucone i nieszczęśliwe. To skutek nieudanych zabiegów o upatrzoną osobę. Serce nie sługa, ale nikogo nie można zmusić do miłości.

Odpuście, to nie była osoba Wam pisana.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 60%

milosc dla Waga

Finanse

Waga - finansowy horoskop tygodniowy

W tym tygodniu opłacalne będą inwestycje we wszystko co wiąże się z modą, zwłaszcza ubraniami. Firmy zajmujące się handlem odzieżą lub szyjące ubrania odczują zwiększone zapotrzebowanie na ich produkty i usługi.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na ten tydzień : 7, 16, 23, 31, 34, 42

Horoskop tygodniowy

Waga horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w obecnym tygodniu : od 28.11 do 04.12 2022

zdrowie dla Waga praca dla Waga szczęście dla Waga praca dla Waga
zdrowie: 20%, praca: 60%, miłość: 90%, szczęście: 40%, nastrój: 10%

Tarot tygodniowy - Waga

Twoja karta tarota na ten tydzień :

Sprawiedliwość

kliknij w nazwę karty aby poznać szczegóły Waga

Równowaga · Równość · Uczciwość · Sprawiedliwość · Prawo i kwestie prawne

Sprawiedliwość dotyczy idei karmy i prawa przyczyny i skutki, stwierdzając, że wszystkie wydarzenia i wszyscy ludzie są ze sobą połączeni. Ważne jest, aby pamiętać, że nie wszystko, z czym mamy do czynienia, jest bezpośrednim wynikiem naszych własnych działań lub karmy. Czasem zostaniesz wezwany, by poradzić sobie z rezultatami działań kogoś, na kim ci zależy, a to czasami może być tak trudne i wymagające, jak wtedy, gdy walczyć z czymś, co jest całkowicie twoją sprawą. Nie obwiniaj się niepotrzebnie.

ogólne znaczenie karty, praca, miłość, finanse, zdrowie, teraźniejszość, przyszłość, interpretacja tak/nie - zobacz szczegółowy opis karty : SprawiedliwośćCytat tygodnia:
Ad lucem - do światła.


Ciekawostka tygodnia
Para młodych Niemców wylądował w jeziorze podczas uprawiania seksu w samochodzie. W czasie miłosnych igraszek przez przypadek został zwolniony ręczny hamulec i auto stoczyło się do pobliskiego jeziora Halle.


Dowcip tygodnia :
Sędzia pyta: -Zawód oskarżonego? -Akrobata, Wysoki Sądzie. -WoĽny, proszę pozamykać okna!Video na ten tydzień :
waga horoskop tygodniowy
Waga – horoskop tygodniowy
3/5 - (9)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Co ludzie mówią na Twój temat. Zerknij w gwiazdy i dowiedz się, jakie są najpopularniejsze plotki na Twój temat
Ludzie plotkują. Plotkujemy od zarania dziejów. Każdemu się to czasem zdarza. Jako ludzie jesteśmy zafascynowani życiem innych i uwielbiamy o nim rozmawiać. Szczególnie chętnie wytykamy im błędy, ponieważ na pewien głupi sposób czujemy się wtedy lepsi od nich. Choć zwykle plotki są


Test psychologiczny. Wybierz dojrzany w pierwszej kolejności kształt i dowiedz się, która Twoja cecha najbardziej irytuje innych
Cały czas dowiadujemy się o sobie czegoś nowego. Kiedy patrzymy w lustro, często jednak widzimy w nim co innego, niż to, co dostrzegają w nas inni. Ludzie lubią etykietować, metkować innych. Sami to robimy. Postrzegamy kogoś przez pryzmat jednego detalu, który jednak wyjątkowo rzuca się

Demony czyhają na Twą duszę. Którego powinieneś się strzec szczególnie mocno? Sprawdź, co na to gwiazdy?
Jest cała masa demonów, mitycznych potworów i stworów, które czają się na Ciebie i chcą skrzywdzić.  To istoty z piekła rodem, nie z tego świata, a czasami z innego wymiaru. Gwiazdy widzą jednak wszystko i doskonale znają każdego z nich. Już teraz posłuchaj ich ostrzeżenia, któreg