Waga horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

27.03 - 02.04 2023

Waga horoskop tygodniowy

Waga horoskop na ten tydzień

Najlepiej poczujesz się w kręgu rodziny. Czas poświęcony najbliższym przyniesie Ci relaks i przywróci spokój. Warto pomyśleć jak najlepiej go wykorzystać – nie siedź na kanapie, raczej zorganizuj bliskim czas tak, by każdy był zadowolony.

Waga horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 28 marca 2023 (wtorek)

Waga horoskop na przyszły tydzień

Miłość

Waga horoskop tygodniowy Waga - miłosny horoskop tygodniowy

Miłość w związkach ulegnie wzmocnieniu. Skłonność do refleksji i okazywania uczuć sprzyjać będzie romantycznym wieczorom. Jeśli jesteś samotny, szukaj swojej drugiej połówki wśród znajomych lub w kręgu osób, z którymi łączą Cię zainteresowania.

Być może ta osoba od dawna czeka na Twój znak.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 80%

milosc dla Waga

Finanse

Waga - finansowy horoskop tygodniowy

To nie jest dobry czas na inwestycje ani pożyczanie pieniędzy. Staraj się swoje finanse uporządkować i pilnuj wydatków, by wszystko było zapłacone na czas, a zakupy nie były robione bez zastanowienia. Dobrze pilnuj swojej karty kredytowej i haseł do wszystkich urządzeń, jakich używasz. Nie ulegaj pokusie robienia zapasów, ani kosztownych prezentów. Mogą okazać się niepotrzebne lub nietrafione.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na ten tydzień : 4, 15, 30, 35, 47, 50

Horoskop tygodniowy

Waga horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w obecnym tygodniu : od 27.03 do 02.04 2023

zdrowie dla Waga praca dla Waga szczęście dla Waga praca dla Waga
zdrowie: 30%, praca: 80%, miłość: 100%, szczęście: 40%, nastrój: 40%

Tarot tygodniowy - Waga

Twoja karta tarota na ten tydzień :

Dziewięć Kielichów

kliknij w nazwę karty aby poznać szczegóły Waga

Kompletność · Pełność · Hojność · Przyjemność · Satysfakcja

Dziewięć Kielichów jest jedną z najbardziej przyjaznych i przyjemnych kart, które mogą pojawić się podczas rozstawu. Znana jest często jako „karta” życzeń. Może oznaczać, że to, o czym marzysz, jest bardzo prawdopodobne, w dodatku w krótkim okresie czasu.

ogólne znaczenie karty, praca, miłość, finanse, zdrowie, teraźniejszość, przyszłość, interpretacja tak/nie - zobacz szczegółowy opis karty : Dziewięć KielichówCytat tygodnia:
Modus vivendi - sposób życia; współżycia (np. ustalone warunki pokoju między zwaśnionymi stronami). (np. ustalone warunki pokoju między zwaśnionymi stronami)


Ciekawostka tygodnia
56-letnia Tara Durham z Bournemount z południowej Anglii wynajęła pokój 18-letniemu lokatorowi. Chłopak okazał się być jej ... nieznajomym bratankiem.


Dowcip tygodnia :
Pani mówi do dziewczynek: - Wiecie, że Jasio przeklina, więc jeśli wejdzie do sali to wy wyjdĽcie, dobrze? Dzieci jej przytaknęły, więc zadowolona pani wyszła. Zaraz po niej w sali zjawia się Jasio i krzyczy: - Na ulicy budują nowy burdel. Dziewczynki już chcą opuścić salę, ale Jasio je zatrzymuje: - Spokojnie, dziwki, dopiero fundamenty stawiają...Video na ten tydzień :
waga horoskop tygodniowy
Waga – horoskop tygodniowy
3/5 - (11)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Spójrz na malowidło i wskaż obiekt, który pierwszy rzucił Ci się w oczy. Twoja decyzja zdradzi sposób, w jaki się zakochujesz
Wszyscy postrzegamy świat w inny, wyjątkowy sposób. Niektóre nasze cechy i tendencje można jednak określić na podstawie naszej osobowości. Charakter człowieka wpływa i determinuje wybory, które czyni. Większość z nas jest wzrokowcami. To poprzez zmysł wzroku dociera więc do nas najwi


Do którego rodu z „Gry o tron” pasujesz najbardziej? Dewiza, której z rodzin odzwierciedla Twoje patrzenie na świat? Przekonaj się już teraz
Zima nadchodzi.  Fani „Gry o tron” doskonale wiedzą, co to znaczy. Zakładamy, że nimi jesteście, skoro zainteresował Was ten artykuł. Jednak jeszcze zanim do Waszych domów zawita ona na dobre, a Wy rozsiądziecie się w fotelach, przypominając sobie poprzednie sezony ulubionego

Cecha osobowości, która zawładnęła Twym znakiem zodiaku. Sprawdź, co pcha Cię do przodu i jak to wykorzystać
Każdego z nas co innego motywuje i skłania do podejmowania konkretnych życiowych decyzji.  Jedni kierują się mocjami. Drudzy trzymają je na wodzy, pozwalając działać logice. Część z naszych wyborów leży w naszej naturze i charakterze. Inne pochodzą jednak od gwiazd. Nastawienie do ż