Waga horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

08.04 - 14.04 2024

Waga horoskop tygodniowy

Waga horoskop na ten tydzień

Twoja umiejętność nawiązywania relacji się z innymi będzie w tym tygodniu wyjątkowo dobra. Będziesz dużo mówił i negocjował. Jeśli masz do załatwienia jakieś trudne sprawy, możesz teraz je zakończyć.

Nie staraj się jednak zagadać wszystkich, inni też mają swoje racje. Postaraj się, by dawane obietnice od razu realizować. Twoja zaradność w tym tygodniu przyniesie korzyści w przyszłości.

Waga horoskop dzienny - zobacz horoskop na dziś 13 kwietnia 2024 (sobota)

Waga horoskop na przyszły tydzień

Miłość

Waga horoskop tygodniowy Waga - miłosny horoskop tygodniowy

Jeśli od jakiegoś czasu starasz się zdobyć czyjeś serce, to teraz jest szansa na sukces. Nie wszystko jednak załatwią piękne słowa. Czasami trzeba wykazać się jeszcze czymś więcej.

Słuchaj swojego partnera. Jeśli jesteś w sporze z ukochaną osobą, w tym tygodniu masz okazję wyjaśnić wszystkie nieporozumienia. Słuchaj też zdania innych.

Skoncentruj się na odbieraniu wszystkich sygnałów.

Twój tygodniowy barometr miłosny : 60%

milosc dla Waga

Finanse

Waga - finansowy horoskop tygodniowy

W sprawach finansowych będzie spokojnie i stabilnie. Nie zapowiadają się żadne zmiany. Możesz teraz zaplanować na spokojnie swoje większe wydatki. Z realizacją planów jednak poczekaj jeszcze kilka tygodni.

Szcześliwe liczby

Szczęśliwe liczby na ten tydzień : 3, 7, 32, 34, 42, 45

Horoskop tygodniowy

Waga horoskop

Barometr

Procentowy rozkład Twojego horoskopu w obecnym tygodniu : od 08.04 do 14.04 2024

zdrowie dla Waga praca dla Waga szczęście dla Waga praca dla Waga
zdrowie: 100%, praca: 70%, miłość: 50%, szczęście: 50%, nastrój: 40%

Tarot tygodniowy - Waga

Twoja karta tarota na ten tydzień :

Osiem Kielichów

kliknij w nazwę karty aby poznać szczegóły Waga

Porzucenie · Unikanie · Zmiany w stylu życia · Wyjście · Rozwój osobisty

Osiem Kielichów często oznacza, że zdecydujesz się opuścić sytuację, która jest dla ciebie nużąca. Czy to związek, czy pracę, czy sąsiedztwo. Być może wiąże się to z pewnym smutkiem, ale generalnie ten rozdział będzie dla ciebie z wielką korzyścią.

ogólne znaczenie karty, praca, miłość, finanse, zdrowie, teraźniejszość, przyszłość, interpretacja tak/nie - zobacz szczegółowy opis karty : Osiem KielichówCytat tygodnia:
Pod powierzchnią zjawisk zobacz furtkę do korzeni świata... . Lao Tsy


Ciekawostka tygodnia
Uwaga hazardziści. Naukowcy z Queensland w Australii opracowali nowy program komputerowy, który w 66 procentach wytypował poprawnie wyniki meczów rugby.


Dowcip tygodnia :
Kopernik wstrzymaj ziemie, ja wysiadam.Video na ten tydzień :
waga horoskop tygodniowy
Waga – horoskop tygodniowy
3.1/5 - (14)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Sposób, w jaki zaciskasz pięści zdradza, jakim jesteś człowiekiem. Mówi np. jak zmieniasz się, gdy się zakochujesz
Nie wszystkie ruchy i gesty człowieka są wyuczone.  Niektóre wykonujemy machinalnie i bez zastanowienia. Każdy robi to po swojemu, nie analizujemy sposobu, w jaki podajemy komuś rękę na przywitanie, albo zaciskamy pięści. Okazuje się jednak, że wszystko, co czynimy, zwłaszcza te natur


Kolory, w które się „ubieramy” mogą wiele powiedzieć o naszej osobowości. Przyjrzyj się swej garderobie i zobacz, co o Tobie mówi
Psychologowie uważają, że kolor, który szczególnie chętnie „przywdziewamy” zdradza cechy naszego charakteru.  Według stylisty i autora książki Color Your Style Davida Zyla: „Nawet jeśli twoja szafa jest wypełniona ubraniami o różnych kolorach i odcieniach, zawsze jest

Dlaczego poszczególne znaki stają się „łamaczami serc”? Dowiedz się, zanim Twój związek zakończy się podobnie, jak wszystkie poprzednie
Zakochani pokazujemy się tej drugiej osobie od naszej najlepszej strony.  Z biegiem czasu poznajemy się jednak lepiej i do głosu zaczynają dochodzić wszystkie nasze wady, przywary, słowem: ciemniejsza strona naszej natury. Nie chcąc stracić bliskiej osoby, musimy być świadomi, że jesteś