13 czerwca

13-czerwca

Horoskop dla urodzonych 13 czerwca

13 czerwca – horoskop ogólny

Głowa człowieka urodzonego w dniu 13 czerwca jest stale pełna dobrych pomysłów, nie poprzestaje on jednak jedynie na ich wymyślaniu, lecz też z powodzeniem stara się wcielać je w życie. Są tego warte, ponieważ ożywiają go tylko dobre idee i znacznie może dzięki nim usprawnić swoje działanie w rozmaitych dziedzinach.

Kiedy coś wbije sobie do głowy, na próżno można go przekonywać, by od tego odstąpił, bo na pewno nic nie pozwoli sobie wyperswadować, a przeciwnie – sam stara się gorąco namawiać innych do swoich racji i przeważnie osiąga w tym całkiem dobre rezultaty.

Ma wielkie ambicje, także takie, by wywierać duży wpływ na swoje otoczenie i nierzadko wiąże z tym swoje życie zawodowe, wspinając się po drabinie kariery od działalności lokalnej do polityki. Ogromnie mu to odpowiada, ponieważ posiada do tego wrodzone predyspozycje i w innych dziedzinach mógłby marnować swoje wybitne niemal zdolności, głównie jeśli chodzi o pozyskiwanie sobie sprzymierzeńców dla swych idei.

Poza tym człowiekowi urodzonemu 13 czerwca bardzo zależy na wykształceniu i nauka jest dla niego ogromnie ważną kwestią. W pewnym wieku jest w stanie oddać jej się niemal bez reszty, nic zatem dziwnego, że jest zwykle wysoko wykształcony i posiada szereg kompetencji, którymi znacznie przewyższa swych bliskich czy nawet całe swoje otoczenie. Powoduje to, że jest niemal skazany na sukces, ale nie poprzestaje na szczęście tylko na nauce, bo lubi też oddawać się swoim pajsom, wśród których prym wiedzie umiłowanie sztuki.

Jest wielkim koneserem piękna i lubi się nim otaczać, więc jego mieszkanie jest urządzone z wielkim smakiem, a on sam nosi się bardzo elegancko i zachwyca swym wyglądem w każdej sytuacji.

Ważne są dla niego także sprawy innych ludzi i chętnie im pomaga. Stara się być dla nich jak najbardziej pożyteczny i często nawet ma w tym skłonność do przesady, ponieważ działa na ich rzecz kosztem własnych interesów czy na przykład rodziny, ale trudno mieć o to do niego pretensje. Wszystko to powoduje, że mało ma czasu i ochoty na troszczenie się o sprawy materialne i pieniądze na ogół w ogóle nie są dla niego ważne.

Jest to oczywiście godne pochwały, bo dzięki temu nigdy nie zostanie materialistą i finanse nie przesłonią mu innych wartości, ale jednak może mu to nastręczać pewnych problemów, gdyż nie zawsze jest w stanie zaspokoić wszystkie potrzeby osób będących na jego utrzymaniu.

 

pozytywyZalety

Bezinteresowność i pracowitość to dwie najważniejsze cechy człowieka, który przyszedł na świat w dniu 13 czerwca, gdyż w znaczny sposób determinują one jego życie. Pierwsza z nich sprawia, że poświęca innym znaczną część swego czasu i uwagi, nieraz nawet kosztem własnego dobra, ale nie przeszkadza mu to, bo ważniejszy jest dla niego los potrzebujących niż jego własny.

Pracowitość powoduje zaś, że nigdy nie czuje się znużony swoimi obowiązkami i wykonuje je ciągle z takim samym zapałem oraz ogromną rzetelnością. Można mieć pewność, że bez względu na to, ile obowiązków znajdzie się na jego barkach, zrobi wszystko, by im podołać i nawet nie będzie na to specjalnie narzekał, ponieważ lubi czuć się potrzebny i wiedzieć, że robi coś ważnego.

Nie cierpi marnować swego czasu ani zdolności, zatem gdy zauważy u siebie najmniejszy nawet zalążek talentu, robi wszystko, by go rozwinąć. Chce mieć pewność, że niczego w swoim życiu nie zaniechał, by potem nie musiał się tego wstydzić przed samym sobą, tym bardziej, że jest ogromnie ambity i chce jak najwięcej w życiu osiągnąć.

 

Wady

Dużym problemem człowieka urodzonego w dniu 13 czerwca jest jego skłonność do autoanalizy. Niepotrzebnie roztrząsa on wszystkie swoje problemy i aż do przesady rozpamiętuje wszelkie porażki, jakich doznał, być może dlatego, że jest ich zwykle tak mało w jego życiu, że są prawdziwym ewenementem.

Trudno znosi wszelki przeciwności losu i nie jest szczególnie odporny, więc byle co może go łatwo załamać na tyle, że trudno będzie mu się otrząsnąć z takiego marazmu. Bliscy muszą bardzo uważać na to, jak się z nim obchodzą, by nie dać mu powodów do zmartwień, gdyż wszystkim ogromnie się przejmuje, a także jeśli zauważy, że komuś dzieje się krzywda, gotów jest zrobić wszystko, nawet własnym kosztem, by mu pomóc.

Powoduje to, że jego rodzina często może czuć się odsunięta na dalszy plan na rzecz obcych potrzebujących i na pewno nie każdy będzie w stanie to zaakceptować, zwłaszcza na dłuższą metę. Może to prowokować wiele konfliktów, a nawet stać się przyczyną poważnej kłótni, która z kolei może zaowocować rozpadem związku, lecz człowiek ów nie zamierza rezygnować ze swej życiowej postawy.

Nie zamierza również zwracać większej uwagi na sprawy materialne i przez to ma często kłopoty finansowe, o ile jemu to jednak mało przeszkadza, to dla tych, którzy oczekują od niego, że będzie o nich dbał, może to być problem nie do przeskoczenia.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 13 czerwca

Jak już było wspomniane, człowiek urodzony 13 czerwca bardzo dba o swój rozwój intelektualny poprzez zdobywanie wykształcenia i rozwijanie wszystkich swoich talentów i wrodzonych zdolności. Powoduje to, że zwykle jest wysoko wykształcony i doskonale wykwalifikowany i jako taki nie ma raczej problemów ze znalezieniem dla siebie odpowiedniej pracy.

Dość szybko osiąga sukcesy, ponieważ jest bardzo pracowity i zaradny, a także wie, z kim ma się zadawać, by mieć z tego jak największe korzyści, choć jest to w jego przypadku niezamierzone i nie można mu raczej zarzucać interesowności. Często przejawia talenty artystyczne i może na tym polu osiągnąć znaczące sukcesy, jednak na największą karierę może liczyć w związku z jakąś dziedziną nauki, w której zdecyduje się działać.

Może również osiągnąć wielkie sukcesy dzięki swemu talentowi literackiemu i stać się na przykład sławnym pisarzem, ale wówczas musi liczyć się z tym, że na wielkie sukcesy przyjdzie mu najprawdopodobniej dość długo czekać. Nie powinien mieć z tym jednak wielkich problemów, ponieważ najważniejsza jest dla niego satysfakcja z wykonywanej pracy i spełnianie się w tym, co robi, a nie uznanie jego osiągnięć, a tym bardziej – wymiar finansowy.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 13 czerwiec

 • charakter : ambitny, wykształcony, troskliwy, bezinteresowny
 • zwierzę : lis
 • zawody męskie : pszczelarz, model, doradca podatkowy
 • zawody żeńskie : kierowca, dekoratorka wnętrz, modelka
 • kolory : niebieski, srebrny, szmaragdowy; siena palona
 • kamień : szmaragd
 • roślina : zawilec gajowy

Imieniny 13 czerwca

 • Gerard
 • Lucjan
 • Antoni
 • Olga
 • Grzegorz
 • Tobiasz
 • Gracja
 • Herman

13 czerwca – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Bliźnięta

horoskop Bliźnięta

5/5 - (1)

4 komentarze

 1. MokraWłoszka69
 2. Justyna
  • ewa
  • Iwona

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Szybki test psychologiczny dla tych, którzy stoją w obliczu trudnego wyboru. Odkryj jedną z kart i sprawdź, co powinieneś zrobić
Nierzadko zdarza się tak, że mimo szczerych chęci nie potrafimy zdecydować, co powinniśmy zrobić w danej sytuacji.  Stajemy na bezdrożu i nie jesteśmy w stanie ruszyć się w żadną z możliwych do wyboru stron. Stoimy więc i czekamy, nie wiadomo na co. Tymczasem manna z nieba nie spada,


Test psychologiczny. Wybierz dojrzany w pierwszej kolejności kształt i dowiedz się, która Twoja cecha najbardziej irytuje innych
Cały czas dowiadujemy się o sobie czegoś nowego. Kiedy patrzymy w lustro, często jednak widzimy w nim co innego, niż to, co dostrzegają w nas inni. Ludzie lubią etykietować, metkować innych. Sami to robimy. Postrzegamy kogoś przez pryzmat jednego detalu, który jednak wyjątkowo rzuca się

Znajdź zapach, który najlepiej pasuje do Twej osobowości. Pomogą Ci w tym wskazówki zodiaku
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego jedne zapachy do Ciebie przemawiają, a inne w ogóle? Choć zasadniczo zgadzasz się ze swoim przyjacielem/przyjaciółką, twierdzisz, że wybiera okropne perfumy. Możliwe, że ma to coś wspólnego z astrologią. Zodiak może wpływać nie tylko