21 czerwca

21-czerwca

Horoskop dla urodzonych 21 czerwca

21 czerwca – horoskop ogólny

Najważniejszą cechą człowieka, który przyszedł na świat w dniu 21 czerwca, jest jego umiejętność przekonywania innych o słuszności swoich twierdzeń i przeciągania ich na swoją stronę we wszelkich dysputach.

Łatwo sobie wyobrazić, jak wielkie zdolność ta oddaje mu zasługi na wszystkich poziomach życia i otoczenie często mu jej zazdrości. Nie jest to jednak jego jedyna godna podziwu cecha, gdyż ma ich jeszcze bardzo wiele.

Przede wszystkim jest ogromnie pracowity, a jeśli na jakimś celu szczególnie mu zależy, można przekonać się, do jak wielkich wysiłków jest zdolny – może pracować nieprzerwanie długi czas ponad swoje siły i nie stanowi to dla niego żadnego problemu.

Bardzo lubi zmiany i dobrze aklimatyzuje się we wszelkim nowym środowisku. Łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi i umie się odnaleźć w każdej dziedzinie, w której przyjdzie mu działać, ale niektórzy zarzucają mu, że zaznajamianie się z wszystkim, co nowe, człowiek ów traktuje bardzo powierzchownie i na ogół niestety jest to prawda.

Nie zadaje sobie zwykle trudu z zagłębianiem się w szczegóły danego zagadnienia i ma o nim tylko bardzo ogólne pojęcie, choć i tak stara się uchodzić za specjalistę w danej dziedzinie i robi to tak udatnie, że nikt, kto nie zna go dobrze, nie ma co do tego żadnych wątpliwości.

Jest uprzejmy, przyjaźnie nastawiony do wszystkich ludzi, z jakimi się spotyka i bardzo bystry. Bystrość ta jednak często przybiera postać przebiegłości, co jeśli ktoś odkryje, na pewno nie wpływa pozytywnie na jego wizerunek, ale jemu samemu oddaje również wielkie zasługi.

Wszystkie swoje złe cechy umie bardzo ręczne maskować i tylko w rzadkich przypadkach komuś udaje się odkryć jego prawdziwą twarz, na ogół zaś ukazuje się ludziom takim, jakim chce, by go widziano i jest to twarz człowieka ze wszech miar pozytywnego.

Nie oznacza to jednak, by człowiek urodzony 21 czerwca miał wiele do ukrycia, zwykle są to tylko jego słabostki albo wady, nad którymi nie umie zapanować, jednak nikomu nie wyrządza z ich powodu większej krzywdy, więc nie ma powodów do niepokoju.

pozytywyZalety

Bystrość człowieka urodzonego w dniu 21 czerwca powoduje, że bardzo ręcznie radzi on sobie z każdym problemem i żadna sytuacja nie jest w stanie wytrącić go z równowagi na dłużej niż mgnienie oka.

Swoją zaradnością i pojętnością niejednokrotnie zadziwia otoczenie i często też ludzie zazdroszczą mu jego wrodzonych cech, które powodują, że sprawnie radzi sobie w życiu i jest w stanie omijać wszelkie poważniejsze pułapki losu.

Życzliwie odnosi się do innych, więc wszędzie, gdzie się pojawia, łatwo zjednuje sobie przyjaciół i stale otacza go garstka życzliwych mu ludzi. Kiedy ma jakiś problem, od razu znajdują się chętni do pomocy, bo on również z przyjemnością udziela swego wsparcia każdemu, kto o nie poprosi.

Jego największa siła polega jednak na tym, że umie przekonywać do siebie ludzi i nie ma rzeczy, której nie potrafiłby im wyperswadować jeśli tylko przyjdzie mu taka ochota.

Każde kłamstwo umie tak przedstawić, by wyglądało jak najszczersza prawda, tym bardziej, że jest bardzo przebiegły i dzięki tej umiejętności udaje mu się unikać wielu problemów czy też sprawniej działać w rozmaitych dziedzinach, zaoszczędzając ogromne ilości czasu i energii.

Wady

Człowiek urodzony 21 czerwca bardzo lubi wykorzystywać swój talent do intrygowania, ale niestety nader często ma skłonność do robienia tego w złej wierze, kiedy chce komuś zaszkodzić czy wywyższyć się w taki właśnie sposób.

Jest nieszczery i kiedy tylko zachodzi taka potrzeba, nie wzbrania się przed kłamstwem, wybierając jak najłatwiejszą drogę zamiast wysiłku i ciężkiej pracy.

Przyłapany na kłamstwie, nie ma na tyle odwagi cywilnej i honoru, by się do tego przyznać, lecz dalej brnie w zaparte z najszczerszą miną, tak że często potrafi ludzi przekonać do najbardziej absurdalnej rzeczy. Bez żadnego skrępowania korzysta z tej umiejętności, torując sobie drogę w życiu i zostawiając za sobą daleko w tyle tych, który wybierają uczciwość i lojalność.

Mimo tego, że jest bardzo przebiegły i lubi się chełpić tą cechą, pokazując ludziom, jak łatwo może wywieść ich w pole, sam również jest łatwowierny i nietrudno zrobić z nim to samo. Często daje się oszukiwać ludziom, ale nawet gdyby mógł dochodzić swoich praw, nie robi tego ze wstydu, że dał się komuś podejść.

predyspozyjePredyspozycje osób z 21 czerwca

Człowiekowi, który przyszedł na świat w dniu 21 czerwca, bardzo często zależy na zdobyciu władzy w swoim otoczeniu. By ją zdobyć, zdolny jest do wielkich wyrzeczeń i często w tym celu decyduje się na współpracę  z innymi ludźmi, mimo iż w pozostałych sytuacjach woli raczej działać sam.

Dzięki temu jest w stanie zdobyć ten cel i odnieść wielki sukces, ponieważ można mieć pewność, że nie zaprzepaści tego, co udało mu się osiągnąć i będzie umiał wykorzystać wszystkie atuty, jakie trzyma w ręku. Jego duża przewaga nad innymi polega na tym, że nie ma dziedziny, w której nie umiałby się odnaleźć, a to dzięki swej wielkiej inteligencji i pojętności – błyskawicznie uczy się nawet rzeczy, z którymi nigdy wcześniej nie miał do czynienia i jeśli kiedykolwiek będzie z kimś rywalizował na tym polu, na pewno zostawi każdego daleko tyle.

Ogromne zasługi oddaje mu też jego umiejętność przeciągania ludzi na swoją stronę i przekonywania ich do swojego zdania, bowiem trudno oprzeć się jego argumentacji nawet gdy jego dowodzenia się obiektywnie kompletnie absurdalne.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 21 czerwiec

 • zawody męskie : aktor, elektromechanik, stolarz
 • kolory : morski, niebieski, piwny; morska zieleń
 • kamień : koral
 • roślina : świetlik łąkowy
 • charakter : pracowity, wytrwały, uprzejmy, towarzyski
 • zawody żeńskie : fizyk, dziennikarka, zakonnica
 • zwierzę : skowronek

Imieniny 21 czerwca

 • Euzebiusz
 • Alojzy
 • Alicja
 • Rudolf
 • Rajmund

21 czerwca – znak zodiaku

Jeżeli urodziłeś się na przełomie 2 znaków zodiaku sprawdź : dokładnie ustalenie znaku zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Bliźnięta

horoskop Bliźnięta

4.7/5 - (7)

1 komentarz

 1. Marta

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Z której bajki Disneya pochodzi Twój książę? Zobacz, co na to gwiazdy
Niezależnie od tego, czy wierzysz w bajki, czy nie, nie da się ukryć, że świat wykreowany przez Disneya odegrał ważną rolę w kształtowaniu naszych dziecięcych poglądów na to, czym jest miłość.  Przewinęło się w nim wiele charakterystycznych męskich postaci i sylwetek. Poznaliśm


Czym kierujesz się w ocenie ludzi? Odpowiedź znajdziesz na tym obrazku
Wszelkiej maści testy psychologiczne są dobrym sposobem na odpowiedzenie sobie pytanie zadane w tytule. Zmieniamy się w końcu z dnia na dzień, a wszystko, co dzieje się w naszym życiu odciska piętno na naszej osobowości i charakterze. Czasami te zmiany są tak płynne, że nie jesteśmy w s

7 typów miłości według starożytnych Greków. Doświadczyłeś wszystkich?
Miłość jedyną rzeczą, dzięki której ludzie żyją i przez którą umierają równie często. Uczucie to czyni nas prawdziwie ludzkimi. Sprawia, że porzucamy swoje przekonania, poglądy polityczne, czy religię. Dla najbliższej osoby jesteśmy w stanie poświęcić wszystko. Właśnie tym je