29 czerwca

29-czerwca

Horoskop dla urodzonych 29 czerwca

29 czerwca – horoskop ogólny

W człowieku urodzonym w dniu 29 czerwca znajduje się wielki potencjał, który, jeśli zostanie przezeń odpowiednio spożytkowany, może go zaprowadzić bardzo wysoko. Ma silnie rozwinięte zdolności intelektualne i potrafi gromadzić cenne życiowe doświadczenie.

Z każdego popełnionego błędu czy doznanych przeciwności losu wyciąga daleko idące i trafne wnioski, więc paradoksalnie wychodzą mu one na dobre i im więcej złych przejść ma za sobą, tym lepiej dla jego przyszłości.

Ważny jest dla niego honor i opinia, jaką posiada w swym otoczeniu – wiele robi, by była jak najlepsza i by nie musiał nigdy postępować wbrew sobie. Widać, że jest w tym pewna sprzeczność, a raczej czasem może być, lecz dzięki swej mądrości potrafi zawsze wybrnąć z kłopotliwej sytuacji w jak najlepszy dla siebie sposób.

Umie osiągnąć cel, na jakim bardzo mu zależy, czyli powszechne uznanie i zazwyczaj nie wymaga to od niego wiele wysiłku ani czasu. Wyróżnia się swymi nieprzeciętnymi zdolnościami organizacyjnymi, które sprawiają, że potrafi każdą akcję przeprowadzić nie tylko sprawnie, lecz także szybko i bez zbędnych komplikacji.

Pracuje bardzo wydajnie, gdyż potrafi wykorzystywać swą wielką logikę i nie zagłębia się w szczegóły, które mogłyby mu tylko zaburzyć ogólny obraz danej kwestii. Zawsze wychodzi mu to na plus i nie zdarza się, by popełniał jakoweś błędy, które potem musiałby poprawiać kosztem swego czasu i mógłby przez to zostać w tyle za konkurencją.

Zależy mu na tym, by wyróżniać się na tle innych, gdyż chce za wszelką cenę podkreślić swoją indywidualność. Bardzo nie chce przepaść w tłumie podobnych do siebie osób, ale trzeba przyznać, że rzadko mu to grozi, ponieważ mało jest ludzi o takich samych cechach jak on.

Dąży do objęcia władzy, ale przebywanie pod nią nie jest najprzyjemniejsze, ponieważ bywa nadmiernie autorytatywny i może nawet mieć skłonności do tyraństwa, więc lepiej, by mu się to nie udało. Istnieje też niebezpieczeństwo, że kiedy poczuje się zbyt pewnie na swym wysokim stanowisku, jakie z wielkim wysiłkiem udało mu się osiągnąć, stanie się bezwzględny. Wówczas nie będzie się liczył z nikim ani z niczym i bez żadnych zastrzeżeń będzie wcielał w życie swą wolę, w czym może posuwać się do agresji i przemocy.

 

pozytywyZalety

Ambicja i honor człowieka, który przyszedł na świat w dniu 29 czerwca, powodują, że wystrzega się on złych postępków i dba, by nie skalać dobrej reputacji, jaką cieszy się w swoim otoczeniu.

Jest bardzo energiczny, aktywny i przedsiębiorczy. Jeśli o czymś marzy albo czegoś dla siebie pożąda, nie czeka z założonymi rękami, aż łaskawy los mu to ofiaruje, lecz niezwłocznie zabiera się do pracy, bo chce sam sobie to wziąć. Powoduje to, że rzadko nie dostaje czegoś, czego dla siebie pragnie i tylko w wyjątkowych przypadkach nie może osiągnąć swego celu.

Odważnie broni swego dobra – swych interesów i osób, które kocha. Niebezpiecznie jest mu szkodzić, ponieważ wykazuje się wówczas wielką zaciętością, dlatego można być pewnym, że nie pozwoli skrzywdzić ani siebie, ani nikogo ze swych bliskich.

Powoduje to, że jego rodzina może się czuć przy nim w pełni bezpiecznie i jest to zupełnie unikalne uczucie, bowiem nie może im przy nim grozić nic, nie tylko kłopoty ekonomiczne, ale także jakiekolwiek inne, bowiem człowiek urodzony 29 czerwca z każdej sytuacji potrafi znaleźć najlepsze wyjście i nie ma dla niego problemu, którego nie potrafiłby rozwiązać.

 

Wady

Wadą człowieka urodzonego 29 czerwca jest jego skłonność do agresji. Może on być niebezpieczny gdy ktoś nadepnie mu na odcisk i nawet na co dzień bywa bezwzględny gdy na czymś szczególnie mocno mu zależy.

Dąży do osiągnięcia władzy, ale jest to władza sprawowana żelazną ręką, nic zatem dziwnego, że nikt nie chce jej się dobrowolnie poddać, on jednak gotów jest przejąć ją siłą i nie liczy się z cudzymi uczuciami i pragnieniami. Jeśli ktoś mu się przeciwstawia, gromi go bezlitośnie, zatem lepiej mu się nie narażać.

Jest też przyzwyczajony do tego, że ludzie mu we wszystkim ustępują dlatego, że się go boją albo po prostu dla świętego spokoju. Wszelki opór jest więc dla niego czymś rzadko spotykanym i można mieć pewność, że osoba, która się z tym wysunie przed innych, będzie w nim miała zaciekłego wroga do końca życia. Bywa także egoistą i uczucia kogoś, kto nie jest mu bliski, zupełnie się dla niego nie liczą. Gotów jest wszystko wszystkim zabrać i obsypać tymi dobrami swych najbliższych, uważając ich za ludzi daleko lepszych od reszty, choć zwykle nie ma do tego żadnych powodów.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 29 czerwca

Jeśli człowiekowi urodzonemu w dniu 29 czerwca nie udało się osiągnąć wysokiego poziomu rozwoju moralnego i intelektualnego, jest on ogromnie leniwy i bierny.

Nie zamierza podejmować żadnych konkretnych działań mających na celu poprawę jego sytuacji, ponieważ jest mu dobrze tak, jak jest, a jeśli liczy na coś lepszego, to ma nadzieję, że przyniesie mu to lepsze juto.

Jeśli zaś osiągnął wysoki poziom rozwoju wewnętrznego, jest ogromnie przedsiębiorczy i niezmordowana w swoich wysiłkach. Aktywnie działa w wybranej dziedzinie i tylko kwestią czasu jest, kiedy osiągnie w niej znaczny sukces i znajdzie się dzięki temu na szczycie.

Jest ogromnie zaciekły i wytrwały, więc nawet jeśli wydaje się, że działa nieco wolniej niż inni, ostatecznie to on dociera do celu, bo nigdy nie ustaje w swoich wysiłkach i nie odpuszcza. Daje mu to wielką przewagę nad konkurencją, na czym bardzo mu zależy, bo chce osiągnąć sukces nie tylko dla własnej satysfakcji i wymiernych korzyści, ale także po to, by pokazać innym, że jest od nich lepszy.

Po to też chce osiągnąć władzę, a ponieważ dąży do tego celu jeszcze bardziej zaciekle niż do innych, zwykle w pełni mu się to udaje, ale musi uważać, jeśli chce przy niej pozostać, ponieważ nie jest najlepszym przywódcą jeśli chodzi o stosunek do podlegających mu osób.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 29 czerwiec

 • kolory : czerwony, czarny, rudy; kobaltowy
 • kamień : szmaragd
 • charakter : honorowy, wszechstronny, troskliwy, dokuczliwy
 • zawody żeńskie : hafciarka, akuszerka, ekonomistka
 • roślina : jesion
 • zawody męskie : monter, urzędnik, jubiler
 • zwierzę : baribal

Imieniny 29 czerwca

 • Paweł
 • Beata
 • Maria
 • Emma
 • Piotr
 • Benedykta

29 czerwca – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Rak

horoskop Rak

5/5 - (1)

1 komentarz

 1. ANA

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Jakim typem byłego partnera jesteś. Sprawdź, jaka bestia wychodzi z Ciebie po rozstaniu
Różnice charakterów uwydatniają się nie tylko w tym, jakie związki ludzie tworzą, ale również w tym, w jaki sposób się rozstają.  Nie ważne, co by Wam nie mówili psychologowie, zerwanie relacji, to zawsze mały dramat. Tym większy, im więcej czasu, energii i sił poświęciliśmy je


Wybierz miotłę i dowiedz się, jakim typem wiedźmy jesteś!
Każda kobieta ma w sobie tajemną moc magiczną.  Niektóre z nas uparcie temu zaprzeczają, chowając miotłę w spiżarni, ale są też takie, którzy nie mają nic przeciwko przechwalaniu się swoimi czarodziejskimi umiejętnościami. Z biegiem czasu uczymy się tego, co w nas piękne, wartośc

Przypatrz się łapaczom snów i wybierz ten, który zaintrygował Cię najbardziej. Twój wybór to klucz do Twojej osobowości
Łapacz snów  jest dziś bardzo popularnym symbolem.  Chętnie wieszamy go nad łóżkiem, by strzegł nas w nocy. Pojawia się na wielu gadżetach: kubkach, koszulkach, foliach na komórki. Styl etniczny stał się modny, a wraz z nim te kolorowe ozdoby. Choć „na salony” łapacz wszedł n