Horoskop dzienny

30 czerwca

30-czerwca

Horoskop dla urodzonych 30 czerwca

30 czerwca – horoskop ogólny

Człowiekowi urodzonemu w dniu 30 czerwca bardzo zależy na zdobyciu wielkiego majątku i nie jest to przypadek, ponieważ posiada do tego wielkie predyspozycje i jest to tylko kwestia czasu, kiedy osiągnie swój cel.

Jest przebiegły, sprytny i ogromnie praktyczny. Umie sprawnie wykorzystywać wszystkie możliwości, jakimi dysponuje i nie zdarza się, by zmarnował jakąś nadarzającą mu się okazję. Przeciwnie, umie z nich korzystać jak mało kto i na pewno wyciśnie z życia wszystko, co ma mu ono do zaoferowania.

Szczęście na ogół mu sprzyja, a on nie zamierza tego zaprzepaścić, ale wydatnie mu pomaga, więc nic dziwnego, że osiąga sukces za sukcesem. Potrafi występować publicznie i podczas tych wystąpień jednać sobie wielkie rzesze zwolenników, więc nigdy nie jest odosobniony w realizowaniu swych idei, lecz ma do tego wielu chętnych pomocników.

Bez trudno nawiązuje z ludźmi przyjazne kontakty i wszędzie, gdzie się pojawia, zawiera przyjaźnie, gdyż uchodzi za człowieka bardzo sympatycznego i praktycznie nie da się znaleźć kogoś, kto by go nie lubił, chyba że z zazdrości.

Jest ogromnie zaradny i umie znaleźć wyjście z najbardziej patowej sytuacji. Zawdzięcza to przede wszystkim temu, że nie załamuje się jak inni i nigdy nie traci zdrowego rozsądku, lecz przeciwnie, im w trudniejszej sytuacji się znajduje, tym obrotniej pracuje jego umysł, obmyślając najlepsze z niej wyjście. Daje mu to rzecz jasna wielką przewagę nad innymi i powoduje, że człowiek ów silnie wyróżnia się na ich tle i cieszy się powszechnym poważaniem oraz podziwem.

Jego wielki problem jednak polega na jego gadatliwości i nad cechą tą kompletnie nie umie zapanować. Niczego, co od kogoś usłyszał, nie potrafi zachować tylko dla siebie i rozpowiada o tym choćby mimochodem. Nieraz ściąga tym na siebie poważne kłopoty, a także naraża tych, którzy mu zaufali, rozważniej zatem jest nie powierzać mu ważniejszych sekretów, bo bez względu na to, jak będzie się starał, prędzej czy później i tak ujrzy on światło dzienne.

Poza tym jednak człowiek urodzony 30 czerwca jest w stanie narzucić sobie niemal żelazną dyscyplinę i bardzo się tym chełpi, uważając, że każdy powinien iść w jego ślady, bo mniema, że to jest właśnie recepta na jego sukces, z czym trudno polemizować.

 

pozytywyZalety

Pracowitość i wytrwałość człowieka urodzonego w dniu 30 czerwca bardzo szybko windują go na szczyt i nie pozwalają, by prędko go opuścił. Potrafi on bowiem zacięcie bronić swych interesów i można mieć pewność, że jeśli uda mu się osiągnąć coś, o czym od dawna marzył, nie wypuści już tego z rąk bez względu na to, jak ktoś będzie się starał, by mu to odebrać.

Potrafi docenić wszystko, co ma, ale zawsze chce od życia więcej, dzięki czemu stale się rozwija i nigdy nie spoczywa na laurach. Nie zdarza się, by był z siebie w pełni zadowolony, gdyż jest wielkim perfekcjonistą, ale na szczęście potrafi cieszyć się ze swych osiągnięć, nawet tych drobnych, motywując się tym samym do jeszcze wytrwalszej i ofiarnej pracy.

Nie wywyższa się mimo tego, że ma do tego wszelkie powody i jest bardzo skromny, nie lubi nawet, kiedy podkreśla się jego zasługi i uwypukla czyny i czuje się wtedy skrępowany, dlatego lepiej go do tego nie zmuszać. Chętnie pomaga innym i nie zdarza się, by ktoś, kto poprosił go o wsparcie w jakiejś sprawie, został odprawiony z kwitkiem. Przeciwnie, nieraz nawet kosztem swego dobra czy czasu stara się pomóc pokrzywdzonym czy potrzebującym i chętnie udziela rad, korzystając ze swego bogatego życiowego doświadczenia.

 

Wady

Największą wadę człowieka, który przyszedł na świat 30 czerwca, stanowi jego wyrozumiałość dla własnych słabości i skłonność pobłażania swoim zachciankom. Nie zamierza on niczego sobie odmawiać, bo chce jak najlepiej korzystać ze wszystkich uroków życia.

Nie krępują go przy tym żadne ograniczenia i często jest na bakier z moralnością, mimo iż gdyby ktoś go o to zapytał, na pewno utrzymywałby, że jest jej wielkim orędownikiem. Ma też wielką skłonność do angażowania się w przelotne flirty, ponieważ nie umie się oprzeć wdziękom płci przeciwnej.

Ma przez to problemy z dochowaniem wierności, zanim jednak zawrze związek małżeński, jest w stanie jakoś sobie z tym radzić. Problemy zaczynają się później, bowiem jego beztroska w tych sprawach może nawet zagrozić jego szczęściu rodzinnemu, czego z pewnością będzie bardzo żałował, ale dopiero wówczas, gdy już będzie na to za późno. Podświadomie wie, że nie jest to jego dobra cecha i powinien z nią walczyć, ale wzbrania się przed tym, jak tylko może, gdyż jest to jego najczulszy punkt i uwielbia widzieć, że jest obiektem cudzego zainteresowania oraz nie ma problemu z jego wzbudzaniem.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 30 czerwca

Bez wątpienia człowiekowi urodzonemu 30 czerwca uda się zrobić wielką karierę i osiągnąć szczyt swoich możliwości. Pójdzie za tym najprawdopodobniej społeczne poważanie oraz dobre zarobki, jednak nie wiadomo, czy da mu to spodziewane szczęście, gdy nie będzie ono pełne.

Wynika to z tego iż na ogół nie może liczyć na satysfakcjonujące życie rodzinne, bowiem wszystko, co jest w nim dobre, skupia się w jego predyspozycjach zawodowych. Jest bowiem zdolny do podejmowania stałych, wytrwałych wysiłków, pracowity i obdarzony bardzo silną, nieugiętą wręcz wolą. Szkoda tylko, że cech tych nie przejawia wówczas, gdy wypadałoby się oprzeć wdziękom osoby, która chce go sprowadzić na manowce, zagrażając tym samym jego szczęściu rodzinnemu.

Toteż człowiek ów najczęściej musi się zadowolić tylko satysfakcją płynącą z udanego życia zawodowego, bo raczej nie ma co liczyć na sielankowe pożycie, a często nawet żyje w samotności, bo nikt nie może na dłuższą metę znieść jego wiarołomstwa.

Największe sukcesy człowiek ten może osiągnąć we współpracy bądź współżyciu z osobami urodzonymi w dniach od 22 października do 21 listopada i od 19 lutego do 20 marca.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 30 czerwiec

 • zwierzę : legwan
 • zawody żeńskie : zakonnica, kierowca, wizażystka
 • charakter : sprytny, aktywny, przedsiębiorczy, otwarty, szczery
 • kolory : oliwkowy, błękitny, karminowy; zielony
 • roślina : pelargonia
 • kamień : cyrkonia
 • zawody męskie : strażnik miejski, kurator sądowy, opiekun

Imieniny 30 czerwca

 • Milena
 • Leon
 • Władysław
 • Lucyna
 • Bazyli
 • Emilia
 • Władysława
 • Jan

30 czerwca – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Rak

horoskop Rak


One Response

 1. Janek 17 października 2019

Napisz komentarz

tarot online chińska wróżba

Spójrz na malowidło i wskaż obiekt, który pierwszy rzucił Ci się w oczy. Twoja decyzja zdradzi sposób, w jaki się zakochujesz
Wszyscy postrzegamy świat w inny, wyjątkowy sposób. Niektóre nasze cechy i tendencje można jednak określić na podstawie naszej osobowości. Charakter człowieka wpływa i determinuje wybory, które czyni. Większość z nas jest wzrokowcami. To poprzez zmysł wzroku dociera więc do nas najwiGdybyś był bohaterem horroru, jak myślisz, jak długo pozostałabyś przy życiu? Odpowiedź może tkwić w zodiaku…
W każdym horrorze znajdziemy specyficzne archetypy postaci.  Do typowego horroru potrzeba głupka, osiłka, niezdary, geniusza itd. Ale co by było, gdybyś to Ty znalazł się w horrorze? Jak myślisz, jak długo utrzymałbyś się przy życiu? Jak się okazuje, to nie zależy od Ciebie, ale od g

Czy Twój związek przetrwa próbę czasu? Wybierz jedną z par nowożeńców i sprawdź, co na to gwiazdy
Wszystkim ludziom w związkach wydaje się, że będą one trwały wiecznie.  Każdy chce żyć długo i szczęśliwie. Ale czy istnieje metoda określenia, ile czasu spędzicie w związku? Czy będzie on krótki i namiętny, a może długi, oparty na przyjaźni i zaufaniu? Znaleźliśmy test, któ