27 grudnia

27-grudnia

Horoskop dla urodzonych 27 grudnia

27 grudnia – horoskop ogólny

Rozwaga to cecha najmocniej zarysowana w charakterze człowieka, który urodził się 27 grudnia. Nie jest to jednak jego jedyna godna podziwu cecha, gdyż ma ich jeszcze bardzo wiele.

Przede wszystkim jest ogromnie pracowity, a jeśli na jakimś celu szczególnie mu zależy, można przekonać się, do jak wielkich wysiłków jest zdolny – może pracować nieprzerwanie długi czas ponad swoje siły i nie stanowi to dla niego żadnego problemu. Bardzo lubi zmiany i dobrze aklimatyzuje się we wszelkim nowym środowisku.

Łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi i umie się odnaleźć w każdej dziedzinie, w której przyjdzie mu działać, ale niektórzy zarzucają mu, że zaznajamianie się z wszystkim, co nowe, człowiek ów traktuje bardzo powierzchownie i na ogół niestety jest to prawda. est bardzo uczuciowy, ale zmienny i uczucia te również mogą podlegać wahaniom – znienacka się zaczynać bądź gasnąć, dlatego nigdy nie można być go do końca pewnym i nie należy wierzyć jego solennym zapewnieniom.

Podlega też zmiennym nastrojom, których nie można przewidzieć i bez powodu jest rozdrażniony bądź niemal w euforii, co również nie ułatwia porozumienia z otoczeniem, bo większość ludzi po prostu nie wie, czego się po nim spodziewać i jak się z nim obchodzić, by zachowywał się normalnie. Przez pewien czas może działać bardzo aktywnie i nie ma wówczas rzeczy, której nie przyjąłby na swoje barki, potem zaś znienacka opada go stan zniechęcenia i nie chce mu się nic robić do tego stopnia, że może tylko leżeć w łóżku albo siedzieć i patrzeć w ścianę.

Często ustępuje innym swym kosztem, byle tylko nie pogarszać sytuacji i za wszelką cenę stara się unikać konfliktów. Woli na tym stracić niż walczyć o swoje, co jednak nie zawsze wychodzi mu na dobre, poza tym jednak udaje mu się zwykle osiągnąć cel w postaci świętego spokoju, a więc jest zadowolony, bo właśnie to jest dla niego najważniejsze.

Aktywnie stara się również działać na rzecz pokoju w swej małej społeczności, w której żyje i namawia ludzi do zawarcia zgody, z różnym jednak skutkiem i otoczenie nie zawsze potrafi docenić jego dobre chęci, częściej mając do niego pretensje, że wtrąca się w nieswoje sprawy.

 

Zalety

Subtelność obejścia człowieka urodzonego w dniu 27 grudnia jest niezaprzeczalna i zjednuje mu wiele sympatii.

Trudno jest wywołać w nim gniew albo jakieś inne złe uczucie, ponieważ mocno pracuje nad swą równowagą wewnętrzną i można mieć pewność, że nie pozwoli sobie zaprzepaścić dotychczas osiągniętych wyników jednym wybuchem.

Powoduje to, że przebywanie w jego obecności jest bardzo przyjemne i ludzie chętnie spędzają z nim czas, tym bardziej, że nie da się nie zauważyć, iż człowiek ten wywiera na wszystkich dobry wpływ.

W jego obecności gasną wszelkie konflikty i wyciszają się wzajemne pretensje, bowiem jest dla wszystkich wzorem do naśladowania i wstydzą się kłócić w jego obecności, wiedząc, że on tego nigdy nie robi. Nie cierpi marnować swego czasu ani zdolności, zatem gdy zauważy u siebie najmniejszy nawet zalążek talentu, robi wszystko, by go rozwinąć.

Chce mieć pewność, że niczego w swoim życiu nie zaniechał, by potem nie musiał się tego wstydzić przed samym sobą, tym bardziej, że jest ogromnie ambity i chce jak najwięcej w życiu osiągnąć.

 

Wady

Zachowanie człowieka urodzonego w dniu 27 grudnia może pozostawiać wiele do życzenia kiedy jest on w złym nastroju, nie zważa wówczas bowiem na dyplomację ani na żadne konwenanse.

Trudno znosi wszelki przeciwności losu i nie jest szczególnie odporny, więc byle co może go łatwo załamać na tyle, że trudno będzie mu się otrząsnąć z takiego marazmu. Bliscy muszą bardzo uważać na to, jak się z nim obchodzą, by nie dać mu powodów do zmartwień, gdyż wszystkim ogromnie się przejmuje, a także jeśli zauważy, że komuś dzieje się krzywda, gotów jest zrobić wszystko, nawet własnym kosztem, by mu pomóc.

Ma on również skłonność do przesady w każdej dziedzinie, a także często wpada w skrajne nastroje tak szybko, że nikt nie jest w stanie za nim nadążyć. Nie zna umiaru w niczym i jest to dla niego wielkie zagrożenie, bo jeśli na przykład zanadto spodoba mu się beztroskie, rozrywkowe życie, może zechcieć oddawać się tylko takim zajęciom, zaprzepaszczając swoje dotychczasowe osiągnięcia.

 

Predyspozycje osób z 27 grudnia

Wielka przedsiębiorczość człowieka narodzonego w dniu 27 grudnia powoduje, że stale wyznacza on sobie nowe cele i dąży do nich z wielką konsekwencją.

Wielkim niebezpieczeństwem w jego przypadku jest zaś fakt, iż mimo wszystko ma on tendencje do podejmowania zupełnie niepotrzebnych działań, w których traci tylko cenny czas ii energię, a nie przynosi mu to żadnych pozytywnych rezultatów.

Ma także skłonność do wymyślania niestworzonych pomysłów i tworzenia takich projektów, które nie mają żadnej szansy powodzenia i od początku skazane są na porażkę, jednak on tego nie dostrzega albo nie chce sobie tego uświadomić i nadal upiera się przy swoim.

Mimo wszystko może zrobić znaczną karierę, głównie jak uczony, ale też może być przedstawicielem czy rzecznikiem prasowym, ponieważ potrafi eksponować dobre strony i ukrywać złe, a także nadaje się do publicznych wystąpień.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 27 grudzień

 • charakter : poważny, wymagający, zręczny, aktywny
 • zawody żeńskie : choreograf, wizażystka, stewardesa
 • zawody męskie : ekspedytor, farmakolog, nurek
 • roślina : kalina
 • kamień : koral
 • kolory : pomarańczowy, biały, limonkowy; krwisty
 • zwierzę : dziobak

Imieniny 27 grudnia

 • Teodor
 • Cezary
 • Mateusz
 • Żaneta
 • Gosław
 • Sara
 • Maksym
 • Bartłomiej
 • Jan
 • Krystyna

27 grudnia – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Koziorożec

horoskop Koziorożec

5/5 - (4)

2 komentarze

 1. Małgorzata
 2. Karol

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Rządzi Tobą noc, czy dzień? Jaki masz w sobie czar, którym przyciągasz innych? Spójrz w gwiazdy, by się o tym przekonać
Każdy z nas jest inny i ma inne przymioty oraz walory. O tym, czy jesteśmy nocą, czy też dniem, często sami dobrze wiemy. Wystarczy spojrzeć na nasz tryb pracy, wziąć pod uwagę czas, w którym mamy najlepsze samopoczucie, gdy mamy najwięcej energii i kiedy w naszych głowach rodzą się na


Ktoś ewidentnie Cię nie lubi i nie wiesz dlaczego? Przyczyną może być efekt lustra
Każdy z nas poznał kiedyś kogoś, kto od samego początku w pewien sposób go odrzucił. Takie rzeczy się czuje. Uczucie odpychania przy danej osobie jest zbyt silne, by go nie dostrzec. Bez względu, jak bardzo dana osoba stara się ukryć swą niechęć, pełen empatii człowiek jest w końcu

Najlepsze żony pochodzą spod tych trzech znaków zodiaku. Jakie cechy posiadają?
Kobiety są zmienne. Można je porównać do żywiołów, które szaleją wokół mężczyzn. Mogą równie dobrze zmieść ich z powierzchni Ziemi, jak tornado, co utulić i ukołysać, niczym łagodne fale. Już dawno odeszliśmy od myślenia, iż zadaniem i rolą kobiety jest zostanie przykładn