27 grudnia

27-grudnia

Horoskop dla urodzonych 27 grudnia

27 grudnia – horoskop ogólny

Rozwaga to cecha najmocniej zarysowana w charakterze człowieka, który urodził się 27 grudnia. Nie jest to jednak jego jedyna godna podziwu cecha, gdyż ma ich jeszcze bardzo wiele.

Przede wszystkim jest ogromnie pracowity, a jeśli na jakimś celu szczególnie mu zależy, można przekonać się, do jak wielkich wysiłków jest zdolny – może pracować nieprzerwanie długi czas ponad swoje siły i nie stanowi to dla niego żadnego problemu. Bardzo lubi zmiany i dobrze aklimatyzuje się we wszelkim nowym środowisku.

Łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi i umie się odnaleźć w każdej dziedzinie, w której przyjdzie mu działać, ale niektórzy zarzucają mu, że zaznajamianie się z wszystkim, co nowe, człowiek ów traktuje bardzo powierzchownie i na ogół niestety jest to prawda. est bardzo uczuciowy, ale zmienny i uczucia te również mogą podlegać wahaniom – znienacka się zaczynać bądź gasnąć, dlatego nigdy nie można być go do końca pewnym i nie należy wierzyć jego solennym zapewnieniom.

Podlega też zmiennym nastrojom, których nie można przewidzieć i bez powodu jest rozdrażniony bądź niemal w euforii, co również nie ułatwia porozumienia z otoczeniem, bo większość ludzi po prostu nie wie, czego się po nim spodziewać i jak się z nim obchodzić, by zachowywał się normalnie. Przez pewien czas może działać bardzo aktywnie i nie ma wówczas rzeczy, której nie przyjąłby na swoje barki, potem zaś znienacka opada go stan zniechęcenia i nie chce mu się nic robić do tego stopnia, że może tylko leżeć w łóżku albo siedzieć i patrzeć w ścianę.

Często ustępuje innym swym kosztem, byle tylko nie pogarszać sytuacji i za wszelką cenę stara się unikać konfliktów. Woli na tym stracić niż walczyć o swoje, co jednak nie zawsze wychodzi mu na dobre, poza tym jednak udaje mu się zwykle osiągnąć cel w postaci świętego spokoju, a więc jest zadowolony, bo właśnie to jest dla niego najważniejsze.

Aktywnie stara się również działać na rzecz pokoju w swej małej społeczności, w której żyje i namawia ludzi do zawarcia zgody, z różnym jednak skutkiem i otoczenie nie zawsze potrafi docenić jego dobre chęci, częściej mając do niego pretensje, że wtrąca się w nieswoje sprawy.

 

Zalety

Subtelność obejścia człowieka urodzonego w dniu 27 grudnia jest niezaprzeczalna i zjednuje mu wiele sympatii.

Trudno jest wywołać w nim gniew albo jakieś inne złe uczucie, ponieważ mocno pracuje nad swą równowagą wewnętrzną i można mieć pewność, że nie pozwoli sobie zaprzepaścić dotychczas osiągniętych wyników jednym wybuchem.

Powoduje to, że przebywanie w jego obecności jest bardzo przyjemne i ludzie chętnie spędzają z nim czas, tym bardziej, że nie da się nie zauważyć, iż człowiek ten wywiera na wszystkich dobry wpływ.

W jego obecności gasną wszelkie konflikty i wyciszają się wzajemne pretensje, bowiem jest dla wszystkich wzorem do naśladowania i wstydzą się kłócić w jego obecności, wiedząc, że on tego nigdy nie robi. Nie cierpi marnować swego czasu ani zdolności, zatem gdy zauważy u siebie najmniejszy nawet zalążek talentu, robi wszystko, by go rozwinąć.

Chce mieć pewność, że niczego w swoim życiu nie zaniechał, by potem nie musiał się tego wstydzić przed samym sobą, tym bardziej, że jest ogromnie ambity i chce jak najwięcej w życiu osiągnąć.

 

Wady

Zachowanie człowieka urodzonego w dniu 27 grudnia może pozostawiać wiele do życzenia kiedy jest on w złym nastroju, nie zważa wówczas bowiem na dyplomację ani na żadne konwenanse.

Trudno znosi wszelki przeciwności losu i nie jest szczególnie odporny, więc byle co może go łatwo załamać na tyle, że trudno będzie mu się otrząsnąć z takiego marazmu. Bliscy muszą bardzo uważać na to, jak się z nim obchodzą, by nie dać mu powodów do zmartwień, gdyż wszystkim ogromnie się przejmuje, a także jeśli zauważy, że komuś dzieje się krzywda, gotów jest zrobić wszystko, nawet własnym kosztem, by mu pomóc.

Ma on również skłonność do przesady w każdej dziedzinie, a także często wpada w skrajne nastroje tak szybko, że nikt nie jest w stanie za nim nadążyć. Nie zna umiaru w niczym i jest to dla niego wielkie zagrożenie, bo jeśli na przykład zanadto spodoba mu się beztroskie, rozrywkowe życie, może zechcieć oddawać się tylko takim zajęciom, zaprzepaszczając swoje dotychczasowe osiągnięcia.

 

Predyspozycje osób z 27 grudnia

Wielka przedsiębiorczość człowieka narodzonego w dniu 27 grudnia powoduje, że stale wyznacza on sobie nowe cele i dąży do nich z wielką konsekwencją.

Wielkim niebezpieczeństwem w jego przypadku jest zaś fakt, iż mimo wszystko ma on tendencje do podejmowania zupełnie niepotrzebnych działań, w których traci tylko cenny czas ii energię, a nie przynosi mu to żadnych pozytywnych rezultatów.

Ma także skłonność do wymyślania niestworzonych pomysłów i tworzenia takich projektów, które nie mają żadnej szansy powodzenia i od początku skazane są na porażkę, jednak on tego nie dostrzega albo nie chce sobie tego uświadomić i nadal upiera się przy swoim.

Mimo wszystko może zrobić znaczną karierę, głównie jak uczony, ale też może być przedstawicielem czy rzecznikiem prasowym, ponieważ potrafi eksponować dobre strony i ukrywać złe, a także nadaje się do publicznych wystąpień.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 27 grudzień

 • charakter : poważny, wymagający, zręczny, aktywny
 • zawody żeńskie : choreograf, wizażystka, stewardesa
 • zawody męskie : ekspedytor, farmakolog, nurek
 • roślina : kalina
 • kamień : koral
 • kolory : pomarańczowy, biały, limonkowy; krwisty
 • zwierzę : dziobak

Imieniny 27 grudnia

 • Teodor
 • Cezary
 • Mateusz
 • Żaneta
 • Gosław
 • Sara
 • Maksym
 • Bartłomiej
 • Jan
 • Krystyna

27 grudnia – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Koziorożec

horoskop Koziorożec

5/5 - (4)

5 komentarzy

 1. Gosia
 2. Ada
 3. Karol
  • Karolina
 4. Małgorzata

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


10 niesamowitości, które wydarzą się w Twym życiu, gdy Twoja dusza znajdzie swe miejsce na ziemi
Miejsce duszy to miejsce, w którym duch czuje się jak w domu.  Poznasz je po uczuciu, które będzie Ci towarzyszyło, gdy w końcu się tam znajdziesz. Będzie to poczucie, że jesteś tam, gdzie powinieneś. Poczujesz się młody i pełen energii, niezależnie od metryki. Według rdzennych Ame


Który z 12 archetypów Junga opisuje Cię najlepiej? Rozwiąż krótki test i dowiedz się o sobie czegoś nowego
Nasze ego to rola, którą gramy w życiu.  Mimo że każdy z nas ma własną życiową ścieżkę i wszystkich czeka po drodze co innego, istnieje 12 grup, na które można podzielić ludzi na całym świecie. Wyodrębnił je Carl Jung, słynny psychiatra i psychoanalityk, zwany też ojcem psyc

Jak wychowywać dziecko i czego przede wszystkim go uczyć? Parę wskazówek odnajdziecie w gwiazdach
Pamiętasz urodziny swojego dziecka lepiej niż własne, więc prawdopodobnie znasz również jego znak zodiaku;) Nie możesz zapominać, że malec, którego kształtujesz, to człowiek, tylko mały. Jego charakter może bardzo różnić się od Twojego. Potrzeby oczywiście też. Choć podejście d