11 kwietnia

11-kwietnia

Horoskop dla urodzonych 11 kwietnia

11 kwietnia – horoskop ogólny

Człowiekowi urodzonemu w dniu 11 kwietnia bardzo mocno zależy na tym, by osiągać wszystkie swoje cele, gdyż jest ogromnie ambitny i jako taki, nie lubi przegrywać.

Wyróżnia się swoją inteligencją, aktywnością i wielką przedsiębiorczością. Zawsze stara się radzić sobie sam, ale nie chodzi tu nawet o to, że nie chce korzystać z cudzej pomocy ani rad, lecz nawet z cudzych doświadczeń.

Nie lubi podążać wytyczonymi przez kogoś ścieżkami, lecz zawsze ma ambicje, by wydeptywać sobie własne, dokładnie w takim kierunku, jak chce. Nie zwraca uwagi na cudze opinie i przejścia, choć mógłby z nich wyciągać bardzo pożyteczne dla niego wnioski. Trzeba mu jednak oddać, że mimo to radzi sobie w życiu bardzo sprawnie, odważnie torując sobie drogę dokładnie tam, gdzie chce.

Ponadto jego charakterystyczną cechą jest pragnienie przewodzenia innym ludziom. Zawsze chce stać na czele, co jest wynikiem jego wielkich ambicji, a także obawy, by ktoś nie przejął nad nim władzy jeśli on sam wcześniej tego nie zrobi, jednak kiedy człowiek urodzony 11 kwietnia osiąga wysoki poziom rozwoju moralnego, jego spojrzenie na władzę zmienia się. Chce wówczas wykorzystywać swą nadrzędną pozycję do pomagania wszystkim, którzy potrzebują jego wsparcia.

Trzeba przyznać, że ma wyjątkowy dar wyszukiwania ludzi potrzebujących i rozumie ich jak nikt inny, wiedząc, jakie są ich pragnienia i oczekiwania. Chętnie również walczy w imieniu ludzi, którzy są zbyt słabi, by sami mogli zadbać o swoje interesy, on zaś jest na tyle potężny, że może swą opieką objąć wiele osób.

Czasami jednak posuwa się w swoich działaniach zbyt daleko, ponieważ w takich przypadkach również nie liczy się z opiniami i z tym, co mają do powiedzenia inni ludzie i nierzadko myli się w tym, że najlepiej wie, czego potrzebują inni. Czasami próbuje im narzucać swój punkt widzenia i wmawiać rzeczy, które nie mają miejsca i może to być bardzo uciążliwe.

Ponadto człowiek urodzony 11 kwietnia posiada nieprzeciętny intelekt. Umie obserwować dokonujące się wokół niego przemiany i zachodzące zjawiska, a ze swych obserwacji wyciąga mądre wnioski, więc zazwyczaj znacznie lepiej niż reszta otoczenia orientuje się w bieżącej sytuacji.

Posiada również nieprzeciętną intuicję, którą chętnie wykorzystuje na co dzień, ale największe usługi oddaje mu ona wówczas, gdy chce przeniknąć charakter osoby, którą od niedawna zna i nie wie, jakie ma ona wobec niego intencje. Dzięki zdolności czytania w ludziach niemal jak w otwartej księdza zaoszczędza sobie mnóstwo czasu i rozczarowań, ale też na pewno pozwala mu to unikać wielu problemów, a nawet strat.

 

pozytywyZalety

Największa chyba zaleta człowieka urodzonego w dniu 11 kwietnia polega na tym, że w niczym nie ma on skłonności do przesady, ponieważ zawsze potrafi jak najlepiej dostosować swoją aktywność i postępowanie do wymogów konkretnych sytuacji.

Charakteryzuje się dużym wyczuciem taktu i umiarem we wszystkim, co robi, więc jest stateczny i można na nim polegać. Jest także bystry, ale nie zawsze w swej skromności potrafi należycie ocenić swoje zdolności i umiejętności, więc często umniejsza swą wartość, co jemu nie wychodzi może na dobre, ale zapewnia mu wielkie poważanie w otoczeniu.

Jest ogromnie pracowity i kiedy ma do wykonania jakąś ważną rzecz, można mieć pewność, że nie spocznie, dopóki nie doprowadzi jej do szczęśliwego końca. Czasem nawet może na tym ucierpieć jego zdrowie, gdyż nie dba o siebie i nie zwraca uwagi na swoje potrzeby, całym sobą skupiając się jedynie na tym, co ma do zrobienia.

Posiada również nieprzeciętny intelekt, który zazwyczaj pomaga mu w   najgorszych sytuacjach i dzięki niemu potrafi znaleźć dobre wyjście  z nawet takich opałów, co do których mogłoby się wydawać, że już nie uda mu się z nich wykaraskać.

 

Wady

Dużą wadę człowieka, który przyszedł na świat w dniu 11 kwietnia, stanowi jego niepewność siebie. Wielu ludzi poczytuje mu ją za zaletę, uważając, że to dobrze, że jest skromny, jednak jemu samemu może ona nierzadko zaszkodzić, gdyż powoduje, że nie ma świadomości możliwości, jakie w nim tkwią, czym niejako sam podcina sobie skrzydła.

Ma skłonności do pracoholizmu i czasami, gdy jakaś czynność szczególnie go pochłonie, nie zważa nie tylko na to, co się z nim dzieje, ale też przestaje się dla niego liczyć wszystko inne, na co mogą narzekać zwłaszcza jego bliscy i trudno im się dziwić. Jednakże ów pracoholizm paradoksalnie wcale nie doprowadza go do jakichś wielkich rzeczy w życiu, a przeciwnie – powoduje, że zatraca swoje cele, bo traci życiową orientację i nie wie już, na czym początkowo mu zależało i w którym kierunku ma dalej zmierzać.

Jeśli zaś człowiek urodzony 11 kwietnia posiada jasno sprecyzowane cele, do których dąży, może w tych dążeniach być bezwzględny i nie przebierać w środkach, wyznając zasadę, że uświęca je cel, co jednak nie zawsze jest prawdą, a przynajmniej nie w jego przypadku.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 11 kwietnia

Człowiek, który przyszedł na świat w dniu 11 kwietnia, zazwyczaj wykazuje wiele zdolności i rozmaitych talentów, nierzadko nawet artystycznych.

Dzięki swej inteligencji, bystrości, pracowitości i zdolności zachowania umiaru może osiągnąć sukces dosłownie w każdej dziedzinie, w której zdecyduje się działać, jednak mimo to nie zawsze go osiąga, ponieważ posiada także szereg cech, które mogą mu to utrudniać, a w niektórych przypadkach nawet całkowicie uniemożliwiać.

Jest to na przykład jego chwiejność oaz nieumiejętność znoszenia z godnością porażek – zamiast wyciągać z nich konstruktywne wnioski i mieć nauczkę na przyszłość, odsuwa od siebie winę, zrzucając ją na wszystkich innych, nawet jeśli osoby, które posądza, nie mogły mieć z tym niczego wspólnego.

Czasem również działa bez skrupułów, a ludzie, których w ten sposób skrzywdził, zwykle chcą wziąć na nim odwet, dlatego stale musi się mieć na baczności jeśli nie chce wszystkiego stracić w jednej chwili, a może mu to grozić.  Nie tylko jednak wrodzy mu ludzie stanowią dla niego zagrożenie, bo sam również często doprowadza do swojej klęski niewłaściwymi wyborami, których dokonuje zwykle zbyt pospiesznie.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 11 kwiecień

 • roślina : grzybień biały
 • zawody męskie : treser, radca prawny, organista
 • zwierzę : żołna
 • charakter : inteligentny, zaradny, przedsiębiorczy, aktywny, nieostrożny, niezdecydowany, zmienny
 • zawody żeńskie : aktorka, bibliotekarka, psycholog
 • kolory : beżowy, zielony, siarkowy, biskupi
 • kamień : czerwony turmalin

Imieniny 11 kwietnia

 • Jaromir
 • Herman
 • Leon
 • Izaak
 • Helena
 • Filip
 • Leona
 • Arleta
 • Anioł

11 kwietnia – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Baran

horoskop Baran

4.7/5 - (8)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Test psychologiczny. Wybierz dojrzany w pierwszej kolejności kształt i dowiedz się, która Twoja cecha najbardziej irytuje innych
Cały czas dowiadujemy się o sobie czegoś nowego. Kiedy patrzymy w lustro, często jednak widzimy w nim co innego, niż to, co dostrzegają w nas inni. Ludzie lubią etykietować, metkować innych. Sami to robimy. Postrzegamy kogoś przez pryzmat jednego detalu, który jednak wyjątkowo rzuca się


Pozbądź się swych najgłębiej ukrytych wad. Odkryj je i wyeliminuj z tym, ciekawym testem
Wszyscy mamy zalety i wady.  Tych pierwszych jesteśmy znacznie bardziej świadomi. O drugich zwykle wolimy nie myśleć. Nasze wady są przed nami samymi skrywane w naszej podświadomości. Nieświadomie spychamy je tam, żeby się tym nie zadręczać. Raz na jakiś czas warto jednak spojrzeć pra

Masz 6 opcji do wyboru, zdecyduj się na jedną z barwnych czaszek i sprawdź, czy jesteś prostą, czy skomplikowaną osobą
Ludzie dzielą się na dwie kategorie: prostych i skomplikowanych.  Prości widzą świat takim, jakim jest. Nie utrudniają sobie życia niepotrzebnie, nie przejmują się zbytnio błahostkami i nie dołują małymi niepowodzeniami. Nie zastanawiają się milion razy nad tym, co powiedzieć, aby n