20 kwietnia

20-kwietnia

Horoskop dla urodzonych 20 kwietnia

20 kwietnia – horoskop ogólny

Wielka siła i niezwyciężona odporność psychiczna człowieka, który przyszedł na świat w dniu 20 kwietnia, powodują, że nie zraża się nawet największymi trudnościami, które pojawiają się na jego drodze i niezmordowanie dąży naprzód, nieraz również pociągając za sobą innych.

Jest bardzo zacięty i wytrwały we wszystkim, co robi. Nie cofa się przed żadnymi trudnościami i niepodobna go odwieść od jego zamierzenia jeśli coś wbije sobie mocno do głowy. Jest wręcz nieustraszony, władczy i stale czymś zajęty, ponieważ nie znosi bezczynności i zawsze chce zwyciężać.

By dopiąć swego, gotów jest naprawdę na wiele, czasem nawet, gdy szczególnie mocno mu na czymś zależy, na wszystko. Nie waha się walczyć z utartymi poglądami i buntuje się przeciw przyjętym schematom jeśli uważa, że są one niewłaściwe i ma lepszy pomysł na życie.

Jego otoczenie uważnie obserwuje jego postępowanie i widząc, że przynosi mu one dobre skutki, nierzadko stara się go naśladować, więc człowiek ów niejako pociąga owych ludzi za sobą, motywując ich do działania. Jeśli zaś zależy mu na tym z jakiegoś powodu, potrafi nakłonić ich niemal do wszystkiego, gdyż posiada hipnotyzujący, magnetyzujący wpływ, któremu mało kto potrafi się oprzeć.

Jest człowiekiem bardzo hojnym, ale trzeba przyznać, że jeśli daje komuś jakiś upominek – wydawałoby się – bez okazji, tak naprawdę robi to w jakimś celu, chcąc przygotować grunt pod późniejszą prośbę, by mieć pewność, że nie spotka się z odmową. W ogóle dość często żywi wobec swego otoczenia ukryte motywy i intencje, których nikt nie może przeniknąć i nieraz ludzie mogą żałować, że nie są bardziej przenikliwi, co zniwelowałoby wielką przewagę, jaką człowiek urodzony w dniu 20 kwietnia posiada nad swym otoczeniem.

Ponadto człowiek ów bardzo lubi narzucać innym swoją wolę i nierzadko wprawia ich tym w zakłopotanie, obdarowując ich rzeczami, które podobają się tylko jemu, ponieważ uważa, że ma najlepszy gust i to, co on akceptuje, powinni akceptować wszyscy.

Chce dyktować ludziom, jak mają żyć, co niektórym może się nie podobać, ale dobra strona tego jest taka, że przeważnie ma rację i jego rady są jak najbardziej warte zaakceptowania.

pozytywyZalety

Człowiek urodzony w dniu 20 kwietnia wyróżnia się swoim wyczuciem stylu i doskonałym gustem. Zawsze wygląda nienagannie i otacza się pięknymi przedmiotami, z czego słynie w swoim otoczeniu. Chętnie obdarza ludzi podarunkami, a oni niemal zawsze się z tego cieszą, gdyż są to doskonale dobrane upominki, sprawiające im niekłamaną radość.

Jest człowiekiem pozytywnie nastawionym do otoczenia i każdemu chce pomóc, często nawet za bardzo i zatraca granice, gdzie pomaga, a gdzie już się narzuca, jednak trudno poczytać  to za wadę, gdyż zawsze powodują nim jak najlepsze intencje. Dba, by wokół niego zawsze było wielu życzliwych mu ludzi, gdyż jest bardzo towarzyski i wręcz nie cierpi samotności.

Chętnie spotyka się ze znajomymi, nie żałując im swojego czasu, mimo iż na ogół nie ma go zbyt wiele. Konsekwentnie walczy o swoje cele i jest bardzo pewny siebie, ale tylko w dobrym tych słów znaczeniu, ponieważ ma pełną świadomość swych zalet, ale też i wad i nie jest zadufany w sobie.

Jest zdolny do wytężonej pracy i ponoszenia stałych wysiłków. Realnie ocenia swoje szanse i jeśli wie, że czegoś nie będzie w stanie dokonać bez względu na to, jak bardzo będzie się starał, daje sobie z tym spokój i poświęca się czemuś, co znajduje się w zakresie jego możliwości.

Wady

Otoczenie człowieka urodzonego w dniu 20 kwietnia za największą wadę poczytuje mu zazwyczaj jego dążenia dominacyjne oraz chęć wyróżnienia się za wszelką cenę.

Człowiek ów chce, by wszyscy go podziwiali, liczyli się z nim i we wszystkim go słuchali. Czasem nawet marzy mu się, by w pełni kontrolować życie przynajmniej najbliższych mu ludzi i chciałby, by uzależniali od niego wszystkie swoje decyzje, począwszy od tych najważniejszych, życiowych, a kończąc na zupełnych drobnostkach dnia codziennego.

Świadczy to o jego wielkiej megalomanii, gdyż uważa, że doskonale na wszystkim się zna i jest w stanie nie tylko dobrze pokierować swoim życiem, ale też wskazać wszystkim innym najwłaściwszą dla nich drogę postępowania.

Nie wiadomo zupełnie, skąd bierze się w nim owo przeświadczenie, ale nawet jeśli jest prawdziwe, to tylko w niewielkiej części i z pewnością jeśli ktoś oddałby mu się w całkowite władanie tak jak mu się to marzy, mógłby sobie tym napytać więcej biedy niż przyczynić dobrego.

Ponadto człowiek ów stara się bezpardonowo narzucać innym swoją wolę, krytykując ich poczynania i  dowodząc, że gdyby go posłuchali, wyszliby na tym znacznie lepiej. Ukazuje siebie jako eksperta w każdej możliwej dziedzinie, nawet w takiej, o które obiektywnie nie ma bladego pojęcia.

predyspozyjePredyspozycje osób z 20 kwietnia

Człowiek urodzony w dniu 20 kwietnia ma wielkie szanse na osiągnięcie wszystkich swoich życiowych celów i założeń, a to dlatego, że mimo iż jest już od początku bardzo pracowity i zdolny do największych wysiłków, z wiekiem te cechy jeszcze bardziej się w nim uwydatniają.

Konsekwentnie dąży do wyznaczonych sobie punktów i wyróżnia się wielką cierpliwością oraz niezłomnością w swoich postanowieniach. Wie, czego chce i ma świadomość tego, na co go stać.

Najlepiej radzi sobie tam, gdzie stale musi coś robić, gdyż nie znosi bezczynności i biernego oczekiwania na rezultaty swojego wcześniejszego działania. W swej pracy jest bardzo sumienny i niemal nigdy się nie męczy.

Można na nim polegać i mieć pewność, że zawsze da z siebie wszystko. Wielkie zasługi oddaje mu również jego zdolność jednania sobie ludzi, bowiem jeśli z jakichś przyczyn sam nie może zapracować na swój sukces, może liczyć na ich pomoc i poparcie, które nieraz windują go na sam szczyt.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 20 kwiecień

 • roślina : tojad lisi
 • zawody żeńskie : asystentka, piosenkarka, higienistka
 • charakter : zacięty, wytrwały, zdecydowany, rozrzutny, pewny siebie, ryzykant, wpływowy
 • zawody męskie : pilot, biofizyk, lakiernik
 • kolory : pomarańczowy, zielony, mahoniowy, szary
 • zwierzę : puszczyk
 • kamień : karneol

Imieniny 20 kwietnia

 • Agnieszka
 • Szymon
 • Czesław
 • Amalia
 • Jagna
 • Wiktor
 • Teodor
 • Berenika
 • Marcjan

20 kwietnia – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Byk

Jeżeli urodziłeś się na przełomie 2 znaków zodiaku sprawdź : dokładnie ustalenie znaku zodiaku

horoskop Byk

4.5/5 - (2)

19 komentarzy

 1. Kamsky
 2. Zuzanna
 3. Prometeusz
 4. Tomasz
 5. Anonim
 6. Aries/Taurus
 7. Dominika
 8. Adolf
 9. emilia
 10. Ginos
 11. Aries
  • Eski
  • marz8a3
   • marz8a3
  • ESKI
  • Psotka
  • 2004
  • Ilona
  • SŁAWOMIR

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


4 typy „przyjaciół”, z którymi relacje musisz natychmiast zerwać. Związki z nimi są toksyczne i wyniszczające
Przyjaźń to bardzo cenne uczucie, które łączy dwójkę ludzi, a czasem ich całą „paczkę”.  Chociaż istnieje wiele form przyjaźni (przyjaźnie z czasów dzieciństwa, związki ze studiów, relacje łączące bratnie dusze, relacje na odległość), pewne cechy są obecne we wsz


Kolory, w które się „ubieramy” mogą wiele powiedzieć o naszej osobowości. Przyjrzyj się swej garderobie i zobacz, co o Tobie mówi
Psychologowie uważają, że kolor, który szczególnie chętnie „przywdziewamy” zdradza cechy naszego charakteru.  Według stylisty i autora książki Color Your Style Davida Zyla: „Nawet jeśli twoja szafa jest wypełniona ubraniami o różnych kolorach i odcieniach, zawsze jest

Co ludzie mówią na Twój temat. Zerknij w gwiazdy i dowiedz się, jakie są najpopularniejsze plotki na Twój temat
Ludzie plotkują. Plotkujemy od zarania dziejów. Każdemu się to czasem zdarza. Jako ludzie jesteśmy zafascynowani życiem innych i uwielbiamy o nim rozmawiać. Szczególnie chętnie wytykamy im błędy, ponieważ na pewien głupi sposób czujemy się wtedy lepsi od nich. Choć zwykle plotki są