27 kwietnia

27-kwietnia

Horoskop dla urodzonych 27 kwietnia

27 kwietnia – horoskop ogólny

Tym, co wyróżnia człowieka, który przyszedł na świat w dniu 27 kwietnia na tle innych osób z jego otoczenia, jest bez wątpienia jego wielka cierpliwość.

Jest gotów niesamowicie długo czekać na rezultaty podejmowanych przez siebie wysiłków i nawet jeśli pragnąłby od razu wcielać w życie wszystkie swoje plany, nie przyspiesza niczego na siłę i nie próbuje wywierać wpływu na spokojny bieg wydarzeń.

Jest bardzo rezolutny, przedsiębiorczy i wie, czego chce. Prowadzi poukładane życie, bo jest otwarty na wszelkie innowacje i usprawnienia, co zazwyczaj oddaje mu wielkie zasługi i pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu.

Wyróżnia się swoim zdecydowaniem, ponieważ jeśli podejmie jakąś decyzję, nie da się mu jej w żaden sposób wyperswadować i na próżno można go prosić czy nawet mu grozić, bo i tak na pewno nie zmieni zdania. Trzeba przyznać, że cecha ta jest dobra tylko czasami, bowiem człowiek ów nierzadko upiera się przy czymś, co jest mu niepotrzebne czy nawet szkodliwe i wówczas również nie pozwala się przekonać do zmiany zdania.

Jest bardzo wytrwały w swoich działaniach i posiada doskonałe zdolności wykonawcze. Umie rządzić innymi i egzekwować sobie ich posłuszeństwo bez większego wysiłku, gdyż cieszy się wielkim autorytetem w swym otoczeniu i podlegający mu ludzie wiedzą, że zawsze ma rację. To powoduje, że zwykle całkiem naturalnie przychodzi mu  przejmowanie przywództwa w rozmaitych sytuacjach, nie tylko na gruncie zawodowym, ale też społecznym i w innych dziedzinach życia i raczej nie zdarza się, by ktoś miał mu za złe te zapędy dominacyjne, a wręcz ludzie nierzadko sami stawiają go na piedestale przywódcy.

Ponadto jest człowiekiem bardzo zrównoważonym i sympatycznym. Rzadko wpada w złość, a nawet jeśli tak się dzieje, stara się tego po sobie nie pokazywać, bowiem uważa, że nie przystoi to człowiekowi dobrze wychowanemu, zwłaszcza jeśli przy tym pełni on jakąś ważną, nadrzędną względem innych funkcję i chce być dla nich przykładem.

Powoduje to, że cieszy się w swym otoczeniu wielkim szacunkiem i niewymuszoną sympatią  – trudno znaleźć człowieka, który by go nie lubił.

 

pozytywyZalety

Usposobienie człowieka urodzonego w dniu 27 kwietnia jest bardzo pozytywne, a on sam jest niezwykle życzliwie nastawiony do ludzi i do świata. Zawsze ma dobry nastrój, a przynajmniej tak to wygląda z punktu widzenia przebywających w jego towarzystwie osób, ponieważ nigdy nie okazuje złego humoru.

Bardzo ważne dla niego jest, by w jego otoczeniu panowały spokój i harmonia, więc nigdy celowo nie angażuje się w żadne konflikty, a nawet jeśli tak się stanie, stara się zażegnywać je najprędzej, jak to możliwe, by nie zepsuć dobrej atmosfery.

Wyróżnia się swą silną wolą i zdecydowaniem i dzięki tym cechom jest w stanie osiągać swoje najbardziej skomplikowane zamierzenia i wcielać w życie wszelkie pomysły, tym bardziej, że zawsze działa bardzo sprawnie i cechuje się wielką zaradnością.

Bardzo ważna jest dla niego przyjaźń, ale nigdy nie staje się człowiekiem  – bluszczem, bo jest na tyle niezależny, że zawsze chce zachować sobie pewien margines swobody, którego nikomu nie pozwala naruszać. Również w miłości, mimo iż jest bardzo uczuciowy i zdolny do wielkich porywów serca, umie zachować zdrowy rozsądek i nie osacza drugiej osoby ani też sam nie poddaje się.

 

Wady

Dużą wadę człowieka urodzonego w dniu 27 kwietnia stanowi pewne lenistwo, jakie czasami przejawia. Jest wprawdzie zdolny do podejmowania wielkich wysiłków, ale jednak wolałby tego nie robić – może stale wykonywać jakąś pracę i na pewno nie będzie się migał od swoich obowiązków, ale nie lubi się przemęczać i jeśli będzie do tego zmuszony, może wykonywać ją tylko połowicznie.

Najważniejszy jest dla niego spokój i by go osiągnąć, gotów jest na wiele kontrowersyjnych zachowań – nieraz zamiata swe problemy pod przysłowiowy dywan, nie chcąc psuć sobie nastroju zajmowaniem się nimi, a także nie rozwiązuje problemów, jakie ma z innymi ludźmi, lecz zbywa je milczeniem albo udaje, że wszystko jest w porządku, wobec czego kumulują się do tego stopnia, że potem już nie może nad nimi zapanować.

Inną wadą, jaką może mu zarzucać otoczenie, jest jego dystans, który zachowuje nawet w kontaktach z najbliższymi osobami – rodziną i przyjaciółmi. Powoduje to, że nikt nie zna go całkowicie i niemożliwe jest, by być z nim naprawdę blisko, co na pewno nie każdy będzie umiał zaakceptować, zwłaszcza osoba, która będzie planowała spędzić z nim życie i będzie musiała albo zaakceptować, że nigdy nie dopuści jej do siebie całkowicie, albo zastanowić się, czy naprawdę chce z nim być.

W całej swej inteligencji człowiek urodzony 27 kwietnia doskonale zdaje sobie sprawę z tego, iż jego chęć zachowania niezależności jest przyczyną jego problemów komunikacyjnych i może mu uniemożliwić zbudowanie trwałego, szczęśliwego związku, ale nawet  za tę cenę nie chce zrezygnować z owej swobody.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 27 kwietnia

Urodzony 27 kwietnia człowiek ma wrodzone predyspozycje do osiągnięcia szczęścia, a także sprzyja mu los, więc rzadko zdarza się, by nie wykorzystał tych sprzyjających mu okoliczności.

Jest zdolny do podejmowania wytrwałych wysiłków, więc zazwyczaj dorabia się pokaźnego majątku i może żyć tak, jak chce, czyli wygodnie i na dobrej stopie ekonomicznej, bez martwienia się o jutro, a to jest dla niego bardzo ważne, bo ceni sobie spokój i poczucie stabilizacji.

Mimo iż lubi przyjemności i nie szczędzi na nie czasu i pieniędzy, raczej nie zdarza się, by mogło to poważnie zaszkodzić jego życiowej sytuacji, bo najczęściej potrafi zachować we wszystkim zdrowy umiar i nie ma skłonności do przesady nawet w tym, co najbardziej lubi.

Bardzo ważne jest dla niego także to, by sukces zawodowy szedł u niego w parze ze szczęściem rodzinnym i przeważnie właśnie tak się dzieje, gdyż miłość i dobro najbliższych są dla niego bardzo ważne i najczęściej jest to przedmiot jego największych zabiegów.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 27 kwiecień

 • kamień : kamień księżycowy
 • charakter : przedsiębiorczy, energiczny, zdecydowany, pewny siebie, cierpliwy, koleżeński, przyjazny, uczuciowy
 • zawody męskie : kompozytor, ankieter, spiker radiowy
 • zawody żeńskie : bibliotekarka, wizażystka, recepcjonistka
 • roślina : mięta
 • zwierzę : świerszcz
 • kolory : pomarańczowy, szary, błękit królewski; kanarkowy

Imieniny 27 kwietnia

 • Jan
 • Tertuliana
 • Józef
 • Zyta
 • Felicja
 • Andrzej
 • Ożanna
 • Marcin
 • Anastazy
 • Piotr
 • Teofil
 • Teodor
 • Jakub

27 kwietnia – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Byk

horoskop Byk

Oceń horoskop

3 komentarze

 1. MARZI
 2. Anna Maria

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Jeśli jesteś przedstawicielem jednego z tych 3 znaków, długotrwałe związki zdecydowanie nie są dla Ciebie
Każdy, kto chce stworzyć zdrowy długotrwały związek i jest dostatecznie zmobilizowany, by o niego dbać, pielęgnować i się dla niego poświęcić, zrobi to pomimo wszelkich ograniczeń.  W tym artykule wcale nie chodzi o to, by Was od tego odwieźć, ale uświadomić, z jakimi problemami b�


Jakim typem matki jesteś lub będziesz w przyszłości? – podpowiadają gwiazdy
Dla każdej kobiety ważniejsza jest inna życiowa rola.  Nie jesteśmy ograniczone jednie do żon i matek. Mamy przymioty, które predysponują nas do różnych funkcji. Różnie też sprawdzamy się w każdym z życiowych „zawodów”. Nie każda z rodzicielek lub przyszłych mam musi

Jak wychowywać dziecko i czego przede wszystkim go uczyć? Parę wskazówek odnajdziecie w gwiazdach
Pamiętasz urodziny swojego dziecka lepiej niż własne, więc prawdopodobnie znasz również jego znak zodiaku;) Nie możesz zapominać, że malec, którego kształtujesz, to człowiek, tylko mały. Jego charakter może bardzo różnić się od Twojego. Potrzeby oczywiście też. Choć podejście d