29 kwietnia

29-kwietnia

Horoskop dla urodzonych 29 kwietnia

29 kwietnia – horoskop ogólny

Człowiek urodzony w dniu 29 kwietnia jest niezwykle pokojowo nastawiony do innych i na sercu leży mu dobro absolutnie wszystkich ludzi, całej ludzkości. Ludzie czują, że jest sympatyczny i dobrze im życzy, dlatego stale jest ich wokół niego pełno i są mu również bardzo życzliwi oraz gotowi pomagać w każdej sytuacji.

Pozostaje jednak pewnym indywidualistą, gdyż ceni sobie niezależność i i ma też ambicje, by wyróżniać się na tle innych – nie chce być członkiem szarego tłumu i stopić się z nim całkowicie. Jednak ludzie nie mają mu tego za złe, ponieważ potrafi w każdym wzbudzić dla siebie wielkie zaufanie, a także zmotywować wszystkich do pracy nad samym sobą i obudzić w nich wiarę we własne możliwości. Bardzo mu to odpowiada, ponieważ zależy mu, by działać pozytywnie na swoje otoczenie i ciągnąć je do góry tak bardzo, jak to tylko możliwe.

Sam również stale dąży do perfekcji i nigdy nie jest w pełni zadowolony z poziomu swego rozwoju ani swoich osiągnięć, bo uważa, że zawsze może być lepiej. Dlatego też ucieka się do wszelkich innowacji i stara się również popularyzować je w swym otoczeniu, zaszczepiając ludziom nowe wzorce czy na przykład nowe metody pracy, które mogą usprawnić ich działania, podnosząc ich wydajność i oszczędzając czas i  siły.

W ogóle dla człowieka urodzonego w dniu 29 kwietnia sprawy innych ludzi są nierzadko daleko ważniejsze niż jego własne. Bardzo chętnie opiekuje się tymi, którzy sami nie potrafią o siebie zadbać, bo są na to za słabi, oraz walczy o prawa dla pokrzywdzonych, co świadczy o jego wielkim poczuciu sprawiedliwości.

Trzeba jednak zaznaczyć, że zawsze najważniejsza jest dla niego jego rodzina i jeśli musi wybrać, komu pomóc – komuś obcemu czy krewnemu, zawsze ważniejsze okazują się być dla niego więzy krwi, w czym oczywiście nie ma niczego złego i każdy w pełni to rozumie, nie mając mu tego za złe.

Bardzo lubi dzieci i póki nie ma własnych, opiekuje się chętnie cudzymi, dąży jednak do stosunkowo szybkiego założenia własnej rodziny, mając świadomość, że jego rodzicielski potencjał nie może się zmarnować. Potem jest doskonałym rodzicem i jak najlepiej wywiązuje się ze wszystkich swoich obowiązków, przy czym dobro dziecka zawsze jest dla niego najważniejsze.

 

pozytywyZalety

Niewątpliwie najważniejszą cechą człowieka urodzonego w dniu 29 kwietnia są jego dobre intencje. Jest on pozytywnie nastawiony dosłownie do wszystkiego – do świata, do ludzi, do natury i do samego siebie. Jest urodzonym optymistą i jego entuzjazm budzi wszystko, potrafi cieszyć się drobiazgami i docenia wszystko, co ma.

To powoduje, że nigdy nie miewa złego humoru, bo nawet w najgorszej sytuacji jest w stanie dostrzec jakąś jej pozytywną stronę, a poza tym jest na tyle zaradny i inteligentny, że nie ma opałów, z których nie potrafiłby się wykaraskać.

Zresztą dzięki swej bystrości i innym cechom raczej nie zdarza się, by sprowadzał na swoją głowę jakieś poważniejsze problemy, a wszelkie przeciwności losu, jakie od czasu o czasu mogą się pojawiać na jego drodze, zwykle bardzo sprawnie pokonuje z pomocą życzliwych mu osób, których nigdy wokół niego nie brakuje i które gotowe są nieść mu pomoc o każdej porze dnia i nocy.

On oczywiście odwdzięcza im się tym samym i w ostatecznym rozrachunku łatwo zauważyć, że to na jego wsparcie częściej liczą inni niż on na ich, jednak zupełnie mu to nie przeszkadza, gdyż jego pobudki są bardzo szlachetne i jest wielkim altruistą.

Dla swojej rodziny jest wymarzonym rodzicem, współmałżonkiem i dalszym krewnym, ponieważ więzy krwi są dla niego najwyższą wartością i bez względu na okoliczności, nigdy nie odwróci się od żadnego członka swojej rodziny.

 

Wady

Ciężko jest znaleźć jakąś wadę w przypadku człowieka, który przyszedł na świat w dniu 29 kwietnia, częściej są to jedynie słabości, które więcej robią złego jemu samemu niż komukolwiek innemu.

Taką jego poważną słabością jest na pewno fakt, iż chce on zawsze bardzo wiele zrobić, zwykle dla innych, i bierze na swe barki zbyt dużo zadań, którym nie jest w stanie podołać. Często bowiem przecenia swoje możliwości i wydaje mu się, że jeśli tylko będzie czegoś bardzo chciał, na pewno uda mu się tego dokonać, a takie względy jak zasoby posiadanych przez niego sił czy możliwości, jakim dysponuje, zdają się zupełnie nie mieć dla niego żadnego znaczenia.

Powoduje to, że nie zawsze jest w stanie realnie ocenić swoje możliwości i często porywa się z przysłowiową motyką na słońce. Jeśli kogoś z tego powodu zawiedzie, osoba ta na pewno nie ma mu tego za złe, lecz przeciwnie, docenia włożony wysiłek i fakt, że człowiek ów w ogóle spróbował to dla niej zrobić, on sam jednak czuje się ogromnie rozczarowany i mocno cierpi na tym jego ambicja.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 29 kwietnia

Rzadko zdarza się, by los tak bardzo komuś sprzyjał jak ma to miejsce w przypadku człowieka, który przyszedł na świat w dniu 29 kwietnia. Wynika to pewnie z tego, iż jest on bardzo pozytywnie nastawiony do świata i świat to odwzajemnia, a także ma wokół siebie ogromną rzeszę życzliwych mu ludzi, którzy gotowi są pomagać mu i nie dopuszczać, by borykał się z jakimiś poważniejszymi problemami.

Wszystko to w połączeniu z jego inteligencją, wrodzonymi zdolnościami i nabytymi umiejętnościami powoduje, że jego życie w przeważającej części układa się tak, jak on sobie życzy i jest łatwe oraz przyjemne.

Rozwija się harmonijnie na wszystkich płaszczyznach i nie musi się martwić ani o byt swojej rodziny, ani też nie ma żadnych innych poważniejszych problemów, z którymi nie potrafiłby sobie z pomocą swych oddanych przyjaciół poradzić.

Ma również szanse na zrobienie znacznej kariery zawodowej, w czym bardziej nawet pomaga mu poparcie innych osób niż jego osobiste zaangażowanie, nie musi więc się specjalnie wysilać, bo i bez tego najpewniej uda mu się zajść bardzo daleko.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 29 kwiecień

 • zawody męskie : piekarz, krawiec, tkacz
 • kamień : tygrysie oko
 • kolory : czerwony, błękitny, pistacjowy, żółty
 • roślina : fiołek
 • charakter : spokojny, życzliwy, społecznik, opiekuńczy, troskliwy, tradycjonalista, wrażliwy
 • zawody żeńskie : stewardesa, dziennikarka, manikiurzystka
 • zwierzę : jaskółka

Imieniny 29 kwietnia

 • Myślimir
 • Augustyn
 • Ryta
 • Piotr
 • Hugo
 • Robert
 • Ermentruda
 • Paulin
 • Bogusław
 • Antonia
 • Hugon
 • Angelina
 • Roberta
 • Emilian
 • Katarzyna

29 kwietnia – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Byk

horoskop Byk

5/5 - (2)

10 komentarzy

 1. Maja
 2. Monika
 3. Kxi
 4. Elżbieta
 5. Tomasz
 6. Renata
 7. Krystian
 8. Mili
 9. Ania
 10. Ania

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


3 znaki zodiaku, które potrafią wyczuć złe nowiny na odległość. Twój jest wśród nich?
Każdy ze znaków zodiaku ma inny typ intuicji.  Niektóre są obdarzone wspaniałą intuicją społeczną, dzięki czemu nigdy nie pakują się w tarapaty, zawsze zręcznie omijają trudne tematy i nigdy nie mówią innym przykrych rzeczy. Inne intuicyjnie wyczuwają ludzkie emocje, dzięki czemu


Który z 12 archetypów Junga opisuje Cię najlepiej? Rozwiąż krótki test i dowiedz się o sobie czegoś nowego
Nasze ego to rola, którą gramy w życiu.  Mimo że każdy z nas ma własną życiową ścieżkę i wszystkich czeka po drodze co innego, istnieje 12 grup, na które można podzielić ludzi na całym świecie. Wyodrębnił je Carl Jung, słynny psychiatra i psychoanalityk, zwany też ojcem psyc

Znaki zodiaku od najbardziej do najmniej pewnego siebie. Zobacz, gdzie znajdujesz się w rankingu
Wydaje Ci się dziwne, że Twój bardzo utalentowany przyjaciel tak bardzo wątpi w swoje możliwości? Nie powinno. Powinieneś wiedzieć, że pewność siebie nie przychodzi wraz z wiedzą, czy talentem. Często to kwestia wrodzona, cecha charakteru, za który możemy w dużym stopniu winić lub d